Seimo nario P. Gražulio pranešimas: „Ar Rasa Juknevičienė galėtų būti verbuota provokatorė?“

Peržiūros: 2004
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

Seimo nario P. Gražulio pranešimas: „Ar Rasa Juknevičienė galėtų būti verbuota provokatorė?“

2018 m. balandžio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Konservatorė, politinė kūlverstukė – iš aršių, aktyvių komjaunuolių į baisią antikomunistę virtusi – Rasa Juknevičienė garsėja savo agresyviais išpuoliais prieš kitaip mąstančius. Jei manai kitaip nei ponia Rasa, didelė tikimybė, kad būsi apšauktas Lietuvos priešu, užsienio agentu ir t.t. Kremliaus agentas yra etiketė, kurią ponia Rasa daugelį metų nuolat klijuoja savo oponentams.

 

Turint galvoje jos – aršios komjaunuolės – praeitį, jos jaunatvišką kovą su amerikonišku, vakarų imperializmu, ji nuo tokių drastiškų pareiškimų turėtų susilaikyti. Matyt, priešų paieškos instinktas į jos sielą prasismelkęs taip giliai, kad tie solidžiam politikui nepritinkantys psichologinės agresijos priepuoliai tapo neatskiriama jos elgesio dalimi. Tačiau, besiklausant karingos ponios Rasos retorikos, ima kirbėti mintis, kad tokia kalbėsena galimai yra slapta užduotis.

 

Gyvenimo logika yra negailestinga – anksčiau ar vėliau paaiškėja tikroji žmogaus elgesio motyvacija. Šiuo metu žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau informacijos apie tai, kad jos, antikremlinės aktyvistės, šeimoje klesti verslas Rusijoje. To verslo savininkas jai tikrai artimas žmogus, jos brolis Urbonas, skelbia žiniasklaida, galimai yra globojamas Rusijos valdžios struktūrų. Jei tai tiesa, galima konstatuoti pikantišką situaciją: Rusijos valdžios agresyvios kritikės brolio verslas, pasirodo, ne tik nėra tos valdžios žlugdomas, jam sudaromos palankios sąlygos.

 

Kyla klausimas, ar ta galima globa nėra atlygis kažkam už naudingą veiklą. Kas gali paneigti, kad tokią veiklą vykdo Rasa Juknevičienė. Ar nebus taip, kad viešai deklaruojanti savo antirusiškas pažiūras, ji iš tiesų vykdo slaptą provokatoriaus misiją? Juk toks slaptos veiklos modelis yra gerai žinomas nuo senų senovės.

 

Tokias ir panašias mintis sukelia ir R. Juknevičienės vaidmuo žlugdant Lietuvos kariuomenės struktūras tuo metu, kai ji buvo Krašto apsaugos ministrė. Apie tai viešai kalba ne tik dalis žurnalistų, buvusių karininkų, bet ir buvę jos bendrapartiečiai. Tik dabar ima ryškėti paradoksas – karingoji, ,,patriotiškoji“ ponia Rasa nuveikė daug realiam karinių pajėgų susilpninimui. Kam tai naudinga?

 

Visa tai primygtinai prašosi kompetentingų, nacionalinį saugumą turinčių užtikrinti struktūrų tyrimo. Manau, tuo turėtų susidomėti ir Seimas. Dėl to šiandien oficialiai paprašiau Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete atlikti tyrimą šiuo klausimu. Juk kalbama apie įtakingą politiką, kuris Lietuvos valstybei atnešė  ir ateityje galėtų atnešti didelę žalą. Toks tyrimas leistų nustatyti tiesą ir užkirstų kelią (užkardytų) galimai kenkėjiškai Seimo narės R. Juknevičienės veiklai.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : RŪTA MENSONAITĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA

Komentarai   

+43 # aisku 2018-04-20 10:53
kad sios trys Lansbergio aplinkoje atliko juoda vaidmeni:Jukneviciene(vaiku gydytoja -komsorgee),Andrikiene(KGB podstilka Marija) ir savo metu Ozelyte (LKP nare)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # jeronimas 2018-04-20 18:32
Jeigu niekas is seimo nenori pradeti aiskintis,uz kiek ir kam Kremliuje dirba si koncervatnyku lakstingala,tai gal tame seime yra daugiau tokiu???? Kurie diena rekia rusai puola,o nakti gal perduoda informacija is valstybes slaptu dokumentu???kaip kitaip galima suprasti,kad ant Karbauskio puola si gvera su savo sebrais,nors Karbauskis jau berods nuo 2003 metu bizniauja su rusiskom trasom.ir aisku ,moka mokescius Lietuvai.O vat sios koncervuotos pamojkes brolis ,bedirbant Juknevicienei seime,prasuko simtamilijonini versla Rusijoj,kur be kremliaus protekcijos nesugeba net zydai prastumti.negana to ,broliukas gauna valstybinius uzsakymus,ir ne bet kokiuos,bet vel isskirtinius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # jeronimas 2018-04-20 18:40
Tes. Ir ne tik valstybinius,bet strateginius.kas gali paneigti,kad visa tai ne uz slapta valstybes info,kuria gauna per NSGK pirmininko pavaduotoja.Pagaliau,paprastas klausimas; Ar Jukneviciene ,budama karo ministre is nesugebejimo ,nemastymo ir nesupratimo sunaikino Lietuvos sauktiniu armija,nieko nedare,arba dare atvirksciai,kad apginkluotu ir aprengtu karius Lietuvoje??? O gal tai buvo jos pono is kremliaus toks nurodymas???? Idomu ir tai,kad i tuos klausimus seio NSGK pirmininkas Bakas net nesiruosia atsakyti,apsimeta lyg netekes Dievo dovanos klausos??? kaip cia yra??? Atsakymo is valstybes Gynybos vado,t.y. prezidentes net nesiruosiu klausti,nes jai reiketu susitvarkyti savo tvartelyje su Ulbinaitem,tiksliau jau reikejo.Bet ta tyla,rodo,kad ir prezidntura su savo valdove,dirba ne Tevynes-Lietuvos ir Jos gyventoju naudai.Pagaliau,ka galima tiketis is Lietuvos prezidentes,jeigu ji Rusijos paslaptis???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Joana 2018-04-21 14:34
Galima manyti, kad R. Juknevičienė ir D. Grybauskaitė yra abi užverbuotos Rusijos spec tarnybų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # na ir 2018-04-21 23:06
komsorges nuotrauka-Lansbergio padLIZA
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # KGBistų nereikia 2018-04-22 21:07
verbuoti. KGBistai užverbuoti visiems laikams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # labai 2018-04-27 10:22
tikėtina, kad būtent taip ir yra
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # se 2018-05-19 22:42
broliukas verslauja,o rasele naslaitele,nabagele nei prie ko?O kas gali paneigti,kad interesai yra teme bizniuke ir rasytes?Kas tuo domejosi,juk tiek metu valdzioje ir tik algele?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti