D.Grybauskaitės paskirtas teisėjas D.Grizickas "Laisvo laikraščio" redaktoriui : "Tau ką, dar reikia ir advokato"?

Peržiūros: 2820
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (14 Votes)

Dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo D.Grizicko nušalinimo nuo baudžiamosios bylos Nr. 02-2-00433-17

 

Pareiškėjas Aurimas Drižius, 

Konstitucijos pr.23b, Vilnius

 

2018 m. balandžio 6 d.

 

 

 

Prašau nusišalinti teisėją A.Grizicką (kuriam nuotraukoje  Dalia Grybauskaitė kabina teisėjo grandinę)  nuo šios bylos nagrinėjimo, kadangi jis per pirmąją parengiamąjį posėdį leido sau tyčiotis iš manęs klausdamas – „jums ką, dar reikia ir advokato?“.

Iš tokios teisėjo Grizicko replikos supratau, kad jokie advokatai man šioje byloje nepadės, jis jau yra mane nuteisęs, ir stebisi, kad aš bandau apginti savo teises.

 

Todėl prašau nusišalinti šį teisėją, nes jis jau parodė, kad jo nedomina mano viešai pareikšta nuomonė,  kad Vilniaus apygardos teismo teisėja Survilienė yra nusikaltėlė, nes masiškai ir nuolat klastoja savo nutartis, įrašydama į jas žinomai melagingus duomenis. Visus mano pateiktus faktus Survilienė vadina mano „fantazijomis“, nors čia pat nurodo, kad „faktams taikomas tiesos kriterijus, t.y. juos galima patikrinti“. Tačiau tų faktų netikrina, o juos paneigia, vadina mano fantazijomis ir „subjektyviais duomenimis“.

 

Teisėjas A.Grizickas jau nagrinėjo mano skundą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo Aukščiausiojo teismo teisėjų atžvilgiu, ir savo 2017 m. kovo 7 d. nutartyje Nr. ITS-1.9.-90170-893/2017 visiškai legalizavo teisėjų nusikalstamą savivalę.

 

Savo pareiškime buvau nurodęs, kad Lietuvos Aukščiausiojo teismo teisėjų kolegija (susidedanti iš teisėjų Audronės Kartanienės (kolegijos pirmininkė),  Alvydo Pikelio ir Armano Abramavičiaus (pranešėjas), išnagrinėjo baudžiamąją bylą Nr.  2K-451 -895/2016, ir įvedė naują praktiką – jokių įrodymų tam, kad nuteisti žmogų, nebereikia, užtenka vidinio teisėjų įsitikinimo.

 

T.y.  minėta kolegija atsisakė vertinti bet kokius įrodymus (kurių aš pateikiau daugiau nei dešimt), kad rašiau tiesą ir buvau nuteistas pagal galimai melagingus buvusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Alvydo Sadecko parodymus, kad jis niekaip nėra susijęs su AB „Mažeikių nafta“, ir jos privatizavimu.

 

T.y. Lietuvos Aukščiausiojo teismo (LAT) minėta kolegija savo nutartyje nurodė, kad atsisako vertinti bet kokius mano pateikiamus įrodymus ir nurodė, kad „pagal baudžiamojo proceso įstatymą duomenų pripažinimas įrodymais bei įrodymų vertinimas yra teismo prerogatyva. Kiti teismo proceso dalyviai gali teismui tik teikti pasiūlymus dėl duomenų pripažinimo ar nepripažinimo įrodymais ir išvadų, darytinų vertinant įrodymus“.

 

T.y. LAT kolegija man nurodė, kad jie gali atmesti bet kokį mano pateikiamą įrodymą, jeigu manys, kad tai nėra įrodymas. Tačiau jeigu LAT atmeta visus 10 įrodymų, ir nė dėl vieno iš jų nepasisako, tai jau yra tarnybos pareigų neatlikimas ir dokumento klastojimas.

 

Net LAT kolegija pamatė, kad niekaip negalės paneigti mano pateiktus įrodymų, kad A.Sadeckas asmeniškai  priėmė esminius sprendimus dėl „Mažeikių naftos“ privatizavimo, buvo „Williams“ atstovo konsultantas, buvo „Mažeikių naftos“ akcininkas, nors teismui pateikė ieškinį, kuriuose man draudė rašyti straipsnius, kuriuose jis būtų siejamas su AB „Mažeikių nafta“ ir jos privatizavimu. 

Tik po to, kai teismas pamatė, kad niekaip negali paneigti mano įrodymų, tada apskritai atsisakė juos vertinti ir vėl priėmė nutartį, kad aš neva šmeižiau A.Sadecką, parašydamas, kad aš buvau nuteistas pagal melagingus A.Sadecko parodymus“.

Įrodymų nevertinimas, matant, kad niekaip nepavyks jų paneigti, yra nusikaltimas ir tarnybos pareigų neatlikimas. Tačiau LAT kolegija suformavo praktiką – jeigu mato, kad rodymų nepavyks paneigti, tai reikia juos ignoruoti.

Nes Teismų įstatymo 2 straipsnis  aiškiai sako : 2. Teisėjai, vykdydami teisingumą, veikia nešališkai ir klauso tik įstatymų.

 

Be to, teismų įstatymo 34 straipsnis. Bylų nagrinėjimo teismuose pagrindiniai principai

1. Teismai bylas nagrinėja laikydamiesi proceso šalių lygiateisiškumo, teisės į teisinę pagalbą, teisės į tinkamą, operatyvų, ekonomišką procesą, teisės būti išklausytam, rungimosi, nekaltumo prezumpcijos, teismo nešališkumo, teismo proceso viešumo, betarpiškumo ir draudimo piktnaudžiauti procesinėmis teisėmis principų. Kituose įstatymuose gali būti numatyta ir šiame Įstatyme nenurodytų principų.

 

Šiuo atveju LAT kolegija visiškai nevertino vienos pusės – t.y. mano argumentų ir įrodymų, ir taip pažeidė lygiateisiškumo, teisės būti išklausytam, rungimosi principus.

 

Nors LAT kolegija nurodo, kad tik ji gali pripažinti įrodymus įrodymais, iš tiesų BPK 20 str. skelbia, kad „Teisėjai įrodymus įvertina pagal savo vidinį įsitikinimą, pagrįstą išsamiu ir nešališku visų bylos aplinkybių išnagrinėjimu, vadovaudamiesi įstatymu“.

Šiuo atveju LAT kolegija apskritai nevertino nė vieno iš mano pateiktų įrodymų, o turėjo iš anksto sudarytą vidinį įsitikinimą, kad aš esu šmeižikas. Nors bylos įrodymai liudijo priešingai, tačiau jie nebuvo vertinami.

 

Teisėjas D.Grizickas savo nutartyje nurodė, kad „pareiškėjo neigiamas požiūris į priimtus procesinius sprendimus, atliktus teisėtus veiksmus nesudaro pagrindo manyti, kad kurie nors pareiškėjo nurodyti asmenys būtų piktnaudžiavę tarnyba, neatlikę ir netinkamai atlikę  jiems pavestas pareigas ar padarę kokias nors nusikalstamas veikas“.

Kitaip sakant, visa „teismų“ sistema ignoruoja visus mano pateikiamus įrodymus, kad rašau tiesą, ir kad A.Sadeckas buvo kertinė figūra privatizuojant „Mažeikių naftą“, tačiau teisme sakė, jis niekaip nėra su tuo privatizavimu susijęs.

 

Kai „teismas“ nebegali paneigti mano įrodymų, tada juos tiesiog ignoruoja, O LAT teisėjai sako, kad „tik mes turime privilegiją vertinti įrodymus“.

 

Teisėjas Grizickas sako, kad „vsio zakonno“, ir taip pridengia visos šios gaujos nusikalstamą veiklą ir piktnaudžiavimą tarnyba.

 

O paskui dar, kai šiuos teisėjus pavadinu nusikaltėliais, tyčiojasi – „tau ką, dar reikia advokato?“.

 

Todėl prašau nusišalinti teisėją Grizicką nuo šios bylos

 

Aurimas Drižius

 

 

 

Komentarai   

+22 # Boba su šineliu 2018-04-06 12:58
O kodėl boba su raudonu šineliu? Kada spėjo nusipirkti ir iš kokių lėšų?? :eek:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Gaisrininkas 2018-04-07 01:27
Cituoja Boba su šineliu:
O kodėl boba su raudonu šineliu? Kada spėjo nusipirkti ir iš kokių lėšų?? :eek:

Aš jai padovanojau tą raudoną šinelį kad prisimintų NKVD laikus 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Atas 2018-04-06 23:34
Labai natūralu ir logiška, kad A. Drižius stgengiasi nušalinti aiškiai jam priešišką teisėją, bet vargu ar tai kuo nors padės, nes mafija peduos tą bylą kitam, dar didesniam niekšui, nes tokie teisėjai kaip kokia šunų gauja auką puola vieningai ir vienas kitą palaiko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # VICTORIA EMMANUEL 2018-04-07 05:37
paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: () kreiptis dėl paskolos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # mokesčių mokėtojas 2018-04-07 09:38
Čiulk bybį VICTORIA EMMANUE. Fuck YOU BITCH
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # sukčiams 2018-04-08 19:33
Padla, ko tyli ir neatrašai?? Durnių ieškai ar ne ? ()
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Zenonas Priekuliškis 2018-04-07 08:53
Teisėjai, antstoliai, advokatai yra surišti viena bambagysle. Kol nesėdės vienoje kameroje (be tualeto) Grybauskaitė su Skverneliu (duot kuo daugiau valgyt), teisybės Lietuvoje nerasim. Mūsų jėga vienybėje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # gal 2018-04-07 12:23
su tokiu teiseju-kaip su durnium
du turgus,o su plikakakciu ner ko piktis...\
bylojo patarle
is kur polikarpovna vis gauna aukso grandinems,medaliams,ordinams,gal Soroso ,o gal Litvaku fondai?pasakyk dedule,a?is kur ji vis traukia vaiduoklius teisejus-is spintos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Julius 2018-04-09 10:03
Dar a.a. Julius VESELKA apibūdino tokią sistemą. O gaisrininko dukra neturinti jokio teisinio išsilavinimo turi retų sugebėjimų skirti tokius pat teisėjus :-* pagal tai, kaip jai nurodo jos pačios išrinkta TEISĖJŲ TARYBA. Tokia tvarka nuo 1991 m ir vadinasi LitHUIJnia,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # vladas lukosevicius 2018-04-10 05:29
PROSTITUTĖ TAI NE PROFESIJA - TAI MORALINIS VEIDAS ,
AČIU KGB prostitutei Grybauskaitei kuri sukūrė tokią teisėsaugą ir teismų sistemą .
Į Konstitucinio teismą paskiria kyšininką Greičių .
Apeliacinio teismo pirmininku paskyrė A. Valantiną ,,,, žudikų ir iškrypėlių bendrininką , kurio anksčiau vadovaujamas Vilniaus m. 2 apylinkės teismas išsuko nuo baudžiamosios atsakomybės vaikpisį A. Sadecką . Taip Valantinas ir tapo LRG prokuroru ir toliau dangstė užsakytas žmogžudystes ir nusikaltimus prieš vaikus .
O dabar L. Braždienę paskiria apygardos teismo vadove , kurios anksčiau vadovaujamas Vilniaus apylinkės teismas dangstė žudikus , pedofilus , iškrypėlius ir sunkius nusikaltimus prieš mažamečius vaikus.
KO VERTI TOKIŲ TEISMŲ NUOSPRENDŽIAI ,,, KURIEMS VADOVAUJA VAIKPISIŲ , ŽUDIKŲ , AFERISTŲ IR KITOKIŲ IŠKRYPĖLIŲ BENDRININKAI ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Švarkelis 2018-04-12 23:00
Prašom atsiminti, kad prostitucija seniausia iš profesijų. Galite pats užsiimti jei ima pavydas. Kas trukdo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Robert Benson 2018-05-16 20:11
Ar jums reikia gerai sertifikuotos paskolos, kad galėtumėte atsiskaityti, išsinuomoti vekselius ar pradėti naują verslą, įskaitant savo verslo plėtrą, jei taip, susisiekite su mumis, dabar patvirtiname 24 valandas. El. Paštas:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Potter Wayne 2018-06-04 06:32
Ar praeityje sunku gauti paskolą dabar, nes dabar "Lucas Loan Lending Compania" siūlo visas paskolas, taip pat siūlome saugų paskolų namus, taip pat paskolą investuoti į savo verslą, susisiekite su mumis dabar: "Mobile" whatsapp: +1 (857) 325-5437 Email:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kristian 2018-10-02 12:05
Pretty section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to
assert that I get in fact enjoyed account your blog posts.
Any way I'll be subscribing to your augment and even I achievement you
access consistently fast.

Feel free to surf to my page ... moz: https://moz.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lorrine 2018-10-04 04:03
I would like to thank you for the efforts you've put in writing this
site. I'm hoping to see the same high-grade content from you in the future as well.

In fact, your creative writing abilities has inspired
me to get my very own blog now ;)

Here is my site - moz: https://moz.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ashly 2018-10-07 15:33
Hello, I would like to subscribe for this webpage to obtain newest updates, thus where can i do it
please help.

Look at my website moz: https://moz.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Edmund 2018-10-14 10:14
Hi there, I would like to subscribe for this weblog to obtain most up-to-date
updates, therefore where can i do it please help out.


my web site; issuu.com: http://issuu.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Saul 2018-10-18 03:46
I've read several good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting.
I wonder how a lot effort you put to make any such great informative website.


Look at my blog post; Maria: http://themegrill.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jonas 2018-11-18 03:52
Labas, mano vardas yra Jonas Romualdas. Šiandien vidurdienį gavau paskolą iš ponas. Teodoras. tai 100% tikra, kreipkitės į jį el. paštu:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Phyllis 2018-11-30 15:46
female viagra pills: https://ituber.me/members/evatrapp38843/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # CLARA 2019-01-09 11:05
Sveiki visi. Mačiau komentarus iš žmonių, kurie jau gavo savo paskolą iš ANGGA DIMAN, ir tada nusprendžiau kreiptis pagal jų rekomendacijas ir prieš kelias valandas patvirtinau savo asmeninėje banko sąskaitoje bendrą 30 000 eurų sumą, kurią prašiau. Tai tikrai puiki naujiena, ir aš patariu visiems, kuriems reikia realios paskolos, kreiptis per savo elektroninį paštą (). Džiaugiuosi dabar, kad gavau paskolą, kurią paprašiau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti