"Tvarkos ir teisingumo" frakcija išmetė Petrą Gražulį

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ frakcijos seniūno V. Kamblevičiaus pranešimas: „Frakcija „Tvarka ir teisingumas“ lieka opozicijos gretose“

2018 m. gegužės 17 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Gegužės 17 d. rytiniame frakcijos posėdyje frakcijos nariai priėmė sprendimą likti opozicine frakcija bei pakeisti frakcijos sudėtį, toliau Seime dirbant be Petro Gražulio. Matydami procesus, vykstančius valstybėje, kuomet didžiausios valdančiosios frakcijos vadovas kartu yra ir vienas stambiausių verslininkų Lietuvoje, „Tvarka ir teisingumas“ nemato kito pasirinkimo, kaip tik laikytis nuo kadencijos pradžios nubrėžtos trajektorijos – būti konstruktyvia opozicija.

 

Frakcijos narių nuomone, įvairūs valdančiųjų pareiškimai apie „profesionalų“ Vyriausybę ar „nepartinius“ atstovus Seime yra ne tik bėgimas nuo tiesioginės atsakomybės valdant valstybę, bet tuo pačiu demokratijos ir partinės sistemos griovimas. „Visame pasaulyje niekas dar nesugalvojo geresnio valstybės valdymo modelio kaip demokratinė partinė sistema, kuri aiškiai parodo, kas atsakingas už valdymo laikotarpiu priimtus sprendimus. Yra pozicija ir opozicija, tarpinio varianto nėra. Šiandien Seime matome situaciją, kuomet Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija yra tarsi neoficialus priedas prie valdančiųjų. Į tokią situaciją mus mėgino stumti ir dabar jau nebe frakcijos narys Petras Gražulis, tačiau, pakeisdami frakcijos sudėtį, priėmėme principingą ir kategorišką sprendimą, kuris parodo, kad giname pamatinius demokratijos principus ir nebėgame nuo atsakomybės“, – savo nuomonę išreiškė frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.

 

„Tvarkos ir teisingumo“ frakcija nepasidavė destruktyviems kai kurių politikų žingsniams ir ardomajai veiklai. „Matome, kad su kiekviena diena valdančiųjų gretos vis mažėja. Dabar jie bando mus įvelti į tokią situaciją, kuomet pažadėję kažką mažesnių frakcijų atskiriems nariams „žvejoja“ reikalingus balsus posėdžių salėje. Kadangi nesame sulaukę jokių valdančiųjų signalų ir kvietimo tartis, liekame tvirta opozicine jėga“, – kalbėjo frakcijos seniūnas Vytautas Kamblevičius.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MONIKA KUTKAITYTĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA

Peržiūros: 1008

Komentarai   

+6 # TAS 2018-05-17 11:37
verslas yra verslas,bet su Kambleviciumi vos ne kaimyninis...gal reikia Grazuliui pagalvoti apie labdara,o kambleviciui-apiue zemes uki/...
jei seime bunant-nepateiki nei vieno poistatyminio akto-ko sedi ten
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Atas 2018-05-18 00:17
Gerai pamalė š..ą, perskaičiau, bet taip ir nesupratau, tai kuo nusikalto tas Gražulis???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti