Generalinė prokuratūra organizuota mafijos grupuotė

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

Generalinė prokuratūra – organizuota mafijos grupuotė

Aurimas Drižius

Vienas vilnietis verslininkas, iš kurio Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai ne kartą reikalavo kyšio, ir vieną kartą, suklastoję bylą, buvo kelioms savaitėms įkišę į kalėjimą (iš jo verslininkas išsipirko, tik sumokėjęs didelį kyšį prokurorui) , ne kartą kreipėsi į generalinį prokurorą Evaldą Pašilį, norėdamas pateikti faktus apie nusikalstamą tiek generalinės, tiek ir Vilniaus apygardos prokuratūros darbą.

„2016 m. kovo mėnesį aš pradėjau teikti prašymus, kad mane priimtų generalinis prokuroras Evaldas Pašlis, - pasakojo šis žmogus, kuris prašė neatskleisti jo pavardės, todėl pavadinkime jį  A.B., - tačiau jis mane priėmė tik 2017 m. gruodžio mėnesį. Tačiau kai susitikimo metu ėmiau vardinti pavardes, pasakiau – prokuroras Zdislav Tuliševsk (šiais metais išrinktas „metų prokuroru“ – aut. pastaba)i ir jo bendrininkai , E.Pašilis iš karto pašoko ir pabėgo. Nors prieš susitikimą generalinis prokuroras man sakė, kad turime laiko, ir galėsime kalbėti tiek, kiek tau reikia. Tačiau vos paminėjau prokuroro Z. Tuliševski pavardę, E.Pašilis pašoko ir pabėgo, pasakęs, kad jis  prisiminė – jam reikia dalyvauti spaudos konferencijoje. Atsisveikino ir išėjo. Tik davė suprasti, kad aš paminėjau ne tą pavardę.  E. Pašilis pasakė, kad man skirs kitą laiką. Dar kartą parašiau prašymą susitikimui, man paskyrė kitą laiką. Tačiau apie man paskirtą susitikimą prokuratūra pranešė praėjus savaitei nuo tos datos. Tada dar kartą kreipiausi dėl susitikimo, ir man vėl buvo paskirtas laikas. E.Pašilis šį kartą atėjo su savo kažkokia padėjėja. Kai dar kart pradėjau vardinti prokurorų pavardes, ir paminėjau Zdislav Tuliševskij, tai E. Pašilis man atrėžė : „Aš pasitikiu savo prokurorais ir komisarais“. Pasiūlė man visą informaciją pateikti raštu, ir tada jis neva kažką nuspręs. Pateikiau raštu tiek prokuratūrai, tiek prezidentūrai. Prezidentūra mano informaciją persiuntė prokuratūrai, pastaroji man raštu atrašė, kad mano pareiškimas neatitinka procesinio dokumento formato“.

 

A. B. pasakoja, kad savo laiške jis išvardino bent 40 faktų apie prokurorų nusikalstamą veiklą, ir visa ši informacija žinoma tiek prezidentūrai, tiek ir generalinei prokuratūrai. 

Tačiau prokuratūra nerado nieko, kas jai būtų įdomu iš mano pateiktų faktų, - pasakoja A., - tada pateikiau man žinomą informaciją Vokietijos teisėsaugai. Ten yra kiti duomenis, kiti faktai apie žmonių nužudymus.  Nors tą pačią informaciją buvau persiuntęs ir Lietuvos gen. prokuratūrai, ji man atrašė, kad aš nesu proceso dalyvis šiose bylose, todėl jokios informacijos jie man neteiks. Nors aš pats pasisiūliau pateikti man žinomus duomenis apie žmonių nužudymus su įrodymais, tačiau GP tai nebuvo įdomu. Jie man atrašė, kad „ne tavo reikalas“. Ką tai reiškia? Aš manau, toks GP atsakymas reiškia, kad pinigai į GP jau suvaikščiojo, viskas buvo suderinta ir niekas čia pernykščių lapų nevartys“.

 

A.B. įsitikinęs, kad ir 2017 m. „metų prokuroras“ Zdislav Tuliševskij (nuotraukoje viršuje, kuris neva ištyrė „Daktarų“ gaujos“ nusikaltimus) yra paprastas kyšininkas, kuris už kyšius gali padaryti bet ką – pvz., atleisti nuo atsakomybės už itin žiaurų nusikaltimą, pvz., žmogaus nužudymą.

A.B. pasakoja istoriją apie tai, kurios dalyvis buvo jis pats – A.B. giminaitis Vilius Visockas, tuomet jau jaunas vyrukas,  2009 m. birželio 21 d. Žiežmarių kaime  sunkvežimiu užmušė keliu ėjusi vietos gyventoją Gintarą Zuzevičių. Pamatęs, kad pervažiavo žmogų, vairuotojas sustojo, ir patraukė kūną nuo kelio, vėliau sėdo už vairo ir nuvažiavo – tai matė vietos gyventojai.

Policija greitai surado ir uždarė į areštinę sunkvežimio vairuotoją, tačiau greitai paaiškėjo, kad vairavo ne jis, o Vilius Vilimas.

„2009 m. birželio 21 d. Gintaro Zuzevičiaus nužudymo įvykio vietos "apžiūrą" atliko Kaišiadorių r. PK KPS "tyrėja" Lina Meškauskienė (kuri gyvena Žiežmarių kaime šalia Gintaro Zuzevičiaus nužudymo vietos ir netoli Gintaro Zuzevičiaus nužudymo kaltininko Viliaus Visocko gyvenamosios vietos), - pasakojo A.B., - ši "tyrėja" tyčia sudarė sąlygas G.Zuzevičiaus nužudymo kaltininkui Viliui Visockui nuslėpti/žmogaus nužudymo įkalčius. Dar įdomiau, kad šios nužudymo bylos tyrimą organizavo ir kontroliavo" Kaišiadorių r. apylinkės prokuratūros "prokuroras" Kęstutis Daukša. Jam  G. Zuzevičiaus nužudymo kaltininko Viliaus Visocko tėvas Alvydas Visockas pastatė gyvenamąjį namą Kaišiadorių sodų bendrijoje "Sodžius".

A.B. pasakoja, kad apie visas G.Zuzevičiaus nužudymo aplinkybes žinojo ir tuo metu Kaišiadorių r. apylinkės prokuratūros vyr. prokuroras  Darius Valkavičius – jis apie tai buvo informuotas žodžiu ir raštu.

Tačiau toliau įvykiai pasisuko nelauktai linkme – greitai paaiškėjo, kad nužudymu įtariamas Vilius Visockas neva yra "svarbus liudytojas" prokuroro Zdzislav Tuliševski organizuotoje ir kontroliuotoje "daktarų" b. byloje Nr. 01- 2-00015/2005 ir tuo neva "motyvu" Viliui Visockui nepagrįstai buvo pritaikytos BPK 212 str. 7 p. ir BK 391 str. nuostatos. 

 

„Kad matytumėte, kas toks prokuroro Zdzislav Tuliševski ir jo sesers Dainoros Saulienės-Raščiauskienės pastangomis tapo "daktarų gaujos nariu" ir bent pabandytumėt įsivaizduot, kokius neva reikšmingus liudytojo parodymus 6is piemuo "daktarų" b. byloje suteikti - žemiau pateikiu Viliaus Visocko foto, kurios yra padarytos 2010 liepos mėn. (publikuota žurnale "Panelė")“, - pasakojo A.B.

 

Jis įsitikinęs, kad Vilius Visockas galėjo tapti „svarbiu liudininku“ „daktarų byloje“ tik už kyšius, ir kad visą šį nusikaltimą pridengė ir „metų prokuroras“ Zdislav Tuliševskij.

 

 „Primenu, jog pasak prokuroro Zdzislav Tuliševski, Vilius Visockas neva yra "daktarų" gaujos narys (žr. publikacijos foto - turbūt jo pravardė "miško sapnas" ir/ar "raudonkepurius"), kuris yra 1985 m. gimimo, nuo pat gimimo iki 2010 m. visą savo gyvenimą Vilius Visockas gyveno Žiežmarių kaime, Kaišiadorių r., jokių kontaktų su "daktarų" ir/ar kokia kita gauja neturėjo, todėl jokių tikrų (juolab reikšmingų) paliudijimų "daktarų" gaujos byloje duoti net teoriškai negalėjo, nes neturėjo ką "duoti" - negalėjo ir nedisponavo kokia nors informacija (apart tos kurią matė per televiziją), 

 

"Viliui Visockui BPK 212 str. 7 p. ir BK 391 str. nuostatos b.byloje Nr. 63-1- 00358/2009 (dėl G.Zuzevičiaus nužudymo) nepagrįstai ir neteisėtai buvo pritaikytos galimai už kyšius, kurie per Vilių Visocką ir jo bendrininką b.byloje atstovavusią advokatę Dainorą Saulienę-Raščiauskienę galimai buvo perduoti jos broliui prokurorui Zdzislav Tuliševski", - įsitikinęs A.B.

 

Negana to, kai išvengė kalėjimo už žmogaus nužudymą avarijoje, V.Visockas pasidarė kelių erelis - jis drąsiai deda savo vaizdo įrašus į youtube, kur giriais lakstantis keliais 270 km/h greičiu.

 

 

 

Skaitytojo informacija: Lietuvos keliais – 277 km/val

 

Publikuota: 2009 birželio 27d. 18:34 15min.lt

 

Internete pasirodė filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuota, kaip jaunas vairuotojas mūsų šalies keliuose bei aikštelėse demonstruoja savo sportiško automobilio galimybes.

 

„Reiktu apsiramint, nes sita masina greitai taps mano karstu. :D :D“, – komentuodamas vieną iš savo į svetainę youtube.com įdėtų filmukų, rašo Mibu internautams prisistatantis 24 metų vaikinas.

 

Internete Mibo vardu publikuojama kelios dešimtys mėgėjiškai nufilmuotų klipų, iš kurių bent septyni susiję su sportiška jo mašina.

 

1999 metais pagamintu automobiliu Nissan 200sx su 340 arklio galių varikliu jaunas vairuotojas, net neslepiantis savo veido, laksto greitkeliu Vilnius–Kaunas, siautėja tarpmiestiniuose keliukuose, sankryžose bei degalinių aikštelėse.

 

Į akis krinta šį patrakusį vairuotoją tarsi saugantis salone ant veidrodėlio pakabintas kryželis.

 

Iškalbingi ir ekstremalių Mibo nuotykių pavadimai: „Me playing with my monster“ (Pramogauju su savuoju monstru – liet.), „200sx incar madness“ (200sx automobilio beprotybė), „Gas station fun“ (Pramoga degalinėje).

 

Naujausias, praėjusį savaitgalį į youtube.com įdėtas filmukas pavadintas „Mano zveriuko top speedas :)“

 

https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/lietuvos-keliais-277-kmval.-greiciu-lekusio-nissan-vairuotojo-villiaus-ispazintis-esu-zmogus-neturintis-baimes-jausmo-naujas-video-1050-47701

 

https://www.15min.lt/gazas/naujiena/fotopolicija/skaitytojo-informacija-lietuvos-keliais-277-kmval-greiciu-i-dalis-video-91-46646

 

 

A.B. stebisi prokuratūros banditiškais metodais jau dešimt metų

 

A.B. susidūrė su banditiškais prokuratūros metodais dar 2005 m., kai jo įmonė UAB ‚Baltoji Vokė“ ėmė statyti prekybos centrą Šiauliuose. Projekto užsakovas – AB „Kanapa“ ir jos vadovas  garsus aferistas Vitas Kelmelis nusprendė už darbus geriau nemokėti, o pasamdyti prokurorus, kurie iškeltų rangovams baudžiamąją bylą, ir taip jais atsikratytų.

Pagal V.Kelmelio užsakymą Šiaulių apygardos prokuratūroje buvo pradėta baudžiamoji byla, kurią organizavo ir kontroliavo" Šiaulių miesto apylinkės prokuratūros prokuroras Viktoras Roščenkovas.

 

Vėliau ši byla buvo perduota Vilniaus miesto apylinkės prokuratūrai, kurios vienas prokuroras Aidas Dzikaras yra skolininko AB "Kanapa" direktoriaus V.Kelmelio giminaitis.

 

A.B. piktinasi, kad baudžiamoji byla buvo pradėta ir kitų jo įmonių UAB „Eurostatybų koncernas" ir UAB „Vilniaus pirkliai" bei jų vadovų atžvilgiu, nors jie neturėjo jokių reikalų su „Kanapa“ ir Kelmeliu.

 

„Taip korumpuoti "pareigūnai" specialiai piktnaudžiavo tarnyba ir būdu tyčia buvo siekiama padaryti kuo didesnę žalą pareiškėjo/kreditoriaus įmonėms apie kurias skolininko AB "Kanapa" direktorius V.Kelmelis tuo metu žinojo, - mano A.B., -  siekdami "kolektyvinės atsakomybės", t.y. siekdami nebūti kažkas vienas atsakingas dėl šios bylos,  kas mėnesį keisdavosi "organizuojantys ir kontroliuojantys" prokurorai.

 

2006 m. A.B.  paskambino AB "Kanapa" advokatu prisistatęs Tomas Puzinas, jis nurodė, jog atstovauja AB "Kanapa" direktorių V.Kelmelį, ir pokalbio metu pareikalavo "nurašyti" "Kanapos" 533 874 Litų „B.Vokei“ skolą, šiam atsisakius, pastarasis ėmė grasinti "problemomis".

A.B. kreipėsi į teismą dėl „Kanapos“ skolos, Šiaulių apygardos teismas priteisė /kreditoriaus įmonei UAB "B. Vokė” iš skolininko AB "Kanapa" 533 874 Lt skolą. Tačiau „Kanapa“ tuo metu jau neturėjo jokio turto ir buvo prie bankroto – pinigų A.B. taip ir neatgavo.

 

Prokuratūra pradėjo bylą dėl dar vienos A.B. įmonės UAB „EOS" tariamo "biudžeto grobstymo", nors ir turėjo Valstybinės mokesčių inspekcijos pažymas, kad „Eos“ nėra skolinga biudžetui.

„Tačiau Kauno m. apylinkės prokuratūros "prokuroras" Donatas Puzinas toliau klastojo/įkalčius ir /kurpė "bylą"-aferą, siekdamas, kad  "prokuroro" Donato Puzino brolio Tomo Puzino atstovaujamai AB "Kanapa" aš nurašyčiau  533 874 Lt skolą“, - pasakojo A.B.

A.B. pasakoja, kad 2006 m. Vilniaus VPK ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus (ENTS) "tyrėja" Liucija Skinderskienė sukurpė baudžiamąją bylą jo atžvilgiu, paskelbė paiešką, telefonu grasino jo motinai, reikalavo, kad jis ją susirastų.

„Susisiekus su "tyrėja" Liucija Skinderskiene, ji kartu su tuometiniu Vilniaus A VPK ENTS viršininko pavaduotoju (kurio automobilis tamsios spalvos BMW X5, valstybinio Nr. skaičiai "888") nusivežė mane į Vilniuje esantį Žvėryno mikrorajoną (adr. Žiemgalių g. 17, Vilnius), kur ji parodė savo tuo metu pradėtą renovuoti gyvenamąjį namą, išvardino pageidaujamų statybos darbų apimtis ir pareikalavo, jog aš už dyką (nuosavomis lėšomis) renovuotų jos ir jos sutuoktinio (taip pat policijos "pareigūno") namą esantį Žiemgalių g. 17, Vilniuje“, - pasakojo A.B.

Jis pabandė skųstis policijos viršininkams, gavo tuomečio Policijos departamento generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus pavaduotojo Kęstučio Lančinsko telefono numerį ir jam paskambino.

Su Kęstučiu Lančinsku susitarė susitikti, susitiko PC "Mandarinas" (Ateities g. 91, Vilnius), susitikimo metu A.B. prašė patarti kur, į ką kreiptis dėl Vilniaus m. apylinkės prokuratūros korumpuotų "prokurorų"-aferistų Aido Dzikaro, Egidijaus Motiejūno, Juliaus Rėksnio, Valdo Uždanavičiaus ir Julijos Jolitos Kryževičienės, FNTT Snieguolės Uždanavičienės, Vilniaus A FNTT tyrėjo Robert Šadianec ir Vilniaus A VPK ENTS "tyrėjos" Liucijos Skinderskienės kurpiamų "bylų"-aferų. 

Tačiau K.Lančinskas rekomendavo "susimokėti" šių prokurorų  lupikaujamus kyšius ir pasisiūlė tarpininkauti susimokant kyšius, nes K. Lančinsko žodžiais tariant, "gerai pažįsta" prokurorą Aidą Dzikarą - kartu pradėjo dirbti – K. Lančinskas tyrėju Vilniaus VPK, o Aidas Dzikaras prokuroru.

Be to, K. Lančinskas rekomendavo A.B. pačiam su "tyrėja" Liucija Skinderskiene "susitarti", t.y. atlikti jos prašomą nemokamą namo remontą.

Po susitikimo su  K. Lančinsku  pas  A.B. seserį atvyko Kaišiadorių r. PK KPS tyrėja Lina Meškauskienė, kuri siūlė ją įtikinti A.B., kad jis  elgtųsi taip kaip, iš jo reikalauja  "pareigūnai" – t.y. atisakytų „Kanapos“ skolos ir sutiktų su prašymais „renovuoti“ pareigūnės namą.

A.B. atsisakė ir 2006 m. rugpjūčio 3 d. Vilniuje, Gedimino prospekte buvo sulaikytas K. Lančinsko pavaldinių Marek Gulbinovič ir Artūro Garla. Minėti „pareigūnai“ pagrasino A.B. problemomis dėl savo "konfliktiško" elgesio "nesutariant" su "pareigūnais", t.y. nemokant kyšių.

2008 m. rugsėjo 4 d. generalinės prokuratūros priimamąjame A.B. gavo ONTT vyr. prokuroro Algimanto Kliunkos mobilaus telefono numerį, susisiekė su prokuroru A.Kliunka, kuris nurodė kitą dieną atvykti į GP.

Tačiau prokuroras A.Kliunka išgirdęs, jog A.B. teikia pareiškimą dėl policijos departamento, FNTT ir prokuratūros "pareigūnų" piktnaudžiavimo tarnyba, kyšių lupikavimo ir turto prievartavimo - vyr. prokuroras A.Kliunka "staiga prisiminė", jog neva "neturi laiko" priėmimui ir liepė pareiškėjui iš jo kabineto išeiti.

2008 m. gruodžio 15 d. 18 vai. A.B buvo sulaikytas M. K. Čiurlionio gatvėje, Vilniuje, nuvežtas į PD būstinės patalpas, kur naktį iš 2008 m. gruodžio 15 d. į gruodžio 16 d. "pareigūnai" Rymantas Gedvilas, Marek Gulbinovič ir Artūras Garla naudojo fizinį bei psicholiglnį smurtą (pareiškėjui grasino šaunamuoju ginklu), Marek Gulbinovič ir Artūras Garla vartodami necenzūrinius žodžius sakė: "mes ne policija - mes banditai, tik, kad su pažymėjimais ir legaliais ginklais", grasino pareiškėją "užversti" ir "miške pakasti". A.B. buvo išleistas tik 2008 m. gruodžio 16 d. ryte.

2008 m. gruodžio 22 d. PD "pareigūnas" Marek Gulbinovič iškvietė A.B. į "Lukoil" kolonėlę (Saltoniškių g. 12) ir ten  nurodė, jog A.B. atžvilgiu turi visą mašinos bagažinę įkalčių", ir grasino  ilgalaikiu įkalinimu, ir norint A.B. išvengti kalėjimo,  "pareigūnas" Marek Gulbinovič nurodė susimokėti 200 000 € kyšį.

A.B. sako, kad 2012 m. kovo mėn. policijos imuniteto tarnybos patalpose vadovas Donatas Malaškevičius susitikimo metu nurodė, kad Marek Gulbinovič  nurodyto susimokėti 200000 € kyšio lupikavimo iniciatorius buvo Marek Gulbinovič viršininkas Rymantas Gedvilą ... yra tai patvirtinantis garso įrašas ... „T..y. policijos departamente apie šį kyšio lupikavimo faktą yra žinoma netgi policijos departamento imuniteto tarnybos viršininkui, tačiau tinkamo įvertinimo šis faktas iki šiol taip ir nesulaukė - atvirkščiai - visi policijos departamento vadovai korporatyviai šį(tokius) faktą(faktus) policijos sistemoje iki šiol sėkmingai toleruoja ir propaguoja“, - sakė A.B.

A.B. kreipėsi į prokuratūrą dėl policininkų teroro, tačiau gavo GP prokuroro Zdzislav Tuliševski pranešimą, kad toks tyrimas neva pradėtas.

Z.Tuliševski nurodė, kad šį neva pradėtą "tyrimą" "kontroliuoja ir organizuoja" tas pats "pareigūno" Marek Gulbinovič draugas, kyšių lupikavimo ir turto prievartavimo veikų iniciatorius ir bendrininkas prokuroras Zdzislav Tuliševski (advokatės Dainoros Saulienės-Raščiauskienės brolis, pas kurią Marek Gulbinovič pavaldinys Rimas Grebnickas buvo pristatytas kaip advokatės Dainoros Saulienės- Raščiauskienės "padėjėjas", kuris kartu su advokate Dainora Sauliene-Raščiauskiene reikalavo, kad A.B. išrašytų prokūrą dėl 533874 Lt skolos reikalavimo teisės iš skolininko AB "Kanapa".

A.B. prašė, kad Z.Tuliševski jį priimtų, tačiau prokuroras atsisakė tai padaryti, ir jokie šioje pareigūnų teroro neva pradėtoje byloje procesiniai veiksmai nebuvo atliekami.

Galiausiai kyšių reikalavę pareigūnai uždarė A.B. į Kauno tardymo izoliatorių, kuriame šis buvo laikomas nuo 2009 m. gegužės 7 d. iki birželio 4 d.

Galiausiai tyrimas dėl prokurorų ir policininkų teroro buvo nutrauktas, kai A.B. paprašė jį pripažinti nukentėjusiuoju – prokuratūra tai padaryti atsisakė, su bylos medžiaga susipažinti neleido,  nutarimo nuorašo pareiškėjui neįteikė.

 

 

„Turiu apie 40 faktų, kai buvo bandoma iš manęs reikalauti kyšių, tačiau generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui tai nėra įdomu“, - sakė A.B.

(pratęsimas kitame numeryje)

 

Peržiūros: 2750

Komentarai   

0 # Liūdna 2018-06-26 21:09
ir baisu,dar rusais gąsdina,kai Lietuvoje prisiveisė siaubūnų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # vladas lukosevicius 2018-06-27 05:53
Maniakais ir pedofilais netampama iš meilės menui ,,,
Kiekviena manija ir iškrypimas turi priežastį ,,, trauma iš vaikystės ,,,
O kiekviena patirta trauma turi savo veidą ir aplinkybes .---------

Bet idomiausia kas verčia tokius kaip Grybauskaitė , Valantinas , Valys , Pašilis ir daugelį kitų bendradarbiauti ir dangstyti žudikus ir visokius iškrypėlius ?
Patirtos traumos vaikystėje , ar pinigai ir postai ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # vagys 2018-06-27 23:03
LKP CK kalve prezidenturoje nukala dar vis po prokurora ir medali jam uz tarnyste politbiurui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Vitas Kelmelis 2018-09-18 09:59
Šioje publikacijoje rašoma, jog Linas Gudzinskas (jo įmonė) 2005 m. Šialiuose mano užsakymu neva organizavo ir vykdė prekybos centro "Kanapa" statybas...

Tačiau medicininėje dokumentacijoje rašoma, jog 2005 m. L. Gudzinskas buvo nuolatinis psichiatrinių ligoninių klientas:
https://imgur.com/a/kh3BR5u

Bet šiai žiniasklaidos priemonei matyt eilinį kartą tinka išgalvotos istorijos.
Tegul viską įvertina patys skaitytojai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Nuomone 2018-09-19 11:08
Gudzinskas Driziui yra patogus durnius, kurio istorijomis Drizius atkersyja teisesaugai ir uz savo asmenines skriaudas. O kiek tose istorijose tiesos manau neturi Driziui dideles reiksmes
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti