Kaip "Metų prokuroras" Zdislav Tuliševskij pridengia nusikaltimus, įskaitant ir nužudymus? (pildoma)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.43 (20 Votes)

 

Apie "metų prokuroro" Zdislav Tuliševski ir grupės prokurorų organizuotą nusikalstamą veiklą, įskaitant nužudymų dengimą galimai už kyšius

 

„Metų prokuroras“ Zdislav Tuliševski (nuotr. kartu su generaliniu prokuroru Pašiliu, kuris asmeniškai davė žinomai melagingus parodymus Strasburo teisme dėl to, kad neva Lietuvoje nebuvo slapto CŽV kalėjimo - todėl Pašilio dabar laukia Hagos tribunolas, čia nepadės net Grybauskaitė) teikia paslaugas – bet kokį nusikaltimą, pvz. žmogaus nužudymą įvykdžiusį asmenį gali padaryti „labai svarbiu liudininku“, pvz., „Daktarų“ arba „kamuolinių“, arba „šmikinčių“ bylose – pavadinimus jiems sugalvos pats prokuroras, tačiau nusikaltimą įvykdęs asmuo, „davęs reikiamus parodymus“, bus atleistas nuo atsakomybės.

 Būtent tokią istoriją LL papasakojo vienas verslininkas A. (jo pavardė redakcijai žinoma), iš kurio prokurorai pareikalavo kyšio už suklastotos bylos nutraukimą, jo negavę, uždarė žmogų į kalėjimą. Kai Kauno apygardos teismas nurodė jį paleisti, A. sulaukė pasiūlymo – „tarpininkauti tarp „daktarų“ gaujos narių ir prokurorų, siekiant išlupti kyšius iš nusikaltėlių.

„2009 m. birželio mėn. generalinės prokuratūros ON ir KT departamento korumpuoto prokuroro Zdzislav Tuliševski sesuo Dainora Saulienė-Raščiauskienė, iš manęs išgirdusi, jog neteisėto įkalinimo Kauno tardymo izoliatoriuje metu laikotarpyje nuo 2009 m. gegužės 7 d. iki 2009 m. birželio 4 d. mano artimieji buvo priversti mokėti kyšius šią "bylą" - aferą Nr. 06-1-01092/2006 sukurpusiems ir neteisėtą įkalinimą suorganizavusiems korumpuotiems moraliniams degradams ir jų bendrininkams - tik tuomet Dainora Saulienė-Raščiauskienė pasigyrė esanti susijusi giminystės ryšiais su "prokuroru" Zdzislav Tuliševski, ir pasiūlė "variantą” kompensuoti patirtus nuostolius - tarpininkauti Kauno "daktarų" gaujos jos žodžiais tariant "bachūrams" už kyšius "sprendžiant problemas" baudžiamojoje byloje kurios tyrimą organizuoja ir kontroliuoja jos brolis Zdzislav Tuliševski ("daktarų" byloje). T.y. prokuroro Zdzislav Tuliševski sesuo Dainora Saulienė-Raščiauskienė pateikė žodinį pasiūlymą (yra tai patvirtinantis garso įrašas) "prokuroro" Zdzislav Tuliševski laikotarpyje nuo 2009 m. gegužės 7 d. iki 2009 m. birželio 4 d. neteisėtai įkalintam pareiškėjui/kreditoriui neteisėto įkalinimo metu patirtus nuostolius (korumpuotiems moraliniams degradams sumokėtus kyšius) kompensuotis tarpininkaujant kyšių lupikavimo/kyšių surinkimo/perdavimo veikose tarp "daktarų" gaujos narių ir "daktarų" gaujos turimą organizuojančių ir vykdančių korumpuotu "pareigūnų".

 

A. Buvo pasiūlyta nuvažiuoti pas Zdislavą Tuliševski, ir išgerti su juo butelį, aptarti reikalus. Tačiau LL pašnekovas mandagiai atsisakė, tuo labiau, kad jau žinojo, kaip Z.Tuliševski pridengia žudikus.

Eina kalba apie Viliaus Visocko  2009 m. birželio 21 d. įvykdyto Gintaro Zuzevičiaus nužudymą Žiežmarių kaime, Kaišiadorių r. Jaunas vyrukas V.Visockas sunkvežimių mirtinai nutrenkė žmogų, norėdamas nuslėpti nusikaltimą, perdažė ir paslėpė minėtą automobilį. Jo savininkas, nieko dėtas žmogus, buvo uždarytas į kalėjimą.

 

2009 m. birželio 21 d. Gintaro Zuzevičiaus nužudymo įvykio vietos "apžiūrą" atliko Kaišiadorių r. PK KPS "tyrėja" Lina Meškauskienė (kuri gyvena Žiežmarių kaime šalia Gintaro Zuzevičiaus nužudymo vietos ir netoli Gintaro Zuzevičiaus nužudymo kaltininko Viliaus Visocko gyvenamosios vietos). „Ši "tyrėja" tyčia sudarė sąlygas Gintaro Zuzevičiaus nužudymo kaltininkui Viliui Visockui nuslėpti/panaikinti žmogaus nužudymo įkalčius, - mano A., - Dėl Gintaro Zuzevičiaus nužudymo pradėtos b.bylos Nr. 63-1-00358/2009 "tyrimą organizavo ir kontroliavo" Kaišiadorių r. apylinkės prokuratūros galimai korumpuotas "prokuroras" Kęstutis Daukša (kuriam Gintaro Zuzevičiaus nužudymo kaltininko Viliaus Visocko tėvas Alvydas Visockas pastatė gyvenamąjį namą Kaišiadorių sodų bendrijoje "Sodžius"), žr.:

Tuo metu Kaišiadorių r. apylinkės prokuratūros vyr. prokuroras buvo Darius Valkavičius, kuris apie tai žinojo, nes buvo tinkamai raštu ir žodžiu apie tai informuotas (yra garso įrašai).

Šioje b.byloje Nr. 63-1-00358/2009 Viliui Visockui ir jo bendrininkui atstovavo advokatė Dainora Saulienė-Raščiauskienė - prokuroro Zdzislav Tuliševski sesuo, kuri kartu su savo broliu prokuroru Zdzislav Tuliševski galimai už kyšius išsuko Vilių Visocką nuo baudžiamosios atsakomybės dėl Gintaro Zuzevičiaus nužudymo pritaikydami neva "motyvą" - kad Vilius Visockas neva yra "svarbus liudytojas" prokuroro Zdzislav Tuliševski organizuotoje ir kontroliuotoje "daktarų" b. byloje Nr. 01- 2-00015/2005 ir tuo neva "motyvu" (galimai už kyšius) Viliui Visockui nepagrįstai buvo pritaikytos BPK 212 str. 7 p. ir BK 391 str. nuostatos. Kad matytumėte, kas toks prokuroro Zdzislav Tuliševski ir jo sesers Dainoros Saulienės-Raščiauskienės pastangomis tapo "daktarų gaujos nariu" ir bent pabandytumėt įsivaizduot, kokius šis piemuo tariamai galėjo neva reikšmingus liudytojo parodymus "daktarų" b.byloje suteikti - žemiau pateikiu Viliaus Visocko foto, kurios yra padarytos 2010 liepos mėn. (publikuota žurnale "Panelė"), žr.:

 

 

Primenu, jog pasak prokuroro Zdzislav Tuliševski, Vilius Visockas neva yra "daktarų" gaujos narys (žr. publikacijos foto - turbūt jo pravardė "miško sapnas" ir/ar "raudonkepurius"), kuris yra 1985 m. gimimo, nuo pat gimimo iki 2010 m. visą savo gyvenimą Vilius Visockas gyveno Žiežmarių kaime, Kaišiadorių r., jokių kontaktų su "daktarų" ir/ar kokia kita gauja neturėjo, todėl jokių tikrų (juolab reikšmingų) paliudijimų "daktarų" gaujos byloje Nr. 01-2-00015/2005 duoti net teoriškai negalėjo, nes neturėjo ką "duoti" - negalėjo ir nedisponavo kokia nors informacija (apart tos kurią matė per televiziją), 

 

"Viliui Visockui BPK 212 str. 7 p. ir BK 391 str. nuostatos b.byloje Nr. 63-1- 00358/2009 (dėl G.Zuzevičiaus nužudymo) nepagrįstai ir neteisėtai buvo pritaikytos galimai už kyšius, kurie per Vilių Visocką ir jo bendrininką b.byloje atstovavusią advokatę Dainorą Saulienę-Raščiauskienę buvo perduoti jos broliui prokurorui Zdzislav Tuliševski", - įsitikinęs A.

 

Negana to, kai išvengė kalėjimo už žmogaus nužudymą avarijoje, V.Visockas pasidarė kelių erelis - jis drąsiai deda savo vaizdo įrašus į youtube, kur giriais lakstantis keliais 270 km/h greičiu.

 

Skaitytojo informacija: Lietuvos keliais – 277 km/val

greičiu (I dalis, video)

Publikuota: 2009 birželio 27d. 18:34 15min.lt

Internete pasirodė filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuota, kaip jaunas vairuotojas mūsų šalies keliuose bei aikštelėse demonstruoja savo sportiško automobilio galimybes.

„Reiktu apsiramint, nes sita masina greitai taps mano karstu. :D :D“, – komentuodamas vieną iš savo į svetainę youtube.com įdėtų filmukų, rašo Mibu internautams prisistatantis 24 metų vaikinas.

Internete Mibo vardu publikuojama kelios dešimtys mėgėjiškai nufilmuotų klipų, iš kurių bent septyni susiję su sportiška jo mašina.

1999 metais pagamintu automobiliu Nissan 200sx su 340 arklio galių varikliu jaunas vairuotojas, net neslepiantis savo veido, laksto greitkeliu Vilnius–Kaunas, siautėja tarpmiestiniuose keliukuose, sankryžose bei degalinių aikštelėse.

Į akis krinta šį patrakusį vairuotoją tarsi saugantis salone ant veidrodėlio pakabintas kryželis.

Iškalbingi ir ekstremalių Mibo nuotykių pavadimai: „Me playing with my monster“ (Pramogauju su savuoju monstru – liet.), „200sx incar madness“ (200sx automobilio beprotybė), „Gas station fun“ (Pramoga degalinėje).

Naujausias, praėjusį savaitgalį į youtube.com įdėtas filmukas pavadintas „Mano zveriuko top speedas :)“

 

 

https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/lietuvos-keliais-277-kmval.-greiciu-lekusio-nissan-vairuotojo-villiaus-ispazintis-esu-zmogus-neturintis-baimes-jausmo-naujas-video-1050-47701

https://www.15min.lt/gazas/naujiena/fotopolicija/skaitytojo-informacija-lietuvos-keliais-277-kmval-greiciu-i-dalis-video-91-46646

 

Dėl Gintaro Zuzevičiaus nužudymo aplinkybių, dėl Gintaro Zuzevičiaus nužudymo kaltininko Viliaus Visocko ir jo bendrininko advokatės Dainoros Saulienės-Raščiauskienės ir jos brolio generalinės prokuratūros prokuroro Zdzislav Tuliševski bei Kaišiadorių r. apylinkės prokuratūros prokuroro Kęstučio Daukšos galimo kyšininkavimo (BK 225 str.) bei tarnybos pareigų neatlikimo (BK 229 str.) išsamiai yra informuoti, tačiau sąmoningai tyčia tai "dengia" ir toleruoja (BK 237 str.) (yra tai patvirtinantys dokumentai bei garso įrašai):

a) Kauno apylinkės prokuratūros tuometinis vyr. prokuroras Darius Valkavičius;

b) Kauno apylinkės prokuratūros tuometinio vyr. prokuroro Dariaus Valkavičiaus, šiuo metu Kauno apylinkės prokuratūros vyr. prokurorės pavaduotojas Virgilijus Čirpus;

c) Kauno apylinkės prokuratūros vyr. prokurorė Nomeda Urbonavičienė;

d) Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus vyr. prokurorė Laima Šatkienė

e) Kauno apygardos teismo pirmininkas Nerijus Meilutis;

f) buv. generalinis prokuroras/šiuo metu Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas Algimantas Valantinas,

tačiau šie pareigūnai tyčia neatlieka tarnybos pareigų (BK 229 str.), tyčia slepia nusikalstamą veiką (Gintaro Zuzevičiaus nužudymą) įvykdžiusį asmenį Vilių Visocką (BK 237 str.), tyčia sudaro sąlygas žmogaus nužudymą įvykdžiusiam asmeniui Viliui Visockui išvengti baudžiamosios atsakomybės.

Pažymėtina, jog analogiška byla - aktoriaus Petro Dimšos byla, tik tokioje pat analogiškoje byloje aktorius Petras Dimša yra nuteistas (nes neturėjo priėjimo prie korumpuotų prokurorų Kęstučio Daukšos ir Zdzislav Tuliševski...)

> Dėl aktor iaus Petro Dimšos bylos žr.: Teismas tarė paskutinį žodį dėl aktoriaus Petr o Dimšos avarijos

https://lietu vosdiena.lrvtas.lt/kriminalai/teismas-tare-p askutini-zodi-del-aktoriaus-petro - dimsos-avariios.htm

 

Net nebekeista, kad Lietuvoje ordinai dalijami už nusikalstamą veiklą - prokuroras Tuliševskij gauna ordina iš Grybauskaitės rankų

 

AB "Lietuvos draudimas" net sumokėjo žmogų užmušusiam jaunikaičiui kompensaciją. "Lietuvos draudimo" centrinės buveinės patalpose (adr. Basanavičiaus g.12, Vilnius), AB "Lietuvos draudimas" verslo saugos specialistas Sergejus Liutenka susitikimo metu nurodė (yra tai patvirtinantis garso įrašas), jog su juo (Sergejumi Liutenka) susisiekė "žmogus iš prokuratūros", kuris prašė neskusti korumpuoto "prokuroro" Kęstučio Daukšos nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą b.byloje Nr. 63-1-00334/2010, nes, skambinusiojo prokuratūros darbuotojo žodžiais tariant "Vilius Visockas yra "svarbus liudytojas" "daktarų" byloje ir jam reikia padėti" ..., - pasakojo A.

Eilinį kartą nuo baudžiamosios atsakomybės Vilių Visocką ir jo motiną Aldoną Visockienę už kyšius išsuko tas pats Kaišiadorių r. apylinkės prokuratūros prokuroras Kęstutis Daukša, kuris pritaikė Gintaro Zuzevičiaus nužudymo byloje jau nepagrįstai ir neteisėtai taikytą neva "motyvą" - kad Vilius Visockas neva yra "svarbus liudytojas" prokuroro Zdzislav Tuliševski organizuotoje ir kontroliuotoje "daktarų" b.byloje Nr. 01-2-00015/2005, ir šio neva "motyvo" pagrindu V.Visockui ir jo bendrininkei A.Visockienei buvo nepagrįstai ir neteisėtai pr itaikytos BPK 212 str. 7 p. ir BK 391 str. nuostatos.

Dėl draudiminio sukčiavimo nusikalstamų veikų įvykdymo aplinkybių, dėl draudiminio sukčiavimo kaltininkų Viliaus Visocko ir jo bendrininkės Aldonos Visockienės advokatės Dainoros Saulienės-Raščiauskienės ir jos brolio generalinės prokuratūros korumpuoto prokuroro Zdzislav Tuliševski bei Kaišiadorių r. apylinkės prokuratūros korumpuoto prokuroro Kęstučio Daukšos kyšininkavimo (BK 225 str.) bei tarnybos pareigų tyčia neatlikimo (BK 229 str.) yra išsamiai informuoti, tačiau sąmoningai tyčia tai slepia, "dengia" ir toleruoja (BK 237 str.) (yra tai patvirtinantys dokumentai bei garso įrašai):

g) Kauno apylinkės prokuratūros tuometinis vyr. prokuroras Darius Valkavičius;

h) Kauno apylinkės prokuratūros tuometinio vyr. prokuroro Dariaus Valkavičiaus, šiuo metu Kauno apylinkės prokuratūros vyr. prokurorės pavaduotojas Virgilijus Čirpus;

i) Kauno apylinkės prokuratūros vyr. prokurorė Nomeda Urbonavičienė;

j) Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus vyr. prokurorė Laima Šatkienė;

k) Kauno apygardos teismo pirmininkas Nerijus Meilutis;

l) buv. generalinis prokuroras/šiuo metu Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas Algimantas Valantinas,

tačiau šie pareigūnai tyčia neatliko tarnybos pareigų (BK 229 str.), tyčia slėpė nusikalstamą veiką draudiminį sukčiavimą įvykdžiusius asmenis (BK 237 str.), tyčia sudarė sąlygas draudiminio sukčiavimo nusikalstamą veiką įvykdžiusiems asmenims Viliui Visockui ir Aldonai Visockienei išvengti baudžiamosios atsakomybės.

Pažymėtina, jog analogiška byla - olimpinių žaidynių prizininko imtynininko Aleksandro Kazakevičiaus byla, tik šioje byloje A.Kazakevičius buvo teisiamas tik dėl tariamo pasikėsinimo įvykdyti nusikaltamą veiką, o šiuo aukščiau nurodytu atveju V.Visockas ir jo motina A.Visockienė nusikalstamą veiką įvykdė, o korumpuotų "pareigūnų" už kyšius buvo išsukti nuo baudžiamosios atsakomybės.

> Dėl olimpiados prizininko A. Kazakevičiaus bylos žr.:

Olimpiados prizininkas A. Kazakevičius nuteistas. Neteks ordino?

https://sportas.lrytas.lt/startai/olimpiados-prizininkas-a-kazakevicius-nuteistas-neteks-ordino.htm

2010 m. spalio 29 d. Vilniaus A VPK viršininko Kęstučio Lančinsko giminaitis Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Stasys Lančinskas (socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus narys) kartu su Elektrėnų savivaldybės meru Arvydu Vyšniausku (socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus narys) iš manęs lupikavo kyšį, grasino, kad su jais "nesusitarus" (t.y. jiems nesumokėjus kyšio) - jie "ne tik, kad neleis Eektrėnuose vystyti nekilnojamojo turto projekto", bet, jų žodžiais tariant: "atims ir tai ką turi", - pasakojo A., - iki šiol (ir šiuo metu) Vilniaus A VPK buv. viršininko Kęstučio Lančinsko buvę pavaldiniai galimai korumpuoti "pareigūnai" Marek Gulbinovič, Andžej Grudinskij ir Dainius Kochanskas (kartu su bendrininkais) tuo ir užsiima - aferų, pažinčių institucijose (policijoje, prokuratūroje, teismuose) ir įstaigose (NŽT) bei manipuliacijų būdu atiminėja iš manęs turimą nekilnojamąjį turtą. Užbėgant dėstomiems faktams "už akių" - pažymėtina, jog  dėl šių faktų aš 2017 m. lapkričio 15 d. pareiškimu kreipiausi į generalinį prokurorą, 2017 m. lapkričio 16 d. buvo susitikęs su generalinio prokuroro pavaduotoju Žydrūnu Radišausku, kuris, pažeisdamas viešojo administravimo įstatymo 14 str. 4 d. nuostatas, mano 2017-11-15/16 pareiškimo nagrinėjimą perdavė tiems patiems galimai kyšių lupikavimo, turto prievartavimo ir turto užvaldymo nusikalstamas veikas sistemingai vykdantiems "pareigūnams" - prokuroro Zdzislav Tuliševski bendrininkams ir Vilniaus A VPK buv. viršininko Kęstučio Lančinsko buv. pavaldiniams Marek Gulbinovič, Andžej Grudinskij ir Dainiui Kochanskui ...

2011 m. vasario 11 d. mano įmonė UAB „Eurostatybų koncernas" (įm.k. 300108445) Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriui Žimantui Pacevičiui įteikė 2011-02-11 pareiškimą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo Elektrėnų savivaldybės mero Arvydo Vyšniausko, Elektrėnų savivaldybės tarybos nario Stasio Lančinsko, NŽT Elektrėnų skyriaus vedėjos O.Zelenkausienės, - pasakojo A, - UAB "Medicinos bankas" darbuotojo Sergej Pevcov, policijos "pareigūnų" Kęstučio Lančinsko, Marek Gulbinovič ir Artūro Garla atžvilgiu. Sekančią dieną pareiškėjui į pareiškime nurodytą mobilųjį telefoną paskambino STT Centrinio žvalgybos skyriaus viršininkas Gytis Raudonis, kuris pasiūlė susitikti restorano "Neringa" kavinėje (adr. Gedimino pr. 23, Vilnius). Susitikus, STT Centrinio žvalgybos skyriaus viršininkas Gytis Raudonis pareikalavo kyšio už baudžiamosios bylos pradėjimą korumpuotų politikų, NŽT darbuotojų ir pareigūnų atžvilgiu dėl šių korumpuotų veikėjų kyšių lupikavimo, tarnybos pareigų tyčia neatlikimo ir turto prievartavimo nusikalstamas veikų, pokalbio metu tokios už ikiteisminio tyrimo sėkmingą pradėjimą "komercinės" piktnaudžiavimo tarnyba veikos garantą Gytis Raudonis nurodė savo bendramokslį nuo studijų universitete laikų tuometinio generalinio prokuroro Dariaus Valio pavaduotoją Darių Raulušaitį, t.y. STT Centrinio žvalgybos skyriaus viršininkas Gytis Raudonis už ikiteisminio tyrimo pradėjimą korumpuotų politikų, valdininkų ir pareigūnų atžvilgiu pareikalavo kyšio iš pareiškėjo, o kaip savo sėkmingos piktnaudžiavimo tarnyba veikos garantą nurodė savo bendrininką - generalinio prokuroro Dariaus Valio pavaduotoją Darių Raulušaitį! Yra šio susitikimo garso įrašas.

Pareiškėjui atsisakius už ikiteisminio tyrimo pradėjimą mokėti STT Centrinio žvalgybos skyriaus viršininko Gyčio Raudonio pareikalautą kyšį - STT atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, ikiteisminis tyrimas b.byloje Nr. 10-9-222/2011 buvo pradėtas tik Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro Lino Kuprusevičiaus nutarimu, ir pradėtas buvo tik NŽT Elektrėnų skyriaus vedėjos O.Zelenkauskienės atžvilgiu (dėl korumpuotų politikų ir teisėsaugos pareigūnų tyrimas pradėtas nebuvo), tyrimas b.byloje Nr. 10-9-222/2011 vyko itin formaliai, vėliau, tyrimas buvo nutrauktas NŽT Elektrėnų skyriaus vedėjos O.Zelenkauskienės nusikalstamoms veikoms suėjus senaties terminui.

2011 m. gruodžio 13 d. UAB „Eurostatybų koncernas" Kauno A VPK Dainavos PK įteikė 2011-12-13 pareiškimą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo Viliaus Visocko (a.k. 38503050759) atžvilgiu dėl 106000 litų vertės turto užvaldymo sukčiavimo būdu.

"Kauno A VPK Dainavos PK KPS viršininkas Algis Mekionis kartu su tyrėja Loreta Bražinskiene už ikiteisminio tyrimo Viliaus Visocko atžvilgiu pradėjimą pareikalavo kyšio iš manęs, - pasakojo A, - dėl šio fakto pareiškėjo 2012-03-22 pareiškimo (reg. Nr.P-626) pagrindu Kauno apygardos prokuratūroje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas b.byloje Nr.20-9-00037/2012, pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos BK 225 str. 1 d. (dėl kyšininkavimo), b.bylos tyrimą organizavo ir kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Audrius Meilutis, kuris pareiškėjui paprašius pripažinti nukentėjusiuoju bei leisti susipažinti su bylos medžiaga - ikiteisminį tyrimą nutraukė, pareiškėjui su bylos medžiaga susipažinti neleido, nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą pareiškėjui neįteikė ..., dėl prokuroro Audrius Meilučio veikų dangstant nusikalstamas veikas įvykdžiusius asmenis ir išsukant korumpuotus pareigūnus nuo baudžiamosios atsakomybės - galimai kyšininkai "pareigūnai" Algis Mekionis ir Loreta Bražinskienė liko teisiškai neįvertinti.

2012 m. vasario 8 d. Kauno apygardos prokuratūros prokurorės Rasos Verdnikovienės 2012-02-08 nutarimu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas b.byloje Nr. 20-9-00009/2012 Viliaus Visocko atžvilgiu dėl itin didelės vertės turto užvaldymo sukčiavimo būdu. Šiame ikiteisminiame tyrime sukčiui Viliui Visockui atstovavo bei procesinius dokumentus ruošė advokatė Dainora Saulienė-Raščiauskienė - prokuroro Zdzislav Tuliševskio sesuo, kuri kartu su savo broliu prokuroru Zdzislav Tuliševski galimai už kyšius išsuko Vilių Visocką nuo baudžiamosios atsakomybės dėl sukčiavimo itin stambiu mastu, - pasakojo A., - šioje b.byloje Nr. 20-9-00009/2012 tyrimą kontroliavo, tiksliau sukčiaus Viliaus Visocko gynybą organizavo prokuroras Arvydas Čapas, kuris liudytojų apklausos metu darė poveikį liudytojams (yra tai patvirtinantis garso įrašas), atsisakė pripažinti pareiškėją proceso dalyviu, procesinių dokumentų pareiškėjui neteikė, tame tarpe ir nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą b.byloje Nr. 20-9-00009/2012 pareiškėjui neįteikė. Eilinį kartą už kyšius sukčiui Viliui Visockui nepagrįstai buvo pritaikytos BPK 212 str. 7 p. ir BK 391 str. nuostatos neteisėtai išsukant šį sukčių nuo baudžiamosios atsakomybės byloje dėl sukčiavimo itin stambiu mastu. Dėl prokuroro Arvydo Čapo neteisėtų veiksmų b.byloje Nr. 20-9-00009/2012 pareiškėjo rašyti skundai sistemingai patekdavo nusikalstamas veikas įvykdžiusio Viliaus Visocko dėdės Juozo Gudzinsko buvusio studento Kauno Politechnikos institute (dabar KTU), šiuo metu Kauno m. apylinkės teismo teisėjo Alvydo Rimkevičiaus "kompetencijai" (žr. tiesos neatitinkančios 2012-09-17 ir 2012-09-19 nutartys b.byloje Nr. 20-9-00009/2012).

 

Pildoma..

 

 

Pildp

 

Peržiūros: 3206

Komentarai

+39 # Banditų gauja 2018-04-13 19:00
Taip išeina, kad nusikaltėliai valdo Lietuvą, Durnių Laivo kapitonas dangsto nusikaltėlius, Asta Bogušienė neperduoda runkelių laiškų Prezidentei ir visa tai vadinasi LIETUVOS RESPUBLIKA :cry:
+14 # Korumpuota Grybė 2018-04-15 13:02
Visa tiesa šioje istorijoje yra daug paprastesnė: E.Masiulis, gavęs 106 tūkst.€ iš MG koncerno vadukų D.Mockaus ir R.Kurlianskio pinigus už Vartojimo kreditų įstatymo pataisas, turėjo perduoti tuos pinigus tiesiai Lietuvos Banko valdybos pirmininkui V.Vasiliauskui, kad tas tinkamai šio įstatymo pataisų projektą parengtų ir pateiktų tvirtinimui Seime. Kai STT sužinojo, kam konkrečiai eina kyšio pinigai (operacijos metu net pažymėti pinigai), apie tai skubiai informavo Prezidentę. O D.Grybauskaitė, aišku, savo statytinio, savo buvusio rinkimų štabo vadovo, savo krištolinės sąžinės “skaidruolio” V.Vasiliausko “pakišti” neleido. Tad prezidentė liepė su kyšiu skubiai paimti liberalų partijos vadą E.Masiulį ir ties juo baigti STT vykdomą operaciją. STT vadai pakluso prezidentei. Už tai dabar E.Masiulis toks drąsus ir taip ilgai neliečiamas yra, nes garsiai pasake, kad galiu visa tai viešai pagarsinti... jei reikės...
+12 # dirba kartu sutarę 2018-04-15 17:19
Kai jie dirba bendrai ir sutarę, apsimeta, kad nieko nežino :o
https://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2018/04/15/news/itariamojo-ir-pareiguno-pietus-uzmine-misliu-5906992/
+30 # boba be sutanos 2018-04-13 19:03
BObos su šyneliu mėlynu teismų proveržis, ir geriausias prokuroras, kuris dvasias pridavė į teismą, kad dar henytė sėdėtų už lavonus, dabar už dvasias, idėjas pasodino
+29 # Runkelis be šinelio 2018-04-13 21:47
Kiek kaime teko girdėti ji dirbo KGB, o dabar Briuseliui, todėl prokurorai yra laisvi ir nepriklausomi, daro ką nori landzsberginėje Lietuvoje ir pagal landzbergio-koziolo sukurtą Konstituciją, kurią prikabino avinams. Taip man sakė gaisrininkas, kuris dirbo NKVD :-|
+25 # Paveldas 2018-04-13 21:35
Eilinis prisviles patiekalas is kriminalinei - korumpuotos LT virtuves
+24 # ana 2018-04-13 22:39
taip iseina ranka ranka plauna-kaip tikra mafia
+26 # ubliudkai 2018-04-14 04:34
Degraduoja laisva Lietuva
+24 # nužudė vietoje 2018-04-14 04:42
Banditai su uniformomis numarino žmogų :o
https://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2018/04/13/news/policijai-panaudojus-elektrosoka-vyra-istiko-koma-5931608/
+20 # . 2018-04-14 10:28
tai kad tas generalinis kaip miegančioji gražuolė iš kaimo speju, jai kad tik savo kadenciją ramiau pramiegoti, ką pasiūlo tą ir apdovanoja, o kas pasiųlo neaišku, gal mentai kokie, irgi metų sekliai ten geri
+14 # Gaisrinikas 2018-04-15 20:02
Banditai valdo, runkeliai suneša mokesčius :lol: Aš prisimenu, kodėl esame laisvi. Asilai, patys to norėjote nuo 1989 m. LIE TU VA bus LAIS VA, bus LAIS VA. Gavote :D
+5 # cirkas 2018-04-15 23:05
atvaziavo cikras -cirkas
+10 # Valdymo schema 2018-04-16 00:54
Atvažiavo miestan cirkas,
Ten kur lietuviai čiulpia birkas.
Daug žmonių į jį atėjo,
Metų prokurorui birkų negailėjo.
:D
0 # cirkas 2018-04-16 23:55
kaip Usackas Daliai sake-jus mums kaip mama-ir ji tada atleido-gerai kad sitas vaidina dvaro juokdari
+3 # vladas lukosevicius 2018-04-17 04:30
LRGP dangsto dar vieną VSD žudiką ir pedofilą ERIKĄ TOMAŠEVSKĮ .
VSD organizuoja nusikaltimus prieš vaikus , žudynes bei bankų apiplėšimus ,,,,,,, O gal nors vienas VSD-šnikas paneigs šitą ,,,,, ir norėtų pakomentuoti apie ERIKO TOMAŠEVSKIO veiklą kuris vadovavo logistikos firmai ,, TransBank ,, ir po LRGP ir VSD priedanga užsiima kontrobanda ir narkotranzitu …
Tomaševskis su savo broliu Golubovskiu organizuodavo nelegalias kovas savo firmos ofise Žalgirio g. 88 , kurias stebėdavo ir dalyvaudavo ir policios bei VSD pareigūnai .
Ten būdavo ir atvežamos ir nepilnametės .
Eriko Tomaševskio brolis Valerij Golubovskij apiplėšė Salinikuose inkasatorius ir buvo išteisintas Vilniaus m. Apygardos teismo teisėjos D. Pranytės ZALECKIENĖS , kad organizuoti dar vieną nužudymą . VSD-šnikas Erikas Tomaševskis yra organizaves banko “NIDA” valiutos supirkėjo Turevičiaus nužudymą .
+2 # Švarkelis 2018-04-17 08:51
Asta Kuznecovaitė ėmė interviu. Kreipkitės jei ką
0 # bieta 2018-04-18 11:47
taip-mama- Lansbergio dalia, dalina apdovanojimus visiems,kurie dar vis turi muilo-pasimuilint-Usackas ,jai nepatiko-per daug saldus ukinis muilas

Comments are now closed for this entry