Po LL publikacijų Dainius Petkus “durnyno“ skubiai grąžinamas į Lukiškes

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.73 (11 Votes)

Po LL publikacijų Dainius Petkus iš “durnyno“ skubiai grąžinamas į Lukiškes

Kristina Sulikienė

Štai senas geras metodas – paviešinti politkalinio laišką – suveikė. Visa visuomenė pamatė, jog šešias savaites laikomas Utenos „psichuškėje“ Dainius Petkus šviesiausio proto, sklandžiai dėlioja mintis, ir netgi planuoja užsiimti ūkininkavimu, kai išeis iš viso šito durnyno, kuris vadinamas „teisingumo vykdymu“. Primename, jog Laurynas Baltrūnas, kuris įtariamas, kad  atseit nužudė Kumpį, po 4 mėnesių išėjo ir namie yra su apykoje. Dėl „smurto artimoje aplinkoje“ ir dėl „tęstinės nusikalstamos veikos – straipsnių rašymo ir dalijimosi jais facebooke“ suimtas Dainius Petkus irgi 4 mėnesiams, o dalį praleido psichuškėje, ir prokurorė svajojo, kad ten jis ir liks. Neliko. 

Dainius Petkus įtariamas tuo, kad rašė straipsnius „Laisvame laikraštyje“, portaluose „Visuomenė“, „Vilmantinas“, ir, tęsdamas nusikalstamą veiką, aktyviai jais dalinosi facebooke.  Šitie įtarimai sukurti todėl, kad „pagrindinė byla“, kad jis neva smaugė ir mušė savo buvusią žmoną, o tuo metu sugyventinę, prašapo, o užsakymas baudžiamajai bylai yra, todėl tinka bet kokios nesąmonės. „Rašyk“ liepė policininkui, na tai jis ir prirašė – ir tiesos, ir netiesos, visiškų vėjų, žurnalistiką priskyrė prie nusikalstamos veikos. Įprasta diktatorinėje valstybėje. Spaudos darbas – nusikaltimas. Ir nesvarbu, kad Dainius Petkus nieko nerašė pats, ėjo, ieškojo teisybės, rašė skundus – kaltas, uždaryt, su atidavimu gydyti, taip parašė prokurorė, kuriai pasirodė, jog ji turi aukštąjį medicinos išsilavinimą. Kas pasidaro bedirbant prokuratūroje? Pamenate prokurorę, kuri „v dupel“ girta siautėjo Vilniaus stotyje ir paskutiniais žodžiais iškeikė policininkus? Jie apsiskundė, nes jų pačių teigimu, per 25 metus darbo policijoje net nusikaltėliai nėra naudoję tokio žargono...Toje byloje, kur buvo nuteista ir iš darbo išmesta prokurroė (nuteista tik administraciškai!) palaikau ir atjaučiu policininkus, nes yra jų tarpe tikrai sąžiningų ir dorų. Ir šitie matyt tokie buvo, kad girtuoklė prokurorė taip juos keikė. 

Šiaip įprastai vyrauja tendencija, jog teisėsaugoje galimai gali dirbti tik tie, kurie turi lakią vaizduotę, ir nė lašo moralės. Toks jau atrankos kriterijus. 

 

Peržiūros: 2414

Komentarai   

+29 # Atas 2018-03-26 23:30
O tai už ką Petkų vėl į Lukiškes? Ką jis blogo padarė? Gal kad už tiesą kovojo? Štai ką išdarinėja lietuviški banditai, besivadinantys teisininkais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Teismas eina 2018-03-27 01:24
Banditai su sutanomis nepasidalina kyšiais, jiems per maža aukų, emigrantų ir kitaip "išlaisvintų" tautiečių.
https://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2018/03/26/news/galvosukis-teisejui-kur-deti-gauta-kysi-5426436/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Net 240 švarkelių 2018-03-27 01:41
Net 240 švarkelių žalių,
Klonio alėjoje šlama kartu ...
P.S. besmegenė teisėsauga prieis liepto galą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Durnynas 2018-03-27 07:39
4 mėnesio durnyno...o teisėjas ir prokuroras dabar bus išvežti 4 mėn. durnyno ar neteks darbo užtai. Auuu Grybauskaite, ką ten Jūsų chebrytė išdarinėja Lietuvoje???? Tiesa....ji gi net neskaito, ką runkeliai rašo jai, runkelių laiškus perima KGB metodais Asta Bogušienė. :o Debilų Lietuva, apgailėtina :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Teisėderga 2018-03-27 07:51
Paie Lithujenijos teisėdergą, prokurorą Benediktą Leišį ir kitokią laisvę pagal lithujus. Aš prisimenu, kodėl esame laisvi.
http://www.lietuviais.lt/dienorastis.php/?data=20180326
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Šlykštynės 2018-03-27 09:26
Fuij, kaip šlykštu toje Lietuvoje, ES šiukšlyne, kur oficialūs vagys daro bespredelus :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Matot 2018-03-27 20:38
Per valdzios bezpredela - ir eiliniai siuksles.Dasigyvenom.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # ko 2018-03-29 13:08
jie taip piktnaudziauja durnynu -reikia surengt piketus -del piktnaudziavimo psichiatrija-juk jie tauta pasodino ant ...adatos,irdaro visus ligoniais,o sveikus bando luosinti antidepresantais ir kitais nuodais-biznis ir politika persmelke teisesauga...kur veryga ko jis pamirso savo darba
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti