Bado akcijos organizatorius D.Šulcas : „Kai sušukome „Gėda Grybauskaitei, pačią dieną buvo duotas įsakymas mus išvaikyti“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.10 (10 Votes)

D.Šulcas : „Kai sušukome „Gėda Grybauskaitei, tą pačią dieną buvo duotas įsakymas mus išvaikyti“

Aurimas Drižius

Sausio 31 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme buvo nagrinėjamas „Bado akcijos“ prie prezidentūros organizatoriaus Donato Šulco skundas dėl šios akcijos išvaikymo.

Kaip žinia, pernai rugsėjį prie prezidentūros, gavus Vilniaus savivaldybės leidimą, vyko Bado akciją „Už teisingumą Lietuvoje“, kurioje dalyvavo žmonės, praradę bet kokią viltį rasti teisingumą Lietuvoje. Prezidentė D.Grybauskaitė buvo jų paskutinė viltis, tačiau būtent prezidentės nurodymu ta bado akcija ir buvo išvaikyta. Taip mano jos organizatorius Donatas Šulcas.

Donatas Šulcas ir Žilvinas Razminas puikiai supranta, kad kovoti su mafijinės valstybės teisėsauga beviltiška, tačiau vis tiek nepasiduoda

 

„Kai rugsėjo 12 d. mes nuėjome prie Nacionalinės Dailės galerijos, kur tuo metu vyko viso pasaulio Konstitucinių teismų pirmininkų kongresas, ir pamatėme ateinančią D.Grybauskaitę, kelis kartus sušukome „Gėda Grybauskaitei“, - LL pasakojo D.Šulcas, - iš karto po to supratome, kad kažkas bus – po dviejų dienų savivaldybė atšaukė tą leidimą. Tada ir nusprendėme nunešti į savivaldybę pranešimą, kad mes tęsiam bado akciją. Kita akcijos organizatorė Scholastika Katavičienė labai pyko, kad mes ėjome prie tos Dailės galerijos protestuoti, net drebėjo iš pykčio. Todėl jai nieko nesakėme, ir nuėjome į savivaldybę pranešti, kad akcija tęsiama“.

Nors Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė buvo išdavusi akcijos dalyviams neterminuotą leidimą šiai akcijai prie prezidentūros, tačiau kai Grybauskaitė išgirdo šūkius „Gėda Grybauskaitei“, savivaldybė iš karto pakeitė nuomonę – rugsėjo 14 d. policijai buvo išduotas nepasirašytas A.Vaitkunskienės įsakymas dėl akcijos sąlygų pakeitimo“. Šiuo įsakymu buvo nurodyta nakties metu išardyti palapines ir kitus statinius, tačiau nepaaiškinta, kur tuo metu turėjo dėtis ir ilsėtis akcijos dalyviai.

Beje, visai neaišku, ar A.Vaitkunskienė pasirašė šį įsakymą, nes policijai buvo perduotas tik skanuota ir nepasirašyta jo kopija. Iš karto po šios akcijos A.Vaikunskienė mero liberalo Šimašiaus pastangomis buvo išvaryta iš darbo – mes kėlėme versiją, kad tai vyko todėl, kad ji atsisakė paklusti R.Šimašiui ir pakeisti sąlygas.

Mat A.Vaiktunskienė negalėjo nežinoti Susirinkimų ir akcijų įstatymo reikalavimų, kurie nustato, kad tik policija, nustačiusi organizatorių vykdomus pažeidimus, gali nutraukti susirinkimą. Kadangi tokių pažeidimų užfiksuota nebuvo – priešingai, buvo daug provokacijų, į badautojų palapines naktimis nuolat lindo įkaušę asmenis, tačiau organizatoriai iš karto kviesdavosi policiją. 

„2017 07 28 išduotame savivaldybės leidime – įsakyme Nr. 30-1854 „ dėl Neterminuotos protesto ir bado akcijos prie Lietuvos respublikos Prezidentūros vykdymo“ nenurodytas akcijos terminas, o savivaldybė neturėjo mums kaip akcijos organizatoriams jokių pretenzijų, - pasakojo D.Šulcas, - mūsų dalyvių ir organizatorių atžvilgiu nebuvo surašytas nei vienas administracinės teisės pažeidimo protokolas, nebuvo nustatyta jokių pažeidimų. Tačiau savivaldybė savavališkai ir iš viso nepranešusi priėmė naują 2017 09 14 įsakymą, kuris trukdo minėtai akcijai, ir šio įsakymo man neįteikė“.

Tačiau tos pačios rugsėjo 14 d. naktį prasidėjo represijos – po vidurnakčio atvažiavę policininkai trukdė akcijos dalyviams miegoti, reikalavo nešdintis su palapinėmis iš Daukanto aikštės

„Šiame nepasirašytame A.Vaitkunskienės įsakyme nurodyta, jog negalima statyti palapinių, plakatų, savavališkai nurodyta, jog akcijos laikas yra rugsėjo 14-21 dienomis nuo 8 iki 22 valandos, nors aš dėl kitos akcijos- ir dar terminuotos- nesikreipiau, - pasakojo D.Šulcas, - nes  mūsų terminas yra neterminuotas - iki bus įvykdyti reikalavimai. Šiuo metu Seimo narių grupė (jai vadovauja Seimo nariai Gražulis ir Skardžius) jau renka parašus ant mūsų Bado akcijos iniciatyvinės grupės paruoštų projektų – dėl LR CPK 56, 80, 306 str. pakeitimo projekto, todėl yra tikimybė, kad Bado akciją baigsime, bet ne tokiu būdu,. Kaip sugalvojo savivaldybė  faktiškai klastodama dokumentus“.

Beje, kai tik gavo Vaitkunskienės įsakymą, D.Šulcas jį iš karto apskundė Vilniaus apskrities administraciniam teismui, ir pareikalavo jį sustabdyti, kol nebus išnagrinėtas pačios bado akcijos leidimo teisėtumas. Įstatymas numato, kad kol skundžiamas teisės aktas yra svarstomas teisme, tol jis galioja.

Šio teismo teisėjas A.Kaminskas nusprendė, kad "viskas teisėta", ir kad nieko stabdyti nereikia. O byla dėl pačio bado akcijos teisėtumo dar neišnagrinėta - D.Šulcas bandė nušalinti jo skundą nagrinėjusį teisėją A.Kaminską. 

Tačiau praeitame posėdyje teisėjas A.Kaminskas nuėjo savo nušalinimą nagrinėti kartu su kitomis kolegijos narėmis teisėjomis Vainiene ir Rasiukevičiene, ir žinoma, nusišalinti atsisakė. 

Sausio 31 d. posėdyje D.Šulco skundą vėl nagrinėjo šio teismo teisėjų Arūno Kaminsko, Vainienės ir Rasiukevičienės kolegija. Prieš tai vykusiame posėdyje D.Šulcas pareiškė nušalinimą A.Kaminskui, ir teisėjo nušalinimą sprendė visi trys teisėjai, įšėję iš posėdžių salės. A.Kaminsko, žinoma, nenušalino, tad dabar D.Šulcas paskelbė nušalinimą visai kolegijai. 

Pastarosios nušalinimą spręs administracinio teismo pirmininkas

Peržiūros: 2962

Komentarai   

-23 # MARIAN NELSON 2018-01-31 12:51
paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: () kreiptis dėl paskolos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # nereikia 2018-02-01 10:02
Nereikia ir pirma išmoka rašyt :cry: Tikiuosi net nesugebėsi atrašyti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # vladas lukosevicius 2018-01-31 13:02
AR PROSTITUTĖ GALI JAUSTI GĖDĄ ???
Tuo labiau Grybauskaitė , dirbusi po KGB priedanga .
Dabar pas ją tik vienas galvos skausmas ,,,,, kaip nuslėpti aptarnautų kotų kilometražą .
PASIŽIŪRĖKITE KAIP LRGP IR SEIMAS DANGSTO GRYBAUSKAITĖS NUSIKALSTAMAS VEIKAS .
Tyčia išvadinau Grybauskaitę prostitute ir apkaltinau tyčiniu dokumentų klastojimu , nusikaltimų dangstymu bei karo kurstymu .
Bijo kreiptis į teismą nes žino jog teks oficialiai kreiptis jog Ždanovo universitetą ir Rusijos federaciją , kad atsiūstų jos KGB ir universiteto bylas .
Viskas išviešinta mano facebook sienoje.

https://www.facebook.com/vladas.lukosevicius1/posts/1804714209563505
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Sutapimas? 2018-01-31 17:56
Tiktai Rusijos TV pranešė, kad Lietuvos prašymu iš Latvijos buvo išsiųsti Rusijos žurnalistai,sukūrę filmą apie Lietuvos „karalienę”, kaip mat galimai įslaptintų KGB’istų ir kolaborantų kontroliuojama interneto svetainė kgbveikla.lt tą pačią dieną paskelbė, kad paviešintuose KGB agentų sąrašuose – Donato Banionio ir Sauliaus Sondeckio pavardės. Skandalą reikia užtušuoti kitu skandalu, ar ne?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Zenonas Priekuliškis 2018-01-31 13:11
Šaunuoliai, Jūs didvyriai, taip ir toliau laikykitės, Padorūs žmonės su Jumis, nors ne kūnais, bet mintimis. Šaunuoliai Donatas Šulcas už suorganizuotą bado akciją. Apie ją žino jau beveik visas pasaulis. Geros Jums Donatai, žilvinai ir kt.sveikatos ir ištvermės. Tą moteriškę be galo trokštančios lyderio vaidmens, vadinkite "viena senjorė", " viena prisiplakėlė", "viena kažkur matyta" ir t.t.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Iš Kn 2018-01-31 14:24
Skundą rašė Kristina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # aa 2018-01-31 19:06
mane vadina padoriu zmogumi, nors as ir ne su jumis :(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # vladas lukosevicius 2018-01-31 13:49
GRYBAUSKAITĖ BANDO NUSLĖPTI , kad S. Peterburgo Ždanovo universiteto vadovybė oficialiai kreipėsi 2015m. į Grybauskaitę , kad ji duotų sutikimą paviešinti jos universiteto bylą , nes labai daug kas domėjosi jos byla .
O prezidentės vardu atsakė Giedrius Krasauskas , kuris neteisėtai , kategoriškai uždraudė paviešinti Grybauskaitės bylą .
Tai ką slepia KGB prostitutė ?
Bijo apkaltos ir liustracijos istatmo pritaikymo ?
Apie tai rašė ir Anglijos spauda .

,,, What is Grybauskaite silent about? – UK Indymedia ,,,
https://www.indymedia.org.uk/en/2016/07/525944.html

GRYBAUSKAITĖ KARTU SU VSD IR KONSERVATORIŲ PARTIJA , vietoj to , kad pasakyti tiesą Lietuvos žmonėms apie savo gėdingą praeitį ir bendradarbiavimą su KGB pradėjo ardomają veiklą , karo kurstymą bei kurstyti nesantaiką ir tyčia griauti santykius su Rusijos federacija .
Jie organizavo akciją ,,, RUSAI PUOLA ,,, , dėl kurios Lietuva patyrė milijardinius nuostuolius .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # bb 2018-02-01 10:07
O kodėl gėdinga praeitis? Partija liepė - ji darė. Dabar Briuselis liepia - ta ir daro. Kokia praeitis, tokia ir dabartis Vladai 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # jeronimas 2018-01-31 14:48
Pagarba Jums Lietuvos VYrai! Tegul saugo Jus ir padeda Auksciausiasis .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # aa 2018-01-31 19:07
kodel vyrai? man jie - marginalai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Iš Kanados 2018-01-31 16:07
Baisu, kas dedasi mano Tėvynėje...Vargšai vergai, jau turbūt niekada neišsivaduos iš savo brolių priespaudos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # ONA 2018-01-31 16:28
neverta net diskutuoti grybas nurašyta knyga taškas nesiveliam net į diskusijas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # aa 2018-01-31 19:09
pritariu!!! sita keista kompanija yra nurasytas reikalas. pamirskime juos greiciau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Zenonas Priekuliškis 2018-01-31 16:36
> Iš Kn, koks skirtumas kas rašė, negi reikia nukreipti esminį dėmesį ir pradėti aiškintis kas rašė, jeigu ir rašė Kristina tai šaunuolė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # vladas lukosevicius 2018-01-31 17:01
Na o už ką kovojo Lansbergis ir iki alkūnių kruvinas buvo ???
Aišku už tai , kad KGB prostitutė Grybauskaitė uzurpuotų teismus ir prokuratūrą .
,, VSIO ZAKONNO ,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # vladai 2018-01-31 21:48
O tiesa, kad su savo vaikais susitinki tik del to, kad jiems cigareciu duot?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # vladas lukosevicius 2018-02-01 03:14
Cituoja vladai:
O tiesa, kad su savo vaikais susitinki tik del to, kad jiems cigareciu duot?


Palauk kekše , atsakysi kartu su KGB šliuxa Grybauskaite už nusikaltimus prieš vaikus .
Neilgai liko , patikėk tu man .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # aa 2018-01-31 19:03
cituoju:"Prezidentė D.Grybauskaitė buvo jų paskutinė viltis..". kitas sakinys - cituoju "pamatėme ateinančią D.Grybauskaitę, kelis kartus sušukome „Gėda Grybauskaitei“...". kaip suprasti? DG matai kaip gelbetoja, bet pirmi zodziai is burnos yra Geda. neatrodo, kaip nelogiskas veiksmas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # aa 2018-01-31 19:34
mieli LL skaitytojai. na ka as blogo parasiau, kad minusus man dedate? as tik pacitavau autoriu ir uzdaviau klausima. ar jau uz klausimus cia gauni iveida?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # aa 2018-01-31 19:17
Nevykelis melagis AD. savivaldybes adm direktore nera atleisya (lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2017/10/25/new s/sprendziasi-almos-vaitkunskienes-likimas-ar-meru i-pavyks-ja-isversti-is-posto--3247679/). klaidini skaitytojus. ir atleisti buvo siuloma uz silumos tinklus. Melagis!!!
manau reikia is eteismai pakelti info ir paziureti kiek dar esi primelaves
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # aa 2018-01-31 19:36
uz ka minusai? taigi nuoroda idejau, joje tekstas, kuris atskleidzia autoriaus mela. uz ka :( ?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Melagis tu AA 2018-02-01 00:24
Cituoja aa:
Nevykelis melagis AD. savivaldybes adm direktore nera atleisya (lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2017/10/25/news/sprendziasi-almos-vaitkunskienes-likimas-ar-merui-pavyks-ja-isversti-is-posto--3247679/). klaidini skaitytojus. ir atleisti buvo siuloma uz silumos tinklus. Melagis!!!
manau reikia is eteismai pakelti info ir paziureti kiek dar esi primelaves
Atleista, o tu AA nemeluok https://www.delfi.lt/verslas/verslas/sostines-savivaldybe-turi-nauja-administracijos-direktoriu.d?id=76276925
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # bb 2018-02-01 10:05
aa meluoji, nes ta direktorė ATLEISTA. Todėl AD pasakė teisybę. Už tai tau ir MINUSAI. Kas dar neaišku?? :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # taigis 2018-01-31 21:32
a,ji pati isgirdo-nekurcia vadinasi,nors savimyla,bet tautos nemyli,jei policija ir visus organus naudoja pries tiesa sakancius
kas sake,kad jie ne tiesa sake -juk nepasigirdo tie zodziai buvo skirti jai,nes ji ejo pro sali -ne pas badaujancius>.,o pas socius alumi ir kitais surogatais soc.remtinais vadinamus-provokatorius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Tadas 2018-02-10 12:22
O gal reikėjo šaukti ne gėda Grybauskaitei ,o be gėdos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti