Neigdami CŽV kalėjimų Lietuvoje faktą, D. Grybauskaitė ir V. Adamkus „apsimetė“, jog šiuo metu nėra jokios genocido bylos Hagos tribunole...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.56 (8 Votes)

Neigdami CŽV kalėjimų Lietuvoje faktą, D. Grybauskaitė ir V. Adamkus „apsimetė“, jog šiuo metu nėra jokios genocido bylos Hagos tribunole...

Kristina Sulikienė

Valdas Adamkus į vakar dienos EŽTT sprendimą reagavo „CŽV kalėjimų nebuvo“.

Dalia Grybauskaitė – PRITARĖ.

Tačiau Hagos tarptautiniame kriminaliniame teisme – tribunole dar pernai metų lapkričio mėnesį surašyta tarptautinės prokurorės išvada, jog CŽV kalėjimei Lietuvoje tikrai veikė, ir netgi ne nuo 2005 metų, kaip vakar nustatyta tik vienu konkrečiu kankinto asmens atveju, bet nuo 2003 m.

Vadinasi, kai Mečys Laurinkus atėjo pas Rolandą Paksą parašo – VSD su Lietuvos kariuomene jau buvo įsteigusi tuos kalėjimus, jiems tik reikėjo legalizacijos atbuline data.

Rolandas Paksas kategoriškai nesutiko dalyvauti genocide, atlikti nusikaltimus žmogiškumui.

Kaip vakar skamba EŽTT sprendimo išvada? Jog Lietuvos valdžia žinojo apie slaptus CŽV kalėjimus, gavo už juos pinigus, todėl ir atsakinga.

Rolandą Paksą buvo bandoma padaryti atsakingu už genocidą, o kai jis atsisakė, „nuteisė iki gyvos galvos“ neleisdami kandidatuoti. Tačiau toks „nuteisimas“ yra nieko tokio, palyginus su tikru karo tribunolu, kuris vyksta Hagoje, ir kur mūsų valdžios atstovams, leidusiems CŽV kalėjimus, gali tekti atsakyti ASMENIŠKAI. 

Egidijus Kūris, kuris „iki gyvos galvos“ uždraudžia tai Rolandui Paksui kandidatuoti, vėliau per spaudą „uždraudžia“  advokatui Stanislovui Tomui „iki gyvos galvos“ jį ginti, šiandien yra ta skandalinga figūra, kuri kaip jau seniai aišku, veikė prieš Lietuvą – maskavo įvairius Lietuvos pareigūnų daromus nusiikaltimus, modeliuodamas bylų EŽTT eigą. Tai ir garsi kalinių grupės byla, kur jis parašė atskirą nuomonę, ir apkaltino iki gyvos galvos kalinčius kalinius, jog jie patys kalti, nes „laikosi subkultūros“. Šio 2017 05 23 teismo sprendimo nevykdo netgi dabartinė valdžia, Lietuva vėl daro gėdą tarptautinėje arenoje, jai gresia išmetimas iš Konvencijos narių sąrašo (nes Pakso bylą tarsi ėmė vykdyti, o Matijošaitis prieš Lietuvą – kategoriškai nevykdo, nesvarsto įstatymo dėl „gyvagalvių“ lygtinio paleidimo, nors Romos baudžiamajame statute nurodyta, jog iškalėjus 25 metus, privaloma bylos peržiūra, o priešingas veiksmas yra nusikaltimas žmogiškumui, asmens kankinimas.)

 Tai ir Vasiliauskas prieš Lietuvą bylą, kur Kūris išvadino visą EŽTT teismą „apgailėtinu“, ir Dalia Grybauskaitė, jo šitaip šlykščiai berašančio ant garbių teisėjų, neatšaukė iš pareigų.

Hagos tribunole vyksta Afganistano žmonių byla dėl Afganistano karo nusikaltimų. Yra kaltinama: CŽV, JAV, Rumunija, Lietuva, Lenkija ir „jiems padėję pareigūnai“,taigi, kaltųjų suole sėdi ir Lietuvos kariuomenė, VSD, AOTD.

Neigti objektyvius tikrovės faktus  gali tik Valdas Adamkus ir Dalia Grybauskaitė.

Beje, Hagos tribunole į kaltinamųjų suolą būna sodinamas konkretus nusikaltimą atlikusios valstybės pareigūnas. Valdui Adamkui gali grėsti pasaulio diktatorių likimas. O Daliai Grybauskaitei irgi gresia atsakomybė, nes ji pridengė V. Adamkaus prezidentavimo metų nusikaltimus žmogiškumui – ji visada net vakar neigė slaptuosius CŽV kalėjimus Lietuvoje.

Priminsiu, jog Hagos tribunolas yra dar aukštesnės jurisdikcijos teismas, jis nagrinėja nusikaltimus, kuriems netaikoma senatis. Šiuo metu Hagos tribunolas gavęs apie 700 ieškinių dėl genocido, bei dar daugiau liudijimų, kad tikrai šie karo nusikaltimai vyko.

Lietuvos kariuomenė iki šios dienos labai aktyviai dalyvauja įvairiose „misijose“ Afganistane, nors prasidėjus karo nusikaltimų teismui Hagoje, galima būtų ir susilaikyti nuo šių veikiau turistinių kelionių, kai lakūnus vokiečių kariai pagauna girtus dienos metu, arba dar į įvairias kitokias nesąmones įsivelia mūsiškiai, kai kurie netgi žuvo, nes neklausė vadų įsakymų nelįsti, kur nereikia. 

 

Peržiūros: 2663

Komentarai   

+27 # Pernatas Švarkelis 2018-06-01 15:48
Admasas dar EŽTT sprendimą pavadino NESĄMONĖ :eek: Va kaip savo kailį gina USA statytinis. O Briuselio statytinė pritaria, nes kas belieka daryti? Į Leningradą gi nenori atgal :P
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # vladas lukosevicius 2018-06-01 17:19
KADA LIETUVA TAPO NACIŲ PAKALIKŲ IR KGB KEKŠIŲ BAGADELNIA ?
SENIAI ADAMKŲ TURĖJO SUŠAUDYTI….
NACIŲ PAKALIKAS ADAMKUS , tarnaves žydšaudžiui IMPULIAVIČIUI ,,, o Adamkaus tėvas buvo Kauno geležinkelio stoties policijos viršininkas kuris asmeniškai prisidėjo prie žmonių trėmimo į nacių koncentracijos stovyklas .
Jis buvo ir KGB agentas , tai seniai irodyta .

ŠLYKŠTYNE , pakomentuok kaip ir kam buvo atidaryta LEO,lt ir gražink žmonėms pavogtus 4 milijardus .
KAS atšaukė Niurnbergo teismo nuosprendį , dėl nacistų ir jų pakalikų persekiojimo , kodėl šitas nacių pakalikas dar nenuteistas ?
,,,,,Pagooglinkite ,,,,,
Pagrindinis perversmininkų režisierius – buvęs Prezidentas Valdas Adamkus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # gangrana 2018-06-01 17:55
Dėl to ir buvo nuverstas R.Paksas, kad nesutiko būti JAV marionete. Įdomu, Hagos tribunolas prisiikas iki paties Adamkevičiaus, ar vėl pasitenkins tik Šiauliuose registruotomis jo prieškarinėmis tapkėmis?..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # jeronimas 2018-06-01 20:00
Visiskai aisku,kad atkurus (laikinai) Lietuvos nepriklausomybe paskutini kart,valstybe uzvalde ,pilna to zodzio prasme,parsidaveliai,padugnes,isverstaskuriai.Jie susistate savo teisines sistemos valdovus,ir visus 30 metu veike tik savo naudai,savo gaujoms,savo giminems ir savo sebrams.Uzvaldziusios padugnes tikejosi jog visiems laikams cia viespataus,ir niekas nekels jiems ne tik baudziamu bylu,bet ir klausimu?? Bet pasirodo klydo valdzios niekseliai.Ir nors paskutine seimo komisija atidenge nuometus nuo esamos smirdincios padeties tik siek tiek,bet uzsmirdo taip,kaip cia rase mano vienas kolega apie apsiedusi pona,jog dvokia labjau nei is savaitinio nabasniko isanges.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Tribunolas 2018-06-02 20:21
Ot gerai būti Adamkų pamatyti su antrankiais suimtą, škia, bet anas slides teps į Meksiką :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ramon 2019-01-12 23:06
Wonderful article! We are linking to this great article on our website.
Keep up the good writing. viagra without a doctor prescription: http://lady-swear.nichost.ru/index.php?topic=53462.0
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti