Ar dar gyva Deimantė?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.96 (13 Votes)

 

 

Vakar. gegužės 17 d. prie prezidentūros buvo vėl klausiama - ar dar gyva Deimantė?

 

Ligita Jukneviciute

 

Šiandien Garliavos šturmo paminėjimas buvo kažkoks kitoks, pirmiausiai štai dėl ko. Stovim, šnekučiuojamės, diskutuojam, aišku, apie politiką. Darius Kuolys aiškina būreliui, ką mano apie Tomo Dapkaus persekiojimą ir pan, na, mes visada padiskutuojam apie aktualijas susitikę, ne tik apie Deimantę. Prieina policininkas prie mūsų. Toks jaunas, simpatiškas, kultūringas, keistu vardu ant ženklelio, nepamenu dabar . Sako, sveiki, kaip sekasi? Ką veikiat? Kuolys sako - kalbam, tariamės,- ar šiandien valdžios perversmą daryt, ar palaukt?? Nu jo, sakau, oras geras, gal ne šiandien, karšta... Kažkas sako, gal nevaikysit mūsų, jau per Garliavos šturmą visą energiją išliejot. Kažkaip taip. Visi juokiasi, policininkas irgi. Padiskutavom apie jų pakilusias algas, orumą, vaikinas pasakė, kad jis tiesiog mėgsta savo darbą ir pan. Palinkėjo geros dienos ir... Nuėjo. O juk ankstesnėse akcijose ne tik liepdavo skirstytis, filmuodavo visus demonstratyviai, privažiuodavo po kelis ekipažus, net tyčia ant kreidelėmis žodį ,, Tiesos " piešiančių žmonių pirštų lipdavo, sakydavo, negalima čia piešti!!! Įsivaizduojate??? O dabar pajuokavo ir nuėjo. Kažkas keičiasi, kiti vėjai pučia, tai akivaizdu. Įdomu, ką jie atpūs???

 

 

Valdas Vižinis

 

Ta pajauta, kad valstybėje kažkas keičiasi tik stiprėja. Griausmingomis frazėmis viešoj erdvėj nuolat mitinguojant konservatoriams, tačiau santūriai tylint daugumą turintiems politikams - ženklai vienas po kito. Mano vertinimų atskaitos taškas - Klonio įvykiai. Ne Dujotekanos, MG Baltic, Liberalų korupcija .. Pirmiausia Klonio įvykiai. Ir regis nuojauta apie gniaužtų silpnėjimą tvirtinasi. Šiandien delfis įsidėjo interviu su Karoliu, be jokių savo vertinimų. Taip kaip yra. Įsidėjo tą patį LRT. Ir žinote .. visai kitos emocijos dėl savo valstybės. Gal ir išgyvensime ..lietuviai  :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 3160

Komentarai   

-49 # Tulpės LT 2018-05-18 13:41
Ir aš ten buvau
Į runkelius žiūrėjau
Nieko burnoje neturėjau
Per pyzdą varvėjo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Alina 2018-05-18 20:07
Geriau jau būtum nebuvus, o srutiną burną ir tą kitą galą nusimazgojus. Pamazgas lovon supylus ir saldžiai jose sau miegojus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # juozas 2018-05-19 13:53
tavo tik svajones,kad kazkas ten varvetu,sudiuvo tavo tie klijai nes sena esi,kaip ir tavo protelis isdziuvo kaip pedos balute
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # jeronimas 2018-05-18 19:42
Smagu matyti didejancias gretas pilietines visuomenes.Vis daugiau pilieciu supranta,kad zudyti nekaltus zmones baisus nusikaltimas,o vaikus dar baisesnis,dvygubai baisesnis.Na,negaliu rasyti ,sirdis neleidzia, vaikus z....... O visiems,kurie neabejingi Garliavos mergaites likimui,tiesiog geriausi palinkejimai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Ar Daša išdrįs 2018-05-18 20:40
išnešt "subinę" į kiemą ir pasikalbėt nuo dūšios?
Abejoju.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # juozas 2018-05-19 13:50
o kam jai kalbet su runkeliais juk ji dabar cariene,tie patys runkeliai ir isrinko,tik vat viskas gyvenime baigiasi,baigsis ir carienes valdimas,bet kaip pasakoj negriz ji prie suskilusios geldos,jai jankiai ir koncervai paruos gera gyvenima uz gera tarnyste,beje,kad kazkas gereja tai nebukit naivus,niekas cia negereja ir negeres,nes taip nori ponas is uz balos,o ka kolonijos vergai jie tik pamekenti gali...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # vg 2018-05-25 09:01
ir vis tik - kas mojuoja burtų lazdele ?! Tiesiog valstiečių rankomis mojuojam.,Oo vis tik kur smegenų centras ?! Spėju, kad ne Vilniuje !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti