Šiaulių ONTT (Organizuotų nusikaltimų tyrimo tarnyba) dešimt metų valdė narkotikų prekybą, policijos šefas Saulius Skvernelis nieko apie tai nežinojo

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.77 (31 Votes)

Teisiami policijos komisarai - narkobaronai beveik visą paskutinio posėdžio laiką naršė internete

Alvydas VEBERIS

                   GĖRIS AR BLOGIS GRĮŽTA BUMERANGU

 

Tęsiama narkotikų baronų – Šiaulių AVPK ONTT - byla Panevėžio apygardos teisme

 

Ketvirti metai, kai Panevėžio apygardos teisme vėžlio žingsniu skinasi kelią Šiaulių AVPK ONTT pareigūnų REZONANCINĖ byla. Ši byla, verta gero trilerio, nesulaukiau absoliučiai jokio žiniasklaidos dėmesio - matyt, kad žurnalistai tiesiog bijo nušviesti šiuos įvykius. 

Teisiamųjų suole – 18  įvairaus rango policijos pareigūnų.   Tai tik  dalis  nusikalstamo susivienijimo veikėjų. Jiems talkinę prokuratūros darbuotojai liko šešėlyje - užmaskuoti. Komisarai organizavo plataus masto narkotikų ir tabako verslą, vykdė konfiskuotos kontrabandos realizavimą ir darė visą eilę kitų nusikaltimų. Visuomenėje - mirtina tyla. Sisteminė žiniasklaida, dirbanti už Judo sidabrinius, tyli. Komisarų nagrinėjama byla vieša, tačiau į teismo posėdžius nei vienas žurnalistas kišti nosies nedrįsta. Ko bijomasi? Aukščiausio lygio nusikaltėlių? Tiesa, paskutiniuose posėdžiuose procesą stebi Žmogaus teisių gynybos visuomenininkai.

Kaip žinia, Šiaulių ONTT nuo 2001 m. iki 2012 m. kontroliavo visą narkotikų prekybą Šiauių regione - pardavinėjo konfiskuotus narkotikus, sodino nekaltis žmonės ir už tai gaudavo premijas ir ordinus.  Keista, kad apie tai nieko nežinojo policijos šefas Saulius Skvernelis - nors žmonės nuolat skųsdavosi dėl nekontroliuojamos narkotikų prekybos (kitą dieną narkotikų prekeiviai atnešdavo skundikams policijai perduotus skundus - skųstis noras greitai išgaruodavo) - apie tai dar 2001 m. rašė dienraštis 'Lietuvos aidas":

 

 

Papildymas

Kaip jau buvau minėjęs kaltinamojo Gedimino Ainos gynėjas A.Milutis pastoviai trukdo teismo darbą. Net tris kartus baustas teismo nutartimis. Dvi baudos jau sumokėtos. Paskutiniame teismo posėdyje skirta 10 MGL dydžio t.y. 500 eurų bauda. Net ir po jos,  G. Ainos gynėjas nepasirodė. Paskutiniame teismo posėdyje sausio 31 d. kaltinamasis G. Aina pareiškė, kad nežinantis dėl kokios priežasties jo advokatas neatvyksta į teismo posėdžius. Į telefono skambučius neatsiliepia. Teisėjas įtūžo ir perspėjo kaltinamąjį G.Ainą, kad nelauks metus laiko. Toks viso teismo darbo trukdymas jo netenkina  ir pasiūlė kaltinamajam ieškoti kito advokato. Šis nesutiko ir prieštaravo. Teisėjas paprašė, kad G.Aina nesiginčytų ir nutarė priimti griežtesnes priemones, informuoti advokatų tarybą, dėl tokio A.Milučio elgesio. 

Vangiai ši byla skinasi kelią. ar tai tyčinės, ar objektyvios kaltinamųjų ir jų gynėjų neatvykimo priežastys, galima tik spėlioti. Kad visiškai nesustotų teismo darbas  valstybinį kaltinimą palaikantį generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorą Gelgaudą Norkūną jo komandiruotės metu dviems posėdžiams pakeitė  Panevėžio apygardos prokuroras Robertas Dikta. Jis kaltinamiesiems pateikė pakeistus kaltinimus bei padarytų nusikaltimų patikslintas datas, vertes, kiekį.  Paskelbta 15 min. pertrauka jų susipažinimui. Po jos kaltinamieji atsakinėjo į užduotus klausimus.

 

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorą Gelgaudą Norkūną keičia Panevėžio apygardos prokuroras Robertas Dikta 

 Nors kaltinamieji T.Ruchlinas, R. Pocius, G.Aina, R.Ivanovas, R.Zykas  ir kiti,  nežinojo ir neprisiminė kokiais kiekiais disponavo pardavinėjant kontrabandines cigaretes, kokie pareigūnai  kartu dalyvavo, neatsiminė kokiomis transporto priemonėmis vežė krovinius,  tačiau  teigė, kad tokie atvejai buvo.  Jie vienu balsu  tvirtino, kad ikiteisminio tyrimo metu nustatytos sumos ir kiekiai  padidintomis kainomis bei didesniais kiekiais.  R.Ivanovas prieštaravo R.Zykui, dėl  padaryto nusikaltimo t.y. narkotinių medžiagų-kanapių prekybos. Ginčijosi , kuris iš jų buvo  iniciatorius daryti šį nusikaltimą. Kaltę vertė vienas kitam.

 

Posėdžio metu. G.Zykas dešinėje dengia ranka veidą. Kaltinamieji vengia viešumo

   Nusikalstamo susivienijimo vadovas Remigijus Dereškevičius teigė, kad apie savo pavaldinių nusikalstamą veiklą  prekiaujant kontrabandinėmis cigaretėmis, narkotikais, ginklais,  apgaulingai vedama buhalterine apskaita, nesant ir nesurašant nusikaltėliams tarnybinių pranešimų, poėmio aktų, nesant teismų sankcijų atlikti kratas,  bei apie kitus  padarytus ekonominius nusikaltimus nieko nežinojo ir nesutinka su jam inkriminuotais kaltinimais.

 

 Kaltinamasis Remigijus Dereškevičius jam inkriminuotus  kaltinimus neigia ir tariasi su savo gynėja,  kaip išlipti iš tos pelkės sausam. 

 

Po apklausos kaltinamasis R.Zykas pareiškė, kad pakilo temperatūra, siaučia gripas ir nori išvykti į namus Šiauliuose. Teisėjas jo prašymą patenkino.  Dėl kaltinamojo K.Purvinio ligos teismas kai kurių nusikalstamų epizodų negalėjo nagrinėti. 

Šių metų vasario 2 d. vėl teisme pertrauka. Susirgo K.Purvinis, R. Zykas. 

 

 

 

 

Aktyvūs visuomenininkai Piliečių Sąšaukos “Už dorą ir tautą“ administratorius Valentinas Repšys (kairėje) ir buvęs vienas pirmųjų Sąjūdžio aktyvistų, Panevėžio smulkiųjų verslininkų lyderis Kazys Grabys pašiurpę dėl ekskomisarų ,,darbo‘‘

 

Aukščiausio lygio pareigūnų rankomis  daromi patys  baisiausi nusikaltimai. Negana to, nusikaltėliai (prokurorai, teisėjai, policijos pareigūnai) aukštinami pareigose, o nekalti žmonės atsiduria kalėjimuose arba žudomi laisvėje. Visiems puikiai žinoma patarlė, kad žuvis pūva nuo galvos. Kas surišo rankas Prezidentei kovoti su šalies klanais ir nusikalstama mafija? O gal pati Prezidentė yra tos mafijos neatsiejama dalis? Bado akcijos dalyviai, norėdami atstatyti teisingumą šalyje, priartėjo prie Prezidentės dvaro-Daukanto aikštės. Nors dalyviai gavo leidimą neterminuotai bado akcijai, tačiau Vilniaus savivaldybės klerkai greit  suprato, kad perlenkė lazdą. Vienpusiškai panaikino leidimą, o badautojus, panaudoję fizinį ir psichologinį smurtą, išvaikė. Tautos išlaikytiniai – dvarponiai, tame tarpe ir Šalies Prezidentė nors valgo  ,,kumečių“ sūriu prakaitu uždirbtą duoną, tačiau nedrįso pažiūrėti badautojams į akis. Ji neišėjo su badaujančiais ne tik pakalbėti, kartu spręsti problemas, bet ir  pasisveikinti. Akcijos dalyviai  tiesiog po Prezidentės langais. Ji mėgaujasi gyvenimu ir kaip šarka renka aukso blizgučius iš savo tokio pat mąstymo ,,kolegų“ ir dalina juos lojaliems pavaldiniams.

,,Teisingumo“ vykdytojų nutartys, sveiku  protu nebesuvokiamos. Jų ,,pezalų“ neįmanoma surašyti net į jaučio odą. Nepaisant to, išsigimęs teisingumas,  toliau tęsia ,,darbą“. O šis darbas, kaip sniego gniūžtė nuo kalno,  ritasi žemyn-prastėja.

 

 Iš visos Lietuvos vėl po ilgalaikių pertraukų sugužėjo kaltinamieji ir jų gynėjai. Panevėžio apygardos teisme, pradedant nuo 2014 m. spalio 14 d. pagal suderintą iš anksto grafiką, toliau nagrinėjama  REZONANSINĖ Šiaulių AVPK ONTT pareigūnų byla. 

Posėdžiams sekretoriauja  Edita Marcinkevičienė.  Pranešėjas teisėjas Pranas Šimkus. Valstybinį kaltinimą palaiko Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Gelgaudas Norkūnas. 

Šiaulių AVPK ONTT pareigūnų ir jiems talkinusiųjų likutis, kuriems pareikšti kaltinimai,  tai:

 

 Remigijus Dereškevičius, Remigijus Zykas, Tomas Ruchtinas, Ričardas Pocius, Renatas Ivanovas, Gediminas Aina, Gediminas Motiejūnas, Giedrius Vaitkus, Vytenis Maščinskas, Rolandas Grigalaitis, Arūnas Jankus, Arminas Lipskis, Arvidas Budrys, Gintautas Golovnia, Raimondas Ripinskas, Pavelas Osipovas, Kęstutis Purvinis, Robertas Paštuolis.

 

 

 

Komisarai be antpečių. Drąsa išgaravo ir jie  įvairiais būdais slepia savo veidus ,,nardydami“ internete telefonų ar kompiuterių pagalba

 Šiaulių kriminalinės policijos AVPK ONTT pareigūnai (18 asmenų) 15 metų atiminėjo iš narkotikų prekeivių kontrabandines prekes: narkotikus, psichotropines medžiagas, cigaretes ir patys juos pardavinėjo, o nekaltus sodino į kalėjimus. Ne gana to, atiminėjo iš nusikaltėlių asmenines materialines vertybes, pinigus,  reketavo, klastojo dokumentus, grasino susidorojimu, privertė nusikaltėlius  prekiauti atimtomis  kontrabandinėmis cigaretėmis pareigūnų reikmėms, patys grubiai  pažeidinėjo įstatymus ir nustatytą tvarką. Komisarai nebaudžiami dirbo kaip asmeniniame bulvių lauke visoje šalies teritorijoje ir už jos ribų. 

Nors posėdžių grafikai kruopščiai sudaryti iš anksto, tačiau be perstojo juos reikia koreguoti dėl nepateisinamų kaltinamųjų ar jų gynėjų neatvykimo į teismo posėdžius priežasčių.  Kaltinamojo Gedimino Ainos  advokatą A. Milutį teismas jau yra du kartus nubaudęs už neatvykimą į posėdžius be pateisinamos priežasties. 2015 m. balandžio 16 d. nutartimi jam skirta 3 MGL dydžio (112,98 euro) bauda, 2016 m. spalio 13 d. nutartimi – 5 MGL dydžio (188,30 euro) bauda. Pastaroji bauda advokatui prašant (kaip neatvykimo priežastį jis nurodė ligą) buvo sumažinta iki 3 MGL dydžio (112,98 euro) baudos. Abi baudas advokatas A. Milutis sumokėjo.

 2018 m. sausio 18 d. vėl eilinį kartą buvo trukdomas teismo darbas. Teisėjui  ir prokurorui truko kantrybė.  Teismas priėmė nutartį nubausti kaltinamojo G. Ainos advokatą A. Milutį griežtesne bauda. Jis be pateisinamos priežasties neatvyko vėl į teismo posėdį. Teismas jam skyrė 10 MGL dydžio, t. y. 500 eurų baudą.

Tenka stebėtis prokuroro atmintimi. Jis beveik be  jokio rašto, tarsi žirniais į sieną, beria kaltinimus  didelės apimties bylų (beveik 100 tomų) epizoduose!

 

  

Salėje jo kalba blogai girdisi dėl nesureguliuotos aparatūros. Nors salėje mirtina tyla, bet dėl prasto girdimumo   kaltinamieji ir jų gynėjai kalbos beveik   nesiklauso. Dauguma nardo internete kompiuterių ar  telefono aparatų pagalba. Kai kurie  burnoje be perstojo kažką  gromuliuoja. Tikėkimės, kad ne narkotikus. Gyvuliai atrajoja ir kramto  maistą, bet juk čia žmonės.  Matyt, tokiu būdu ramina nervus.

 

SKRIAUDA KITIEMS GRĮŽTA BUMERANGU 

 

Teismo posėdžio pertraukos metu vienas kaltinamasis papasakojo savo istoriją. Prisipažino, kad yra narkomanas. Turi sugyventinę Danutę, kuri palikusi 13 metų savo dukrą Eriką  globėjai Šiauliuose,  uždarbiauja Norvegijoje. Ten augina 2 metų berniuką. 

Globėja guodžiasi, kad nesusitvarko su palikta Danutės trylikamete. Ji neprognozuojamo elgesio.  Gali bet ką padaryti sau ar suluošinti greta esantį. Bendrauja su 17 metų vaikinu. Globėja abu įtaria dėl narkotikų naudojimo ir platinimo. Erikos motina paprašė, kad globėjai dėl jos dukros elgesio pagelbėtų Šiauliuose likęs jos  sugyventinis. Jis šiuo metu tebevarsto jau ketvirti metai su ekskomisarais Panevėžio apygardos teismo duris dėl poveikio prekyba narkotinėmis medžiagomis.  Sugyventinis pakalbėjo su trylikamete dukra Erika. Ji  įspausta į kampą  prisipažino, kad naudoja narkotikus. Juk geriausiai toks tokį pažįsta.  Po prisipažinimo ir naujų merginos rietenų su globėja, sugyventinis bandė merginą nuvežti testui dėl naudojimo narkotinių medžiagų, kad merginos prisipažinimas būtų patvirtintas. Mergina  nuo tos procedūros pabėgo. Teko su policijos pagalba, uždėjus isteriškai merginai antrankius, ją  pristatyti medikams. Atlikus testą jos organizme rasta trijų, ypač pavojingų žmogaus sveikatai ir gyvybei,  narkotinių medžiagų. Nuo jų poveikio žmogus lieka nevaldomas. Jis gali padaryti bet ką: atimti kitam ar sau gyvybę, nekalbant apie lengvesnius nusikaltimus. Įsitikinęs, kad iš tikro Erika naudoja narkotikus, namiškiai prašė vaikų teisių ir kitų atsakingų tarnybų, kad kuo galima būtų padėti merginai, kad ją ištraukti iš narkotikų liūno. Pasirodo, kad  valstybės institucijos niekuo negalėjo padėti nepilnametei merginai, o be jos  sutikimo, negalėjo paimti net testo. 

Dėl realios grėsmės sau ir aplinkiniams, Erikos globėja atsisakė ją globoti. Mergina buvo priversta išvykti pas savo motiną į Norvegiją. Motina taip pat pabūgo ją pas save laikyti dėl grėsmės jos dviejų metukų sūnui, kuris gyvena su ja Norvegijoje. Ji ryžosi kreiptis pagalbos  į Norvegijos vaikų teisių tarnybą.  Tuoj  pat Valstybė pasirūpino Erikos tolimesniu gyvenimu ir globa. Teisiamasis sugyventinis ir  Erikos motina konsultuojasi su teisininkais ir planuoja paduoti Lietuvos Valstybę į teismą, kad prisiteisti pinigų, kuri nesugeba padėti tėvams  vaikų auklėjime. Kas gali paneigti, kad toks veiksmas ne dėl to, kad pats kaltinamasis nepritrūktų pinigų narkotikams? Patys muša, patys rėkia. Pagalba įklimpusiems į narkotikus daugumoje nesėkminga. Šalyje reabilitacijos centrų trūksta, o ir tie patys yra neveiksmingi. Tik vienas kitas pakyla iš šios duobės (daugumai žinomas Radži Aleksandrovičiaus mamos Raisos pavyzdys. Ji džiaugiasi, kad Radži nepasekė jos pėdomis).

Šioje situacijoje keisčiausia tai, kad pats narkotikų platintojas šaukiasi pagalbos dėl jų pėdomis einančių vaikų. Negana to, kaltina Valstybę! 

 

IŠŠŪKIAI 

 

Problema su narkotikų verslu ganėtinai rimta. Kaip žinia, policijos pareigūnai, anksti išeina į pensiją. Dauguma jų įsidarbina švietimo sistemoje. Jie mokyklose direktoriauja, dirba ūkvedžių, sporto trenerių pareigose. Taip sakant,  ,,auklėja“ jaunimą. Narkotikų verslas tai ,,aukso gysla“.  Šio verslo  tinklas per komisarų  ,,kontrolę“ plečiasi. Nieko nebestebina, kad alkoholį keičia narkotikų gausa. Jų galima įsigyti čigonų taboruose,  baruose, pas taksi vairuotojus, kalėjimuose, armijoje net bažnyčiose ar mokyklose. Vaikai nebaudžiami plečia tinklą ir pardavinėja vieni kitiems.  Pertraukų metų už kampų jie traukia ,,žolę“, vėliau perima praktiką iš vyresnių ir  naudoja stipresnius: ekstazį, kokainą, LSD, amfetaminą ar heroiną, ... 

Paskutiniai įvykiai glumina visuomenę. Narkotikų išdavoje tėvai vaikus mėto į šulinius, merginos deginamos bagažinėse, jaunimas ir senimas žudomas ir mėtosi gatvėse, o pareigūnai atskleidžiančius šį verslą persekioja, sodina į psichiatrijos įstaigas, baudžia ... Taip nutiko su ilgamete policijos veterane Skaista Rakauskiene, kuri dešimtmetį kreipėsi pagalbos į savo ,,kolegas‘‘ dėl narkotikų gamybos šalia jos esančiame bute. Vietoje to, kad šį nusikaltėlių verslą sustabdytų, pareigūnai uždarė S.Rakauskienę į Rokiškio ,,psichuškę“. Ten izoliacijoje  išlaikė net metus. Joks gydymas atliekamas nebuvo, nes jai to ir nereikėjo.  Kankino psichologiškai laikant kartu palatoje su  neprognozuojamomis žmogžudėmis. Šviesaus proto sveiką moterį po metų, kylant viešam skandalui,  medikai suleidę vienintelę ampulę  išleido į laisvę. Po šios injekcijos netrukus tiesos ieškotoja mirė. Komisarai džiūgauja. Atsikratė savo ,,kolege“ kuri trukdė jų verslui.  Turiu pastebėti, kad iki šiol yra išlikusi atidirbta sovietinė teisingumo vykdytojų ir medikų sistema. Anksčiau ne lojalius valdžiai žmones veždavo padaryti nemąstančiomis ,,daržovėmis“ kankinant ar nužudant  į Sovietską, o  dabar į Rokiškį. Šiuo metu taip pat persekiojamas dėl J.Strazdauskaitės žiauraus nužudymo versijos  ,,Laisvo Laikraščio‘‘ Lietuvai redaktorius A.Drižius, ilgametė generalinės prokuratūros buvusi prokurorė D.Guobienė, teisininkė K.Sulikienė... Šiuo metu, trikdydami Strazdauskų  šeimos ramybę, Kauno AVPK darbuotojai  tebevargsta ir tampo liudininkus A.Veberį, S.Marcinkevičių... norėdami sužinoti kas iš čigonų tarpo išdavė, kad ne automobilis nusikaltėliams rūpėjo, bet paskleista versija (arba tiesa), kad I.Strazdauskaitė vežė didelį kiekį pinigų ar narkotikus.  Gal kaip Garliavos pedofilijos byloje-žudikėje norima sunaikinti visus, kurie ką nors apie tai žino? Nuo kada už išsakytą versiją ar nuomonę tampomi žmonės?

Ką komisarai  tokiais savo veiksmais bando slėpti? Net ir nenorom peršasi mintis, kad I.Strazdauskaitės tragiškoje istorijoje  vyksta nešvarūs dalykai, o ,,Laisvas laikraštis“ Lietuvai galimai  parašė tiesą. 

Kas svarbiausia narkotikų verslas klesti tiesiai iš teisingumo sergėtojų rankų. 

Sekantis atviras teismo posėdis Panevėžio apygardos teisme numatytas šių metų sausio 31 d. Posėdžio grafikas sudarytas iki gegužės mėnesio.

 

Peržiūros: 8732

Komentarai   

+70 # apskritai 2018-01-30 10:09
geris labai sunkiai skinasi kelia-daug sunkiau ,nei TSRS-tada Sadunaitei duodavo atsakymus -=dabar -tyla
va toks skirtumas-gyvename nezinomybeje,pastoviam chaose,ir baimeje
kas gali paneigti,kad to ir siekiams,kad isnaikinti nedidele populiacija,be karo su vietine nelietuviska valdzios pagalba
taip nekesti savos ar kaimynu tautos-net Stalinas negalejo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Zenonas Priekuliškis 2018-01-30 12:28
Su a.a. Skaista įkalintai į Rokiškio "durnyną", ne mažiau kaip 3 kartus per d. tekdavo kalbėtis telefonu. Visos medikų patyčios man žinomos. Visų patyčių vadas Liausėdas. Kuris akivaizdžiai bendradarbiauja su represinėmis struktūromis. Dėl Skaistos Rakauskienės uždarymo į Uteną, Rokiškį pats kalčiausias Kauno pol.komisaras D. Žukauskas. Paskutiniai jo žodžiai: "nereikėjo kaltinti policijos bendradarbiavimu, būtum buvusi laisvėje." Dabar kitai moteriai už pranešimą apie narkotikų gamybą, pagrasinta: " dar skambutis ir būsi Skaistos vietoje." Moteris persikraustė gyventi kitur, nes nori dar gyventi. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+53 # Iš Kanados 2018-01-31 14:08
dieve, Dieve, skęsta mano Lietuva...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Į temą 2018-02-03 20:03
Kad Gediminas Kiesus nužudytas ne dėl tulpinių noro jo apiplėšti, o
dėl konservatorių inicijuoto “Mažeikių naftos” parceliavimo – tai
faktas. Prieš nužudymą, jis sakė – pasakysiu visą tiesą ( apie MN).
Taip jis pasmerkė save. (Kas netikit – pasiskaitykit to meto
laikraščius). Jei tulpiniams būtų rūpėję jo milijonai, būtų
nugalabinę seniai. Be to buvo ir turtingesnių ir ne taip saugojamų
žmonių.
Kadangi Snorą irgi išparceliavo ir toliau parceliuoja valdžiažmogiai
vagys ir jų samdyti bankroto administratoriai kartu su įvairaus plauko
advokatais, antstoliais, tai Snoro akcininkų laukia toks pat likimas, jei
tik jie bus Lietuvoje! Juk dabar po šešerių metų iš Snoro vagiami
šimtai milijonų eurų (tiksliau, jau pavogta virš 1 milijardo eurų!), o
už tokius pinigus tikrai pakiš Snoro akcininkus po velėna greitai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # aga 2018-02-03 21:01
jau ne lietuva,o lithuanija,bejeji senai skesta nuo pirmo zodzio kada pasake landsbergynas,:"lietuva tu laisva",pasirodo cia buvo tik zodziai kvailiems mums ,kad nusiramintume,o llaisves tos taip vadinamos nei buvo nei yra nei bus,todel belieka tyleti ir bezdeti,kai tuo tarpu kitos valstybes visgi tai nemiega kaip mes,bet ka cia dabar,viskas saukstai po pietu pardave mus uz balos okupantui ir liekame amzini vergai,na nebent po simta metu kas nors pasikeis gal dievas jankius nubaus uz ju kraugeriska darba naikinti valstybes ir grobti ju turtus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Auksinės Šakutės 2018-02-09 18:02
Cituoja Iš Kanados:
dieve, Dieve, skęsta mano Lietuva...
Šūduose skęsta ir skęs toliau :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # APSAUGOS POLICIJA 2018-02-03 22:02
Jis nieko nežinojo, nežinojo ir tai, kad policija neteisėtai teikė komercines paslaugas klijuodami lipdukus APSAUGOS POLICIJA. Tai yra užsiėmė neteisėta komercine veikla. Kur dabar tokie LIPDUKAI ir tokie OBJEKTAI, kuriuos SAUGO POLICIJA? Nėra ir neturėjo būti, taip ir visur su taip vadinama teisėserga - melas, klastotės, korupcija yra sudėtinė LR teisėsergos funkcija, dalis ir gyvenimo būdas. Aišku yra ir sąžiningų policininkų, kaip Skvernelis, kuris iš patrulio algos pasistatė namą :-* Visą kitą jis nematė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # nuomonė 2018-02-07 00:34
kas norės tokioje valstybėje gyventi-TODĖL IR IŠVAŽIUOJA....BAISIAU NEBEGALI BŪTI.....TOKS BAISUS SKAIČIUS BIUROKRATŲ,TEISĖSAUGA NEDIRBA,...tratina kas nori,o valstybė paskutinė europos sąjungoje...nors nesityčiotų iš žmonių- W A L D Ž I Ą KORUMPUOTĄ VALDO KOMPROMATAIS......."ŽURNALISTAI"IŠ EKRANO SKLEIDŽIA MELĄ,IR VISOKIAS NESAMONES ,kaip rusijoje užzombina žmones.....tai kuo skiriasi nuo rusijos kisieliovų ir solovjovų......KAI KAS KURPIA BYLAS -ŽŪDINES ,IR TYČIOJASI,madam prezidentė jiems už gerą darbą -medalius kabina......PRISIMINSIM ILGAI NŠIĄ PANELĘ ,KURI VALDĖ LIETUVĄ....valstybei vadovauti turi žmogus,turintis šeimą,vaikus ,artimuosius,........o kai nieko neturi,neturi menko supratimo-pagarbą artimui,.........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # kim 2018-02-03 23:05
visa policija gauna is biudzeto pilna islaikyma,o tautai atlieka tik apmokamas paslaugas-suraso protokolus-daugiau darbo si komersine institucija nedirba
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # vladas lukosevicius 2018-02-03 23:23
Už ką Skvernelis pasistatė namą ???
Ar tik ne iš narkokontrobandos kurią dengia ?
Yra tokia logistitos firma TransBank kuriai vadovauja VSD žudikas E. Tomaševskis kurio brolis V. Golubovskij apiplėšė inkasatorius Salininkuose ir buvo išsuktas nuo baudžiamosios atsakomybės ......
NEILGAI TAU LIKO PEDOFILO SADECCKO BENDRININKE SKVERNELI ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Švarkelis 2018-02-03 23:40
Iš patrulio sąžiningo altyginimo. 8) Lengviau kupranugariui pralysti pro adatos skylutę, nei mentui neimti kyšio - sena patarlė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Vajetau,vajetau 2018-02-04 14:58
Taip drasiai......sviesiai.Kaip cia bus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Tai Skernelis jau ge 2018-02-04 18:04
O medalių kiek. Aijajai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # tai 2018-02-05 12:56
kada ivyko perversmas ir...netikri generolai uzeme valdzia-gal girta tauta pramiegojo?komunistus keicia komjaunuoliai ir policininkai?kaip tai suprasti-policija neturi ka veikt-tik filmuotis?pozuot,ir daugintis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # vladas lukosevicius 2018-02-05 13:15
Geras pasiteisinimas KGB prostitutei Grybauskaitei ,,,,
DIRBAU PROSTITUTE PO KGB PRIEDANGA ,,, NES PRIE MANES PRIEKABIAVO .

O prie Skvernelio kuris organizavo Deimantės atėmimą su
200 mentų nepriekabiavo vaikpisys Sadeckas ?
Labai panašu , kad jį po Ūso jis buvo nusivažes į Kleboniškio miškelį .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Triušis 2018-02-05 15:12
„Pareiškimas pripažintas nepagrįstu“, – naujienų portalui lrytas.lt pareiškė šalies Kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis, pats bendravęs su L.Bieliausku iškart po jo sulaikymo, įvykusio praėjusių metų kovo 10 dieną. :-? Kažkaip keista, kad pabendravus atsirado sumušimai, o buvusi KOMJAUNIMO TIESA parašė, kad skundas nepasitvirtino. Kaip vsio zakonno? Pasidomėkite Gerb. Aurimai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # medalinskas 2018-02-08 03:08
Jis medalius gauna už tai.Visiška LitHujnia ta Lithujnia :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # alia 2018-02-09 23:02
ne tik Medalinskas kabinasi prie skverno,bet ir seimo nario alga eina,ar ne -ko jam daugiuau reik?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # vladas lukosevicius 2018-02-10 21:17
KO JŪS TIKITĖS IŠ SKVERNELIO . kuris su 220 mentų neteisėtai atėmė Deimantę ???
S. Skvernelis pas valstiečius kaip pedofilo A. Sadecko atstovas .
Kiek jis gavo iš šito pedofilo Sadecko už glaudų bendradarbiavimą ir tai jog leido pedofilui rengti konkursus kriminalistams ?
O gal Skvernelis nežinojo apie šito pedofilo praeitį ir jog Sadeckui buvo atimta teisė susipažinti su slapta informacija ?
O gal Skvernelis nežinojo apie tai jog Sadeckas čiulpė Ūsui Kleboniškio miškelyje ir buvo pagauti policijos ?
KODĖL NIEKAS NETYRĖ PEDOFILO SADECKO VEIKLĄ KAUNO ŽUDYNIŲ BYLOJE ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Kuzia 2018-02-11 22:32
Daug klaustukų Vladai. Tu, kaip mažas vaikas. € viską nulemia ir jų kiekis. Va tau atsakymas. Gali pasikandžioti dabar sau alkūnę iš pykčio, kad tu biednas, tai siutas ima.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Rimas 2018-02-11 09:16
Nuotraukoje lietuviškasis Brežnevas apsikarstęs medaliais...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti