Jakilaitis : Pedofilijos nebuvo

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (3 Votes)

 

Žurnalistai įtraukė plačiąją visuomenę į rimtą nusikaltimą

Jeigu visuomenė negaus patikinimų, kad D.Kedytė gyva, tai reikš, kad negyva. O jei D.Kedytė negyva, ką tai sako apie visuomenės nuomonę apdirbinėjusius žurnalistus? Tuomet jie įvėlė daugumą Lietuvos gyventojų į purviną reikalą. Jei kas nežino, „purvinas reikalas“ mafijos žargone reiškia žmogžudystę. D.Kedytė negalėjo būti pagrobta ir pradanginta, jei tam nebūtų aršiai pritarusi didelė visuomenės dalis.

Tuomet nesakykite, kad rusai baisiai buki, nes žiniasklaida juos apnuodijo ir atėmė protą. Kuo mes nuo jų skiriamės?

Taip pat kviečiu prisiminti kurie aktyviau piršo bendradarbiavimą – t.y. kurie buvo iš aktyvesnių apdirbinėjant jūsų nuomonę. Jei tie žmonės nesigaili ir nepripažįsta klydę, jei ir šiandien stengiasi, kad nebūtų pateikti įrodymai kad D.Kedytei viskas gerai, verčiau jais nepasitikėti. Jei vieną kartą sugebėjo jus taip įklampinti, kas jiems sutrukdys tai padaryti antrą ir trečią sykį?

 

Peržiūros: 2067

Komentarai   

+16 # kche 2018-01-26 22:45
visuomene nekalta-kaltas jakilaitis,nes naudoja dopinga-akies vyzdziai pleciasi pamacius 100usd kupiura,uz kuria gli iseiti eiline doze-melo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # nuomonė 2018-02-23 01:39
pagalvojau,taip va ir pražyla vyrai ir nuplinka,kai garbė ir sąžinė vaikšto iš paskos.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Dilgele 2018-03-10 14:35
O cia tas jakilaitukas kas?-tyrejas,morka seklys,teisejas,ar prokuroras,kad skleidzia tikroves neatitinkancia info?Ar tik nereik jam ruostis duonos dziuveseliu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti