Policija sulaikė bado akcijos dalyvį Dainių Petkų (pildoma)

Peržiūros: 2501
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Policija sulaikė bado akcijos dalyvį Dainių Petkų

LL inf. 

Vienas aktyviausių bado akcijos dalyvių Dainius Petkus šiandien išklausys sprendimo dėl nusižengimo, kurio nepadarė: nes Vilniaus miesto savivaldybės administracijos įsakymas dėl neterminuotos bado akcijos vykdymo buvo galiojantis, ir Dainius Petkus, kaip ir visi kiti protestuotojai, įstatymų nepažeidė. 

 

Naujai-sena policijos “tyrimo taktika” – apklausinėti sulaikius, be advokatų

LL inf.

Paaiškėjo, jog vakar Dainius Petkus jau išėjęs iš Vilniaus rajono policijos tyrėjo Kazlausko buvo atviliotas atgal. 

Jam skambino tyrėjas Kravčionokas. Kalbėjo labai mandagiai, tas užliūliavo persekiojamą Dainių Petkų.

Kaip burtų lazdele mostelėjus, D. Petkus pamiršo, kad važiavo į Vilniaus teismą išklausyti sprendimo dėl Bado akcijos, nuėjo pas Kravčionoką, tas ėmė jį ir uždarė.

Telefoniniame pokalbyje girdisi, jog Kravčionokas klausia, kas ten įvyko su Kazlausku. Petkus atsako, jog nieko, tiesiog jis juo nepasitiki, ir nenori, kad tirtų bylą.

Paaiškino, jog šiuo metu yra Vilniaus apygardos teisme.

Kaip per išpažintį viską prisipažino. Policijai buvo duota komanda “fas”.

Esmė ta, kad kai kurie teisėjai ėmė nusišalinti nuo Dainiaus Petkaus bylų, dėl savo draugystės su jo buvusia žmona ir ilgamete sugyventine Ramune Petkuviene – Glumbakaite. Jeigu bylos keliasi į kitą miestą, Vilniaus policija turbūt nebeturi šansų. 

Gaila, kad persekiojami žmonės praranda budrumą ir dėl neaiškių priežasčių ima pasitikėti savo persekiotojais.

Nuo pernai metų liepos 1 dienos pakeistas BPK nebeleidžia ne pirmą kartą apklausiamą įtariamąjį laikyti ilgiau nei 24 valandų sulaikytą.

Žiūrėsime, ar iki Vilniaus policijos nuėjo per pusę metų BPK pakeitimai, ar Linas Pernavas išleido visus pinigus naujoms mašinoms, ir nupirkti vieną kitą kodeksą nuovadoms – pamiršo.

 

Donatui Šulkcui pažeidimų protokolų buvo surašyta dar daugiau: net 7, o jo vadovaujamai “Žmogaus teisių stebėjimo asociacijai” Sodra slapta už akių iškėlė bandroto bylą, kurią nors D. Šulcas apskundė, Kauno apygardos teismas tenkino, vien dėl to, jog asociacija turėjo apie 4000 eurų mokestinės skolos.

Tuo pačiu metu Scholestika Katavičienė, iš pat pradžių organizavusi akciją, negavo nei vieno protokolo, o ir jos veikla nėra nei paralyžiuota, nei sustabdyta, kodėl taip yra, nesiimsime svarstyti.

Visais atvejais, Dainiaus Petkaus pavyzdys, kai jį galimai persekioja buvusi žmona,  Lietuvos Vyriausiojo administracinio teismo patarėja Ramunė Glumbakaitė – Petkuvienė, ir Dainius Petkus negali niekaip apsiginti, nes daugelis teisėjų yra geri draugai su jo buvusia sutuoktine, rodo, jog Lietuvoje visos idėjos, kaip pagerinti rinkimus, ar išsirinkti kitokį Seimą, iš piršto laužtos, nes Lietuvą iki šiolei nuo pat Nepriklausomybės valdo policija, prokuratūra, teisėjai ir netgi jų patarėjai.

Ir jie visiškai atsipalaidavę gyvena, nes jie neatsako už savo veiksmus, jų kritikuoti negalima.

Redaktorius Aurimas Drižius gavo naujus įtarimus dėl to, kad šalino teisėją. O kiek žmonių gauna baudas, kad šalina teisėjus? Nors teisėjo nušalinimas yra procesinė teisė ir netgi pareiga.

Susidaryti tokią nuomonę, kokią apie teismus ir teisėsaugą turi Drižius ar Petkus lėmė pati teisėsauga su teismais: nes jie kai ką nors rašo, visiškai nepagalvoja, jog žmonės skaitys ir vertins.

O neretai tenka vertinti sugertuko lygio rašliavas, kur yra pilna gramatinių, stiliaus ir logikos klaidų, kur ginamos mirusių “asmenų” “teisės”. Reikalaujama juos įtraukti į procesą.

Dainių Petkų iš jo rankomis statytų namų buvusi žmona, o iš tikrųjų ilgametė sugyventinė, išvarė greičiausiai, nes jai taip liepė. Miegantį policija išvežė, apkaltinę nebūtais dalykais – “smurtu artimoje aplinkoje”. Teismas jai yra tikroji šeima, o jeigu ten pasakė, kad vyras dabar jau nereikalingas – tai patarėja, 2003 metais baigusi istoriją pedagoginiame universitete, ir vykdo. 

Liko 2 mažamečiai vaikai, nematantys tėvo, ir viena pilnametė, kuri ganėtinai pasimetusi. Tėvas vėl ėjo, žiūrėjo, kas darosi su pilnamete dukra, palaikė ją, ramino. Dukrai pasidarė geriau.

Ne paslaptis, jog net pilnamečiai vaikai labai skaudžiai išgyvena tėvų skyrybas, o šiuo atveju – tėvai gyveno nebesusituokę, ir skyrybų oficialių – nebuvo, “išskyrė”…policija, o konkrečiai – tyrėjas Kazlauskas. 

Nors sutuoktiniai teismui galimai melagingai pareiškė, jog bendro ūkio neveda dar prieš daugiau nei 15 metų, vėliau jie sugyveno net 2 vaikus. Visą skyrybų proceso laiką ir po skyrybų gyveno kartu, visos pajamas buvo bendros, ir kaip minėta, vaikai bendri atsirado. 

Kaip pažymi Dainius Petkus, jis neprieštaraudavo žmonai, nes jis sakė, jog taip bus geriau, jis ir tikėjo ir pasitikėjo.

O štai kur atsidūriau, atsidūsta vyras, kai šitaip pasitikėjau…

Nepaisant visko, kas prieš jį įvyko – sulaikymai, priverstinės ekspertizės, gąsdinimai, ir nauji grasinimai sulaikymu – vyras dirba, anksti keliasi, važiuoja keliasdešimt kilometrų į darbą. Po darbo – namo.

Vyras mąsto vis tiek pamatyti vaikus, tik nežino, kaip teks kovoti, kai visi Vilniaus teismai pažįsta Ramunę Petkuvienę, o kadangi yra dar teisėja R. Petkuvienė, dažnai su ja sumaišo, kai atmetinėja bet kokius jo skundus dėl bet ko.

Dabar tyrėjas grasina suimti, nepaisant, jog suėmimo pagrindų – nėra.

Vyras dirba, ir nors iš jo atimti namai, tvarkosi naujame būste, gyvena tvarkingą gyvenimą.

Teigia, jog dėl neteisėto sulaikymo, kai buvo išvežtas miegantis, neteko ne tik savo daiktų, bet ir didelės pinigų sumos. Todėl viską tenka pradėti iš naujo. Juk į namą įeiti ir pasiimti, kas jam priklauso, uždraudė tyrėjas. Nes jeigu jis pasiims daiktus dabar jau iš tuščio namo – tai ir naują bylą iškels, kad smurtavo gal prieš,..namą? Žmona ir vaikai ten nebegyvena, tas pašalinimas jo iš namo iš viso neaišku, gal kas jo statytas namas nuo nepriežiūros…sugriūtų? 

Kai turi laisvo laiko, galime Dainių Petkų pamatyti ir Zigmo Vaišvilos informatyviose konferencijose, įdėmiai besiklausantį pranešimo. Aktyvus, visuomeniškas žmogus, visavertis visuomenės dalyvis. Prieš tokius tik ir kovoja mūsų teisėsauga, juk reikia užpildyti statistines lenteles, kad nusikaltimus jie tariamai išaiškina. Nesvarbu, kad bylas iš oro sukurpia, o po to ir išaiškina tas oro bylas…

 

Komentarai   

+10 # Atas 2018-01-16 19:53
Ar ir vėl kartojasi fokusai? Žmogų išgrūdo iš jo nuosavų namų? Tik teliuką šitaip galėjo sutvarkyti. Tai bobai turėjo bųti įvykdytas teismas ir nuosprendis vienu metu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2018-01-16 20:37
Tai ir vaikai gal ne Dainiaus,o kokio teismo klerko.?? Tik prirasyti Dainiui? Siaip ,mano nuomone yra tokia.Zmogus gali buti gabus,padorus ir garbingas.Bet jeigu jis patenka bet kokiom aplinkybem i policijos ,prokuraturos ar teismu luoma,jau po pusmecio to buvusio garbingo ir gerbtino zmogaus praktiskai nelike.Tiesiog neimanoma zmogaus atpazinti.Turejau kaimyna.Nuostabus zmogus buvo.Jeigu kaiminysteje kam kokia beda,kam reikia padeti,budavo pirmas ir vidury nakties pagelbes.Bet po pusmecio "teisinej " sistemoj pradirbus,sio zmogaus ne vienas nebesupratom.ir cia ne vien mano pastebejimas,cia visu be isimties nuomone.O Dainiui linkiu rasti savyje daug stiprybes,ir nuo tokios bobelkos visiskai atsiriboti.Nes kai si susiras koki sugulova is teismo labirintu,tai Tave ,Dainiau,padarys atpirkimo oziu,ir visus sunis sukars ant Taves.Negana to,dar ir pasismaginsant Taves,kaip ant pakinkyto asiliuko.Nepyk,tik prisimink mano zodzius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # sakals 2018-01-16 20:48
hienos su grifais ir utelem uztamys si zmogu..."nepriklausomoje" independes Lietuvoje
bet reikia gerai maitintis ir...nenusiminti-tegu jie uzspringsta savo partiniais bilietais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # disidenta 2018-01-17 11:08
sadunaites nedriso suimti -salej,tai policijos suodadarbiams duos uzduoti ,kaip ir Petku-atvesdinti pas ...keliu patruli
uztat ir juokiasi Skvernas is disidentu,kad Lansbergio rinkta dalia leido juos uzlenkt...Petkus,Svarinskas,cilinskas,Pociunas,Ked yte,Kedys,seneliai,garliavos dalyviai-visi jie uztampomi su kieno zinai-Skvernelio,grybauskaites ar Lansbergio?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # CiTaiBent 2018-01-17 21:33
Tai aktyviausias badautojas Petkų Dainiukas vis dar badauja !
Gyvatė tyrėjas tai žinodamas tikriausiai paskambino, klastingai pridėjo prie ragelio skaniai pakepintą dešrą ... ir narzano nukankintas Dainiukas, kaip burtų lazdele mostelėjus, buvo atviliotas tiesiai į cypę :(
Žmonės gerieji, nebūkit žvėrys - pasakykit pagaliau gerbiamam D. Petkui, kad bado akcija senų seniausiai pasibaigė: lai valgo ir kaupia jėgas ateities kovoms !!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Zenonas Priekuliškis 2018-01-17 22:05
> CiTaiBent, kodėl Jūs traktuojate, kad bado akcija senų seniausiai pasibaigė? Jinai pasibaigs tik tada, kai gyvensime teisinėje-demokratinėje, o ne "stribinėje" valstybėje? Kai šie bado akcijos dalyvių baudėjai ir jų vadovai sėdės kitose kėdėse (tarkim elektros), tada gal ir galėsime kalbėti apie bado akcijos pasibaigimą? Dabar galime tik galąsti kirvius ir kalavijus(dalgius) aštrius, balnoti nebeturime ko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # xn 2018-01-17 22:46
citaibentas sisteminis trolis, kuris gauna 2 centus už komentarą. Nekreipk Zeniau dėmesio į jį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # CiTaiBent 2018-01-17 23:22
O ! Ir straipsnelio autorė mus pagerbė !
Labas vakaras Suliko :))
Sisteminiai troliai gauna tik kapeikomis ! Gal net po 10 už nesąmonę .. Įsivaizduoji Zeniuk, kiek tokių reikia prirašyti, kad galėtum padoriai maitintis bent mėnesį :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # expertas 2018-01-21 23:17
pagal atlikta ekspertiza-cia kersija seimo nario N.P. samdiniai,arba keliu policininko ,kurie nieko daugiau ir nedirba,o gauna eiline alga-uz kuria reeik atidirbt...panasus darbeliai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti