Pinigų plovimo LRT gijos - prezidentūroje

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

 

Gijos – Prezidentūroje

Viešųjų įstaigų ir „uabų“ čiuptuvai apraizgė europinių ir biudžetinių lėšų šaltinius, o trys draugai ir verslo partneriai Edmundas Jakilaitis (40), Jogaila Morkūnas (44) ir Laurynas Šeškus (41) nė kiek nesijaudina dėl Seime prasidėjusio Lietuvos nacionalinio transliuotojo tyrimo. „Su manim tai išvis nesusiję“, – sakė „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ L. Šeškus ir pridūrė, jog visas tas tyrimas buvo pradėtas tik dėl to, kad E. Jakilaitis kaip žurnalistas paklausė Ramūno Karbauskio (48) nemalonių klausimų apie jo verslą.

 

Vis dėlto tyrimas klampina žiniasklaidos verslininkų trijulę, mat paaiškėjo, kad Europos Sąjungos lėšas bent vienam projektui jie gavo be konkurso, o paskui perleido vieni kitiems dar įtartinesnėmis aplinkybėmis. ES lėšomis finansuojamą per LRT transliuojamą „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laidą kurianti prodiuserių kompanija yra mokėjusi atlygį viešosios įstaigos, kurios skelbiamus konkursus nuolat laimi, vadovei. Nuo 2011 m. viešuosius pirkimus per visuomeninį transliuotoją rodomai laidai kurti skelbia viešoji įstaiga „Pirmoji kava“. Jos direktorė Julija Matulaitė yra gavusi atlyginimą iš bendrovės „TV-Play“, kaskart laiminčios konkursą ir gaunančios mažiausiai po 160 tūkst. eurų projektui kurti. Šią laidą globoja šalies vadovė Dalia Grybauskaitė. LRT klausimus kuruojančios prezidentės švietimo, mokslo ir kultūros grupės vadovė Rūta Kačkutė yra „Pirmosios kavos“ vadovės J. Matulaitės pusseserė.

„Išvydus visos kompanijos bendrų atostogų nuotraukas, kai dalyvauja visi suinteresuoti asmenys, visi, kas dalyvauja tose schemose, daugiau klausimų ir nekyla“, – sakė „Patriotams“ prodiuseris Saulius Bartkus. Anot jo, toje schemoje dalyvaujantys asmenys turi vadinamąjį politinį „stogą“. 

Kaip šią situaciją pateisins Audrius Siaurusevičius, S. Bartkaus minėtų suinteresuotų žmonių bendrų atostogų dalyvis, sužinosite šįvakar 21.30 „Patriotų“ laidoje per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Peržiūros: 2813

Komentarai   

+19 # dalyte 2018-03-06 11:12
as liepiu-spausdink toliau-tauta turi zinoti visus stukacius ir kiek pinigu gavo uz kaimyno,draugo,gimines sekima,juk tai yra ne tik moraline zala-o ta batvarke tesiasi ir siandien-tr
tas pats skundimas nekaltu zmoniu,o chuliganai,vagys,seimo nariai uz nieka neatsako
chaosas varo tauta is Lietuvos
p[agaliau -kur mergaite?ar tai sunkus klausimas
gal ir i si atsaklys Tomkus
atidirbk uz tuos griekus Tomkau,kuriu pridarei valdsydamas toki rupora ir nepadedamas daugeliui nukentejusiu nuo ivairtaus rango nusikalteliu t.t. ir stukaciu...
Ko Kriste bijai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Bernatonis 2018-03-06 13:39
Dar yra TEISINGUMO MINISTERIJA, kuri vykdo "teisingumą". :cry: Idiotų šalis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # jeronimas 2018-03-06 16:24
Pasirodo ir prezidentura turi nusipirkusi lrt.Cia kad galetu demonstruoti magnolijos meile vaikuciams,reklama??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti