Aurimas Drižius negerbia teisėjos Aivos Survilienės, tai yra teisiamas. 2018 05 22

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 

 

 Kazimieras Juraitis

Paskelbta 2018-05-22

 

 

 

 

Už tai, kad negerbia Lietuvos teismo, 2018m. gegužės 28d. bus teisiamas "Laisvo Laikraščio" redaktorius Aurimas Drižius. Šį kartą bylą jam kelia teisėja Aiva Survilienė. Žurnalistas ją įvardino "nusikaltėle" ir "dirbančia nusikaltėliams", o tai, pasak ieškovės - Lietuvos teismo įžeidimas. Pasak žurnalisto. vadovaujantis tokia logika, sutramdyti korupcijos teisėtvarkoje apskritai neįmanoma. Tokia įstatymų interpretacija prieštarauja Lietuvos Konstitucijai. Nes jeigu nusikaltėlio įvardinti "nusikaltėliu" negalima argumentuotai, remiantis empiriniais ir daiktiniais įrodymais, vien todėl, kad jis - teisėjas, tai griūva "teisingumo" samprata ir teisėtvarkos idėja. Teisėja ir ieškovė Aiva Survilienė aiškina, kad "nusikaltėlio" sąvoka - išimtinai teismo kompetencijoje. Aurimas Drižius tvirtina, kad tokiu atveju, jeigu teismas korumpuotas - jo neįmanoma apkaltinti, nes kaltinimas bus traktuojamas kaip įžeidimas (kas ir atsitiko šiuo atveju). Teismas įvyks pirmadienį, gegužės 28d., 15 val.,Laisvės pr. 79 A, Vilniaus m. apylinkės teisme. Daugiau apie šią istoriją galima paskaityti čia:

 
Peržiūros: 2310

Komentarai   

+6 # Atas 2018-05-23 00:16
Tai gi ne teismą pavadino nusikaltėliu, o niekšišką teisėją, kuri tikrai yra nusikaltėlė, tai ko ji dar čia bylas kelia?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # DW 2018-05-23 01:02
nera Lietuvoj zmogaus,kuri butu apginusi teisetvarka,kodel ji vadinasi teises tvarka,jei nukreipta pries dora zmogu?Nuo kada norma tapo-nekalta zmogu teisti?"isvirkstiniai 'prieis liepto gala
kodel Lietuva valdo LKP CK isvirkstiniai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # jeronimas 2018-05-23 12:54
Praejo desimt metu,kai teismas is manes issityciojo,nors as buvau tik ieskovas,ir norejau atgauti savo uzdirbtus pinigelius teismo keliu.Deja,kadangi neturejau atliekamu tukstanciu,likau teismu tik isdurnintas.Tiek metu praejo,ir teismai ,ziurint si reportaza,ne tik netapo teisingumui teisingesni,bet atvirksciai.Lietuvos teisines sistemos pulinys pritvinkes ,ir tik laiko klausimas,kada jis sprogs.O tai didziausia finansine bomba Lietuvai,kurios kazkodel ekonomistai ir garsus ekonomikos profesoriai neivardina.O ta bomba,jeigu nesprogs artimiausiais metais,tai Dalytei baigus viespatavima valstybeje,net nereiktu abejoti.O Drizius geriausiai parodo,kokio masto nusikaltimai vykdomi "valstybes vardu"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # hm 2018-05-23 17:50
Kažkaip atrodo kaip tiesioginis žurnalisto persekiojimas..
Ar jau negalima žiniasklaidoje pateikti alternatyvios, oponuojančios versijos? Ar čia vis dar pagal komunistinius standartus tėra viena absoliuti tiesa, Vienas kelias, Vienas vadas?
Kodėl demokratinėje valstybėje daromas tiesiogins spaudimas nepriklausomams žurnalistams?
Man atrodo kad grasinimas teismais yra tiesioginis ir atviras susidorojimas su žurnalistu :/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti