Daliai Grybauskaitei gresia kaltinimai dėl sunkių kriminalinių nusikaltimų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Daliai Grybauskaitei gresia kaltinimai dėl sunkių kriminalinių nusikaltimų

 

Aurimas Driižius

„Valstiečiai“ nusiteikę ryžtingai – ilgą laiką nekreipę dėmesio į prezidentūros nuolat daromą spaudimą kitoms valstybės institucijoms  atlikti neteisėtus veiksmus, šį kartą kantrybė baigėsi ir jie pasiryžę padaryti tam galą.

Todėl Dalios Grybauskaitės komandos Eligijui Masiuliui, kad Darius Mockus sutramdytų savo skalikais įvardintus žurnalistus  – tik ledkalnio viršūnė. Mat ponia per tiek daug metų karaliavimo prarado bet kokius KGB išmoktus konspiracijos įgūdžius – nieko neteisėto nedaryti tiesiogiai, o tik per tarpininkus. Apie tai, kad prezidentūros patarėjai nuolat skambindavo Vilniaus vaikų teisės specialistėms, ir joms aiškino, kaip reikia elgtis Deimantės Kedytės globos nustatymo byloje, paliudijo buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Tačiau patys sunkiausi kaltinimai Dalios Grybauskaitės ir jos parankinių laukia dėl kitų įtariamų sunkių kriminalinių nusikaltimų. Tam reikia, kad pradėtų kalbėti nuolat prezidentūros terorizuojami įvairių teismo pakopų teisėjai.

2013 m., D.Grybauskaitės rinkimų štabo vadovo V.Vasiliausko ir jo komandos buvo parengta suklastota pažyma apie banką „Snoras“, bankas buvo užgrobtas, jo daugiau nei 8 mlrd. Litų vertės turtas pasidalintas tarp minėtos gaujos narių. „Snorui“ bankroto bylą pagal suklastotus dokumentus iškėlęs Vilniaus apygardos teismo teisėjas Andžiej Maciejevskij prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo padarytas Aukščiausiojo teismo teisėju.  Beje, „Snoro“ bankroto administratorius Neil Cooper išplovė iš banko šimtus milijonų litų – tokia nusikalstama veikla jam buvo leista mainais už tai, kad didžiąją dalį pinigų jis pervedė minėtai nusikalstamai gaujai. Todėl Lietuvoje N.Cooperis turėjo „prokuratūros stogą“ – net paaiškėjus, kad pervedimus jis darė neteisėtai, prokuratūra nutraukė bylą, nes „jis nežinojo Lietuvos įstatymų“. 

Šiandien jau visiems atsakymas yra aiškus: bijoma „Snoro“ bankroto administratoriaus veiklos tyrimo, nes akivaizdu, kad AB bankas SNORAS tyčinis sužlugdymas buvo ir yra politinis ir korumpuotas veiksmas, o viso to organizatorė ir palaimintoja yra pati prezidentė D. Grybauskaitė. Bijoma, nes šie iš anksto suplanuoti, nemotyvuoti, neteisėti ir drąstiški veiksmai, tiesiog sunaikinant AB banką SNORAS, padarė didžiulę žalą banko akcininkams, klientams, indėlininkams bei valstybei ir už tai anksčiau ar vėliau reikės atsakyti.

Kauno pedofilijos byloje - nors buvo brutaliai išprievartautos dvi mažametės  mergaitės, tačiau įsikišus aukšto rango nusikaltėliams, byla buvo numarinta, mergaitės tėvas Drąsius Kedys ir daug kitų žmonių buvo nužudyti. ‚Pedofilijos bylą „teisingai“ išnagrinėjęs< ir net sugalvojęs naują terminą – „vaiko atmintis ištrinta, todėl jos nereikia apklausti“, teisėjas Audrius Cininas buvo prezidentas paaukštintas pareigose ir perkeltas į Vilniaus apygardos teismą.

Galiausiai įvykdyta legendinė afera – „Independence“ projektas. SGD terminalas išnuomotas tris kartus brangiau, nei kainuoja jo statyba – kad paslpėti visus galus, „projektas“ įregistruotas ofšore Bermudų salose. Projekto iniciatorė – Dalia Grybauskaitė visus apkvailino lozungu ‚rusai puola“.

 Apie tai, kad prezidentūros patarėjams nuolat atsiskaitydavo Darbo partijos bylą tyrę Vilniaus apygardos teismo teisėjai – vieša paslaptis.

 

 

Peržiūros: 7865

Komentarai   

+32 # Zenonas Priekuliškis 2018-05-10 16:21
Jeigu būtų įteisinta mirties bausmė, šią egzakuciją tariamai prezidenei, už Lietuvos naikinimą, atlikčiau nemokamai. Šiaip jeigu ką, galėčiau ir be teismo. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jeigu reikėtų 2019-05-30 19:12
Aš padėčiau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Birutė 2018-05-10 16:27
Lietuvą būtina išvalyti nuo brudo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # O kada 2018-05-10 19:47
Teis ozio gauja uz snoro suzlugdyma?...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # O Jezus.... 2018-05-10 17:09
Ot Lietuva....atsikele numirtu, nepatiketu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Vytautas 2018-05-10 19:37
Kad AB banko Snoras užgrobimas buvo politinis veiksmas, akivaizdžiai patvirtina ir tai , kad Lietuvos banko vadovas V.Vasiliauskas ir finansų ministrė I.Šimonytė sekančią dieną po banko Snoras laikino veiklos sustabdymo bei „nacionalizavimo“ skubiai lėkė į Seimą, keisti įstatymų , kad atgaline data įteisinti savo veiksmus, užgrobiant banką Snoras, bei įteisinti bankroto administratorių atleidimą nuo atsakomybės, jog šie po to galėtų laisvai plėšikauti Snoro banke.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Patvirtinu 2018-05-10 19:43
AB banko Snoras neteisėta nacionalizacija, įvykdyta A. Kubiliaus ir I. Šimonytės rankomis ir be jokio įstatyminio pagrindo, buvo niekas kitas,- kaip tik privataus turto eksproprijacija!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Mykolas 2018-05-10 19:46
Grybauskaitė su ožio gauja ir visokiais kubiliais, šimonytėmis,
vasiliauskais, frikliais, kuperiais ir adomoniais išvogė banką, pasirodo
7-tus metus negali jo niekaip numarinti, nes pinigai "mirusiame" Snore vis
nesibaigia, nors tu ką...O po to , kad rasti kraštinį, tai net
įstatymus keičia, jog galėtų apkaltinti viskuom buvusius banko
akcininkus ir teisti juos net už akių!.. Kažkas negerai šitoje karalystėje...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Friklis vagis! 2018-05-10 19:41
2011 m. lapričio 24 ir 29 d. S.Freakley asmeniškai ėmėsi priemonių, kad į jo vadovaujamos kompanijos Zolfo Cooper LLP sąskaitą iš banko Snoras būtų pervesta 4 834 396 eurai (ekvivalentu 16 692 202,50 litų). Ši pinigų suma iš banko pervesta trimis pavedimais (1 000 000 EUR, 1 400 000 EUR ir 2 434 396 EUR).
Pažymėtina, kad šios operacijos buvo atliktos ignoruojant LB valdybos 2011-11-16 d. nutarimo Nr.03-186 nuostatas, draudžiančias vykdyti bet kokias finansines operacijas., o 2011-11-24 d. Lietuvos banko valdybos nutarimu Nr.03-196 atšaukė banko licenciją ir 2011-11-28 d. inicijavo bankroto bylą Vilniaus apygardos teisme.
Akivaizdu, kas S.Freakley inicijavo 4 834 396 eurų pervedimą iš AB banko Snoras po to, kai LB atšaukė AB banko Snoras licenciją. Šios lėšos buvo užvaldytos po to, kai buvo uždraustos visos bankinės operacijos ir po to, kai buvo inicijuotas Snoro banko bankrotas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # jeronimas 2018-05-10 20:15
Kad bobute ,prekiaujancia prie univermago zibutem,policija su kitu tarnybu pareigunais,surase akta ir nubaude.Tai visos ziniu tarnybos su pasididziavimu istransliavo Lietuvoj administracini nusikaltima ivykdziusiai senutei.O va kad suorganizavoir ivykde banko snoras uzgrobima ir isvogima,pagal GALIMAI,skandinavu banko galvu ,slapto susitikimo metu,gautu uzsakymu,net iki siolei nedrista nei dienrasciai nei visuomenes kitos info tarnybos parasyti.Apie prezidentes asmeninius teisininkus ,cia aisku ir kalbeti nev
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti