Ramūnas Karbauskis : "Garbė yra sunkiai suvokiama sąvoka jaunajai konservatorių lyderių kartai, G. Landsbergiui, L. Kasčiūnui, M. Majauskui ir T. Langaičiui

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

 

 

Ramūnas Karbauskis

Ir aš jaučiu didelį nerimą, kai Gabrielius Landsbergis konservatorių partijos suvažiavime į bendrapartiečius kreipėsi ne atsiprašinėdamas, kad partiją įklampino į politinės korupcijos skandalą, o, atvirkščiai, kalbą pasuko kaip visada – mesdamas kaltinimus tiems, kurie niekada nebandė užvaldyti valstybės, kurie elgiasi kitaip, nei verslas, kuriam rinkimų programą pristatinėjo G. Landsbergis, be to, dar pietaudavęs su to verslo atstovais, gaudavęs dovanų dėžutes, kurias turėjo išslapstyti jo padėjėja.

 

Žinant, jog garbė yra sunkiai suvokiama sąvoka jaunajai konservatorių lyderių kartai, G. Landsbergiui, L. Kasčiūnui, M. Majauskui ir T. Langaičiui, nereikia tikėtis, kad paviešinta skandalinga informacija priverstų juos atlikti bent kokį garbingą žingsnį. Nežinau, ar įmanoma tokiam žmogui išaiškinti, kas yra pagarba žmogui, bendruomenei, tautai, valstybei. Panašu, kad tai savybės, kurių nereikia liberaliam politikui, koks ir yra G. Landsbergis. Gal tuo galima paaiškinti tą neapykantą visiems, kurie trukdo jam patenkinti savo ambicijas, galimą ruošimąsi tarnauti korumpuotam verslui, tikintis patenkinti savo puikybę, melaginga informacija trypiant politinius oponentus?

 

G. Landsbergis, kaip ir dalis konservatorių, nuolat šaukia apie įvairias grėsmes, bet net nesistengia paneigti, kad tikriausiai ir pats, įtakojamas įvairių ryšių, yra plano, kaip išspausti valstybę kūrėjas ar jo dalis.

 

Man akivaizdu, jog konservatorių bendradarbiavimas su „MG Baltic“ buvo analogiškas Liberalų sąjūdžiui, net panašu į tai, kad abi partijos veikė išvien atstovaudamos verslo grupių interesus. Kaip kitaip paaiškinti faktą, kad ne kažkurios kitos partijos sąraše, o būtent konservatorių, į rinkimus ėjo „MG Baltic“ viceprezidentas? O ir konservatorių lyderis politinę programą pristatinėjo šio koncerno lyderiams. Juk konservatoriai priiminėjo „MG Baltic“ koncerno paramą, derino koalicijas ir svarbiausius valstybės postus bei įstatymus.

Peržiūros: 902

Komentarai   

+5 # jeronimas 2018-05-13 03:44
Garbe ir sazine ,ne sio pasaulio demensija.Cia jevropos banko Lietuvoje virsininko zodziai.Zinant ,kad tas banko virsininkas pagimdytas rinkimu isvakarese prezidentinej terpej,o taterpe koncervatnyku stogas,. Todel niekaip sazines ir garbes prie tos kompanijos neprilipdysi.Aisku siu "ponu" noraivaizduoti saziningus dideli,bet norai ju ,o absoliuti dauguma tais ju norais nebetiki,Ypac tie,kurie buvo priversti deportuotis is Tevynes va situ "sazininguciu -grazuoliuku" su stogeliu is Simono dvaro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Tadas 2018-05-13 10:47
O iš ko gero galėjo pasimokyti Anūkas? Juk senelis Dėdulė tiesiog Anot V.Petkevičiaus tik kapeikoliubovas visiems moralės atvėjams! Tokia ir jo statytinė ir jo šunaujos nariai. Tik" fas " komandai vykdyti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kulgrinda 2018-05-13 16:59
Garbe,sazine,visi pamirse siu zodziu reiksmes,jei dauguma seimunu zinotu kas tai yra,gal ir laikytusi,bet dabar tai tik zodziai....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti