Petras Auštrevičius, surinkęs 453 liberalų balsus, vęs Lietuvą į rytojų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Milda Bartasiunaite

Pirmą kartą liberalų partijos kandidatą į prezidentus rinko visi partijos nariai. Balsavimas vyko internetuinternetu dvi dienas. Laimėjęs kandidatas surinko 453 balsus. Jo oponentas - 368.

 

Visa liberastų partija net 1000 realių narių nebesurenka. Čia jau mirtis alyvose, grojant gedulingą maršą penkiomis tūbomis.

 

Pamiršo už balsavimą alaus ir miltelių kokteilį pasiūlyti savo sąrašiniams, ar kaip?

 

Liberalai vėl skaidrūs, todėl suteiks Lietuvos žmonėms puikią galimybę šią valstybę ateities kartoms atiduoti kitokią

 17
 
Paskelbta: 2018-04-15 17:06 Autorius: ekspertai.eu

Šį savaitgalį susirinkę liberalai pirmą kartą partijos istorijoje išrinko savo kandidatą dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose. Juo tapo ketvirtus metus dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenkos badaujantis europarlamentaras Petras Auštrevičius.

„Didelis ačiū už pasitikėjimą. Priimu tai kaip įsipareigojimą ir jūsų įpareigojimą man atstovauti Liberalų sąjūdžio idėjas, mūsų geriausią patyrimą ir nusiteikimą kalbėti su žmonėmis: atvirai, pagarbiai, su tikslu keisti Lietuvą. Turime eiti į priekį, nenusileisti ir įrodyti savo tiesas. Tikrai dirbsiu su kiekvienu iš jūsų atskirai ir su jumis kartu, kad Liberalų sąjūdis ateinančiuose rinkimuose atrodytų ir liberaliai, ir efektyviai“, - paskelbus rezultatus kalbėjo liberalų išrinktas kandidatas P. Auštrevičius.

Paprašytas įvardinti pagrindinę Lietuvos ekonominę problemą P. Auštrevičius akcentavo, kad tai – neįgyvendinti lūkesčiai.

„Valstybė iš esmės yra išmokusi vieną pagrindinę pamoką – per daug kištis neverta. Problema yra neįgyvendinti lūkesčiai, lyginant su tuo, ką turi darbuotojai ir kokias galimybes sukelia ekonominis augimas“, - debatų metu atskleidė liberalas.

Pasak vien vandeniu ir duona gyvo politiko, „greitesnis ekonomikos augimas atneštų didesnės pajėgas“.

Europarlamentaras taip pat pabrėžė būtinybę įteisinti dvigubą pilietybę.

Savo baigiamojoje kalboje P. Auštrevičius akcentavo, kad niekur taip gerai nesijaučia kaip Lietuvoje.

„Turime puikią galimybę šią valstybę ateities kartoms atiduoti kitokią. Ir tai yra liberalų misija“, – finalizuodamas, kodėl liberalai turėtų balsuoti už jį, kalbėjo P. Auštrevičius.

Liberalų partijos lyderis Eugenijus Gentvilas renginio metu pranešė, jog įtarimų korupcijos byloje sulaukusiai partijai sunkiausias laikotarpis jau baigėsi, o partiečius į būsimus savivaldos, Europos Parlamento rinkimus ragino eiti be kaltės šešėlio.

„Pasibaigus turbūt sunkiausiam partijos istorijos laikotarpiui, nuo vakar vėl atsirado biudžeto dotacija, vėl galime eiti į priekį“, - puikiomis naujienomis su bendraminčiais apie pinigus pasidalino E. Gentvilas.

Peržiūros: 614

Komentarai   

+3 # jeronimas 2018-04-15 20:23
Cia tas nukreipimasi i takeli ,vedanti i prezidentura,matyt paskatinias ,ar apdovanojimas uz 4 metu badavima del ukrainietiskos lesbe--tes Nadios ??? kitu nuopelnu ,sis Lietuvos parceliuotojas,kaip ir neturi???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # cirkas 2018-04-15 23:07
atvaziavo cikras -cirkas,ar jis i evresojuza ar atgal dabar jau ves-zmogaus ceisiu ginejas-blyn-pardave visus-evrodzerybininkas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti