Ukrainos saugumas šnipinėja Olandijos tyrėjų komandą, kuri aiškinosi keleivinio lėktuvo MH17 katastrofos priežastis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kastytis Braziulis

 

Rusijos, Ukrainos saugumas šnipinėja Olandijos tyrėjų komandą, kuri aiškinosi keleivinio lėktuvo MH17 katastrofos priežastis, siekia nustatyti kaltuosius ir patraukti juos baudžiamojon atsakomybėn. Tyrėjų komanda yra tarptautinė. Jos veikloje dalyvauja saugumo darbuotojai, diplomatai, aviacijos ekspertai.

 

Olandijos televizijos RTL NIEWS naujienų vedėjas pranešė, kad jungtinė tyrėjų komanda yra sistemingai ir nuolat šnipinėjama. Tyrėjų komandos nariai, kurie lankėsi įvykio vietoje ir gyveno Kijevo viešbučiuose tvirtino, kad viešbučio kambariuose aptiko pasiklausymo įrenginius, o jų elektroniniai prietaisai patys bandė prisijungti prie belaidžio (Wi-Fi) internetinio tinklo, kartas nuo karto įsijungdavo prietaiso mikrofonas ar video kamera.

 

Olandijos saugumo ekspertai ištyrė tyrėjų elektroninius prietaisus ir nustatė, kad juose apstu šnipinėjimo programų.

 

Olandijos vyriausybė nekomentavo šio klausimo. Tik pasakė, kad kiekviena į Kijevą vykstanti tyrėjų grupė prieš išvykimą yra instruktuojama saugumo pareigūnų. Jiems yra išaiškinama, kad žinutes reikia siųsti šifruotas, o svarbius posėdžio lėktuvo katastrofos klausimais vykdyti Olandijos ambasados Kijeve patalpose. Tyrimu ir tyrimo išvados yra labai svarbios geopolitiniams procesams ir jiems daro didelę įtaką. Todėl yra labai daug suinteresuotų pusių pakreipti tyrimą jiems naudinga linkme.

Peržiūros: 740

Komentarai   

+7 # CiTaiBent 2018-06-28 21:02
Kastytis gal "biški primiršo", kad tarptautinėje tyrėjų komandoje dirba ir ukrainiečių tyrėjai, o štai rusai ne - kaip itariami numušę boingą .. Nors baisiai norėtu !
Gal Braziuliokas ne biški vatnikas, kad biški apsimeta to nežinąs savo mintis kitiem dėstydamas :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Munas Launis 2018-06-29 14:30
Vatnikas vatniką visada supras :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti