Ramūnas Karbauskis pirmą kartą pasiuntė Dalytę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (8 Votes)

Ramūnas Karbauskis pirmą kartą pasiuntė Dalytę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad kritikos dėl šeimos ūkininkavimo aplinkybių sulaukęs žemės ūkio ministras Bronius Markauskas neturi galimybių toliau dirbti, tačiau Ramūnas Karbauskis atrėžė, kad tokiais pareiškimais prezidentė bando užmaskuoti juos proteguojamų konservatorių nusikaltimus.

„Aš manau, kad nei politinės, nei moralinės teisės likti poste toks ministras nebeturi. Jis ją prarado“, – ketvirtadienį transliuotame interviu LRT radijui sakė šalies vadovė. Pasak jos, ministro reputacija kenktų Lietuvos įvaizdžiui Europos Sąjungos derybose dėl žemės ūkio finansavimo po 2020 metų.

jeigu teismai neklausytų tiesioginių prezidentūros nurodymų, daug kas pasikeistų

 

„Neįsivaizduoju, kaip toks žmogus galės atrodyti ar apsimesti, kad (yra – BNS) skaidrus, moralus ir politiškai atsakingas“, – kalbėjo prezidentė. „Jeigu Vyriausybės vadovas ir valdančioji dauguma manys, kad toks ministras jiems tinkamas, labai apgailestauju, kad mes turime tokią valdančiąją daugumą“, – pridūrė ji.

Tačiau R. Karbauskis atrėžė, kad B. Markauskas yra „sąmoningai pakišamas“, ir jeigu jo likimas priklausytų tik nuo frakcijos, jis iš ministrų nebūtų atšaukiamas.

„Manau, kad yra labai svarbu pridenginėti kuo nors konservatorių bėdas“, – Seime žurnalistams pareiškė Ramūnas Karbauskis.

„Prezidentės vertinimas nuviliantis žinant, kad ji niekaip nereagavo į informaciją, kuri susijusi su konservatorių partijos faktais, susijusiais su aiškia korupcija, su dėžutėmis, su pietumis restoranuose, su įvairiomis kompanijomis“, – sakė frakcijos seniūnas. „Galiu teigti, kad ministras sąmoningai pakišamas. Laike sutampa su ta informacija, kuri buvo susijusi su konservatorių problemomis. Atstatydinti ministrą nėra pagrindo“, – teigė parlamentaras.

 

R. Karbauskis pareiškė, kad premjerui manant, jog ministras toliau gali eiti pareigas, B. Markauskas jas ir eis. „Suprantu, kad po tokio pareiškimo prezidentei būtų sunku dirbti su ministru, bet žemdirbiams su ministru yra dirbti lengva. Ir jeigu premjeras manys, kad ministras toliau gali eiti savo pareigas, tokiu atveju, jis jas ir eis“, – tvirtino R. Karbauskis. Jo teigimu, jeigu B. Markausko likimas poste priklausytų tik nuo daugumą Seime turinčių „valstiečių“ frakcijos, B. Markauskas liktų dirbti.

 

„Jeigu tai priklausys tik tai nuo frakcijos, jis tikrai liktų, nėra abejonių, niekas frakcijoje... Žemdirbiai palaiko ministrą – nesu girdėjęs žemdirbio, kuris būtų nusivylęs ministru, bet sprendimą priiminės ne Seimo frakcija, o Vyriausybės vadovas“, – aiškino R. Karbauskis.

Tai pirmas kartas, kai R.Karbauskis pasiuntė Dalytę labai toli. O Dalytė vis labiau nervuojasi - jeigu Seimas sudarys komisiją A.Kubiliaus vyriausybes veiklai tirti, ji neabejotinai ateis pas prezidentę paklausti, kodėl ji privertė A.Kubilių skolintis už 10 proc. palūkanų, ir taip permokėti bankams milijardus eurų palūkanų.

tada neišvengiamai iškils ir "Independence" aferos klausimai - jeigu Seimui pavyktų atimti iš Grybauskaitės bent dalies jėgos struktūrų kontrolę, labai greitai ši afera būtų išaiškinta, ir labai galimas dalykas, kad Dalytei tektų bėgti pas savo šeimininką Putiną.

 

Pasak R. Karbauskio, situacija dėl B. Markausko yra išpūsta sąmoningai.

 

Saulius Skvernelis nepamiršo, kam dirba - iš karto pareiškė, kad reikės klausytis šeimininkės Dalios

 

Peržiūros: 3321

Komentarai   

+13 # joo 2018-04-12 16:02
ir cia neapsiejo be putino,koks jis melinam ziponui seimininkas,jeigu ji putina pavadino teroristu,jus ka manot,kad putinas toks kvailas ir nezino?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Z 2018-04-21 18:58
O žinot tokį posakį " mušk savus - svetimi bijos". Jei lojama ant Rusijos, tai dar nieko nereiškia, kad jai ir nedirbama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # anonimas 2018-04-12 17:48
Labai teisingai sąnprotauja Karbauskas,palaikome 100%senei taip reikėjo o Skvernelis šio atvieju labai teisingai mąsto nes seniai laikas parodyti konservams,magnolijai jų prisidirbtus nusikaltimus iškelti į viešumą.Jiems seniai laikas sedėti lukiškiese.Pasistenkite ko greičiau surasti ištikima teisininką patvirtintį Lietuvos nepriklausomu prokuroru[kai kurie samprotauja,kad mūsų prokurorai nepriklausomi ,bet pažiurėjus atidžiau visa teisėsauga surišta viena virvute,virvutės galas veda link prezidentūros ] ir jam suteikti vsas galias supolicijos taip pat ištikimais asmenimis ir emonociją.Linkime ko geriausių sprendimų ir nepasiduoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # jeronimas 2018-04-12 18:25
Kuo ilgiau Karbauskis tems guma veltuj seime,kuo ilgiau nesiims tirti akivaizdziu koncervatoriu nusikaltimu pries Lietuva,tuo daugiau ir tuo brutaliau magnolija su koncervuota shaika naikins valstiecius.ir cia aiskinti,kad valstiecius issirinko pilietine Lietuva,yra bergzdzias reikalas.Ko snaudi Ramunai?? Duokit isakymus komisijoms tyrymus vykdyti ne tik dienom,bet ir naktim,Imkit pavyzdi is koncervuoto qbyliaus.prisimink,kai tie grobe milijardus,dirbo seime ir vyriausybeje -naktimis.O jeigu tylesit,tai jus suvalgis kaip prezidenta Paksa.Tauta jumis dar nepraradusi vilties!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Nebuk Prietaisas 2018-04-12 19:30
Dabar skvrrnelio eile parodyti stubura dalkai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Pernatas 2018-04-12 21:04
O kur pasiuntė? 1) į Briuselį, 2) į Maskvą, 3) į Leningradą, 4) ant 3 raidžių, 5) Jūsų variantas :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # peliksas 2018-04-12 21:15
kad jo siunciamoji dar neuzaugo....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # pirmyn i praeiti 2018-04-12 22:16
kaip sakydavo:
susirinko trys draugai..............
arba susirinko durniai trys -mane Lietuva valdys....\
taip ir yra
gera kompanija:
agropramonminio susivienijimo vadas-kolukietis,policininkas ir LKP CK priopagandos skyriaus vedejas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Zenonas Priekuliškis 2018-04-13 08:13
Kol nesėdės prezidentė ne ten kur dabar sėdi, tol tvarkos nesitikėkim. Už bujojantį teisinį nihilizmą. Klaipėdoje teisia teisėja V.Olcvikienė, nors pati turėtų būti teisiama, tas pats su antstoliu A.Selezniovu ir visur "Vsio zakonno", kaip sakoma "turi stogą"? Mano tel. 8 662 33770
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Daina Dalytei 2018-04-13 21:49
https://www.youtube.com/watch?v=Bi8Cok1dxoA
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # pirmyn 2018-04-13 23:45
Ju veliavoj VSIO ZAKONNO
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # O žmona ULBONYTĖ 2018-04-14 20:21
kuri nešė SKIEPUS ir įkliuvo nelaimingai ar gali dirbt?
A?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atas 2018-04-17 23:55
Ir blogai padarė tas Karbauskis, nes per arti ją pasiuntė...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tadas 2018-05-26 18:14
Manau šitą" Lietuvos tragediją" reiktų pasiūsti ant Šatrijos kalno, kur visos raganos šabašan renkasi!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti