Valdas Vižinis "valstiečiams" : nustokite bijoti, ir kaukitės PO PERKŪNAIS ..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

 

Valdas Vižinis

 

Į pagalbą „Valstiečiams“ ...

Jokių žinių, išskyrus blogas. Jei kuris ministras parodo iniciatyvą, iškart baudžiamas ne tik susicementavusio , bet jau „susigrojusio“ etatinių „išrėkėjų tiesiai į veidą“ choro. Be kelių Agnės ir Ramūno formuluočių ar dokumentų FB daryti tiesiog nebedrįstama. „Bo suės“. Vienintelė Ramūno LRT reikalų spaudos konferencija - reikiamas žingsnis. Vienintelis, kurio galėjo ir nebūti .. ir nebūtų, jei ne viena aplinkybė .. KAŽKĄ JAU REIKĖJO DARYTI.

Tokie štai „valstiečių“ reikalai su viešąja erdve. Jokio aiškaus kryptingo darbo. Jokios žinios siuntimo rinkėjams. Tik atsimušinėjimai .. bejėgystė. 

Ką gi. 

Keletas pastebėjimų, kurie pravers, jei bus daroma. Jei nedaroma – nevarkit skaitydami.

1. Kukuraičiui ir kitiems. Nei žurnalistai, nei aktoriai ( ypač iš žurnalo „Žmonės“) nėra tinkami darbui su visuomene. Jokia visuomenei žinoma pavardė dar nereiškia, kad su šiomis pareigomis bus susitvarkyta. Greičiau atvirkščiai. Samdote žmogų dėl jo pavardės – tai ir turite pavardę. Samdysite žmogų dėl gebėjimų – turite gebėjimus.

2. Susivokite „valstiečiai“ ,kad viešoje erdvėje vyksta karas be taisyklių, belaisvių, be garbingo elgesio. Vyksta „jūsų apgultis“. Todėl ieškokite kovotojų, nebijančių iššauti „žinių skleidimo bare“.. Kurie reikštų ir savo asmeninę valią, vadovautų procesams, o ne žiūrėtų jūsų burnas, ką sakysite. Taip. Jie darys ir klaidų. Bet jie bent darys. O JŪS NEDAROTE.

3. SVARBIAUSIA SUVOKTI. Jei žmonėms nesiunčiate žinios patys, ją siunčia kiti. Ir daro tą su fantazija. Talentingai. Minus jūsų žinia, plius jų. Neblogas santykis ar ne. " Panašiai būtų, kai futbole vienoje komandų liktų tik vartininkas.

Tai ką išdėsčiau, nieko asmeniška. O dabar asmeniška .. nustokite bijoti.Ir kaukitės PO PERKŪNAIS ..

Peržiūros: 1724

Komentarai   

+14 # jeronimas 2018-01-30 14:50
Pries rinkimus i paskutini seima,rasiau ir ne karta.Jeigu sugebes isrinktieji i seima dirbti daug ir sunkiai,tiesiog vvykdyti perversma valstybeje,arba kad graziau skambetu,uzdaryti tuos milijardinius tautos aruodus,ir kuriu semesi tik saujele isringtuju protinguciu ,ta saujale.kuri bet kokiom salygom,bet kokiuo oru,bet kokiem rinkimam praejus sugeba "valdyti" Lietuva.Va ,jeigu sugebesit pastatyti i vieta valdzios nieksus,aferistus ,vagis ir siuksles ,Jus papuosit Lietuvos-Tevynes istorija.Turesit galimybe ,jeigu ir nebusit valdzioj ,savo vaikams ir anukams papasakoti,kaip jus isvalet Lietuva.jeigu delsit,kaip delset iki siolei,valdzioje isimetes puvinys ,iki kadencijos pabaigos sues jus pacius.is prezidento ir jo valdybos nesitikiu nieko,nes ka gali ta valdyba nuveikti,kai ju prezidentas apsivilkes stalino sutana su rusiskos paslapties zenkleliais atlapuose isiutais?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Išmušti dantis 2018-01-31 09:32
Valstiečiai ir Karbauskis vieninteliai, pradėję dirbti dėl žmonių .Mafija praranda ėdalą.Gvaltas, riksmas, taškymąsis mėšlais..Bet žmonės mato ir sprendžia pagal darbus.
Teisingai darote, išvykite lauk LRT šutvę ir vagis.Duokite į dantis atgal šlykštynių papirktiems lojikams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti