O štai ir antras MG Baltic “vilkolakis”, dabar jau Kaune.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 

Valdas Vižinis

O štai ir antras MG Baltic “vilkolakis”, dabar jau Kaune. 

Prisiminkime Klonio įvykių pradžią. Tai jo vadovaujami prokurorai stabdė bylos tyrimą. Šio teiginio pagrindimo net nereikia. Tą jau konstatavo laikinoji Seimo komisija Garliavos įvykiams tirti. Nors kaltė suversta eiliniams, neabejoju, visi 12 nubaustųjų prokurorų negalėjo veikti kaip organizuota grupė. Patys apsitarę. Tai ne tos algos ir ne tie interesai. 

 

O tai reiškia vienos valios buvimą. 

Taigi dabar jau turime du centrinius Klonio bylos MG Baltic “vilkolakius” teisėsaugoje, puikiausiai galėjusius pasukti bylą taip, kad kaltinimų smaigalyje atsidūrė Neringa Venckienė.

“VSD pažymoje teigiama, kad koncerno „MG Baltic“ atstovai palaikė kontaktus su vienu tuomečiu Kauno apygardos prokuratūros pareigūnu, komiteto medžiagoje aiškiai įvardijama, kad tai – Kęstutis Betingis, išvados projekte minimas ir vėliau koncerne įdarbintas buvęs Vilniaus apygardos prokuratūros vadovas Ramutis Jancevičius.”

Iki šiol atsimenu jo persikreipusį ir pasimetusį veidą per LNK, kai žinios transliavo informaciją apie Furmanavičiaus ir Naruševičienės nužudymą. 

“Kedys pasielgė kaip bailys, jei mane girdi, pasiduok”, - siuntė žinią K. Betingis. Dabar tampa aiškia tokio pasimetimo priežastis. Viskas pasisuko neplanuota vilkolakių linkme, jos nebekontroliuojama, su nenusakomomis pasekmėmis. Drąsius tada tiesiog permaišė visą prokurorų jam paruoštą kortų kaladę ..

Peržiūros: 1458

Komentarai   

+28 # n 2018-06-30 16:22
Įdomu kas čia bailys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Pro Kur Oras 2018-06-30 21:45
Kur gi ne, kad be prokuroro žinios vogė :o :o tai sena bylų klastotojų gauja + sutepta kyšiais. Tikrai jie jokie ne teisininkai :cry: dar iš Kedienės banditas pasiprašė 7 000 €
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # vagys 2018-07-01 09:52
nuo 1989m. si struktura (prokartura(kartu su kitomis neteise uzsiimanciomis struklturomis-ttpolicija)denge ir manipuliavo nusikalstamas strukturas ivairiais modeliais-del ko neliko teises ir teisingumo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # nuomonė 2018-07-02 14:01
juk bolševikinės rusijos vadai visada kalbėjo -Liaudies balsu,ką reikėdavo ivykdyti viskas buvo vykdoma- liaudies vardu-net tremimai į SIBIRĄ...taip norėjo liaudis,atsikratti šviesuoliūų,,buožių(pakui ilgai badavo).....man baisiausia,kad viskas klesto ,kaip rusijoje,vietoj to ,kad ištirti bylą,ją slepia-AUKAS PAVEČIA -BUDELIAIS,O BUDELIUS- A U K O M I S.....ir tai vykdo- TE I S I N G U M O V A R D U...man tai baisiausia...teisingumu,kurio-NEI SU Ž I B U R I U NERASI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Penisininkas 2018-07-02 19:47
Na kęstuti betingi, pasirodo ir tu šūdžius....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti