Vatnikas.lt sukūrusios Gabrielės Adomavičiūtės darbovietė advokatų kontora Dominas Derling nieko nežino apie savo atstovės „užklasinę veiklą“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

Vatnikas.lt sukūrusios Gabrielės Adomavičiūtės darbovietė advokatų kontora Dominas Derling nieko nežino apie savo atstovės „užklasinę veiklą“

LL inf.

Vakar skandalui dėl svetainės „Vatnikas.lt“ persikėlus į tarptautinę milijoninę auditoriją, pasidomėjo žmonės, kur gi dirba ir kam atstovauja domeno „vatnikas.lt“ savininkė Gabrielė Adomavičiūtė.

Paaiškėjo, jog minėta mergina dirba prestižinėje advokatų kontoroje „Dominas Derling“, o ši kontora, paaiškėjo, nieko nežino, kuo užsiima jų darbuotoja, nes ji šiuo  metu yra „mokymosi atostogose“.

Paklausus, ar čia yra kontoros pozicija, dergti ir šmeižti asmenis, iš viso jau virš 150, taip pat dergti spaudą, kelti jos logotipus, o šalia – Staliną, moteris atsiliepusi telefonu pasakė, jog ne.

Be kita ko, minėta Gabrielė Adomavičiūtė netgi ėmė grasinti laiškais asmenims, kuriuos šmeižia portale vatnikas.lt.

Tame portale jau atsirado ne tik alternatyvios spaudos priemonės, bet ir sausio 13-osios gynėjai, vienas jų netgi parašė linksmą straipsnelį, kaip jis tapo oficialiai vatnyku (laisvės gynėjas Saulius Veržikauskas.)

Gabrielė Adomavičiūtė, pamačiusi, jog internete reaguojama dėl jos neteisėtos veiklos – asmenų šmeižimo, o kaip mini užsienio spauda – tokie portalai yra kurstymas susidoroti – ėmė grasinti, jog ji kreipiasi dėl nusikalstamos veikos.

Labai primena „Ievutės skandalą“, kai grasinti Kristinai Sulikienei mirtimi – ne nusikaltimas, o štai jeigu ji parašė “kodėl Ievos ieškojo šitokios pajėgos“, čia jau nusikaltimas.

Manytina, jog Valstybės saugumo departamentas nesėdės rankų sudėjęs, nes minėta įstaiga vis tik sugebėjo išsikviesti pokalbiui facebooko grupės „Raudonieji meškiukai“ administratorius, kai buvo gauta pranešimai dėl kurstymo susidoroti su asmenų grupėmis.

Milijoninę auditoriją turinti Rusijos spauda jau vakar skambino pavojaus varpais dėl šios svetainės veiklos, ir nurodė, jog tokia svetainė yra pavojinga, nes Ukrainoje pirma buvo paskelbti asmenų sąrašai, o vėliau į juos imta kėsintis. Rusijos spauda mano, jog Gabrielės Adomavičiūtės sukurtas portalas „vatnikas.lt“ yra tokio paties pavojingumo kaip „Mirotvorec“.

Nors Gabrielė Adomavičiūtė ėmė grasinti naktį apie 3 valandą Kristinai Sulikienei, kad kreipsis į policiją, nes esą ne ji savininkė šio portalo, tačiau internete jau paviešinta domeno informacija, ir iš ten aiškiai matyti, kad savininkėį Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., o iš minėto elektroninio pašto ji ir grasino naktį, bei atsiprašinėjo VSD, bandydama sudaryti įspūdį, jog neva ši įstaiga jai yra draugai.

VSD niekada negina šmeižikų ir perlenkiančių lazdą asmenų, net jeigu vatnikas.lt būtų saugumo projektas, kuo labai abejoju.

Vatnikas.lt portalo veiklą jau gyrė ukrainiečiai, kad atseit, kaip gerai darot, čia mūsų pavyzdžiu. Tik palyginimui pasakytina, jog Ukraina nėra nei Europos sąjungos šalis, nei NATO, ji nėra labai civilizuotas kraštas, ir imti iš tų necivilizuotų kraštų pavyzdį, kai matome, kuo virto šalis, įklimpusi į karą, nevertėtų. Lietuva vis tik labiau išsivysčiusi šalis už kitas buvusias SSRS valstybėles. Jeigu aišku, tuos kraštus galima valstybėmis iš viso vadinti. 

Lietuvos Respublikos konstitucinis įstatymas „Dėl nesijungimo į postsovietinius darinius“, kurį pasirašė Vytautas Landsbergis draudžia bendradarbiavimą su buvusiomis SSRS valstybėmis ne tik karinėje, bet netgi ekonominėje srityje. 

 

Peržiūros: 3690

Komentarai   

+8 # jeronimas 2018-01-21 15:10
Lietuva baigia susmegti i landsberginio shudo liuna.isivaizduokit,zmones kurie viesai badavo prie prezidenturos,iki siolei tampomi po teismus,po tardymus.O vat tokios raibos gegutes kaip adomaviciutes,kur smeizia zmones,kur atvirai kursto galbut netgi kara,atstovauja netgi advokatu "garsioms" kontoroms???? Sendien ir 15.min dienrastyje,suredaguota nuotrauka,kur N.Venckienes nuotrauka sulyginta su zudiko zamolskiu.Is kur randasi tokiu "patrijotu"??? Sunku isivaizduoti,bet vistik jeigu sendien Rusija vel okupuotu Lietuva,kiek va tokie lietuviski "patrijotai" suorganizuotu pirma diena Rainiu tragediju? Kiek tuomet butu panasiu budeliu-mesininku i dushanski,raslana,rociu,razauska ir pan?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Evaldas 2018-02-12 04:56
Vata detected.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti