MG Nostros pėdsakai Klonio įvykiuose

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

MG Nostros pėdsakai Klonio įvykiuose

Valdas Vižinis

Labai ilgai galvą laužiau galvą dėl asmenų rato Ūso istoriją gramzdinusių užmarštin. Dėl galingos valios, sustabdžiusiusios pedofilijos tyrimą pačioje svarbiausioje stadijoje – jo pradžioje, kai pareigūnai privalo skubiai reaguoti su poėmiais, pasiklausymais, ekspertų išvadomis, apklausomis. Visa tai vadinama įrodymų rinkimu. Paslaptingąja valia to neįvyko. 

Tiesa, nukentėjo 12 prokurorų. Niekingai vėlai ir bylos niekaip nepaveikusio demonstratyvaus „teisingumo“ dėka teismas gavo Klonio bylą be pedofilijos žymių. 

Nors šios dienos akimis žiūrint, galėjo taip akivaizdžiai „įrodymus rinkdami“ ir nesistengti. 

Teismų virtinėje Neringai Venckienei gerai žinoma teismų praktika nepadėjo. Teismas nukirto viską - „pedofilijos nebuvo“ .

 

Italijoje mafija senai nebesiejama su neišsilavinusiais nuožmiais kaimiečiais. Šiais laikais viešo gyvenimo nebedrebina politinės žmogžudystės. Mafijos nariai kostiumuoti, gerai išsilavinę, perkantys verslus, ekspertus, politikus, patys užimantys aukštus postus. Italijos teisėsaugos efektyvumas toks, kad žudyti tiesiog nebeapsimoka. Kitaip yra mūsų šalyje. Ir tai kas vyksta čia, jau turi būti vardijami tikraisiais vardais.

 

MG Nostra. Toks Lietuvoje veikiančio lietuvių akcininkų valdomo koncerno pavadinimas galėtų būti. Tokiu jis būtų įvardintas VSD pažymomis Italijoje.

MG Nostros politinė jėga – Liberalų sąjūdis imasi politinio Neringos Venckienės persekiojimo Seime. MG Nostros žiniasklaida švyti neapykanta Neringai Venckienei. MG Nostros prokuroras Jancevičius kuruoja Klonio bylą prokuratūroje. Jo vadovaujami prokurorai vykdo teisminį Klonio įvykių dalyvių persekiojimą. Kaip dabar ryškėja, Generaliniai prokurorai aptariami ir su Nostros atstovais.

 

Sakote kliedžiu. Gal būt. Tačiau man akivaizdu, kad tokio lygio prokuroras disponavo visa informacija apie Klonio įvykius. Ir savo vadovybės žingsnius. Jis galėjo teirautis, rašyti raštus, gauti visus atsakymus ir kartu su Nostros teisininkais numatyti visus reikiamus teisinius žingsnius, o vėliau ir vykdyti juos, apkaltinant pedofilijos skandalo organizavimu pačią Neringą Venckienę. 

O teismai? Sakote nepriklausomi. Ką gi, aiškinamės toliau. 

MG Baltic skalikas T. Dapkus: „man pojebat ko tu nori“ .. TEISĖJUI.

Ar žinote, jog teisėjui svarbiau už reputaciją tegali būti jo šeima. Dėl „neduok die kas pagalvos ar pasakys“ jis privalo atsiriboti nuo daugelio vaikystės draugų, kai kurių giminių, susibūrimų, renginių. Tai ypač uždara bendruomenė. Ir vis dėl jos – reputacijos.

 

O dabar pajauskime MG Nostros įtakos mąstą – siejamas su koncernu kažkoks žurnalistas LAT Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjui (nuo 1990 m.), skyriaus pirmininkui (1995–1999), LAT teismo pirmininkui (1999–2008), nuo 2014 m. LR Konstitucinio Teismo teisėjui - „pojebat ko tu nori“ !!

Ir Vytautas Greičius „nežiūrėjęs krepšinio“ važiuoja susitikti su MG Nostros žmogumi.

Tai daro teisėjų bendruomenės aukščiausio statuso žmogus, esantis visuose įmanomuose profesijos ryšiuose su kursiokais, bendradarbiais, buvusiais studentais. Ir visi jam reiškia pagarbą. Pasitikėjimu. Pasidalinimu nuomone apie nagrinėjamą bylą, apie galimą sprendimą. 

O mirtys. Kaip aiškinti jas?

2000 m. sausio 20 d. mįslingomis aplinkybėmis mirė kartu su D.Mockum dirbęs verslininkas Arūnas Grigas. Mirė tiesiog eidamas į vonią praustis. Dėl įtariamo nunuodijimo Vilniaus miesto apylinkės prokuratūra iškėlė baudžiamąją bylą. Vėliau ją perėmė Vilniaus apygardos prokuratūros vadovai. 

Kad sūnus mirė ne savo mirtimi, bet greičiausiai nunuodytas, neabejoja ir profesorius, habilituotas socialinių mokslų daktaras, akademikas Romualdas Grigas, rašo Respublika. „Tuo esu absoliučiai įsitikinęs. Jis nunuodytas vienu ar kitu būdu. Jei mirtis būtų savaiminė, nebūtų reikėję nei klastočių, nei mėginių vežimo į Kijevą.“

Sūnaus netekęs žinomas mokslininkas Romualdas Grigas neabejojo, kad jis nunuodytas, siekiant apsidrausti nuo Lietuvą savo čiuptuvais apraizgiusio „MG Baltic“ paslapčių atskleidimo.

2010 metais Mitnijos įvykiuose buvęs įmonės savininkas kreipiasi į Generalinę prokuratūrą ir praneša, jog „MG Baltic“ atstovai grasina susidorojimu. Kaunietis atvirai įvardija, kad siekiama užvaldyti jo turtą. Tačiau prokurorai dėl to pradėti tyrimą atsisako ir žinomas 59 metų verslininkas nusišauna savo namuose, tuo metu juose kratą atliekančių teisėsaugininkų akivaizdoje.

 

Abiem atvejais teisėsauga nesutrukdo, bet padeda MG Baltic vadams.

 

O dabar paėjėsime numanomais MG Nostros pėdsakais mūsų istorijoje.

Nesmurtinės beveik savo noru mirtys Klonio įvykiuose. Drąsiaus Kedžio. Visi matėme nuotrauką, kurią spėjo padaryti artimieji prieš laidojant. Ekspertai nepastebėjo jokių smurto požymių ant mėlynėmis, patinimais ir įpjovimais nusėto kūno. O viską galinčio išpasakoti A. Ūso? Žmogus pasistengė, atsisakė apsaugos ir praėjus keturiems mėnesiams po Drąsiaus laidotuvių pats atgulė į žemę. Beveik savo noru prigėręs baloje. 

Teisėsauga nieko nesako ir apie Vaidą Milinį. Kažkaip neranda kas tai padarė.

Kaip jums braižas. Kuo teisėsaugos veikimai skiriasi MG Baltic žmonių ir Klonio mirčių atveju.

 

MG Nostros įtakos mąstas stulbinantis. 

Tai tokia visaapimanti įtaka, kad naujai atėjusi politinė jėga, apimta siaubo nusprendė tiesiog viešinti VSD pažymas visuomenei, apeinant teisėsaugos instancijas, įstatyminius mechanizmus, politines tvarkas, taip išvengiant papirktų politikų ir teisėsaugininkų. 

Tačiau man, Klonio įvykių dalyviui, piliečiui pagrindinis klausimas nekinta. Kokį reikalingą ir kokio kalibro asmenį – jų grupę stengėsi išsaugoti sau MG Nostra ?

Ir į jį bus atsakyta. Manau, kiek vėliau – po prezidento rinkimų. Dabar Klonio temą politikai ir pareigūnai stengsis apeiti dideliu ratu. Dėl akivaizdžių priežasčių į viešumą bus keliama tik MG Nostros valstybės užvaldymo tema. Nes kartu su Klonio įvykių VSD pažymomis valdantieji galėtų netyčia sugriauti aiškių vertybių stokojančią Lietuvos valstybę.

 

Nuotrauką pasiskolinau iš Juozo Valiušaičio. Ji labai tinka

Peržiūros: 3995

Komentarai   

+43 # Zenonas Priekuliškis 2018-05-22 12:25
Areštuojant 12 žmonių nužudžiusį A.Vertelką, dalyvavo apie 100 policininkų, o mažametę iš Klonio g. virš 200 policininkų. Manau tuo viskas pasakyta. Vienas iš mergaitės pagrobimo organizatorių Darius Žukauskas manau turi sėdėti jau kalėjime, už organizavimą policijos veteranės Skaistos Rakauskienės nužudymą (už pranešimą apie narkotikų gamybą).
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Prie Tulpės 2018-05-22 20:20
Vertelka , kuris nupjovė Kiesams galvas , būtų buvęs žymus verslininkas , gal net koncerno vadovas, būtų dabar dalinęs dėžutes seimūnams , bet nuteisė per anksti :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # DW 2018-05-22 13:39
politines ir kriminalines zmogzudystes neistyriamos-kitaip neisprausi tautos laisvamaniu i gniauztus ,kad klausytusi LKP CK komandos-dar yra pasalpos alui,duoda kruopu,leidzia kapstytis siukslynuose-tiek daug laisves,kur ja deti-be pinigu ir garantiju,kad isgyvensi vien savo protu ir jegomis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Gėnius 2018-05-22 19:08
buvo kišeninis Valys ir pedofilijos bylos nebeliko…...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Ar ne De SADAS? 2018-05-22 19:10
Ar ne markizas De SADAS labiausiai bijojo sysalų bylos???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # klausimux 2018-05-22 20:27
Įdomu, ar Sadeckas tvatino Šimašių?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # TAIP 2018-05-22 13:44
MG nostra ir antstole saco turi.Ta pati Garliavoje ir turta is Gurecko deimos atiminejant.O dar uso pusbrolio bendravimas seime su liberale Kuodyte .....Labai jau saug sutapimu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Sakykite 2018-05-22 19:11
Ar tikrai Mockus yra Kurlianskio “žmona”? Ar čia tik jų koncerno darbuotojai taip kalba? :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Pilietė SS 2018-05-22 13:56
O kur ta nuotrauka?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # rimas 2018-05-22 16:34
Man atrodo, kad šiuo straipsniu bandoma nukreipti dėmesį nuo tikrųjų Garliavos įvykių organizatorių. Ar gali kažkoks UAB taip šauniai suvadovauti visom Lietuvos teisėsaugos institucijom? Jei ta UAB yra toks kietas, tai Kurlianskis tikrai nebūtų pakliuvęs duodant kyšį. Užglaistyti kyšio davimą žymiai paprasčiau nei visas žmogžudystes Garliavos byloje. Koks MG Baltic motyvas teptis Garliavos istorijoje. Motyvo nėra, kaip ir Kedžiui žudyti Naruševičienę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # LAT 2018-05-22 17:07
„pajebat ko tu nori“ :lol: Aš prisimenu, kodėl esame laisvi 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Negaliu patikėti 2018-05-22 19:14
RAULUŠAITIS - "ne prie ko", PALAITIS- "ne prie ko", VALYS - "ne prie ko", ULBINAITĖ- "ne prie ko",dabar ir PAŠILIS- "ne prie ko"... Taip teisingumą supranta kgb stukačiaus LansBergo-dėdulės statytinė Ponia iš Daukanto aikštės! Tokį korupcijos lygį šalyje sukūrė Grybauskaitė per 9 metus savo kadencijos! Ir dar galima tęsti: FRIKLIS, COOPERIS - "ne prie ko", VASILIAUSKAS, ŠIMONYTĖ - "ne prie ko", KUBILIUS IR PATI GRYBAUSKAITĖ - "ne prie ko"!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Rimantas Kanapienis 2018-05-22 20:10
Tai jau dabar reikėtų voratinklius praardyti ir nuo Snoro bylos, o po to eilė ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo iššautos to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė gelbėjo tuos VSD vyrukus, įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo pasturgalio savininkę dėl jos įvykdytos Snoro aferos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-28 # Jakilaitis sakė 2018-05-22 19:18
jokios pedofilijos nebuvo, teismas seniai nustate. yra itarimu kad violetiniai norejo su rusijos pagalba nuversti vilniaus valdzia, bet laiku gavo per galva skvernelio nurodymu :-) :-) :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # bumeris 2018-05-22 22:29
buvo rasyta ,kad ir simasius( teisingumo ministras tuo laiku buvo lyg) kazkaip atsidures buvo netoli ten kur usas nuzudytas buvo..deliojasi vis aiskesnis pedofilijos bylos marinimo mechanizmas..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Kernave 2018-05-23 18:00
Ką galima kalbieti apie įteisintų vagiu masonu kagebistu įslaptinta
gauja ją butina visiškai likviduoti kad nekištų nuosies prie valstybies
valdimo tai tautos skurdintojai Mažeikių gamyklos dpvanuotojai spika
DIEDULE butina teisti už MAŽEIKIŲ gamykla butina teisti tai
milijardinei nuostoliai tautai valstybei Gribauskaite už SDT ir kartu su Kubilium uz SNORA irgi i teismą Prosenelis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti