Mes bijome Remigijaus Žemaitaičio

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.90 (5 Votes)

KREIPIMASIS 

Mes bijome Remigijaus Žemaitaičio, pastoviai bandoma laužtis į pašto dėžutę 

Po šį trečiadienį partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko Remigijaus Žemaitaičio duoto interviu interneto portalui Alfa.lt, dėl platinamo pranešimo partijos viduje, jaučiames nesaugūs ir įbauginti. R.Žemaitaitis yra pasakęs: „Tai yra nusikalstamo pasaulio, siejamų su kontrabanda ir narkotikų prekyba, banditų naudojamas elektroninis paštas. Tas, kuris jį naudoja, kuris čia rašė, yra labai artimai susijęs su nusikalstamu pasauliu, su kontrabanda gali būti susieta, su narkotikų prekyba“.  

Tai yra rimtas kaltinimas ir atsakingai norime pareikšti, kad mes tikrai nesame niekaip susiję su minėtomis neteisėtomis veiklomis.  Pasirinkta naudoti pašto dėžutė dėl saugumo, mes nenorim apsisaugoti nuo teisėsaugos, o nuo persekiojimo ir terorizavimo.  Mes paprasčiausiai bijome Remigijaus Žemaitaičio.  

Jau nuo pirmadienio partijos viduje vyksta didžiulis šurmulys. Prasidėjo didžiulio šantažo  ir apgaulės veiksmai. Vyksta žaidimas skaldyk ir valdyk. Bandoma paveikti po vieną. Daugelis skyrių pirmininkų yra verčiami atsistatydinti, arba atsiimti parašą, kuriame jie pasirašo po nepasitikėjimu pirmininku.  

R.Žemaitaitis dažnai ir daug kalba apie savo plačius ryšius. Visada pabrėžia kad daug ką pažįsta ir yra draugas daugelio aukštų politikų bei pareigūnų. 

Bijome jo, mašinoje jis visada vežiojasi šautuvą, o jei žmogus įpykęs nesusivaldys.  Pats yra sakęs interviu metu: „Mašinoje visada turiu meškerę ir šautuvą“. 

 

Dabar pastoviai bandoma laužtis į pašto dėžute, ir kurios buvo išsiustas kreipimasis. Ar kitos nuomonės turėjimas yra nusikaltimas? Ar kreipimasis buvo nors vienas žodis netiesos? Iš kur R.Žemaitaitis žino apie saugius serverius? Iš kur tokie duomenys kad būtent šią sistemą naudoja tas kas užsiima kontrabanda? Kokiu principu jis pats prekiavo aliuminio lakštais? Iš kur ir kokiu būdu jie buvo įgyjami? Kodėl pats naudoja susirašinėjimo ir pokalbių programą SIGNAL, kuri yra turbūt pati nesusekamiausią. Savo šifravimo mechanizmu ir anonimiškumu yra daug pažangesnė už kitas.  

Pažiūrėkite į artimiausią jo aplinką . Antras žmogus partijoje Vytautas Kamblevičius, kurio sūnus buvo teisiamas už kontrabandą. Kitas nemažiau įdomus veikėjas yra pirmininko padėjėjas, kuris užėmė labai aukštas pareigas Lietuvos komunistų partijoje. Jie veikia tais pačiais metodais kuriais veikė sovietų metais. Bauginimas, grasinimas, spaudimas. Nieks nepasikeitė. 

Esame paprasti partiečiai, kurie nedrįsta prabilti viešai, nes bijoma dėl darbų praradimų, dėl 

spaudimo ir teroro. Mūsų yra didžioji dauguma. Iki šiol visi kalbėjo tik pusę lupų. Su 

pirmininku ir kitais jo artimais žmonėmis galbūt bendraujame kasdien, bet jei pasakysime ką 

išties galvojame, iškarto būsime sunaikinti. Nekaltinkime nei Kęstučio Komskio, nei Petro 

Gražulio, jie ir taip gali tiesiai jam viską išsakyti. 

Tik viešumas mus apsaugoti.  

Tvarkiekis Miroslavas 

 

Peržiūros: 959

Komentarai   

+4 # jeronimas 2018-06-29 20:09
Kai dar buvau mazas,prisimenu vaizdeli.Apstojo pacukai.Tiesiog sniurais eidavo.Tai kaimynas padejo su jais kovoti va taip.Sugaude gyvu kokia desetka,ir paleido i metaline backa visus be edimo.Po menesio liko tik du gyvi,gerai imite.Tuomet kaimynas eme juos ir paleido i laisve.Gera ousmeti girdejosi kaip pacukai cypdavo,bet uztat pacuku beveik neliko.Panasus vaizdelis aprasytas ir Miroslavo .Tik vietoj pacuku tarybiniu organu mokinukai ir palikuonys.O ju tikslas vienas,kaip pribaigti Lietuva ,kad patiems eitusi kuo geriau apsirupinti ateitimi ir oriu gyvenimu,ir aprupinti savo palikuonys ir patrupinti sebrams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # As 2018-06-30 19:52
Tai dabar partijos branduolį visa nomenklatūrinė "grietinėlė" sudaro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Gal jis pedofilas? 2018-07-02 12:37
Ar pamenate kaip jis viduriavo dėl Venckienės?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # LAIMA 2018-07-02 13:35
O kaip apsisnargliavo pas Jakilaitį laidoj prieš rinkimus,kad jo neišrinks. Jei ne Pūko pensininkai,tai seimą būtų matęs kaip savo ausis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti