Aušra Maldekienė: "Stabdykime kgbistio mentaliteto pagimdytą VSD siautėjimą"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

 

Aušra Maldeikienė jaučiasi viltingai.

 

 

Kreipiuosi į tuos, kuriuos vis dar gerbiu... Stabdykime kgbistio mentaliteto pagimdytą VSD siautėjimą.

 

Visa šita nesibaigianti pletkų drama, kuriai diriguoja VSD ir, gal būt, prezidentūra yra apgailėtinas politikos nebuvimo Lietuvoje rezultatas.. 

Kai neturi smegenų suformuluoti jokios originalesnės idėjos, o PR berniukų ir mergaičių šūkiai apie algą, kuri bus padidinta tiek, kiek per metus išleidi pietums ( taip tikrai toks šūkis buvo tarp LLS "minčių") formuoja "politinę" dienotvarkę. tai belieka verkti Delfi TV, kaip šiandien darė Remigijus Šimašius ir Aušrinė Armonaitė. Šiaip tai naivumas ir stumdymasis tarpusavyje nėra politika. Kaip žmonės, kurie deklaruoja esantis liberalai, turėjote pasakyti, kad Lietuva negali būti valdoma kgb metodais mėtant kompromatus, kurie neaišku, kaip sukurpti. VSD darbas nėra sekti žurnalistus ir politikus. Ir tada, kai kažkam prireikia, mėtyti teisiškai neįvertinas pažymas. 

Jūs prieš teisinę valstybę, liberalai? Ne tai baisu, kad jūsų tarpe buvo tokių, kurie bendravo su verslininkais, kiek tai, kad jūs nesuvokiate politinės sąrangos struktūros ir prioritetų. Ir neskaitote Konstitucijos. Gėda.

 

Gėda ir už Gintautas Paluckas, kuris džiaugiasi ne naujomis idėjomis, adekvačiai, o ne be mokslinio pagrindo sukurpta mokesčių sistemos kritika, o tuo, kad esą jo atskilusi dalis švaresnė, nei likusi (kaip prastoje eilinių pikulių santykių dramoje). Visi turite tą pačią istoriją ir ji grįsta melu jau vien todėl, kad jums vadovavo toks Algirdas Buktevičius suklastojęs net savo disertaciją ir menininkų kalnelyje palaidojęs savo alkoholio aptemdytą avarijoje žuvusį sūnų.

 

Gėda už konservatorių jaunimą (visokia dagių šušera jau ir šiaip patikėti neįmanoma - spardys kiekvieną kenčiantį žmogų, jei tik tas yra moteris) . Bet kur jaunimas, kodėl nestabdote kgbistinio plano VSD siautėjimo? Džiaugiatės, kad kol kas puola ne jus? Tik tiek esate verti Gabrielius Landsbergis ??? Ką ta Tavo ranka ant širdies reiškia? Meilę sau, ar beapeliacišką pagarbą savo Tėvynei ir jos Konstitucijai?

 

Tikslas NIEKADA nepateisina priemonių, nes taip gimsta stalinizmas ir hitlerizmas. NIEKADA . Priemonės galiausia suformuoja rezultatą. Dabar brėžiama šantažu, melu ir oponentu juodinimu formuojama Lietuva. Lietuva be minčių, bet Lietuva sukurpta iš juodo šantažo ir visokių kubilienių įsivaizdavimo, kad jau jų statusas leidžia joms menkinti eilinius šios šalies žmones. Ta atskirties, ponų ir vergų Lietuva turi būti naikinama, o dabar visokios VSD tą atskirties Lietuvą tik dar labiau stiprina. O jūs, jauni, atrodytų protingi ir išsilavinę, tylite?

 

Kaip šlykščiai visi išsižadate Tomas Dapkus, į kurio laidas jums visiems buvo garbė patekti. Nebuvau kokia Tomo draugė, bet kelis kart jis mane kvietė ir tai buvo vieni adekvatesnių pokalbių su šiaip jau tikrai silpnoka žurnalistų bendruomene. Toje vargo vakarienėje jo klausimai turėjo bent jau loginį pagrindą. Ir toliau bendrausiu, nes nesu valdoma jokių VSD pažymų. 

Apie kiekvieną galima prirašyti niekų, kai šalis neturi žurnalistų, kurie tikrintų, kokiuose kabinetuose gimta visos tos rašlaivos i kodėl jos gimsta. Jaunieji žurnalistai, pakilkit ant kojų, nebeklūpėkit. Turėkit ambicijų - ieškokit tiesos, o ne numestų popierių, kurių vertė teisiškai nulinė.

 

Kviečiu savo tautą užsiimti politika. Kviečių prisiminti, jog politika yra didžiųjų sutarimų erdvė ir mąstymo laukas ir jai negali diriguoti policinio mąstymo pašlemėkai ir žmonės, kurių kinkos dreba laukiant naujos melo, purvo ir demagogijos porcijos.

 

Mieli jaunieji mano tautos žmonės, pasiųskit jūs toli toli baimę ir visokius kgb metodais valdomus pasaulius. 

Peržiūros: 2152

Komentarai   

+16 # jeronimas 2018-05-18 19:34
Idomu ,ar Maldeikiene isdris VSD valdovu paklausti,kur siuju veikla uzkardant pavoju vykdant valstybes perversma,buvo tuos paskutinius15-17 metu? Kodel apsiribota tik spargalkiu rasymu.kai dabar jau plika akimi matosi,jog valstybes perversmas buvo vykdomas placiu frontu ir visais imanomais budais???O gal dar neisviesinti paslaptingi dokumentai iki galo,kur matytume,jog Lietuva ir nauja pavadinima jau turi,ir naujo pavadinimo dokumentai sukurti ir paruosti? kaip ten vadinsis,mockerlandija,kurliandistanas,ar baltiklandas???Ar cia tikseimune bando nekalto berniuko Dapkaus ,bevalgant dideliais saukstais apsidrebta pilvuka pavalyti???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Jeronimai 2018-05-18 23:14
Jokio valstybės perversmo nebuvo, tiesiog gaujos valdė pasikeisdamos. Baigiantis prezidentinei valdymo kadencijai, susilpnėjus represinio aparato kontrolei ir išlindo senos pažymos apie tikrą padėtį šalyje. Kai kas mano jog paskelbimo tikslas buvo parodyti Grybauskaitei jog ji tebuvo valdymo įrankis ir tikrieji valstybės valdytojai ją pasinaudojo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Prisiminkim Snorą 2018-05-19 22:32
O AB banko Snoras sunaikinimo operacijai D.Grybauskaitės komanda aktyviausiai pradėjo ruoštis po to, kai prezidentė pati dar 2011-06-23 d. užsakė pažymą iš Valstybės saugumo departamento (?!) apie Snoro banką, kad turėtų pretekstą imtis neteisėtų veiksmų prieš penktąjį pagal dydį šalies banką. Beje, VSD pažyma apie banką Snoras nebuvo pateikta, kaip tai numatyta teisės aktuose, ir kitiems aukščiausiems šalies vadovams: nei tuometinei Seimo pirmininkei, nei premjerui.
Tas faktas aiškiai demonstruoja, jog vyko politinis kišimąsis, slaptas kišimąsis į privataus verslo, privataus banko reikalus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Teisininko nuomonė 2018-05-19 22:35
„VSD saugo šalį nuo užsienio (išorės) priešų. Be to, tuo metu, kai VSD ruošė (rengė )minėtą pažymą prezidentei apie Snorą, departamentas (VSD) jau nebeturėjo ikiteisminio tyrimo fukcijos (ji ta funkcija buvo panaikinta įstatymu). Taigi, tada neatsakyta į klausimą, kodėl Lietuvos saugumo tarnybos (VSD) domėjosi vidaus reikalais – Snoru? Tai vyko 3 mėnesiai iki AB banko Snoras inspektavimo pradžios ir kodėl tik su Snoru? Tai vyko 5 mėnesiai iki Snoro uždarymo ir iki Generalinės prokuratūros tyrimo pradžios? Dar iki to garsiojo teisėsaugininkų pasitarimo, vykusio tos pačios prokuratūros patalpose ir po kurio, neva, buvo nutekinta informacija apie prokurorų planuojamas sankcijas prieš Snoro banką ir jo vadovus. Taigi, tai buvo nesveikas domėjimąsis (susidomėjimas) banku Snoras“.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Pastebėjimas 2018-05-19 22:37
Net ir Seimo laikinajai tyrimo komisijai, vadovaujamai A.Mazuronio, taip pat liko neaiški šio gana svarbaus dokumento - būtent 2011-06-23 d. VSD pažymos apie „Snorą“- prigimtis. Kieno iniciatyva ši pažyma parengta, kodėl tik dėl banko Snoras, ir kodėl ji buvo skirta tik prezidentei, o ne ir kitiems valstybės vadovams? Komisija nepasiūlė šio klausimo toliau aiškintis, taigi nutarė verčiau patylėti, net ir gavusi iš VSD vienas kitam prieštaraujančius atsakymus, kurių vienas aiškiai teigė, jog minėta pažyma parengta prezidentės D.Grybauskaitės iniciatyva ir prašymu, o kitas - neva, VSD pareigūnų iniciatyva.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Grina melavo 2018-05-19 22:38
O Seimo laikinosios tyrimo komisijos narys Žilvinas Šilgalis oficialiai pareiškė, kad visi į komisijos apklausą atvykę žmonės turėjo pasirašyti raštą, kad sakys tik tiesą, ir už melagingų parodymų davimą gresia atsakomybė. Jo teigimu, Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Gediminas Grina melavo komisijai, nes vieni pateikti raštai prieštaravo kitiems.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Tai žvieglei 2018-05-18 20:48
Užteks tau pliurpt apie ekonomiką.
Imkis darbo.
Įrodyk ,kad gali išmisti ne iš mokesčių mokėtojų saujos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # bobute * 2018-05-18 21:03
Gerbiama Ausra,tikrai didziuojuos Jumis,kad dristate rezti Tiesa sitiems susidvejinusiems kurkliams kurie kapstosi melo,saskaitu suvedinejimo,santazuotoju politikoje,tai ne partijos tai senu nukvakusiu bobuciu saskaitu suvedinejimas,von tokius ,atsiprasant,politikus is darzo!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Aušra 2018-05-18 22:12
Jus esate avinai, na iš pradžių buvote gaidžiai Baltijos Kelyje. Ar prisimenate, kodėl esate laisvi?
https://www.youtube.com/watch?v=nGY1F8roRS0
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # vladas lukosevicius 2018-05-18 23:50
LIETUVA TAPO DIDELIU DURNYNU ......

Ir taip visas jau pasaulis juokiasi , kad prezidentė Grybauskaitė KGB prostitutė , o VSD pakišo pažymas , kad ją nubalinti .
Mums tik trūko iki pilno komplekto , kad KGB PSICHAS su baltu bilietu LANSBERGAS ant supamo balto arkliuko būtų inauguruotas į karalius .
Tada jau ir Lansbergiukui reikės išdrožti baltą kumeliuką ,,, kaip princui .
-------------------------------------------
LIETUVI ,,,, ar ilgai būsi to Lansbergio sukurto durnyno pacienu ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # tai 2018-05-18 23:52
kas gali oprisiminti apie laisve-teroro metu ir ar gali zmogus suorasti m,kad jis laisvas -nelaisveje...pasvajoti gali,bet būti laisvu ne...
vien kad but pasalpiniu-jau yra nelaisve
laisvas zmogus save gerbia ir uzsidirba,kol yra darbingas,o ne iesko kur isgert
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # tp 2018-05-19 13:00
bet stulpelius aplink valdanciuju buveines stato uz galinciu pulti pinigelius, galetu apsirybuoti spigluota vela.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Hey you 2018-05-19 20:55
Mrs.Mad Lakiene,, taip vadinama knygų rašytoja, derėtų gerbti skaitytojus. Prieš siunčiant tekstą kitą kartą išsitaisyk gramatinių klaidų gausą. Nustojau tave gerbti,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # se 2018-05-19 21:57
Ausra sumaise kotleus su musemis.Politika "daro"politikai ir klanai,o VSD tai tik vykdytoja tu parsu uzmacioms.Reikia kuo skubiau keisti visa politine sistema su jos dalyviais ,kurie pasirupine iki mirties sau valdzia.Nejaugi jums Ausra ,
sunku suprasti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # tai 2018-05-19 23:25
kad Ausra kalba yra gerai,nes tyli dauguma ir ausimis lkarpo...uz tai gauna a;lga...
Gyvuliu ukis klesti seime,o uz jo ribu genocidas ir teroro elementai is chuntos tarnybu-kuriops dirba budamos:AKLOS ,KURCIOS IR NEBBBYLES-IR UZ TAI GAUNA ALGA ,VAKSO BATAMS,IR ANKSTYVA BEI GERA PENSIJA...DAR TIESA MUILO
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Kalbininkas 2018-05-20 04:29
Jei rašoma kgbistio, tai reikia rašyti ir mentalitetio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti