Koks premjero S.Skvernelio vaidmuo pedofilijos žudynių istorijoje?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Koks premjero S.Skvernelio vaidmuo pedofilijos žudynių istorijoje?

 

V.Račkauskas teisme pareiškė, kad jo atleidimo siekė S.Skvernelis

 

 Bylą dėl galimo pareigų neatlikimo reaguojant į planuojamus nužudymus Kaune teisiami esam ir buvę policijos pareigūnai pirmadienį pradėjo duoti parodymus jų bylą nagrinėjančiam Vilniaus miesto apylinkės teismui. Teisėjas Valerijus Paškevičius prieš prasidedant apklausai pareiškė, kad kiekvieno žmogaus su antpečiais pareiga atsakyti už tai, ką padarė ir gintis nuo to, ko nepadarė.

 

Pirmasis parodymus duoda buvęs Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas. Savo liudijimo pradžioje jis išreiškė apgailestavimą, kad dėl jo dar keturi policininkai turėjo sėsti į kaltinamųjų suolą, o teisiami dėl to, kad jo atleidimo iš darbo siekė dabartinis policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

 

Po V.Račkausko apklausos parodymus duos ir buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro vado pavaduotojas Tomas Ulpis, Kriminalinio policijos biuro pareigūnai, operatyvinius veiksmus atlikę Dariušas Sinkevičius ir Vitalijus Vitkovskis bei jų vadovas, Nusikaltimų tyrimo 1-osios valdybos 1-ojo skyriaus viršininkas Emilijus Damukaitis. Kaltinimai esamiems ir buvusiems pareigūnams pateikti dėl jų veiksmų reaguojant į planuojamus teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymus. Mindaugas Žalimas pareiškė prieš žudynes apie planuojamus D.Kedžio veiksmus įspėjęs policijos vadovybę, tačiau pareigūnai esą nesiėmė jokių veiksmų, kad užkirstų joms kelią. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pernai lapkritį Kauno rajono apylinkės prokuratūroje ir tuoj pat perduotas Generalinei prokuratūrai.

 

D.Kedys kaltino V.Naruševičienę leidus tvirkinti jo ir L.Stankūnaitės mažametę dukrą bei šios pusseserę, pačios V.Naruševičienės mažametę dukrą. J.Furmanavičių ir Andrių Ūsą D.Kedys kaltino pedofilija. Dviejų instancijų teismai A.Ūsą išteisino.

 

Po žudynių besislapsčiusio D.Kedžio kūnas rastas 2010 metų balandį prie Kauno marių. Teisėsauga teigia, kad jis mirė nesmurtine mirtimi.

 

Laisvas laikraštis

Peržiūros: 1186

Komentarai   

+13 # jeronimas 2018-01-15 09:12
Garliavos byla anksciau ar veliau bus garbingo teismo ivertinta.Jau dabar pradejo lysti faktai i dienos sviesa.Paziurekit ,auksciausias pareigas einantys ir eje jau pjaunasi tarpusavyje.O tai geras zenklas,geresnio ir buti negali.Kai vilkai medziokleje susipjauna,laimikis turi galimybe likti sveikas.O jeigu kalbant bent kiek pagalvojus,manau ,kad Rackauskas turi ne kiek ne maziau faktu del sios bylos zudikes,nei tarkim koks Skvernelis,Valantinas ,advokatas neses mergaite sukryziuotom kojom,ar Cininas.Taip ,kad sendien pulinys ar votis prisirpusi,ir kai plish,bus daug faktu apnuoginta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # yra 2018-01-15 12:29
tiesioginis-del to jam ir juokinga,kad Lietuvoje like dar lietuviu...vienai kadencijai
reikia skubeti,kol girti balsuoja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atas 2018-01-15 22:25
Koks čia kvailys rašo tokį straipsnį apie D. Kedžio slapstymąsi? Taigi įvykį mačiusių liudininkį buvo duoti parodymai, kaip prie Naruševičienės namų, tiesiog gatvėje kažkokių banditų Kedys buvo supakuotas, pagrobtas, o po netrumpo laiko nužudytas rastas numestas prie marių. Kažkas stengiasi atmazinti valdžioje sėdinčius banditus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti