Zigmas Vaišvila : "Laukiame Jūsų veiksmų, ponia Prezidente, arba Jūsų atsistatydinimo"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.39 (14 Votes)

 

 

Zigmas Vaišvila. Sausio 13-oji – mūsų valstybės ir už ją žuvusiųjų diena.

 

Prisiminkime ir įsiklausykime į Arkivyskupo emerito Sigito Tamkevičiaus žodžius, pasakytus Seime: Lietuvai reikia meilės tiesoje. Šiuos žodžius pasakė Žmogus, savo gyvenimu ir patirtimi liudijantis mūsų Lietuvos Laisvės bylą. Laivės bylą, išdėstytą Lietuvos katalikų bažnyčios kronikoje ir Arkivyskupo emerito Sigito Tamkevičius, jo bendražygio a.a. monsinjoro Alfonso Svarinsko iškentėtą nelaisvėje. Šiemet Laisvės premija Sausio 13-ąją bus įteikta šio kančių kelio eilinei – sesei Nijolei Sadūnaitei.

Tą Sausio 13-osios naktį skubėjome į Aukščiausiąją Tarybą, prie TV bokšto ir į Konarskio gatvę Vilniuje, prie savivaldybių kituose miestuose, prie Lietuvos televizijos Kauno redakcijos, Sitkūnų ir Juragių TV bokštų. Nes visi žinojome, kodėl tai darome. Dėl mūsų valstybės, dėl mūsų pačių. Dėl mūsų Laisvės ir teisės spręsti, kaip mums gyventi.

Ne dėl Vytauto Landsbergio, buvusio Aukščiausioje Taryboje, ne dėl Algirdo Kaušpėdo, užsibarikadavusio Lietuvos radijo ir televizijos vadovo kabinete, netgi ne dėl Eglės Bučelytės, iš televizijos ekrano skelbusios mums paskutiniųjų laisvo televizijos ir radijo eterio minučių naujienas. Ir net ne dėl būsimos Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, Tarybų Sąjungos 1991 metais išsiųstos tobulintis į Jungtines Amerikos Valstijas.

Tai darėme dėl mūsų valstybės.

Arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius vėl kreipėsi į mus. Šį kartą dėl a.a. Kardinolo Vincento Sladkevičiaus, matyt, paskutinę minutę įrašyto į Lietuvos priešų gretas, pasinaudojus Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui mūsų valstybės suteiktomis galiomis. 

Mūsų valstybės valdžią turintieji pamiršo svarbiausią – atsakomybę dėl jų veiksmų ir jiems mūsų valstybės patikėtų pareigų.

Sausio 13-osios išvakarėse mes neišgirdome Vytauto Landsbergio žodžio, visų pirma, dėl a.a. kardinolo Vincento apšmeižimo. Kaip ir 1991 – 1992 metais, besidraikant KGB voratinkliams.

Mes neišgirdome ir Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžio dėl a.a. kardinolo Vincento apšmeižimo, dėl jį apšmeižusiųjų atsakomybės. 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasipiktinimą dėl tokių pačių Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro veiksmų mes išgirdome 2012 metais. Tada Prezidentė viešai pasipiktino, kad paviešinta, jog tuometinis Lietuvos kriminalinės policijos vadovas Algirdas Matonis buvo etatiniu TSRS KGB darbuotoju. 

Š.m. sausio 5-osios KGB „dovana“ Lietuvai ir ponios Teresės Birutės Burauskaitės paaiškinimas, kad tai yra mūsų atgrąsymas nuo nostalgijos „sovietinei“ praeičiai – tai mūsų visų ir mūsų valstybės, už ją žuvusiųjų įžeidimas. Įžeidimas, dėl kuriio net neatsiprašyta.

Š.m. sausio 3-ios dienos spaudos konferenciją Seime, kurioje paliudijome Vytauto Landsbergio ir jo įkurtos konservatorių partijos istorines patirtis, užsakant, organizuojant ir dangstant teroristines akcijas, valstybės išpardavimą ir išdavimą, baigiau prašymu Vytautui Landsbergiui aprimti ir nebekiršinti Tautos. Labai nuoširdžiai tikėjomės ramesnių metų.

Tačiau sausio 5-osios atsakas taip vadinama KGB korta peržengė visas įmanomas padorumo ribas. Jokiomis „neužmirštuolėmis“ ar savanorių, gynusių Lietuvą, atranka pagal jų lojalumą vienam asmeniui ir vienai partijai, ne tik nieko nebeįtikins, bet ir neišgelbės jūsų, besivadinančių vieninteliais Lietuvos patriotais ir manančių esant vieninteliais, turinčiais teisę teisti, teisę spręsti, kas myli Lietuvą ir kas jos nemyli. 

Kas jums suteikė teisę vieninteliams spręsti, kas yra KGB-istas Lietuvoje, ir kas juo nėra?

Kas jums, Lietuvos Prezidente, suteikė teisę apsimesti, kad nesuprantate, kas įvyko, ir vaidinti tik Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ečio paminėjimo šventę? Buvimas Rusijos Federacijos valstybės paslaptimi jums tokios teisės nesuteikė. Lietuvos Respublikos piliečiams 2013 m. sausio 13-ąją pasižadėjote: Laisvę turime ginti kiekvienas ir kasdien.

Laukiame Jūsų veiksmų, ponia Prezidente, arba Jūsų atsistatydinimo.

 

Peržiūros: 3004

Komentarai   

+66 # Iš Kanados 2018-01-12 15:14
Ačiū Zigmui Vaišvilai už daugelio išsakytas mintis. Tikrai, mes daugelis kartu laukiame....Asmeniškai aš - NEAPKENČIU IŠVERSTASKŪRIŲ, KOLABORANTŲ ir APSIŠAUKĖLIŲ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Albina 2018-01-12 20:15
Kas galėtų paneigti galimybę, kad …mūsų prezidentė - KGBistė MAGNOLIJA? Negi jūs manote, kad "durnių laivas", registruotas ofšoruose, už kurį kasdien sumokame daugiau kaip po pusę milijono, be jos palaiminimo atsirado? O Snoro užgrobimas - irgi jai nežinant? Per dvi kadencijas tiek pridirbo, kad tikrai demokratiniame pasaulyje seniai jau sėdėtų, o mums (zombiams) vis dar tinkama vadovauti!? O jos 10 kart pakeista KGBistinė biografija (praeitis) jau vien ko verta! APKALTOS ir nieko daugiau šitai išverstaskūrei! Paksas šalia jos - šventasis ir tai pašalintas, o toji ir toliau “dirba”, tik…kam?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Atas 2018-01-12 21:58
Na ir jumoristas tas Vaišvila! ,,Laukiame jūsų veiksmų ir atsistatydinimo,,," Turint tokį užnugarį atsistatydinti? Juokaujate?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Antanas 2018-01-12 23:20
Z.Vaišvla, ar matei per televiziją, kaip aiškino amerikiečių ękspertai, kad mūsų žemdirbystei skirta žemė jau netinka jų sunkiasvorei technikai, reikia Pensilvanijos poligonų Lietuvoje, tankams kelių ruošiantis karui. manau, kad mes pavirsime ištisu kariniu rytų Europos poligonu- Lithuania.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Jonas 2018-01-14 10:45
paprastu zmoniu LKP valdzia visiskai negirdi,taciau kai byloja tiesa is AT sales -girdi visas pasaulis-Lietuva zudoma LKP ir zeku ar girdite Jus uzatlanteje,Briusely,
Kad prabilo du disidentai tai gerai,bet kad kiti tyli -jau blogai!Du balsai tyruose gal būti nustelbti-palaikykime ir saugokime-nuo sunaikinimo Sadunaite ir likusius partizanus!Valdzios padlaizunus tiesiog ignoruokime,o is LKP turi duoti atsakyma iki 16vasario,ar jie igalus ar ne
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # jeronimas 2018-01-14 21:10
Puse Lietuvos deportuoti i uzsieni.cia toks nuopelnas magnoliju deduliu,mariju,studentu, ir dardaugelio tame uzsislaptinusiu save sarase 75metams.Kaip gali sitoks apsilupeliu kontingentas ,kad ir prisisege tas nemirstuoles,stoveti valstybes sirdyje,seimo saleje,ir lyg niekur nieko nebuve,kaip baisiausi kovotojai uz laisve,girtis ,dydziuotis ir sveikinti vieni kitus?? I ka sendien paversta valstybes sirdis,kad joje trypia tie,kurie ne tik nekovojo uz Laisve,bet dare viska,kad tos Laisves Tauta nepasiektu?kam tie grazus zodziai,"ponai",jeigu jusu sirdis virtusi skuduru,o is burnos zodziai shudu pavirte??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # expertas 2018-01-21 12:15
taip du signtarai Rolka ir Zigmutis-verslininkai-pamate,kad verslui taipogi jau salygu nera tai sako :gal atsistatydink Polikarpo dukrele-mes norim jau "pavaldyt",o zmones palauks ,kol nieko neliks...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti