Eligijui Masiuliui gėda tai, kad vykdė Dalios Grybauskaitės nurodymus susidoroti su jos kritikais

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

 

R.Malinauskas: „Paviešinus VSD pažymą visuomenė sužinos kas siekė politinio susidorojimo“

Pirmadienį Druskininkų savivaldybės meras ir Lietuvos savivaldybių asociacijos naujai perrinktas prezidentas Ričardas Malinauskas atskleidė keturių politikų pavardes, kurie tendencingai ir nuosekliai siekė susidoroti. Tam buvo pasitelkta žiniasklaida, teisėsauga, politiniai ir verslo ryšiai.

„Nusprendžiau nebetylėti, nes politinis persekiojimas peržengė visas ribas. Konkrečiai įvardinau 4 asmenis, kuriuos įtariu veikus prieš mane. Buvau susitikęs su Eligijumi Masiuliu, kuris atskleidė kas ir kaip veikė prieš mane, patvirtino ryšius tarp politikų, verslininkų ir Liberalų sąjūdžio partijos narių. Gavau pažadą, kad jei kas nors kreipsis dėl su manimi susijusių istorijų, jis tai paliudys viešai”, - teigė R. Malinauskas.

 

Spaudos konferencijos metu R. Malinauskas įvardino 4 politikus, kurių tendencingi ir nuoseklūs veiksmai leidžia manyti, jog buvo veikiama siekiant pakenkti reputacijai ir paveikti politinius sprendimus Druskininkų mieste. Meras įvardijo dabartinį LR Seimo narį Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovą Vitalijų Gailių, LR Seimo narį konservatorių Jurgį Razmą, LR Seimo narį konservatorių Arvydą Anušauską ir buvusį LR Aplinkos apsaugos ministrą, dabar Europos parlamentarą Valentiną Mazuronį.

„Kol nebuvo garsiųjų laiškų ir Valstybės saugumo departamento (VSD) paviešintų pažymų, niekas netikėjo, kad politinis persekiojimas ir susidorojimas vyksta aukščiausiu lygiu. Per vieną valandą visų istorijų detaliai atskleisti neįmanoma, tačiau pasiryžau visas istorijas ir jose veikusius asmenis atskleisti. Vengiau konfrontuoti, netikėjau, kad verslo, teisėsaugos, žiniasklaidos ir politikos voratinklis veikia tokiu mastu“, - sakė R. Malinauskas.

Spaudos konferencijos metu meras teigė, jog buvo neparankus tam tikriems asmenims, todėl ir buvo bandoma su juo politiškai susidoroti.

„Vienas epizodas iš E. Masiulio ir LR Prezidentės susirašinėjimo atskleidžia visą esmę. Paviešintame laiške Prezidentė baiminasi keršto už kelis epizodus, kurių vienas – Vijūnėlės istorija. Žmonės bijo keršto tada, kai padaro ką nors blogo. Jeigu tyrimas Vijūnėlės istorijoje būtų vykęs pagal įstatymo raidę, kodėl reikia bijoti keršto?“, - stebėjosi R. Malinauskas.

Spaudos konferencijoje R. Malinauskas papasakojo ir iš E. Masiulio girdėtą istoriją kaip vienas didžiausių Druskininkų verslininkų Valdas Trinkūnas karštligiškai ieškojo ir galiausiai rado darbą iš Finansinių nusikaltimų tarnybos atleistam V. Gailiui. Be to, atskleidė liberalų korupcinę schemą, kuri, jei būtų buvusi sėkminga, druskininkiečiams galėjo kainuoti 11 mln. eurų. Malinausko nuomone tai ir paaiškina, kodėl R. Malinauskas ir jo šeimos nariai buvo atakuojami teisėsaugos - nes tokios buvo politinės „zadanijos".

R.Malinauskas pasakojo, kad  į spaudos konferenciją buvo kviesti ir penki gerai žinomi  Lietuvos teisininkai, bet „dėl asmeninio savo, savo šeimos ir karjeros  saugumo atsisakė dalyvauti spaudos konferencijoje“. 

R.Malinauskas teigė skambinęs ir vienam  kaltinamųjų politinės korupcijos byloje Eligijui Masiuliui, kuris anksčiau  ne kartą aktyviai ieškojo kabliukų Druskininkų savivaldybės ir mero veikloje.   Jis teigė gavęs E.Masiulio elektroninį laišką, kuriame rašoma, jog jam  gėda už tai, ką darė tuomet.

 „Nurodymų telefonu ir SMS buvo daug ir įvairių, bet  telefoniniai pokalbiai nėra išsaugoti“, – E.Masiulį, kurio susirašinėjimai su  prezidente D.Grybauskaite neseniai buvo paviešinti, citavo R.Malinauskas.   

 R.Malinauskas nusprendė apžvelgti su juo bei Druskininkų savivaldybe  susijusias  bylas bei jas galimai kurpiančius politikus bei teisėsaugos  pareigūnus.  

„Visus asmenis vienija vienas labai aiškus ir paprastas dalykas – verslas“, – teigė R.Malinauskas. Jis nurodė, jog vienas nuolatinių skandalų kurstytojas – Druskininkų liberalas Valdas Trinkūnas, dažnai bendraujantis su Seimo  Antikorupcijos komisijos pirmininku Vitalijumi Gailiumi.   

Kiti R.Malinausko įvardinti dirbtinius skandalus keliantys politikai – buvęs Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, kuris su V.Trinkūnu buvo  sportininkai, kartu žaidė rankinį.  Dar vienas aktyvių skundų apie Druskininkus rašytojų – Seimo narys Jurgis Razma.  

„Nežinia, kiek teisminių procesų Druskininkų savivaldybė  turi su šiuo Seimo nariu. Nors jis nėra rinktas Druskininkuose, kartą per mėnesį kurorto savivaldybę net dėl smulkmenų paduoda į teismą“, – pasakojo  R.Malinauskas. Pasak jo,  2011 metais prasidėjo ypatingų bylų karuselė. Jos buvo 39-ios, bet kelios jų baigėsi visišku šnipštu.

 

Viena, jo teigimu, jokio pagrindo neturinčių bylų – vadinamojo Vijūnėlės  dvaro istorija, kuri jau pasiekė Europos žmogaus teisių teismą (EŽTT).  R.Malinausko teigimu, Vijūnėlės dvaras – tik eilinis pastatas,  stovintis geroje vietoje, todėl netrūko norinčiųjų jį privatizuoti.  „Jei kas nors įrodys tikrą pažeidimą šiame objekte, aš galiu pasakyti, kad  viskas buvo daroma labai ir labai atsakingai – projektai buvo derinami ir  su statybos inspekcija, ir su Aplinkos ministerija“, – kalbėjo R.Malinauskas,  šį pastatą pavadinęs politinio susidorojimo objektu. 

 „Šioje byloje teisė nebuvo prioritetas, teisė buvo tik įrankis, galimai  panaudotas ne teisingumo paieškoms“, – kalbėjo advokatų bendrijos „Jurex“ advokatė Jurgita Judickienė.  R.Malinausko žiniomis, prieš Aukščiausiojo teismo sprendimą dėl vadinamojo  Vijūnėlės dvaro, į Prezidentūrą buvo iškviestas Aukščiausiojo teismo pirmininkas.  Tai esą galėjo turėti įtako ir teismo sprendimui.   R.Malinaukas priminė, jog šalia Vijūnėlės tvenkinio, ant valstybinės žemės, stovi ir V.Trinkūnui priklausantys pastatai, tačiau ieškinį vietos  politikui pareiškusi Nacionalinė žemės tarnyba teismus pralaimėjo.  R.Malinauską stebina ne tik šis, bet ir kiti teismų sprendimai. Vienas jų – įpareigojimas nugriauti dalį jo paveldėtos sodybos Latežerio kaime.  „Gal ir yra stebuklų pasaulyje, bet stebukladarių daugiau negu stebuklų“, – apie teismų sprendimus kalbėjo R.Malinauskas

 

Peržiūros: 2619

Komentarai   

+23 # jeronimas 2018-05-21 14:45
Jeigu Malinauskas tvarkys Druskininkus ir toliau taip graziai,tai kol sitas zbrodas sedes valdzioje,Jus,malinauskai ir tampys po grybauskinius teismus.Koncervatnyku -teroristine gauja,Lietuva tik naikina.Koncervatnykams grazinti Lietuva ir gerbti Lietuvos zmones -yra visiskai svetima ju prigimciai ideja.Todel dabar nuvaziuodami ir matydami kaip isgrazejo Druskininkai,jausdami kokie laimingi ten gyvenantys zmones,kurie turi darbus,turi rytdiena ir augina vaikus,koncervatnykai draskosi gyvi.landsberginis gaivalas uzvaldes Lietuva ,nesitaiksto su tais ,kurie Tevyne -Lietuva myli,puosia savo darbais,kuria darbo vietas .Stiprybes ,Jums Mere ir Jusu komandai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Atas 2018-05-21 15:00
Masiuliui gėda? Tokiems gėda niekada nebūna, jie pasirašys ant bet kokios podlosties, už naudą parduos betką. Nekenčiu jo vien už tai, kad jis buvo vienas iš pagrindinių prezidento R. Pakso duobkasių
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # panevėžietis 2018-05-21 16:16
Atrodo, kad likusiu nuo tulpinių el. Paštu ir toliau naudojasi gaujos vadai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Žvelk giliau 2018-05-21 15:14
Visa tiesa šioje istorijoje yra daug paprastesnė: E.Masiulis, gavęs 106 tūkst.€ iš MG koncerno vadukų D.Mockaus ir R.Kurlianskio pinigus už Vartojimo kreditų įstatymo pataisas, turėjo perduoti tuos pinigus tiesiai LBvaldybos pirmininkui V.Vasiliauskui, kad tas tinkamai šio įstatymo pataisų projektą parengtų ir pateiktų tvirtinimui Seime. Kai STT sužinojo, kam konkrečiai eina kyšio pinigai (operacijos metu net pažymėti pinigai), apie tai skubiai informavo Prezidentę .D.Grybauskaitė, aišku, savo statytinio, savo buvusio prezidento rinkimų štabo vadovo, savo krištolinės sąžinės “skaidruolio” V.Vasiliausko “pakišti” neleido. Tad prezidentė liepė su kyšiu paimti liberalų partijos vadą E.Masiulį ir ties juo baigti STT vykdomą operaciją. STT vadai pakluso prezidentei. Kad E.Masiulis yra kyšininklas, tai niekas ir neabejoja. Vot, kokia įdomi istorija gavosi!… Korupcija klesti net aukščiausiu lygiu!!! Ar ne, “skaidrioji” mūsų Dalia Grybauskaite???…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Vitas 2018-05-21 15:15
Tai, kad E.Masiulis buvo senas kyšininkas, žinojo visi, tačiau iki šiol jo niekas nelietė, nes jis klusniai vykdė prezidentės Dalios Grybauskaitės nurodymus. Kaip žinia, E.Masiulis, būdamas Susisiekimo ministru konservatoriaus Andriaus Kubiliaus vyriausybėje, buvo legalizavęs kyšininkavimą – visos įmonės, gavusios iš Susisiekimo ministerijos padalinio – Kelių fondo (turėjusio vieno milijardo litų metinį biudžetą) užsakymų, privaloma tvarka turėjo mokėti “otkatą” į Liberalų sąjūdžio sąskaitą. Todėl labai keista, kad tokios įstaigos, kaip FNTT vadovas Vytautas Gailius, kuris turėjo tirti visus neskaidrius kelininkų remiamo Liberalų sąjūdžio sandėrius, staiga tapo liberalų kandidatu į Seimą, ir dabar užima Antikorupcinės komisijos pirmininko pareigas. Tiesa, V.Gailiaus veiklą geriausiai iliustruoja tai, kad ši komisija nieko neveikia, tik imituoja veiklą, o iš tiesų visada buvo liberalų gaujos “stogu”.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # veteranas Mockui 2018-05-21 15:44
Atsakyk man prašau į klausimą, kodėl Kurlianskis už tave turi kalėjime sėdėti? Ir gal daugiau nebesikartosiu. Paprastai klausimas kartojamas tol, kol jis yra išgirstamas ir į jį pagaliau atsakoma. Kam daugiau, jei ne tau, Mockau, atsakyti. Prokuroras Laucius, beje, jau sukluso ir, kiek girdėjau, jau ruošiasi ne tik kyšius gavėjų, bet ir davėjų ratą praplėsti... Nebent pačiam pavyktų teisme įrodyti, kad Kurlianskis yra ne tik kyšininkas, bet ir vagis: be tavo žinios vogdavo iš MG seifų šimtus tūkstančių ir tau nežinant skolindavo arba dovanodavo jam patikusiems pollitikos pupuliams. Tokiu atveju jis dar atsėdėtų už vagystes, o pats pagarsėtum kaip didžiausias Lietuvos žioplys, kuris savo miljonų nebesukontroliuoja. Spėju, kad MG likimas priklausys nuo to, koks paklius teisėjas - jeigu jam patinka pasakos, gal ir išsisuksite, jei ne - tai ne. :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Prie Tulpės 2018-05-21 15:55
Vertelka , kuris nupjovė Kiesams galvas , būtų buvęs žymus verslininkas , gal net koncerno vadovas, būtų dabar dalinęs dėžutes seimūnams , bet nuteisė per anksti. :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # SESE 2018-05-21 20:22
GRAZU LIETUVOJE< JEI NEBUTU GRAUDU< VAGIAM IR NEBIJOM
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Paieškomas 2018-05-21 20:30
POŽYMIAI: Su barzdele, sulinkęs, panašus į ožį. Yra pavogęs Norvegijos žmonių dovanotą tautos fondą. Turi gauti premiją. Mačiusius arba ką nors žinančius apie jo buvimo vietą (tvartelyje nerasta) , prašome pranešti tiesiogiai VRM ministrui (galima skambinti ir naktį, kaip L.Graužinienė S.Skverneliui skambino).
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Šlykštu ir tiek 2018-05-21 20:32
Grybauskaitė..., Landsbergis..., Slušnys..., Šedbaras..., Žiobienė....,Garliava...., ir t.t., ir t.t. - viskas surišta viena virvele... o gal trusikų gumute?...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Šaunuoliai 2018-05-21 16:09
MG Baltic valdo prokurorus,teisėsaugą,partijas,galimai prezidentūrą.Čia tai
bent.Kiekvienam ministeriui ar seimūnui priskiriama po 10
patarėjų-informacijos tiekėjų,per kuriuos ir vyksta valdymas.Tampomi
už virvučių kaip arlekinai.Runkeliams apmuilinti pakviečiami ekspertai
iš užsienio,apmokama iš biudžeto į kurį suneša po centuką vargšai
runkeliai.Galėtų būti tokiais ekspertais ir savi mokslo žmonės,bet
rizikinga,nepatikimi,dar tarkštels ką nereikia,kur nereikia.Klausimas
komentatoriams kritikams.Jei jūs atsidurtumėte jų vietoje,kaip
elgtumėtės?Atsakymas:drakonas mirė,tegyvuoja drakonas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # viltė 2018-05-21 18:19
Vyniojasi kamuoliukas...dar ne tą pamatysime , ponai prisiekusieji ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Evaldas 2018-05-21 19:01
Cituoja viltė:
Vyniojasi kamuoliukas...dar ne tą pamatysime , ponai prisiekusieji ;-)

Gal ir Snoro istoriją išvynios? Brudai konservatoriai turi tapti politiniais lavonais!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Grybauskaite, smirdi 2018-05-21 20:21
Nusižudęs advokatas Arūnas Paukštė, arba priverstas nusižudyti, yra buvęs VSD aukštas darbuotojas, valdybos viršininkas, pats aktyviai dirbęs, dalyvavęs bei organizavęs SNORO užgrobimo ir tyčinio sunaikinimo operaciją ir pridaręs klaidų, už ką buvo atleistas iš VSD. Bet žinantis, kaip valdžiažmogiai yra išgrostę milijardus iš banko. O kaip žinome, SNORO sužlugdymo užsakovas sėdi prezidentūroje aukščiausioje kėdėje. Turime rezultatą : karma??... galai į vandenį??... sistema atsikrato nebereikalingų ir daug žinančių??... Jo, ko norėt, valdžios mafija klesti!!! Apgailėtina korumpuota valstybėlė!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # JONAS 2018-05-21 20:24
Pats laikas prokuraturai aiskintis buvusios finansu ministres Simonytes, Lietuvos Banko valdytojo ir ponios Mazintienes veikla. Deja, to nebus nes jie visi sedi po prezidentes Grybauskaites stogu. Labai tikiuosi, kad si panele nebe ilgai bus ir tuomet visi apgautieji indelininkai gali tiketis is ju atimtu lesu atgavimo. Kad tai yra been stambiausia valstybine afera po "Mazeikiu Naftos" yra visiems aisku, taciau Lietuvoje valdo paties setono I kresla pasodinta Grybauskaite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Kai pažiūri 2018-05-21 20:35
Akivaizdu, kad turtinę žalą padarė nacionalizuodami sveiką banką, iki šiol negali išparceliuoti turto. O bankroto administratoriams jau sumokėta daugiau, nei pradinės Lietuvos pretenzijos bankui. O moralinė žala padaryta dėl to, kad banko nacionalizavimas atliktas priėmus įstatymus atgaline tvarka, pasikvietus bankroto administratoriumi pasaulyje pripažintus finansinius nusikaltėlius, galų gale kuperiui nutraukta baudžiamoji byla, šiam grąžinus porą milijonų į banką. O kiek ištratino? Šimonytei dabar turėtų būti keliama baudžiamoji byla dėl valstybinio banko bankroto. Bankui bankrotas buvo paskelbtas po jo nacionalizavimo, t.y. bankui tapus valstybiniu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Spalio revoliucija 2018-05-21 20:40
Leninas ir jo gauja naivumu ir pasinaudojo. Nebuvo jokio Žiemos rūmų šturmo ir „Auroros“ šūvio. Kareivių minia įsiveržė į Žiemos rūmus, užgrobė vyno rūsį – dalį atsargų išmaukė, o dar didesnę sudaužė. Bolševikai pasinaudojo Laikinosios vyriausybės naivumu ir nenoru tramdyti gaivalą. Snoro atveju tas pats: atėjo S.Friklis su savo 20 žmonių komanda ir Lietuvos bankas atsiuntė savo departamento direktorių M.Leiką su 15 užgrobėjų gauja - ir nusivalė kojas į Snoro apsaugą bei užgrobė banką.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Kęstas 2018-05-21 20:36
Brangieji, juk vagiame, todėl ir skurstame. Tarp vagių negali būti jokios demokratijos. Kad vagiame, žinom kiekvienas, bet retkarčiais skambios vagystės, kaip buvusios Seimo pirmininkės Degutienės šeimoje, išnyra net į mūsų spaudą. O prokurorų priimtas sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Kuperio veiklos mažų mažiausiai keistas. Pažymima, kad virš milijono litų pervedimas buvo neteisėtas, o kaltų tarsi ir nėra. Priminsiu, kad pinigai buvo pervesti į tuometinės Seimo pirmininkės I. Degutienės sūnaus įmonės sąskaitą. Kad tai atsitiktinumas gali patikėti tik visiškai naivus pilietis. Juolab, kad ir įstaiga, kurioje dirbo Seimo pirmininkės vyras, per stebuklingą kasininkės "įžvalgumą" paskutinę akimirką iš banko Snoras išsiėmė milijonines sumas._ Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Tulpės 2018-05-21 19:26
O man ne gėda, nes buvau Magnolija, dabar Tulpė ;-)
Valdai Lukoseviciau.
Pasakyk TULPĖ :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # vladas lukosevicius 2018-05-22 00:10
IŠKUR PAS KGB ČIULPIKĘ GĖDA ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Va 2018-05-22 00:53
Klano apibrezimas toks ir yra: "kad verslo, teisėsaugos, žiniasklaidos ir politikos voratinklis veikia tokiu mastu..
"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # ŠLYKŠTU 2018-05-22 07:34
Nuotraukoj Masiulis atrodo kaip klaunas, kaip šunelis prieš savo poną, atėjęs su portfeliu- su vaišėmis-maisto aatliekomis...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti