Prie Čikagos teismo įvyko Neringos Venckienės palaikymo akcija

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (12 Votes)

Prie Čikagos teismo įvyko Neringos Venckienės palaikymo akcija

Amerikos lietuviai

Mes seniai jau buvome patyrę tą gerą vienybės jausmą. Atvažiuoji šaltą kovo rytą į miesto centre esančią tuščią aikštę ir matai kaip keli tavo tautiečiai ten jau dėlioja atsineštus plakatus ir draugiškai tarpusavy šnekučiuojasi.

 

Prieini ir išgirsti tą mielą lietuvišką „Labas rytas“. Iškart pasidaro šilčiau. Tu ne vienas atėjai čia atstovėti savo nuomonę. Atstovėti ją už save, už tuos, kurie norėjo bei mintimis buvo, bet dalyvauti dėl nepatogaus laiko negalėjo. Už tuos, kurie ten... mūsų brangioje tėvynėje LIetuvoje. Kurie nutildyti, su kuriais susidorota, kurie negali taip kaip mes laisvai išstovėti savo Tiesą, savo Požiūrį.

 

Tolimame aikštės kampe išsisikleidžia dar viena trispalvė. Dar viena jauna šeima su savo atžala vežymėlyje prieina prie mūsų. Atrodo, sėdėtų šiltuose ir jaukuiose savo namuose tokį šaltą kovo 22-os rytą, bet ne - kažkas juos veda, stumia, šaukia prie tokių kaip mes, prie tokių, kuriems rūpi, kurie nebijo šalčio, patyčių ar net persekiojimo.

 

Ačiū tau, Žmogau, už tai, kad esi bendramintis, už tai, kad esi ne abejingas, už tai, kad nepraradai atjautos kito nelaimei jausmo. Tu drąsus žmogus ir... geras. Nes tu... VIOLETINIS. Tu Bendramintis.

 

Lėtai, pro aukštų dangoraižių plyšius, tekanti Saulė mums siunčia pirmuosius rytinius savo spindulius. Pamažu šiltėja. Aikštėje daugėja skubančių savo reikalais žmonių. Jie kaip skruzdės juda savo trajektorijomis.

 

Kai kurie sustoja, pasidomėti problema, kitiems per šalta gilintis, todėl nelėtindami žingsių praeina pro šalį. Kai kurie, važiuojantys į darbą, iš savo šiltų automobilių pasiunčia mums garsų „PYYYP“. Suprask prisijungiu ir palaikau. Atsidėkojame pamojuodami ranka.

 

Mūsų šiek tiek padaugėja. Kiekvienas labai svarbus. Svarbus ne skaičiumi. Savo žmogiškumu. Savo virtimu į vieną bendrą jėgą. Kas didelėje aištėje atrodo mažas, mažoje teismo salėje virsta labai dideliu. Daug plakančių karštų drąsių širdžių plaka vienai, labai drąsiai ir stipriai Moteriai ir jos drąsiam sūnui...

 

Ištvermės Jums abiems. Čikaga su Jumis!

 

Dėkojame visiems, kurie mintimis buvote kartu. Mes jautėme Jus, kaip ir Jūs mus. Bet labai labai labai AČIŪ visiems mums, kuriems yra svarbu, kurie pasirįžome ir atvykome. Pirmiausia dėl kito, o paskui ir dėl savęs paties. AČIŪ, kad Tu esi, Žmogau! Gera jausit tavo petį šalia.

 

2018 m. Kovo 22 diena, Čikaga

Peržiūros: 2508

Komentarai   

+59 # ogi 2018-03-23 11:26
tarybine Lietuvos rytine spauda paskleide mela -pikete dalyvavo 8 dalyviai
pamirso Aritmetika-kiek Cikagoje lietuviu yra,kad ir nutautejusiu...gal jie perskaitys kita tiesa-kad toj pacioj LKP valdomoj Lietuvoj vyksta didesnis genocidas ,nei pokario metais-kada dabar Amerika ateis gelbet nuo jau "savais" tapusiu LKpistu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Banditai su uniforma 2018-03-23 13:21
Banditai su kaukėmis ir uniformomis stop kadre matosi :-x tike kur valdo šalį "neblogai", prisivogę amžinai. Dar ir KGB pulkininkas su kepure - visas komplektas LitHuijEnija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # jeronimas 2018-03-23 16:06
Pagarba tikriems Lietuviams,kurie net ir uz vandenyno neliko abejingi Garliavos mergaiciu likimui,neliko abejingi teisininku mafijos siautuliui Lietuvoje,neliko abejingi saziningos teisejos,doros mergaites globejos Neringos Venckienes likimui.pagarba ,Jums Gerieji zmones.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Zenonas Priekuliškis 2018-03-23 17:47
Būtinai reikia ruoštis ir platinti žinią, ką daryti su prezidente Dalia Polikarpovna, po kadencijos pabaigos, kad nepabėgtų į užsienį, į Čikagą aišku nebebėgs. Atidžiai ruoštis rinkimams, kad nepapultų joks iš kompanijos "rusai puola". Ačiū tikriems čikagiečiams už lietuviškumą ir palaikymą. Jūs visuomet laukiami gimtinėje, tik prasineškit atvykstant, nes čia policinė valstybė jau virsta į baisesnę. Teismai, prokurorai, antstoliai ir t.t. dirba iš vien, ne žmonėms, o valdžiai ir sau, atviras teisinis nihilizmas - plėšikavimas. Arba pvz. duoda leidimą neterminuotai bado akcijai, naktį užsiundo pitbulius (policininkus)ir visus "susemia". Mano el. p. Tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-26 # CiTaiBent 2018-03-23 19:33
O tai kur gi čia ta violetinių vėliavų jūra ? Palapinių miestelis su prie stulpų prisirakinusiais badautojais, kas 5 min šaukiančiais "Mums gėda !" ?
Sukinėjasi aikštėje keli bedarbiai, be jokio entuziazmo laukiantys filmavimo pabaigos ir kelių uždirbtų žalių .. :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # Munas Launis 2018-03-23 23:06
Keista, kad ir tiek susirinko .. Nelabai leidžiasi violetinami amerikonai :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Ačiū visiems 2018-03-23 20:11
Mūsų TIKĖJIMO neužgesins.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-29 # Tikiuosi ir linkiu 2018-03-23 23:02
Kad mergaites venckiernes isgimdytas padaras bus nubaustas uz Lietuvos smeizima.
Jau pilnametis ir privalo pats atsakyti uz savo lojima.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Karolis 2018-03-23 23:24
Cituoja Tikiuosi ir linkiu:
Kad mergaites venckiernes isgimdytas padaras bus nubaustas uz Lietuvos smeizima.
Jau pilnametis ir privalo pats atsakyti uz savo lojima.

Eik nahuij ir laižyk padą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti