Petras Plumpa: „O kaip gi mergaitė, gerbiamieji?“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.83 (3 Votes)

Petras Plumpa: „O kaip gi mergaitė, gerbiamieji?“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 24 d. 21:26

 

 

 

Petras Plumpa: „O kaip gi mergaitė, gerbiamieji?“

Žinią, kad Čikagos teismas nusprendė areštuoti Neringą Venckienę ir, Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros prašymu, pradėti įtariamosios ekstradicijos į Lietuvos Respubliką teisminį procesą, viešojo lauko komentatoriai sutiko su neslepiama piktdžiuga ir… fantazijomis, kuo dar būtų galima N. Venckienę apkaltinti ir, žinoma, nuteisti.

Akivaizdu tik viena: po sesers Nijolės Sadūnaitės išsakyto reikalavimo pateikti neginčijamus įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. Lietuvos Respublikos vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą, stojusi tyla jau buvo tapusi pernelyg aštri. Ar kilęs erzulys ją prislopins?

Petras Plumpa, disidentas, buvęs VSD vadovas, „Vakaro žinių“ paklaustas, kaip vertina šią naujieną, sutapimu ar atsitiktinumu tokio JAV teisėsaugos sprendimo nepavadino.

Siūlome žurnalistų Alios Zinkuvienės ir Dariaus Čiužausko interviu ištrauką (visas interviu – ČIA):

N.Venckienės korta ištraukta maždaug po mėnesio, kai sesuo Nijolė pateikė savo klausimą. Nepanašu į sutapimą?

Matyt, po N.Sadūnaitės kalbos Seime ir jos drąsiai iškelto klausimo buvo nuspręsta bandyti kaip nors sukompromituoti dingusios mergaitės šalininkus, kurie nori jai padėti. Ko gero, teisėsaugininkai nusiuntė į JAV kažkokią tendencingą informaciją, kažkuo beskiriančią nuo tos, kurią JAV pareigūnai turėjo iki šiol, ir tai privertė JAV teisėsaugą suimti N.Venckienę. Tokią išvadą galima padaryti iš per televiziją rodyto advokato Gintaro Černiausko interviu, kur jis sako, kad „mes išsiuntėme informaciją“, esą nekaltindami N.Venckienės sąmokslo prieš valstybinę santvarką, nužudymo organizavimu, o tik siaurą spektrą reikalavimų išduoti ją Lietuvai. Tai kodėl nepateikė amerikiečiams visko, kuo ji arba jos šalininkai kaltinami čia, Lietuvoje? Nes tokių argumentų apskritai nėra – nėra ką pateikti.

Atsakymo, ar gyva mergaitė, laukia ir neabejinga visuomenė, bet jo nėra. Kaip manote, kodėl?

Iš to paties advokato G.Černiausko pasisakymo galima įtarti, kad jis žino, kur abi mergaitės. Bet jis sako: „mes susitinkame su tėvais“, o apie vaikus – jokios kalbos. Susidaro įspūdis, kad arba mergaičių nebėra, arba jos tiesiog nebendrauja, gal bijo… Sunku pasakyti ką nors iš esmės, kadangi čia duomenys tik iš „trečios bangos“.

Ko galima tikėtis iš N.Venckienės ekstradicijos proceso – ar jis netaps dar vienu Tautos suskaldymu?

Pedofilų klanas turi ilgus čiuptuvus, tai yra tarpkontinentinė problema. Šitie žmonės taip paprastai „neatsiverčia“, jie arba pasodinami į kalėjimus, arba triumfuoja, sodindami kitus. Čia yra baisus nusikaltimas, kuris visą teisėsaugą paverčia korumpuota, paklusnia šantažui. Jeigu ši korupcija, kilusi iš pedofilinių nusikaltimų, nebus sunaikinta, tikro Lietuvos atgimimo ir klestėjimo negalės būti.

Bet šiuo atveju, galimas daiktas, kad ekstradicijos procesas, jeigu jis bus atviras, kaip tik gali padėti tegiamai išspręsti bylą ir tiesiog demaskuoti klaną. Jeigu JAV teisėsauga imsis priemonių atskleisti tiesą, tai pedofilų klanas, kuris čia, Lietuvoje, dominavo, tikrai gali pralaimėti.

O gal ši Garliavos istorija vėl aktyvuojama dėl artėjančių rinkimų – juk Kedžių namo šturmą 2012 m. gegužę laimino ne kas kitas, o dabartinis šalies premjeras Saulius Skvernelis?

Taip, galima įžvelgti norą kaip nors reabilituotis, kadangi kyla per daug įtarimų. Tai panašu į bandymą eiti va banque. Ko gero, į JAV valdžią galėjo būti kreiptasi aukščiausiu lygmeniu, tokiu atveju labai daug gali priklausyti ir nuo politikų. O politika daugiausia vadovaujasi ne morale, o interesais. Ir iš klano, ir iš valdininkų tikėtis tiesos neverta. Manau, šios istorijos teisinga baigtis priklausys nuo visuomenės, nuo Lietuvos ir nuo Amerikos piliečių laikysenos, jeigu jie bus apie šią kraupią istoriją informuoti. Prisimenate, kaip „svetingai“ po Garliavos šturmo Amerikos lietuviai pasitiko ten apsilankiusią mūsų prezidentę.“

* * *

P. S. Vasario 22 d. „Lietuvos ryto“ laidoje „Lietuva tiesiogiai“ dalyvavęs advokatas Gintaras Černiauskas, atsakydamas į laidos vedėjos prašymą pasidalyti turimomis žiniomis apie tai, kaip gyvena Deimantė Kedytė ir jos motina Laimutė Stankūnaitė, kiek sutrikęs, ėmė svarstyti: „Viskas jiems yra gerai, jie puikiai integravosi, jie įsiliejo į tą normalų viešą gyvenimą ir yra patenkinti“.

Ir dėkoti šalies pareigūnams, sugebėjusiems taip „juos“ paslėpti, kad niekas nieko neranda…

 

Visą laidą, kurioje savo įžvalgas išsakė ir buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas, žiūrėkite ČIA.

 

Peržiūros: 2056

Komentarai   

+12 # tai 2018-03-01 14:21
Petrai nubudai jau-po 25metu
yra jau ir truputi anksciau nubudusiu-"disidentu"-Tomkus sarasa paskelbe,kuri reeikejo dar tada paskelbti
kaip tie disidentai-neturi noro padet Lietuvai,-ne tik mazai mergaitei?ir seneliams,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Zenonas Priekuliškis 2018-03-01 16:37
Kokioje valstybėje gyvena įrodymas nuotrauka, kaip advokatas plikis Černiauskas, naudoja akivaizdžiai fizinę jėgą ir smurtą prieš nepilnametę ir vietoj to, kad sėdėtų kur priklauso, dar toliau rodomas kaip didvyris per įvairias TV. Tik valdoma nusikaltėlių valstybėje šitaip gali vykti.Pasodinkit advokatą, po to aiškinkitės toliau drg. represantai, tada bus demokratija ir teisinė valstybė. Dabar KGBistinė. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Zenonas Priekuliškis 2018-03-01 22:14
Prezidentei vaikai reikalingi tik nusifotkinti ir pasidaryti reklamą. Jai svetimi vaikai iš vis nerūpi, kadangi neturi savo, pas jos nėra jokio motiniško išvystyto instinkto. Tokie žmonės negalėjo būti prezidentais, tai yra nusikalstama ne tik prieš Tautą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Zenonas Priekuliškis 2018-03-02 12:16
Truputį nusišnekejau... :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Legalūs banditai 2018-03-02 13:18
Viskas gerai, jie įsiliejo į tą normalų VIEŠĄ gyvenimą ir yra patenkinti :-* Tai kur tas VIEŠAS GYVENIMAS ? Viešnamyje gal? Jei jų gyvenimas VIEŠAS, tai Černius gali pateikti ir kur VIEŠA GYVENA Laimutė :o Gal viešųjų darbų eina....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Nenešė 2018-03-02 16:47
Advokatas NENEŠĖ mergaitė, nors iš fotografijos matyti, kad nešė. Melas ir klastotės yra sudėtinė Lietuvos teisėsergos dalis :zzz Su 100-mečiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # tai 2018-03-02 18:36
zemaicia sakydavo Kliunkis,Pliumpis-jei tokie "griove"TSRS,tai kodel nera Lietuvos,jei statyt nemoki-negriauk,o jei tavimi pasinaudojo LKP-dar blogiau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # jeronimas 2018-03-02 19:25
Laidoje premjeras nepasake nieko rimto apie mergaite.Apie biologine man visai nidomu.O kalbedamas apie Garliavos mergaites,naudoji zodeli "manau".man zodelis "manau" nuvertina sakini,informacija iki didelio nulio.ir pasakymas ,kad susitinka su biologines tevais,nieko apie mergaites nepasako.Jeigu yra pilieciu apsaugos istatymas,aisku viesai demonstruojama gyvenama mergaites vieta nebus.Bet yra asmenu,kurie gali ir turi teise susitikti su pasleptom mergaitem ,padaryti neutraliu nuotrauku,perduoti dovanele nuo seneliu ir seneliams ir Lietuvai parodyti ,jog mergaites gyvos.Butu nebeeskaluojama si problema ir galetu laisvai ir atsipute vaikp---siai veikti ir daugintis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # pietras 2018-03-05 09:57
kas nestovejo po medziu-buvo pastatyti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Neal 2018-11-25 23:52
Greetings! I know this is somewhat off topic but I was
wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form?
I'm using the same blog platform as yours and I'm having trouble finding one?
Thanks a lot!

Feel free to surf to my web site - web site: https://osppietna.pl
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti