Gylys: reikia papasakoti apie Landsbergio darbą KGB

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.45 (11 Votes)

Gylys: reikia papasakoti apie Landsbergio darbą KGB 

POLITIKA

 

Buvęs užsienio reikalų ministras kreipėsi į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadovybę su prašymu "pasakyti tiesą" apie Vytauto Landsbergio darbą KGB

VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Buvęs užsienio reikalų ministras Povilas Gylys paragino Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadovę Teresę Birutę Burauskaitę pripažinti, kad pirmasis faktinis Lietuvos Respublikos vadovas Vytautas Landsbergis dirbo KGB.

 

 

LGGRTC: ranka parašytas KGB agentų žurnalas turi būti vertinamas kritiškai

Apie tai Gylys parašė savo Facebook paskyroje, komentuodamas žinomo sovietų aktoriaus Donato Banionio paskelbimą KGB agentu.

 

"Na ką gi, ponia Burauskaite, negalintį apsiginti kardinolą Sladkevičių, jūs demaskavot. Vadinasi atėjo laikas pasakyti tiesą ir apie Dėdulę (Landsbergio slapivardė — Sputnik). Jeigu ėmėtės švarinti Lietuvą, švarinkit toliau", — parašė Gylys.

 

Anksčiau Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras paskelbė, kad Banionis, miręs 2014 metais, neva dirbo KGB į turėjo slapivardį Bronius. Anot Centro, jis teikė KGB informaciją apie Amerikoje gyvenančius lietuvius.

 

Centro spaudos tarnyba pažymėjo, kad paviešintas archyvinių duomenų sąrašas ir kiti KGB dokumentai turi būti vertinami kritiškai, nes visas KGB agentų registracijos žurnalas parašytas ranka.

 

 

 

Read more: http://sputniknews.lt/politics/20180109/4808257/gylys-reikia-papasakoti-apie-landsbergio-darba-kgb.html

Peržiūros: 3263

Komentarai   

-25 # J.Radovičius 2018-01-09 12:58
P.Gylys tuščiai piarinasi. Apie Landsbergį tiesioginių dokumentų nėra, taip jam Burauskaitė ir atsakytų. Viskas yra išdėstyta R.Janutienės knygoje "Dinastija".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # vladas lukosevicius 2018-01-09 15:50
Čia tau taip atrodo Jurijau , kad nėra apie tą Lansbergą , ir jis taip mano .
KGB prostitutė irgi manė jog nieko neliko ,,, o dabar jai švieia baudžiama byla už LRS VRK pateiktų dokumentų klastojimą ir apkalta .
PREZIDENTŪRA BANDO NUSLĖPTI , kad S. Peterburgo Ždanovo universiteto vadovybė oficialiai kreipėsi 2015m. į Grybauskaitę , kad ji duotų sutikimą paviešinti jos universiteto bylą , nes labai daug kas domėjosi jos byla .
O prezidentės vardu atsakė Giedrius Krasauskas , kuris kategoriškai uždraudė paviešinti Grybauskaitės bylą .
Tai ką slepia KGB prostitutė ?
Bijo apkaltos ir liustracijos istatmo pritaikymo ?
Mano facebook sienoje išviešinta jos Ždanovo universiteto byla .
Net anglai apie tai parašė....
Ikėliau tuos dokumentus į savo Google+ sieną .
Pagooglinkite....

,,, What is Grybauskaite silent about? – UK Indymedia ,,,
https://www.indymedia.org.uk/en/2016/07/525944.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # J.Radovičius 2018-01-09 20:34
Man ne atrodo, bet aš sužinojau iš Janutienės knygos "Dinasitija", jog bent Vilniuje tiesioginių dokumentų apie Landsbergį nėra. Matyt, buvo, bet nebėra. Teisybė, užtenka ir netiesioginių įrodymų, suvestų toje knygoje, bet jie turi labiau moralinį pobūdį, žmonėms tai nesvarbu, jie nežino, ką su tuo daryti. O dėl tiesioginių įrodymų dar prieš kokius 15 m. prof. Ksaveras Purvinskas važiavo į FSB Podolsko archyvą, tačiau ten jam nieko neaiškino.
Tiek dėl Landsbergio, tiek dėl Grybauskaitės paieškas, žinoma, reikia tęsti, bet neverta ties tuo užsiciklinti, nes vargu bau kada nors kas nors bus rasta, o turimi dokumentai dėl Grybauskaitės niekam neįdomūs (juk Janutienės knyga "Radonoji Dalia" jokių pasekmių nesukėlė net Europarlamente) ir niekas jos į teismą netrauks. Visai kas kita moralinis tų asmenų nepriimtinumas, tačiau tokios plotmės niekas mūsuose nesupranta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Atas 2018-01-09 22:00
Gali būti labia realu, kad apie Lansbirbį tiesioginių dokumentų nebėra, kai toks galvočius, tai galėjo savo dokumentus paimti ir sunaikinti. O tai jo slapyvardis ne ,,Dėdulė"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # sakas 2018-01-09 13:14
kiekvienas geras darbas reikalingas
per sausio trilikta uzsisegs dedule ir magnolija nezabudkas-o tai reiskia-kad jie dar nepmirso kam dirba-tik tautai Burauskaite-nezabudka turi atvert kortas kaip bureja is gero salono...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # jeronimas 2018-01-09 14:28
Gylys nebijo garsiai reikalauti,nes tokia pavarde jokiuose kgb stukaciu dokumentuose neegzistuoja.Bet koncervatnyku gauja privers sensaciju praneseja Burauskaite,atkapstyti vistiek kokia deme.Ir skaitysime,kad kazkur ,kazkada Povilo Gylio senelio zmonos trecios kartos dedes arklio pusbrolis ,vaziuodamas miestelio aiskeje ne tik nusizvenge ,bet dar ir maktingai nusikakojo.Koncervatnykai ,ypac ju patrijarkas -shudo specialistas.Todel tokie bredai jiems arti sirdies .Bet man idomu ,ne jau tik Povilas Gylys is keliu tukstanciu armijos valdzios niekseliu ,yra skaistus ir svarus ir nebijo tu kgb sukurptu "bestseleriu"??? Nejau daugiau visiems ramu ir spakaina ziurint i priessventines ismestas burauskaiciu "naujienas"?? Nejau visi vel laukia per tvartelio langeli ar is balkoniuko dedules-sputnik garsines analizes apsishudinimo klausimu ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # sakas 2018-01-09 22:41
yra gi ir petkeviciaus trilogija apie juosa,Sakalo liudijmai,savanorio Musteikio,kapt.Gulbino,plk.Miseviciaus,Ksavero,zod iniai liudijimai-kas tas archyvas,kai zmones liudija ir...veles gen.Kubiliuno,Dusanskio nukankintos veles,pasikore,nusizude,isprievartauti,susidegine, pabege i JAV,kitas valstybes-jie visi tos nezabudku Lietuvos liudininkai
ir daugelis budeliu tikisi,kad jiems bus atleista,o kai kas kliedi,kad paminklus budeliams jau statysim...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti