Generalinė prokuratūra suklastojo net Neringos Venckienės ekstradicijos dokumentus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.69 (8 Votes)

Generalinė prokuratūra  suklastojo net Neringos Venckienės ekstradicijos dokumentus

 

Aurimas Drižius

 

Redakcija gavo Neringos Venckienės ekstradicijos dokumentus, kurie yra šiuo metu  Čikagos teisme nagrinėjamojoje jos išdavimo Lietuvai byloje.

Paaiškėjo, kad net savo kaltininime Neringai Venckienei , išsiųstame JAV prokuratūrai,  Lietuvos generalinė prokuratūra prirašė nebūtų dalykų, tai yra fantazijų, kuriomis N.Venckienė niekada nebuvo kaltinama.

Pvz., ekstradicijos bylą nagrinėjantis teisėjas M. DAVID WEISMAN perrašo generalinės prokuratūros kaltinimus N.Venckienei : „2004 m. vasarį Drąsius Kedys ir jo buvusi draugė Laimute Stankunaite susilaukė dukters Deimantės Kedytės. Pora netrukus baigė savo santykius ir prasidėjo kova dėl vaiko globos. 2008 m. lapkritį Kedys apkaltino Stankunaite, kad ji leido politikui Andriui Ūsui seksualiai prievartauti Kedyte. 2009 m. vasarą Kedys taip pat apkaltino „Kauno regioninio teismo prezidentą“ Vaidą Milinį ir Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių tuo, kad jie seksualiai prievartavo jo dukterį, ir pareikalavo, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas (angliškai tai skamba taip : „In February 2004, Veneckiene's brother, Drasius Kedys ("Kedys") and his former girlfriend, Laimute Stankunaite ("Stankunaite"), had an out-of-wedlock daughter named Deimante Kedyte ("Kedyte"). The couple ended their relationship and a custody battle ensued. In November 2008, Kedys accused Stankunaite of allowing politician Andrius Usas ("IJsas") to sexually molest Kedyte. During the summer of 2009, Kedys also accused President of the Kaunas Regional Court Vaidas Milinis ("Milinis") and Kaunas District Court Judge Jonas Furmanavicius ("Furmanavicius") of having committed unlawful sexual acts against his daughter and demanded that a pre-trial criminal investigation be initiated by Lithuanian law enforcement authorities“.

 

Tai visiška nesąmonė, nes D.Kedys niekur neminėjo Vaido Milinio kaip seksualinio prievartautojo, ir apie šio žmogaus egzistavimą niekas Garliavoje nežinojo iki tol, kol Vaidas Milinis buvo rastas nužudytas. 

Tuo labiau, kad joks Vaidas Milinis niekada nebuvo Kauno apylinkės teismo pirmininku ar prezidentu, kaip teigiama GP išsiųstuose dokumentuose Čikagos teismui. Akivaizdu, kad tai klastotė, ir vargu bau, ar bus galima tai nurašyti ant to, kad tai „vertimo klaida“.

 

Redakcija taip pat turi ir Neringos Venskienės prašymą Čikagos teismui, kuriame ji nurodo kad visa "Lietuvos politinė ir teisinė sistema yra korumpuota"

 

Savo skunde Neringa Venckienė rašo :  “ 2018 m. sausio 18 d. vyriausybė gavo arešto orderį mane suimti – jis rėmėsi Lietuvos vyriausybės prašymu dėl Venckienės ekstradicijos į Lietuvą. Prašymas remiasi tais įvykiais, kurie įvyko prieš penkerius metus ir daugiau, kai Venckienė, būdama apygardos teismo teisėja, pasipriešino Lietuvos politinei ir teisinei sistemai ir padarė tai, kas Jungtinėse valstijoje būtų įvardijama kaip Konstitucinė pataisa, kuri leidžia kritikuoti valstybės pareigūnus dėl to, kad jie valdo korumpuotą teisinę sistemą ir dengia seksualinius nusikaltimus prieš jos dukterėčią.

Venckienė, kuriai buvo suteikta jos dukterėčios globa, instinktyviai gynė rėkiančią mergaitę nuo valdžios pareigūnų per incidentą, kuris tapo gėda visai Lietuvai.

 Venckienė pabėgo į JAV, ir nesislėpdama penkerius metus gyveno Čikagoje, kur ji šiuo metu turi nuosavą namą ir valdo gėlių parduotuvę.

Ji pasirengusi atiduoti savo pasą ir įkeisti užstatui savo namą – tą patį pasiryžę padaryti ir jos draugai.

 Lietuvos valstybė kaltina Venckienę visa eile nusikalstamų veiklų, kurie nėra laikomi nusikaltimais JAV, arba jie nėra įrodomi ir bus paneigti, kai įvyks ekstradicijos svarstymai.

 Arešto nurodymas kalba apie apskirtai “nusikalstamą elgesį” arba apie “nusižengimus”, tai yra toks veiksmas, dėl kurio asmuo negali būti perduotas ir jam taikoma ekstradicijos sutartis (Žiūrėti sutartį – “nusikaltimas turi būti toks, koks yra baudžiamas pagal JAV įstatymus vienerių metų ir daugiau kalėjimo bausme”).

Venckienės kaltinamajame akte parašyta, kad ji šmeižė ir įžeidinėjo Lietuvos valdžios pareigūnus, tačiau tai net nelaikoma nusikaltimu JAV. Akivaizdu, kad visas šis kaltinimas yra politiškai motyvuotas, o tai prieštarauja sutarčiai dėl ekstradicijos, kurioje sakoma, kad dėl politinių nusikaltimų ši sutartis nėra taikoma.

 

2015 m. rugsėjį Lietuvos vyriausybė išdavė Venckienės arešto orderį, o 2017 m. rugpjūtį Lietuvos ambasada pareikalavo, kad Venckienė būtų išduota.

Kol įvyks posėdis dėl ekstradicijos, Venskienė prašo teismo paleisti ją už užstatą dėl šių išskirtinių aplinkybių. Taip pat atkreipiamas dėmesys, kad Venskienė paprašė politinio prieglobsčio JAV ir šis klausimas bus svarstomas tik 2019 . liepos mėn.

 

 

 

Pridedama minėto Čikagos teismo dokumento kopija:

 

 

 

 

 

 

 

Plačiau apie tai – naujame LL numeryje. 

 

Peržiūros: 5429

Komentarai   

+71 # Dilgele 2018-04-19 13:25
Teisingai Venckiene sauke ant isgamu,kad žertvos,kai grobe mergaite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+68 # 240 švarkelių žalių 2018-04-19 13:53
Pradedant 240 švarkelių žalių tai klastotės ant klastočių. Neringa net policininką sambo čempioną sumušė :-? Už tai nori ją nuteisti. Įdomu, kai sumušė sambo čempioną, kodėl tada ji nebuvo suimta ir neteista? Ką veikė tie 240 švarkeliai žali, kaip tai leido sumušti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # Iš Toronto 2018-04-19 14:18
Lietuvos teisėsauga-žmogėdrų gretos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # janke 2018-04-19 15:42
jie valdo valstybe-filiala klastos deka,kitaip kvailiu nieks nelaikytu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # birute 2018-04-19 15:49
Man gaila,kad gyvename tokioje valstybeje,kur negali isreiksti savo nuomones,jei nori pasakyti tiesa,tai esi pavadinamas kedofilu,kur tiesiog izeidinejami zmones.O kad Generaline prokuratura klastoja dokumentus pateikdami kaltinimus Neringai Venckienei akivaizdus faktas,jau kad Cerniauskas nenese mergaites-mano nuomone tokia,kad viskas sufabrikuota,nors galva nuimk ir viskas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # visiems 2018-04-19 17:56
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Na 2018-04-19 18:40
Ir noredamas patiketi,kad Lietuvoje.yra teisingumas,negali teisingumu tiketi.Vien norejimas,pargabenti NVenckiene,kuria isgalvotas.istorijas.Kodel mulkinate tauta?Kada pagaliau viskas pasibaigs?Tiesiog geda,kai norima susidoroti su nekaltu zmogumi.Gal but nesitikejo,kad viskas islis I viesuma,kokiais kaltinimais,kaltinate NVenckiene,siusdami tokius dokumentus,del ekstradicijos.Ar jums negeda teisininkai,kad jus zaidzia tokius zaidimus?Zmones kreipiasi,kad isnagrinetumete bylas,pagal kaltinimus,o jus surasote,kaip norite,ka norite ir tt.Laukiame prezidento rinkimu.Zmones turi buti protingi,pagalvotai isrinkti prezidenta.Bet ne kaip dabar,uzsirisusi akis,uzsikimsusi ausis,nieko nezino,nieko nemato,nieko nenori atsakyti ,kai pateikia klausimus.Tai kam prezidentas?Tai zmones renka,kad dirbtu su tauta ir del tautos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # juozas 2018-04-20 09:16
tik jau nors negedinkit,dejo jie skersa ant tos gedos,kokia geda gali buti pas gyvuli?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # jeronimas 2018-04-19 19:46
Teisininkas surases melagingai del Venckienes ekstradicijos,turetu but tiesiog baudziamas.man atrodo,kad tai tiktu ir straipsnis pagal antivalstybine veikla.Kodel Lietuvos piliete reikalaujama grazinti i Lietuvos kalejia,kur su ja bus susidorota? Kodel rasomas melas? nejau Amerikos teisejai bus tokie ziopliai,kad nepasitikrins savo galiomis rasytinio melo? pagaliau ,juk po tais dokumentais sudeti prokuroru parasai??? ka vel girdesime,kad pasirase neskaite ir nemate kur pasiraso kaip Siauliu teismo teisejai???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Oficialūs vagys 2018-04-19 21:41
Kad jiems ne tas rūpi. Kaip tokios valstybės nėra yra tik išvogta teritorija :eek:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # juozas 2018-04-20 09:19
nereikia suapsoliutinti jankiu teiseju,pamatysi kaip isduos,i rusija jai rekejo begti ,butu dirbusi teiseja ir pagerbta,daro klaidas kaip ir jos a.a brolis padare,niekas taip nekovoja,todel taip ir gavosi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-35 # vaida milini 2018-04-19 21:54
venckiene dare pedofilu, 9 men pries jo nuzudyma!!! viskas yra istirta. Nepraeis venckienes melas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # vladas lukosevicius 2018-04-19 23:19
VALANTINAS ir VALYS patys bus teisiami kaip iškrypėliai , jie dangstė dar vieną VSD žudiką ir pedofilą ERIKĄ TOMAŠEVSKĮ .
VSD organizuoja nusikaltimus prieš vaikus , žudynes bei bankų apiplėšimus ,,,,,,, O gal nors vienas VSD-šnikas paneigs šitą ,,,,, ir norėtų pakomentuoti apie ERIKO TOMAŠEVSKIO veiklą kuris vadovavo logistikos firmai ,, TransBank ,, ir po LRGP ir VSD priedanga užsiima kontrobanda ir narkotranzitu …
Tomaševskis su savo broliu Golubovskiu organizuodavo nelegalias kovas savo firmos ofise Žalgirio g. 88 , kurias stebėdavo ir dalyvaudavo ir policios bei VSD pareigūnai .
Ten būdavo ir atvežamos ir nepilnametės .
Eriko Tomaševskio brolis Valerij Golubovskij apiplėšė Salinikuose inkasatorius ir buvo išteisintas Vilniaus m. Apygardos teismo teisėjos D. Pranytės ZALECKIENĖS , kad organizuoti dar vieną nužudymą . VSD-šnikas Erikas Tomaševskis yra organizaves banko “NIDA” valiutos supirkėjo Turevičiaus nužudymą .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Atas 2018-04-20 00:12
Tai kaipgi lietuviška teisėsmauka nekurs pries Venckienę nesąmonių, nepagrįstų kaltinimų, jeigu tikra tiesa neturi jokio teisinio svorio! Kokio Amerikos teismų sprendimo tegali tikėtis lietuviški teisėjai ir policija, patys būdami kalti? Vot užtai ir kuria nesąmoningus kaltinimus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # na ir 2018-04-22 23:40
komsorgai nusivaziavo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kasnperis 2018-04-23 00:11
President of Kaunas, - kažkam varžtu trūksta, kas čia per do nesamonė...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # olialia 2018-04-23 01:15
vis prisimenu,kaip kedzio pranasiskus sapnus mate, jo puseser SANDRA( nu ta pati kur apie stankunaites zirkles pasakojo). po to susapnavo, rado kur kuno ieskoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti