Pedofilijos ir žudymų istorija toli gražu nesibaigė: kur prievarta paimta mergaitė, ir ar viso ji gyva?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Pedofilijos ir žudymų istorija toli gražu nesibaigė: kur prievarta paimta mergaitė, ir ar iš viso ji gyva? 

Audrius Nakas

 

Stebėti teismo posėdžio atėjo aktorė Elvyra Žebertavičiūtė, disidentė Nijolė Sadūnaitė bei kiti garbūs žmonės. Nuotr. facebook.com.

Stebėti teismo posėdžio atėjo aktorė Elvyra Žebertavičiūtė, disidentė Nijolė Sadūnaitė bei kiti garbūs žmonės. Nuotr. facebook.com.

Šiandien (sausio 11 d.) buvau teisme, iškvietė kaip liudininką. Pamačiau ten visą būrį garbių žmonių, atėjusių stebėti posėdžio – disidentę Nijolę Sadūnaitę (susitariau susiskambinti, reikės gal interviu paimti), aktorę Elvyrą Žebertavičiūtę, skulptorę Joaną Noreikaitę ir t. t. Teisme atsakovė – Laimutė Kedienė, ieškovas – buvęs Lietuvos generalinio prokuroro pavaduotojas Kęstutis Betingis. Kaip supratau, buvęs prokuroras jaučiasi apžmeižtas.

 

Iš manęs norėjo informacijos apie vieną straipsnį, prieš 7-ius metus skelbtą ekspertai.eu.

 

Apie šią bylą buvau tik paviršutiniškai girdėjęs, tačiau dabar norėsiu pasidomėti plačiau. Suprantu viena – pedofilijos ir žudymų istorija toli gražu nesibaigė, ir neteisūs tie, kurie galvoja, kad žmonės viską pamiršo, ir traukinys nuvažiavo.

 

Ne, toli gražu nenuvažiavo. Reikia atsakymų į klausimus, vienas iš jų – kur prievarta paimta mergaitė, ir ar iš viso ji gyva? Juk ji jau paauglė. Nesu sąmokslo teorijų megėjas, tačiau neseniai sulaukiau informacijos iš tam tikrų šaltinių, kad vaiko nebėra.

 

LR atsakingi veikėjai turi pateikti tautai atsakymus apie LR pilietę su aiškiais įrodymais ir išsklaidyti visas tas negeras teorijas.

 

Klausimų, kaip gerai visi supranta, yra ir kur kas daugiau, tačiau iki šios dienos nėra jokių atsakymų.

 

Taip pat pridedu kelias fotografijas iš teismo.

Peržiūros: 1540

Komentarai   

+15 # istorikas 2018-01-12 22:13
kai teisdavo partizanus-stebetiju is salies neleisdavo-tuo ir skiriasi sis teismas-leidzia stebet,kaip nuteisia nekaltus,kad iseje pasakytu-ka galvoja apie dabartine ir tuomete Lietuva-kai teisia ir uz zodi piderastas!O zodis lesbijiete yra uzdraustas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # jeronimas 2018-01-13 00:32
Pagal valdzioje atsakingu "ponu" veiksmus,labai panasu ,kad abieju mergaiciu nebera arba joms istrinta atmintis iki tiek ,kad josnet nezino kas jos ir kur jos.Jeigu valdzios nieksai neatsakys i zurnalistu klausimus,manau,tuomet pilietine visuomene bus priversta rinkti parasus ir kreiptis i zmogaus teisiu teisma.Negali taip buti 21 amziuje,kad paima vaika jega,klykianti is seneliu,ir kiek metu nesuteikia galimybes netgi vaikui perduoti dovaneles arba gauti laiskiuka.Tai nusikaltimas zmoniskumui,ir nereikia cia kalbeti ,kad seneliai vaika tvirkino.Tvirkinamas vaikas savo tvirkintojui rankom kaklo neapsikabina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # tai 2018-01-17 11:58
musu nesaugo-yra pavojus kiekviena diena-kaip ir tai mergaitei apie kuria klause-melagiai,apsimeta ,geda!Geda! Gead! turejo saukti visi susirinke statistai seime-vadinasi-ten nebuvo-laisves gyneju-isskyrus Nijole Felicija Sadunaite!Kia i Laisves minejima susirenka bailiai-blogas signalas visai tautai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti