Neringos Venckienės sūnus Karolis : motina bando paviešinti siaubingus nusikaltimus Lietuvoje, kuriuos valdžia bando paslėpti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.78 (27 Votes)

 Venckienės sūnus Karolis : motina bando paviešinti siaubingus nusikaltimus Lietuvoje, kuriuos valdžia bando paslėpti

 

SIGN THE PETITION PLEASE! https://petitions.whitehouse.gov/peti...

And PLEASE SHARE this video!

 

 

My mom, Neringa Venckienė, a former Lithuanian judge and Parliament member, fled Lithuania with me from political persecution, and we arrived in the U.S.A. in 2013 when I was just 13-years-old. As my mom filed for and has been waiting here for a political asylum hearing to take place, I became more hopeful and at ease because I was not afraid for her safety or mine anymore as was a daily reality back in Lithuania where my uncle (my mom’s brother) was murdered because he was trying to expose pedophiles among high-ranking Lithuanian officials who molested his daughter Deimantė. My mom became a target after she publicly started speaking about the bribery and corruption in the Lithuanian courts, the government and its media did not succeed in intimidating her. My 8-year- old cousin Deimantė, whose father was murdered, was abducted by government forces from my mother’s care. My mother was her legally appointed guardian at that time. The government called it “a child’s return to her mother operation,” but that was actually an elimination of an inconvenient witness operation with the help of 240 special forces and the intimidation of everyone in Lithuania who sought the truth in the pedophilia and murder case (more people were murdered in this case than just my uncle). My cousin was returned to the person she was testifying against. I was really scared and could not even imagine what is going to happen to Deimantė. 

To stop the anti-corruption and truth movement, government forces had to eliminate my mom because she was not intimidated. The Lithuanian people elected her to Parliament to fight against corruption and to seek the truth. She proposed many laws among which there was stricter punishment for pedophiles, but all of them were blocked by the dominant parties in Parliament. When the prosecutors brought charges against my mom, all of her opponents announced that they'll support the removal of her legal immunity, before the investigation took place. We moved to U.S.A. to find safety and to have a fair hearing, where she would defend herself and expose the terrible crime in Lithuania that the government was seeking to cover up.

Two weeks ago my mom was was arrested, and the Lithuanian government is seeking her extradition, before the political asylum case is over.

Vertimas:

Mano mama, Neringa Venckienė, buvusi teisėja ir Parlamento narė, pabėgo iš Lietuvos kartu su manimi dėl politinių persekiojimų, ir atvyko į JAV 2013 m., kai man tebuvo 13 metų. Kadangi mano mama pasiprašė politinio prieglobsčio ir laukia svarstymo dėl savo prašymo, tai man pasidarė ramiau dėl savo ir mano motinos gyvybės. Lietuvoje kasdien bijojau dėl savo gyvybės, nes mano dėdė Drąsius Kedys buvo nužudytas, nes bandė demaskuoti pedofilus tarp aukšto rango Lietuvos pareigūnų, kurie prievartavo jo dukrą Deimantę.

Mano motina tapo taikiniu, kai atvirai ėmė kalbėti apie kyšininkavimą ir korupciją Lietuvos teismuose, vyriausybėje ir žiniasklaidoje, kuriai nepavyko sukompromituoti mano motinos. Mano aštuonerių metų pusseserė Deimantė, kurios tėvas buvo nužudytas, buvo pagrobta vyriausybės pajėgų iš mano motinos prieglobsčio. Motina buvo paskirta Deimantės globėja tuo metu. Vyriausybė tai pavadino "vaiko gražinimo motinai" operacija, tačiau iš tiesų tai buvo nepatogaus liudininko sunaikinimo operacija su 240 pareigūnų pagalba ir kompromitavimo bet kurio žmogaus, kuris bandė ieškoti tiesos pedofilijos ir žūdynių byloje (ne vein mano dėdė buvo nužudytas šioje byloje) Mano pusseserė buvo gražinta žmogui, apie kurios nusikaltimus ji liudijo. Aš labai bijojau ir negalėjau net įsivaizduoti, kas nutiks Deimantei.

 Kad sustabdyti antikorupcinį ir tiesos siekiantį judėjimą, Lietuvos vyriausybė turi sunaikinti mano motiną, nes nepavyko jos nutildyti ir prigasdinti. Lietuvos žmonės ją išrinko į parlamentą ieškoti tiesos ir kovoti su korupcija. Ji pateikė daug projektų, numatančių griežtesnes bausmes pedofilams, tačiau visi tie projektai buvo blokuoti Lietuvos parlamente dominuojančių jėgų. Kai prokuratūra paskelbė jai kaltinimus, visi jos oponentai paskelbė, kad jie parems jos teisinės neliečiamybės atėmimą net iki bus atliktas tyrimas. Motina pasitraukė į JAV, kad rastų saugumą ir galėtų apsiginti sąžiningame teisme ir paviešinti siaubingus nusikaltimus Lietuvoje, kuriuos valdžia bando paslėpti. 

Prieš dvi savaites mano mama buvo suimta, ir Lietuvos vyriausybė bando ją sugražinti, kol dar net nėra išnagrinėtas jos politinio prieglobsčio prašymas

 

O dabar kaip šį laišką pateikė delfi.lt:

„Brangūs Lietuvos žmonės, Visų pirma noriu padėkoti visiems, kuriems dar teberūpi tiesa ir kurie jos tebeieško. Kol yra jos ieškančių, tol yra vilties, kad ji bus išviešinta. Deja, Lietuvos teisėsaugai ir valstybės pareigūnams tiesa nėra paranki, todėl jie siekia mano mamos ekstradicijos remdamiesi melagingais parodymais ir kaltinimais, bei nuslėpdami savo nusikalstamą veiklą. Manau, niekas iš Jūsų nenustebs sužinojęs, kad Lietuvos valstybė pateikė Amerikai melagingą informaciją dėl Stankūnaitės spardymo, nepateikė vaizdo įrašo apie gegužės 17 dienos įvykius, ir nepateikė informacijos apie tai, kad Stankūnaitei buvo suteiktos sąlygos atvykti ir pasiimti D. (siekiant apsaugoti nepilnamečio asmens interesus, mergaitės vardo neminime – DELFI), bet D. su ja nėjo. Niekur nepaminėjo ir apie tai kad, kovo 23 dieną D. ir mano seneliai buvo sužaloti kaukėtų valstybės smogikų. Taigi, melas vis dar akiplėšiškai žengia pirmyn, ir mano mamai reikia Jūsų pagalbos ginant tiesą Amerikos teismuose. Prašau Jūsų palaikymo šioje, kol kas nelygioje kovoje. Ačiū Jums už ištvermę ir nepasidavimą abejingumui. Karolis“, – rašoma laiške.

 

 

 

 

 Pasirašykite peticiją, kad Neringa Venckienė nebūtų išduota korumpuotai Lietuvos valdžiai. Iki balandžio 4 d. reikia surinkti 79 tūkst. parašų, kad Baltieji rūmai į tai oficialiai reaguotų:

 

Protect Neringa Venckiene from Political Persecution and Extradition

Created by K.V. on March 05, 2018

In 2008, 4-year-old Deimante Kedyte described her sexual assault by high-level Lithuanian officials. Her testimony was later verified as true by 4 separate commissions. She never had her day in court. Her father pursued justice, but was murdered in 2010. Deimante’s aunt, Neringa Venckiene, was awarded custody of the girl and provided a loving home. When Neringa started The Way of Courage Party to fight corruption in Lithuania, she, her family, and supporters were persecuted by the government. In May of 2012, a terrified Deimante was abducted from Neringa’s home by 240 government agents. Neringa feared for her life and fled Lithuania with her son in 2013. Today, the Lithuanian government continues to persecute Neringa by attempting to get the U.S. to extradite her back to Lithuania.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition

Peržiūros: 6530

Komentarai   

+35 # jonas 2018-03-07 09:27
Kur pasirasyti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Atas 2018-03-07 23:29
Peticija patogu pasirašyti ir per Tiesos.lt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Peticija pasirašom 2018-03-07 09:51
https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # Tomas 2018-03-07 09:55
Manau Karoliui dabar kokia 30 bylų iškels.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # Pro kur oras 2018-03-07 09:58
Lietuva Tėvyne mūsų, prokurorų žeme :sad: ...gal kada ir ateis laikas, kai ji bus išvaduota nuo to maro su raudona kilpa ant kaklo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-36 # aga 2018-03-07 10:34
prie ko tos spalvos Venskiene uzdare tai juk ne raudoni o tavo mylim amerika ir ka?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Pro kur oras 2018-03-07 10:44
Cituoja aga:
prie ko tos spalvos Venskiene uzdare tai juk ne raudoni o tavo mylim amerika ir ka?

Pažiūrėk kilpą ant PROKURORO KAKLO suprasi - ji RAUDONA. Ar daltonikas ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Runkelis 2018-03-07 12:04
Nu tikrai, kad raudona kilpa ant kaklo :-x http://sale.teismai.lt/uploads/virtualhall/images/13_d4778a06b61be0ef0a45696548b183bd.png
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # bronius 2018-03-07 10:34
pasirasykite peticija cia adresas:
https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-40 # Munas Launis 2018-03-07 10:46
Reikėjo bėgti ne pas pindosus, o pas Putinėlį į Rusiją !
Vladimiras Vladimirovičius tikrai savų neišduotu !
Kur buvo smegenai, kad bėgtum ten kur pedofilų valdžia ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # CITaiBent 2018-03-07 11:54
Amerikoje pedofilų kur kas daugiau - yra kur drąsiai pakovoti :)
Ten jie net ženijasi oficialiai :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Dilgele 2018-03-08 14:36
Taigi is putino musu valdzia ir pereme visa valdymo mechanizma :lol: Tai jei ten begsi,tai tiksliai grazins komunistiniu kgb sutvei.Protauti reikia!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # CiTaiBent 2018-03-08 19:10
Na nebutina taip iškart šaukti - RUSAI PUOLA :))
Putinėlis ne toks, jisai kovoja tik už dvasinius dalykus !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Pasirasyti paprasta 2018-03-07 15:11
Pavarde ir elektroninis pastas. Ir i jusu elektronini pasta atsiuncia nuoroda. Ja reikia paspausti, kad patvirtinti savo sutikima peticijai. Paprasta. Neviesina sarasu ar asmeniniu duomenu,rodo tik balsavimo statistika.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Amerika 2018-03-07 16:26
Kaip zmones pasirasys peticija.Kaip jie susiras.Tai turi buti ,kad paspaudus,galetu parasyti varda,pavarde,emaila.Paskui nueiti I emaila ir patvirtinti.Parasyta,kad reikia pasirasyti,parodyta,kad ieskoti juodai.Tai ,,laisvas laikrastis,,gali isspausdinti,kad zmogus ,paspaustu ir pasirasytu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # 79000 parašu ! 2018-03-07 17:54
Ruoškis drąsioji teta namolia - tautos ginti !
O mes drąsieji patvoriniai organizuosimes ir dieną nakti tave saugosime, nė 240 policajų nedrįs artintis .. Drąsuolių garbės žodis !!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # CiTaiBent 2018-03-07 19:02
Truputis algebros: 79000 minus ką čia violetiniai priminusuoja .. lygu X .. Jei rezultatas teigiamas, drąsioji teta važiuoja namo .. Jei neigiamas - pedofilų liks valdžioje :(
Drąsiai ir aktyviai balsuojam, Tėvynė pavojuje !!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Peticija už ją 2018-03-07 21:18
https://www.facebook.com/sena.pyzda/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # CiTaiBent 2018-03-07 21:05
Algebroje neraukiantiems - balandžio 4 dienai turi būti 78999 parasai, kad Drąsioji teta grįžtu kovoti su pedofilais .. Dviem daugiau ir amba - Lietuvos nėra .. :(((((((
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Teresė 2018-03-07 19:27
aš už Venckienę
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Na 2018-03-07 20:18
ir durne
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Ūsas 2018-03-07 21:26
Cituoja Na:
ir durne
Aš už Laimutės triušiuką
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Karolina 2018-03-07 22:03
Cituoja Ūsas:
Cituoja Na:
ir durne
Aš už Laimutės triušiuką

Ir protingas. Džiaugiuosi, kad gyvas :sigh:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Asta Kuznecovaitė 2018-03-07 21:01
Tuoj apjuodinsiu iš garažo per LIETUVOS RYTĄ, i visi sužinos, koks tai RYTAS 8) Vladai, kur tu? Auuu. Gal jau sėdi Šiaulių kalėjime :eek: ar samagono prigėręs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Vladas Lukosevicius 2018-03-07 22:09
https://www.facebook.com/Kuzia-Bambalinė-Nuopisa-278692725846906/ ;-) Kūzia nu tu ir pavarai, eik pasirašyti peticijos, nepamiršk, kad greit viskas pasikeis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # vladas lukosevicius 2018-03-08 04:04
Koks čia gaidys mano vardu naudojasi ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # visiems 2018-03-07 21:09
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Sena Pyzda 2018-03-07 21:16
https://www.facebook.com/sena.pyzda/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Odė Neringai 2018-03-07 21:24
Tarybinę Lietuvą liaudis sukūrė,
Už laisvę ir tiesą kovojus ilgai.
Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra,
Ten klesti mūs miestai, derlingi laukai.
Tarybų Sąjungoj šlovingoj,
Tarp lygių lygi ir laisva,
Gyvuok per amžius, būk laiminga,
Brangi Tarybų Lietuva!
Į laisvę mums NERINGA nušvietė kelią,
Padėjo kovoj didi rusų tauta.
Mus Karolis veda į laimę ir galią,
Tautų mūs draugystė kaip plienas tvirta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Karolis 2018-03-07 21:56
Iš kur vėjas, pro kur oras?
Jau ateina prokuroras.
Bezdalai galvoj vieni
Ir kalėjman tu eini.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # dziugina 2018-03-07 22:00
dziugina tai, kad Venskai uzsiaugino toki puiku sunu. Matosi, kad vaikinas veltui laiko neleido- protingas, puiki anglu kalba, labai perspektyvus jaunuolis. Sekmes tau, Karoli! Esi pati didziausia atrama Mamai. Sekmes ir saugumo jums abiems su mama. Lietuvos zmones su jumis. Valdziagyviai , deja, priesingai, nes juos saisto sio baisaus nusikaltimo pridengimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Atas 2018-03-07 23:46
Bravo tas vaikas kad netyli ir stengiasi išvaduoti motiną iš, tikėkimės, laikino sulaikymo, gerai kad organizuoja peticijas, pasirašysim visi, kad tik Neringa nepatektų į lietuviškų banditų rankas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Betingiui 2018-03-08 00:00
Lietuva, Tėvynę mūsų, Prokurorų žeme,
Iš Čikagos tavo sūnūs, te stiprybę semia.
-------------------------------------------------------------------
Patrauk gaidy mane atsakomybėn
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # vladas lukosevicius 2018-03-08 04:10
AČIU KGB prostitutei Grybauskaitei kuri sukūrė tokią teisėsaugą ir teismų sistemą ir jau seniai pradėjo ruošti sau užnugarį ,,, o tiksliau gelbėjimo ratą LR teismuose , statydama į teismų pirminikų postus sau ištikimus žmones , kurie ją vėliau išsuks nuo baudžiamosios atsakomybės.
Į Konstitucinio teismą paskiria kyšininką Greičių .
Apeliacinio teismo pirmininku paskyrė A. Valantiną ,,,, žudikų ir iškrypėlių bendrininką , kurio anksčiau vadovaujamas Vilniaus m. 2 apylinkės teismas išsuko nuo baudžiamosios atsakomybės vaikpisį A. Sadecką . Taip Valantinas ir tapo LRG prokuroru .
O dabar L. Braždienę paskiria apygardos teismo vadove , kurios anksčiau vadovaujamas Vilniaus apylinkės teismas dangstė žudikus , pedofilus , iškrypėlius ir sunkius nusikaltimus prieš mažamečius vaikus.
KO VERTI TOKIŲ TEISMŲ NUOSPRENDŽIAI ,,, KURIEMS VADOVAUJA VAIKPISIŲ , ŽUDIKŲ , AFERISTŲ IR KITOKIŲ IŠKRYPĖLIŲ BENDRININKAI ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Mėlynas šinelis 2018-03-08 09:38
Eik Vladuk pailsėti, nes ilsėsies Lukiškėse :roll:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Peticija 2018-03-08 11:41
https://www.facebook.com/Kuzia-Bambalinė-Nuopisa-278692725846906/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # IŠ TORONTO-Angelė L 2018-03-08 16:09
Karoli, saugokis, kad Lietuvos kaukėti banditai nenužudytų Tavęs, kaip kad jau ne vieną Lietuvoj nužudė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # jonas 2018-03-09 12:13
cia ne kokie juokeliai,o rimti reikalai,kam reikia juokauti komentaruose-pagaliau surimtekite tauta po 27m.-juk matote kad valdzia ta pati-LKP CK
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # nelabs 2018-03-13 23:51
Laiko "viešinimui buvo į valias, violetiniai asilai tikėjosi, kad Venckienė turės krūvas dokumentų, kuriuos transliuos visi JAV kanalai, bet to neliko, nes nebuvo, tik krūvelė užkeikimų ir pezalų pražuvusios kontrabandiūgos ir teisėjos sąjungos amžiams, kurią sugriovė nepėsčia merga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti