Prašoma ištirti galimai nusikalstamą Antikorupcijos komisijos pirmininko Vitalijaus Gailiaus veiklą (pildoma)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.38 (16 Votes)

Prašoma ištirti galimai nusikalstamą Antikorupcijos komisijos pirmininko  Vitalijaus Gailiaus veiklą

 

Seimo narys Artūras Skardžius kreipėsi į Seimo pirmininką Pranckietį, prašydamas atlikti  parlamentinį tyrimą ištirti Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko, FNTT generolo Vitalijaus Gailiaus veiklą.

 

Seimo narys Artūras Skardžius kreipėsi į Seimo pirmininką Pranckietį, prašydamas atlikti  parlamentinį tyrimą ištirti Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko, FNTT generolo Vitalijaus Gailiaus veiklą.

 

„Reaguodamas į dienraštyje „Lietuvos rytas“ 2018-02-27 straipsnyje „Kriminalistų klastotė turčių išrengė nuogai“ lntps://lietuvosdiena.lrvtas.lt/kriminalai/2018/02/27/news/kriminalistu- klastote-turciu-isrenge-nuogai-4891253 paskelbtą informaciją apie V. Gailiaus galimai padarytą nusikalstamą veiką bei 2018-03-18 gautą pil. Stasio Kaulinio skundą tuo pačiu klausimu, kreipiuosi į Lietuvos Respublikos Seimą prašydamas atlikti parlamentinį tyrimą dėl galimai padarytos Vitalijaus Gailiaus nusikalstamos veikos, pavedant šį tyrimą atlikti Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui, kadangi Seimo Antikorupcijos komisijai vadovauja pats V. Gailius“, - teigia A.Skardžius.

 

LL jau rašė apie istoriją, kuri ryškiai raudona spalva nudažo garsiojo kovotojo su korupcija Vitalijaus Gailiaus veidą.

 

Vilniaus apygardos teisme pradėtas nagrinėti Pakruojo ūkininko Rimanto Pašakinsko 38 mln. Eurų ieškinys Kriminalinės policijos biurui (KPB), kurio buvęs vadovas Vitalijus Gailius televizijoje daug kalba apie „pareigūno garbę“, ir kažkodėl iki šiol užima Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigas.

 

Ši istorija jau buvo aprašyta spaudoje – vienas stambiausių Lietuvos ūkininkų R.Pašakinskas, norėdamas įsigyti kelias žemės ūkio bendroves, įkeitė bankams visą savo turtą, ir prašė banko paskolos, kad įvyktų sandėris. Pardavėjai į sutartį įrašė sąlygą, kad sandėriui nepavykus, jiems atiteks visas įkeistas R.Pašakinsko turtas, ir bet kokiomis priemonėmis stengėsi šį sandorį sužlugdyti.

 

Čia jiems į pagalbą atėjo KPB ir jo viršininkas V.Gailius – jis pasirašė žinomai melagingą pranešimą, kad neva R.Pašakinskas turi ryšių su nusikaltėliais, ir šiaip yra blogietis. Tas KPB šefo V.Gailiaus pasirašytas dokumentas buvo išsiuntinėtas visiems bankams, ir bankai atsisakė kredituoti šį sandėrį, o sukčiai užvaldė 38 mln. Eurų vertės R.Pašakinsko turtą.

Ūkininkui prireikė šešių metų, kad įrodyti, kad V.Gailiaus pasirašyta pažyma yra melas, ir galimai užsakyta už kyšį. Per tą laiką suėjo senaties terminas teisti poliicjos pareigūnams už atvirą reketą ir melagingų pažymų rašymą - čia V.Gailiui atėjo į pagalbą Šiaulių apygardos prokuratūra, kuri sąmoningai daug metų slėpė nusikaltėlius, skaidė bylas į kelias, kad tik jiems pavyktų išvengti atsakomybės.

 

„Aš  tam V.Gailiui tiesiai į akis pasakiau, kad manau, kad jis tą pažymą parašė už kokios 50 tūkst. Eurų, - „Laisvam laikraščiui“ sakė R.Pašakinskas, - o V.Gailius tada sėdėjo visas raudonas“.

"Tam Viitalijui Gailiui matyt, ant tiek prezidentūros pavadėlis užtemptas, kad jis daro tai, ką jam liepia, kaip tas apsijuosęs diržu modžachedas, - komentavo Artūras Skardžius, - nes kitaip „MG Baltic“ reikalai ir Rimanto Pašakinsko reikalai, matyt pajudės. Nes aš net Seimo nariams išplatinau dokumentus, kuriuose aiškiai matosi V.Gailiaus parašas. Praeitą ketvirtadienį padariau pareiškimą, kad šis reikalas būtų ištirtas, nors Seimo pirmininkas dar nelabai rodo iniciatyvą. Tačiau aš manau, kad galbūt mūsų praktika tą dalyką padarys, nes ant tos pažymos, išsiuntinėtos bankams, yra aiškus V.Gailiaus parašas.

- Tai Gailius sakys, kad jis nieko nežinodamas pasirašė?

- Kaip pasirašė neskaitęs? Taigi teismas aiškiai pasisakė, kad KPB apskritai neturėjo teisės tokios pažymos išplatinti. O jie padarė – išplatino KPB pažymą visiems bankams. O V.Gailius dabar sako, kad ten ne jo parašas ir pan. Tačiau kiek žinau, „valstiesčiai“ jau išeko, kuo pakeisti V.Gailių Antikorupcijos komisijos pirmininko poste, nes šis postas numatytas opozicijai. Kalba eina apie Sabatauską arba Andrikį".

 

 

 

 

 

 

.

 

Beje, įdomu tai, kad Kriminalinės policijos biuras slėpė savo nusikaltimų pėdsakus - nerado net savo sukurpto rašto apie Pašakinską

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitalijaus Gailiaus parašas ant suklastoto ir melagingo dokumento, lėmusio didelio turto užvaldymą sukčiavimo būdu. V.Gailius sako, kad jis tokio rašto nepasirašė, nors jis buvo išsiuntiėntas KPB vardu

 

 

Peržiūros: 3080

Komentarai   

+21 # beje 2018-03-29 12:59
jis dirba tik su nusikalteliais-dar nuo policijos laiku-viens chebra-uztat Lietuvoje -nieks nedirba is biudzetiniu instituiciju piklieciui
kiek tenka sisitikti val;diskuose koridoriuose biurokratu-berasciai,kurti ir akli...supratot esme-toks nurodymas
sabotuoti darba,pagal savo sugedimo laipsni-dirbti tik suinteresuotai sau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Zenonas Priekuliškis 2018-03-29 14:06
Netyčia teko dalyvauti FNTT 2016 m. neatvirame ataskaitiniame susirinkime. Dalyvavo teismų pirmininkai, prokurorai. V.Gailius Klp. vadui įteikė parkerį, už gerą darbą t.y. už kovojimą ir naikinimą prakutusių asmenų. Kol nesėdės kur priklauso prezidentė, Gailiai ir visa ši šutvė, gero nesulauksime. Galiu duoti parodymus, mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Oficialūs vagys 2018-03-29 14:15
Kas ką tirs, jei patys sėdi apsivogę iki ausų ir skęstą savo šūduose? :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Prokurorų gauja 2018-03-29 14:21
Kad prokurorai patys dangstė gaują. Gerb. Redaktoriau ir Alvydai Veberi, prašome pasidomėti ir paviešinti plačiau.
https://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2018/03/29/news/prokurorai-buvo-tape-policijos-gaujos-skydu-5500334/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Runkelis 2018-03-29 16:08
Visa šita gauja TARNAUJA ŽMONĖMS. Taip parašyta LR Konstitucijoje (5 str. 3 d.). Perskaičiau taip parašyta. Arba Konstitucijoje primeluota, arba banditai tarnauja saviems žmonėms. Gal 2 variantai viename :eek: Kodėl Seimas su Konstituciniu teismu nepataiso Konstitucijos? Gal ir ten "tarnauja" žmonėms???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Gaila ar ką? 2018-03-29 23:18
O Jums gaila, kad vagiu? Vog ir tu, gi laisva Lietuva :zzz
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # tai va 2018-03-30 10:27
rinkit herojus, didžiuosius pažymų išrašinetojus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # ar 2018-03-30 11:30
tu pablūdai Pašakinskai, čia Lietuva, ne Amerike, už gyvybę duoda tik keletą tūkstančių evrų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Galimai 2018-03-30 13:51
Galimai ir tarp čigonų vagių pasitaiko :eek:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # htt išmintis 2018-03-31 22:32
Spausti SEIMO pirmininka,kad reikalingas respublikai nepriklausomas PROKURORAS renkamas,skiriamas seimo.Būtina ,tam prokurorui pavaldžios policijos parinktos iš ištikimų ąsmenų su visa emunicija,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Kubilas 2018-04-01 23:19
A.Kubilius. „Bet būna problemų, kai esi durnius ir vagis“, – argumentą atrėmė A.Kubilius. Jis salėje buvo palydėtas juoku ir plojimais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti