Visi Vytauto Landsbergio nusikaltimai (pildoma)

Peržiūros: 42812
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.84 (46 Votes)

Vytauto Landsbergio padėjėjas Andrius Tučkus rengė ir finansavo terorizmą (bombų sprogdinimus)

Kodėl A.Tučkus dar nesuimtas?

 

Aurimas Drižius

1990 m. spalio 5 d. buvo susprogdinta Kryžkalnyje esanti skulptūra „Motina“ – teroristai padėjo sprogstamosios medžiagos ir sukėlė sprogimą, apgadindami skulptūrą.

Tie sprogdintojai net neslepia, kad tai padarė, tačiau savo poelgiu dabar jau nebesididžiuoja. Tai Vytautas Šustauskas ir šiaulietis savanoris Žilvinas Razminas.

Apie savo įvykdytą teroro aktą jie viešai papasakojo sausio 3 d. įvykusioje  Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje Seime „Pirminės Lietuvos valstybės pamatų supuvimo priežastys“.

 

Vytautas Šustauskas liudija, kad šį Vytauto Landsbegio nurodymą jam perdavė Vytauto Landsbergio nepakeičiamas padėjėjas Lietuvos Laisvės Lygos narys Andrius Tučkus, už šią provokaciją pažadėjęs 1000 USD atlygį. Kaip turėjo jaustis Žilvinas Razminas, gavęs šią užduotį iš Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo simboliu tapusio asmens, tegali pasakyti jis pats. Nebent manyti, kad tuometinis Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis žinojo daugiau, nei Žilvinas Razminas. Signatarė Nijolė Oželytė Kryžkalnio Motinos susprogdinimą pavadino labai žemu įvykiu ir nurodė, kad taip elgiasi Rusija. O kaip vertinti šios provokacijos užsakovus, Nijole Oželyte? Ar vis dar siūlysi jiems statyti biustą Vilniaus Lukiškių aikštėje? Negirdėjome, kaip šį vandalizmo aktą vertina Andrius Tučkus ir Vytautas Landsbergis.

 

 

„Prisidėjau prie tos akcijos, - pasakojo Ž.Razminas, - dalyvavau apgadinant šį paminklą, nes nepavyko jo sunaikinti. Tačiau dabar visai nesididžiuoju tuo, ką padariau, netgi priešingai. Tada man atrodė, kad viską, ką man sakė kariuomenės vadai ir  valdžia, yra teisinga, ir kad mes kovojame už Lietuvą. Tačiau dabar man viskas atrodo priešingai – tai, ką mes darėme dėl Lietuvos, tai dabar man atrodo, kad mes kenkėme Lietuvai. Naikinti meno paminklus, nesvarbu, kad jie atstovavo ne mūsų ideologijai, dabar man atrodo nežmoniška ir nusikalstama. Kai sprogdinau bombą, gabalą skulptūros – su menininko inicialais – pavyko nuskelti. Ir tada man suskaudo širdį – atrodo, sprogdinau gerai, tačiau menininkas dirbo – puikiai žinau, kiek reikia įdėti darbo, kad sukurti tokį paminklą. Tuo labiau apmaudu, kad po to atėjo kažkoks Audriaus Butkevičiaus šnipelis ir mums už šį darbą automobilyje sumokėjo po 50 dolerių. Paskui, kai sužinojome, kas mums tuos pinigus padavė – tai buvo Andrius Tučkus, V.Landsbergio šešėlis ir jo dešinioji ranka . Dėl to mes pasipiktinome signatarės Nijolės Oželytės pasisiakymu televizijoje, kad tie, kurie susprogdino tą skulptūrą, buvo rusų agentai. O tai kaip tada pavadinti tuos, kuris per Tučkų užsakė ir sumokėjo už šį teroro aktą? Gal tai yra trigubas agentas, tas Vytautas Landsbergis? Todėl visų tų, kuriems ši skulptūra buvo brangi, aš labai atsiprašau.

 

 

1972 m. Z.Vaišvila su kitais Šiaulių moksleiviais dalyvavo šios skulptūros atidaryme. Tai buvo 8 metrų aukščio skulptūra, sukurta skulptoriaus Bronius Vyšniauskas, vaizduojanti motiną, laikančią ąžuolo šakelę. „Mus atleido nuo pamokų, tautiškais rūbais aprengti dalyvavome šioje paminklo atidengimo ceremonijoje“, - sakė Z.Vaišvila.

 

Vytautas Šustauskas liudija, kad šį Vytauto Landsbegio nurodymą jam perdavė Vytauto Landsbergio nepakeičiamas padėjėjas Lietuvos Laisvės Lygos narys Andrius Tučkus, už šią provokaciją pažadėjęs 1000 USD atlygį. Kaip turėjo jaustis Žilvinas Razminas, gavęs šią užduotį iš Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo simboliu tapusio asmens, tegali pasakyti jis pats. Nebent manyti, kad tuometinis Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis žinojo daugiau, nei Žilvinas Razminas. Signatarė Nijolė Oželytė Kryžkalnio Motinos susprogdinimą pavadino labai žemu įvykiu ir nurodė, kad taip elgiasi Rusija. O kaip vertinti šios provokacijos užsakovus, Nijole Oželyte? Ar vis dar siūlysi jiems statyti biustą Vilniaus Lukiškių aikštėje? Negirdėjome, kaip šį vandalizmo aktą vertina Andrius Tučkus ir Vytautas Landsbergis.

 

„Prisidėjau prie tos akcijos, - pasakojo Ž.Razminas, - dalyvavau apgadinant šį paminklą, nes nepavyko jo sunaikinti. Tačiau dabar visai nesididžiuoju tuo, ką padariau, netgi priešingai. Tada man atrodė, kad viską, ką man sakė kariuomenės vadai ir  valdžia, yra teisinga, ir kad mes kovojame už Lietuvą. Tačiau dabar man viskas atrodo priešingai – tai, ką mes darėme dėl Lietuvos, tai dabar man atrodo, kad mes kenkėme Lietuvai. Naikinti meno paminklus, nesvarbu, kad jie atstovavo ne mūsų ideologijai, dabar man atrodo nežmoniška ir nusikalstama. Kai sprogdinau bombą, gabalą skulptūros – su menininko inicialais – pavyko nuskelti. Ir tada man suskaudo širdį – atrodo, sprogdinau gerai, tačiau menininkas dirbo – puikiai žinau, kiek reikia įdėti darbo, kad sukurti tokį paminklą. Tuo labiau apmaudu, kad po to atėjo kažkoks Audriaus Butkevičiaus šnipelis ir mums už šį darbą automobilyje sumokėjo po 50 dolerių. Paskui, kai sužinojome, kas mums tuos pinigus padavė – tai buvo Andrius Tučkus, V.Landsbergio šešėlis ir jo dešinioji ranka . Dėl to mes pasipiktinome signatarės Nijolės Oželytės pasisiakymu televizijoje, kad tie, kurie susprogdino tą skulptūrą, buvo rusų agentai. O tai kaip tada pavadinti tuos, kuris per Tučkų užsakė ir sumokėjo už šį teroro aktą? Gal tai yra trigubas agentas, tas Vytautas Landsbergis? Todėl visų tų, kuriems ši skulptūra buvo brangi, aš labai atsiprašau. Negalvojau, kad dariau blogai. Panašiai matyt galvoja ir daugumą tų Lietuvos šaulių ir savanorių, kurie rengiasi pulti Lietuvą nuo rusų, o šie nepuola. Jie irgi pasirengę šaudyti, ir šaudyti tokius, kaip aš“.

Vytautas Šustauskas liudijo, kad Kryžkalnio motinos susprogdinimas buvo jo darbas, ir jis dabar to gailisi. „Tikrai padarėm klaidą, tačiau mes buvome kareiviai, ir jeigu buvo prašymas iš aukščiau, mes turėjome tą įsakymą įvykdyti, - pasakojo V.Šustauskas, - kaip tik tuo metu vykdėme bado akciją prie vyriausybės, vertėme Prunskienę, atėjo Tučkus ir manęs paprašė, kad „reikia susprogdinti kryžkalnio motiną“.  Nors ankčiau vertėme paminklus Leninui ir Dzeržinskiui, tačiau tokio paminklo niekada nebūtume sprogdinę. Manau, kad padarėm klaidą nežinodami, vykdydami tai, kas paprašyta. Manau, kad tokį nurodymą davė Landsbergis, nes niekas nebuvo nuteistas už tą nusikaltimą. Pagalvojau, kas galėtų susprogdinti, kreipiausi į Žilviną Razminą, nuvykome į Kryžkalnį, susprogdinome paminklą labai durnai, mes patys galėjome žūti“.

V.Šustauskas pasakojo ir tai, kad sausio 13 d. jam buvo duota užduotis žudyti „Lietuvos priešus“. „Atėjo iš Panevėžio trys žmonės, parodė man sąrašą tų žmonių, kuriuos turėjau sušaudyti ir kurie buvo nepalankūs Landsbergiui. Pirmas buvo įrašyatas Brazauskas, paskui Prunskienė, Beriozovas, kiti žmonės, kurių neprisimenu. Buvo nurodytos ir jų gyvenamos vietos, giminių adresai, kur jie gali slėptis. Norėjau tą sąrašą nusikopijuoti, tačiau jie man nedavė. Žodžiu, per tą sausio 13 d. sumaištį aš dar turėjau pralieti kraujo. Tų žmonių nepažinojau, todėl jiems pasakiau, kad įsakymą man turi duoti ano vadas, Lietuvos laisvės lygos vadovas Antanas Terleckas.  Tada man užteko proto atsisakyti vykdyti tokį prašymą. Turėjau ir daugiau nurodymų likviduoti žmones, ir visi tie įsakymai atėjo iš aukščiausio vado – Vytauto Landsbergio.  Pažiūrėkite, kiek nužudymo buvo įvykdyta jo nuodymu – Juro Abromavičiaus, kuris rinko duomenis apie Bražuolės tilto susprogdinimą. Dėl to tilto – pas mane buvo atvažiavę keli savanoriai, kurie siūlė sudalyvauti vienoje akcijoje, tačiau kiti pasakė, kad tai bus nešvarus darbas. Po kelių dienų buvos susprogdintas tas Bražuolės tilto. Man bandė „pripaišyti“ šį nusikaltimą, ir per Kryžkalnį sprogdinimą man norėjo priskirti šį sprogdinimą. O dėl Kubiliaus – galiu pasakyti tiesiai – Seimo posėdžių salėje jis atvirai paklausė Grigaravičiaus, kodėl šis nesuima Šustausko, kuris čia sėdi svečių ložėje. Paskui Kubilių nutvėriau kavinėje, ir paklausiau, ką jis ten šneka – atsakė, kad „turi operatyvinių duomenų“. Atsakiau, kad tas durnius nieko neturi. Visą laiką gaudavome įvairių nurodymų ką nors padaryti, ir manua, kad jie atėjo iš AT pirmininko Landsbergio. Kai išvedinėjo rusų kariuomenę, mane pasikvietė, ir pasakė, kad reikia primušti tuos kareivius kur nors stotyje Aš nesupratau – sakau, kad reikia džiaugtis, kad jie išeina. Man pasakė, kad taip parodysime, kad mes tuos rusus išvejame. Tačiau vėl nesutikau – ačiū Dievui, dar įsijungė smegenys. Todėl visą laiką maniau, kad Landsbergis yra nešvari figūra. Kartą jo paklausiau, kodėl jis manęs taip nemyli. Landsbergis atsakė, kad jis man niekada neatelis, nes aš neva apšmeižiau jo mirusį tėvą. Nes aš pirmas parašiau straipsnį, gavęs informacijos iš tuometinių KGB darbuotojų. Mat Landsbergiui Kaune buvo gražintas namas, nors jokios privačios nuosavybės tuo metu Lietuvoje nebuvo. Po kiek laiko „Respublika“ paviešino, kad Landsbergis yra KGB agentas „Dėdulė“. Nuo to laiko jis ant manęs pyksta, net kai buvau Kauno meras, Landsbergis buvo atvažiavęs, ir sveikinosi, sakydamas, kad aš „kažkur matytas“. 

V.Šustauskas prisiminė, kad jis sugalvojo, kad bus gražiau, jeigu Lenino paminklas bus padegtas, o ne ištepliotas dažais. „reikia pradėti galvoti, kodėl Lietuva tokia suskaldyta, o žmonės vienas kitam tapo vilkais, ir netoli jau prieisime iki pilietinio karo“, - sakė jis.   

V.Šustauskas mano, kad daug Lietuvos garsių žmonių, kaip Veselka arba Bronius Lubys, buvo nužudyti, imituojant natūralią mirtį. ‚Daug paslaptingų mirčių nėra išaiškinta, ir gal būt, tai bus išaiškinta, kai į Seimą ateis tikri patriotai, o ne tie, kurie nori prisikimšti kišenes, - kalbėjo V.Šuštauskas, - artėja prezidento rinkimai, ir aš šiandien nematau žmogaus, kuris juo galėtų būti. Atvirai pasakius, norėčiau, kad prezidentu būtų Zigmas Vaišvila – gal tada kas nors keistusi pačioje Lietuvoje. Nes dabar žmogus Lietuvoje yra nulio vietoje. Todėl norėčiau, kad visa mūsų politika radikaliai keistųsi. Kai buvau Kauno meras, šiluma Kaune buvo pigiausia, nes dėka rusų ambasadoriaus pirkau dujas tiesiai iš „Gazpromo“. 

1972 m. Z.Vaišvila su kitais Šiaulių moksleiviais dalyvavo šios skulptūros atidaryme. Tai buvo 8 metrų aukščio skulptūra, sukurta skulptoriaus Bronius Vyšniauskas, vaizduojanti motiną, laikančią ąžuolo šakelę. „Mus atleido nuo pamokų, tautiškais rūbais aprengti dalyvavome šioje paminklo atidengimo ceremonijoje“, - sakė Z.Vaišvila.

 

Klaipėdos apygardos teisme baigiama nagrinėti baudžiamoji byla Nr 01-2-00001-15, kurioje be kitų kaltinamųjų antivalstybine veikla kaltinamas ir šiaulietis Žilvinas Razminas.

Spaudos konferencijos dalyviai aptars Lietuvos valstybės vardu veikiančių pareigūnų 2015 m. surašyto kaltinamojo akto Ž. Razmino atžvilgiu aplinkybes. Ž. Razminas kaltinamas ir tuo, kad turėdamas tikslą platinti atvyko apklausai į Šiaulių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, parsigabeno 5-ias proklamacijas „TAUTIETI“ ir jas viešai platino Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato patalpose tarnybiniuose kabinetuose Nr. 221, 321, 321 a, 334 ir 263. Prokuratūra mano, kad šiais savo veiksmais Ž.Razminas padarė nusikalstamą veiką, numatytą LR BK 121 str., 122 str. ir 170 str. 1 d.

„Daug gyvenime esu matęs, tačiau net mane pritrenkė formuluotė iš kaltinamojo akto, kurį išgirdau, - sakė Zigmas Vaišvila, - Ž.Razminas kaltinamas tuo, kad atvyko į apklausą Šiaulių VPK tikslu platinti penkias proklamacijas. Tačiau aš manau, kad jeigu atvyksti į apklausas, tai ir tikslas yra apklausa. O jo proklamacijoje nėra nei vieno veiksmažodžio, kviečiančio versti valdžią. Ir paklausykite toliau – viešai platino proklamacijas policijos komisariato patalpose ir tarnybiniuose kabinetuose. Prokuratūros nuomone, šiais veiksmais Žilvinas Razminas padarė antivalstybines veiklas. Iki kokio absurdo turėjo privesrti Lietuvos valstybę prokuroras, kad žmogus, atnešęs į policiją lapelį, būtų apkaltintas antivalstybine veikla. Negi policija tokia silpna, kad ją pargriauna vienas lapelis? Negana to, nors tai įvyko 2015 m. o 2016 metasi VSD šefas paskelbė grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą, tačiau jame nebuvo Žilvino Razmino. Kuris teisiamas už tai, kad sako, kad Lietuva neteisėtai įstojo į ES? Ir aš tą patį sakau. Ir kodėl aš esu grėsmė valstybei, o Ž.Razmino nėra. Kodėl ši valstybė virto tokia parodija? Mes, piliečiai, tikime, kad Lietuvoje yra Konstitucija, ją vadovaujamės, tačiau kad susigaudyti toje abrakadabroje, reikia pažiūrėti interviu su Nijole Oželyte, kuri pasakė, kad tauta šiandien pasirinktu Ne V.Landsbergį, bet Vytautą Šustauską. Bet Oželytė pasakė, kad tie, kurie susprogdino Kryžkalnio „Motiną“, padarė labai gerai ir teisingai, ir padarė tai Rusijos spec. tarnybų nurodymu“. 

Todėl noriu paklausti – kas yra kaltesnis – ar tas, kuris vykdė, ar tas, kuris finansavo ir organizavo“, - klausė Z.Vaišvila. 

 

Zigmas Vaišvila paviešino faktus, kuriuos surinko kartu su buvusiu Krašto apsaugos ministru A.Butkevičiumi:

 

Į 2015 m. LR VSD ir AOTD prie LR KAM „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą“ Žilvinas Razminas neįrašytas, tačiau įrašytas Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras ir Sąjūdžio iniciatyvinės grupės kūrėjas bei narys Zigmas Vaišvila? Kodėl Z. Vaišvila, viešai kalbantis, kad Lietuvos Respublikos įstojimas į Europos Sąjungą buvo neteisėtas, nes referendume tam pritarė tik 57%, bet ne būtini 75% visų balso teisę turinčių mūsų piliečių, nėra teisiamas, o Ž. Razminas už tai teisiamas?

 

Manome, kad būtina atskleisti tokio Lietuvos valstybės pamatų supuvimo pirmines priežastis, visų pirma, Vytauto Landsbergio pomėgį provokacijoms ir mūsų toleranciją šioms provokacijoms.

 

Zigmas Vaišvila paviešino faktus, kuriuos surinko kartu su buvusiu Krašto apsaugos ministru A.Butkevičiumi:

 

Audrius Butkevičius liudija, kad prieš 1991 m. sausio 13-ąją LR Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas Vytautas Landsbergis nurodė Audriui Butkevičiui nuimti jo skirtą apsaugą LR Ministrui Pirmininkui Albertui Šimėnui. Albertas Šimėnas dingo su LR AT Apsaugos skyriaus vadovo Artūro Skučo skirtu apsaugos darbuotoju. Į Aukščiausiąją Tarybą sugrįžęs Albertas Šimėnas atsisakė kalbėti su bet kuo, išskyrus Vytautą Landsbergį. Zigmas Vaišvila liudija, kad po šio pokalbio Vytauto Landsbergio kabinete jis pamatė Albertą Šimėną, kuris buvo nepanašus į save.

 

Norvegų tauta, pasipiktinusi dėl Nobelio Taikos premijos skyrimo TSRS Prezidentui Michailui Gorbačiovui, Norvegų tautos taikos premiją skyrė lietuvių tautai, kuri 1991 m. sausyje apgynė Lietuvos laisvę. Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas Vytautas Landsbergis, nieko niekam nepaaiškins, nusprendė, kad jis turi valdyti šią, lietuvių tautai skirtą, premiją.

 

Zigmas Vaišvila liudija, kad prasidėjus kariniam perversmui Maskvoje, 1991 m. rugpjūčio Vytautas Landsbergis ir Ministras Pirmininkas Gediminas Vagnorius Ministro Pirmininko pavaduotojui Zigmui Vaišvilai nurodė pasislėpti ir organizuoti Vyriausybės veiklą pogrindyje. ‚Žinodamas Šimėno likimą, tik pervažiavau į kitą Neries pusę, ir ten praleidau kelias paras“, - pasakojo Z.Vaišvila. 

Per keletą parų, kada Zigmas Vaišvila nebuvo darbo vietoje, jis buvo atleistas iš Vyriausybės aparato vadovo pareigų, buvo padalinta daug lėšų, priimtas ne vienas kontraversiškas Vyriausybės nutarimas. Zigmas Vaišvila liudija, kad jo grįžimas į darbą buvo sutiktas su įniršiu.

 

1991 m. rugpjūčio 23 d. Vytautas Landsbergis, kalbėdamas mitinge prie dabartinės M. Mažvydo nacionalinės bibliotekos, pakvietė minią veržtis į TSRS KGB rūmus Vilniuje, nors žinojo, kad šiuose rūmuose yra TSRS KGB pasieniečių kuopa, kuriai įsakyta šaudyti į visus įsiveržusius. Zigmas Vaišvila liudija, kad tik po jo įsikišimo Vytautas Landsbergis sustabdė žmones. „Jam paaiškinau, kad tuoj pasirašysime susitarimą su SSSR vyriausybės atsiustu atstovu ir į KGB rūmus įeisime ramiai be jokių konfliktų“, - pasakojo jis. 

 

Zigmas Vaišvila liudija, kad analogišką provokaciją Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas Vytautas Landsbergis vykdė 1991-03-19 d. naktį ir dieną, be perstojo reikalaudamas, kad Lietuvos VRM šturmuotų TSRS vidaus reikalų ministerijai pavaldaus Vilniaus OMON bazę ir išlaisvintų joje įkalintą Lietuvos Krašto apsaugos departamento vadovą Audrių Butkevičių. Tuo metu Lietuvos Ministro Pirmininko pavaduotojas Zigmas Vaišvila ir Lietuvos vidaus reikalų ministro pavaduotojas Petras Liubertas TSRS vidaus kariuomenės divizijos 3404 štabe dėl Audriaus Butkevičiaus išlaisvinimo derėjosi su šios divizijos vadu Aleksandru Žitnikovu, telefonais su TSRS Vyriausybe ir TSRS vidaus kariuomenės vadovybe. Zigmas Vaišvila šių derybų metu nuolat įtikinėjo Vytautą Landsbergį eiti pailsėti, o vidaus reikalų ministro pavaduotojui Arvydui Svetulevičiui nurodinėjo nevykdyti nuolat Vytauto Landsbergio kartojamų nurodymų šturmuoti Vilniaus OMON bazę. „Landsbergiui nuolat siūliau eiti miegoti“, - sakė Vaišvila. 

 

Audrius Butkevičius liudija, kad iš Vilniaus OMON vado Boleslovo Makutinovičiaus ir štabo viršininko Vladimiro Razvodovo sužinojo, jog apie tai, kur ir kada tą dieną vyko Audrius Butkevičius, Vilniaus OMON-as gavo iš Vytauto Landsbergio sekretoriato.

 

Iš LR Aukščiausiosios Tarybos Apsaugos skyriaus vadovo Artūro Skučo knygos „Pėstininko užrašai“ (Vilnius, VĮ Seimo leidykla „Valstybės žinios“, 2012) Zigmas Vaišvila sužinojo knygos autoriaus patvirtinimą, kad Artūras Skučas ir Vytautas Landsbergis dar prieš įvykius žinojo, jog 1990-04-20 d. VĮ „Spauda“ spaustuvėje Maironio gatvėje Vilniuje TSRS kariškiai panaudos karinę jėgą, nors 1990-04-04 d. Spaudos rūmuose nesusipratimai buvo išspęsti taikiai. 1990-04-20 d. į spaustuvę įsiveržusios TSRS vidaus kariuomenės specialios paskirties kuopos kariams divizijos 3404 štabo viršininkas Dmitrijus Mironenko tiesiogiai nurodė pulti LR Aukščiausiosios Tarybos ir TSRS liaudies deputatą Zigmą Vaišvilą. Šias aplinkybes patvirtina ir Sausio 13-osios bylos 4 ir 5 tomai, su kuriais Zigmui Vaišvilai leista susipažinti.

 

Šios baudžiamosios bylos medžiaga patvirtina, kad LR Generalinio prokuroro Artūro Paulausko nurodymu baudžiamoji byla dėl 1990-04-20 d. TSRS kariškių įvykdytų nusikaltimų 1990-05-25 d. buvo perduota TSRS karinei prokuratūrai. Baltarusijos prokuratūrai Lietuvos prokuratūra perdavė ir Lietuvos pasieniečio Gintaro Žagunio nužudymo bylą.

 

LR Ministro Pirmininko pavaduotojui ir LR VSD vadovui Zigmui Vaišvilai išvykus į komandiruotę į Prancūziją ir Urugvajų dėl Lietuvos priėmimo į INTERPOL-o organizaciją, LR VRM specialios paskirties būrys „Aras“, saugojęs perimtus KGB rūmus Vilniuje, kuriuose Lietuvos Vyriausybė vykdė perimto KGB turto ir dokumentų inventorizavimą, buvo pakeistas į krašto apsaugos sistemos „Geležinio vilko“ Panevėžio batalionu. Tuo metu iš KGB rūmų Vilniuje ir buvo išvežti maišai su KGB dokumentais apie Lietuvos inteligentiją ir išeiviją. LR Aukščiausioji Taryba dėl to apkaltino tuo metu Lietuvoje nebuvusį Zigmą Vaišvilą. Dar Zigmo Vaišvilos komandiruotės metu Artūras Skučas ir Vytautas Landsbergis iš Reginos Vaišvilienės reikalavo, kad Zigmas Vaišvila atsistatydintų.

 

Zigmui Vaišvilai grįžus naktį iš Urugvajaus nebuvo leista išsimiegoti, jis turėjo nepasiruošęs gintis nuo jam paskelbtos interpeliacijos dėl dokumentų išvežimo iš KGB rūmų Vilniuje.

 

Nepavykus interpeliacijai prieš Zigmą Vaišvilą, viena po kitos buvo daromos LR VSD reorganizacijos, 1992 m. gegužę pasibaigusios Zigmo Vaišvilos atleidimu iš LR VSD vadovų.

 

Zigmas Vaišvila liudija, kad jis, kaip ir a.a. signatarė Birutė Nedzinskienė, ne kartą Vytauto Landsbergio prašė, kad šis inicijuotų Aukščiausioje Taryboje a.a. signataro Balio Gajausko vadovaujamos komisijos darbo reglamento patvirtinimą, aiškiai nustatytų, ką ši komisija turi daryti, kad kiekvienas komisijos narys neveiktų tik savo nuožiūra. Tačiau Vytautui Landsbergiui, matyt, priimtiniau buvo KGB rūmuose buvusią informaciją ir dokumentus naudoti.

 

Zigmas Vaišvila liudija apie Artūro Skučo patvirtinimą dėl Vytauto Landsbergio nurodymu „Lietuvos aide“ paskelbtą straipsnį apie Vitą Tomkų. Straipsnis atitiko sufabrikuotą medžiagą, rastą KGB kompiuteriuose Vilniuje. Zigmas Vaišvila liudija, kad šią informaciją turėjo tik LR VSD ir LR AT Apsaugos skyrius.

 

A.a. signatarės Birutės Nedzinskienės, taip pat dirbusios Aukščiausios Tarybos komisijoje KGB veiklai tirti, rašytiniuose tekstuose (Birutė Nedzinskienė, VĮ Seimo leidykla „Valstybės žinios“, 2015, Vilnius) liudijama ta pati karti ir Vytautui Landsbergiui nenaudinga tiesa.

 

Neįvykus 1992-05-23 referendumui dėl LR Prezidento institucijos atkūrimo, Vytautas Landsbergis garsiajame mitinge Lietuvos piliečius pavadina „šunauja“, dėl jo asmeninių stiprios galios prezidentinių ambicijų neįgyvendinimo anksčiau laiko 1992-10-25 d. veiklą baigia Lietuvos Aukščiausioji Taryba, išrenkamas Lietuvos Seimas, kuriame daugumą laimi buvusieji – komunistinė nomenklatūra.

 

Zigmas Vaišvila liudija, kad 1993 m. vasaryje Vytauto Landsbergio nurodymu KGB rūmuose rastą informaciją apie a.a. Stasį Lozoraitį (nuotr. viršuje su žmona Daniela), kuria disponavo tik LR VSD ir LR AT Apsaugos skyrius, Artūras Skučas perdavė a.a. Vladimirui Beriozovui. Tai įvyko prieš 1993 m. LR Prezidento rinkimus. Ilgametis Lietuvos ambasadorius Vašingtone Stasys Lozoraitis, naktį iš 1991-03-10 į 1990-03-11 telefonu įtikinęs būsimą Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos Pirmininką Vytautą Landsbergį nedelsti ir skelbti Nepriklausomybės atkūrimo Aktą nelaukiant 1990-03-12 d. Kremliuje prasidedančio neeilinio TSRS liaudies deputatų suvažiavimo, Zigmui Vaišvilai patvirtino žinojęs apie KGB dokumentų apie jį perdavimą Algirdo Brazausko komandai. Stasį Lozoraitį vadinome mūsų Vilties Prezidentu.

 

Zigmas Vaišvila ir Audrius Butkevičius liudija, kad 1992 m. liepą Lietuvos valstybės gynimo tarybos posėdyje Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas Vytautas Landsbergis pavedė Ministro Pirmininko pavaduotojui Zigmui Vaišvilai skirti lėšas lengvos ginkluotės pirkimui iš Rusijos. Paaiškėjus, kad šis sandoris įgyvendinamas per tarpininkus privačią a.a. G. Konopliovo korporaciją „Lietverslas“ ir jo banką „GeKa“ (vėliau – „Tauro“ bankas), Ministro Pirmininko pavaduotojas Zigmas Vaišvila šias privačias struktūras pašalino iš sandorio ir įgyvendino sandorį per valstybinį Lietuvos ginklų fondą. Iš G. Konopliovo atėmus dokumentus, paaiškėjo, kad šiuo 52,35 mln. USD dydžio lengvosios ginkluotės ir šaudmenų sandoriu dangstytas 1,675 mlrd. USD sandoris, kuriuo be lengvosios ginkluotės Lietuvos vardu turėjo būti perkami 66 lėktuvai (20 vnt. SU-25, 2 vnt. SU-25UBK, 20 vnt. MiG-29, 2 vnt. MiG-29UB, 20 vnt. SU-27, 2 vnt. SU-27UBK), 40 vnt. sraigtasparnių Mi-8MT, 6 vnt. sargybos laivų PSKP, aibė automobilių, kurie turėjo būti perparduoti vienai arabų valstybei.

 

„Ostankino“ televizijos „Vzgliad“ („Požiūris“) laidoje „Politbiuras“ demonstruoti Lietuvos valstybės raštai, kuriais Lietuvos valstybė buvo suteikusi įgaliojimus „Lietverslui“ vykdyti šį sandorį ir teisę firminiuose blankuose naudoti Lietuvos valstybės herbą. Po šios laidos ELTA paskelbė buvusio LR Ministro Pirmininko Gedimino Vagnoriaus pranešimą spaudai, kad dėl visko kaltas Krašto apsaugos ministras Audrius Butkevičius. Po 1992-10-25 d. Vytauto Landsbergio komandos pralaimėtų Lietuvos Seimo rinkimų, naujai (senai) valdžiai nusprendus LR AT Apsaugos skyrių perduoti LR VRM-ai, Artūras Skučas ir didžioji dalis šio skyriaus vadovaujančių darbuotojų neteko darbo. Juos įdarbino „Tauro“ bankas. Dalis jų vėliau buvo nuteisti. 1997-06-23 d. Genadijus Konopliovas nusišovė. Neaiškiomis aplinkybėmis žuvo ir kiti „Tauro“ banko darbuotojai, prieš tai dirbę LR AT Apsaugos skyriuje.

 

LR AT Apsaugos skyriaus darbuotojai, saugoję Ministro Pirmininko pavaduotoją Zigmą Vaišvilą, prisipažino jam gavę LR AT Apsaugos skyriaus vadovo Artūro Skučo nurodymą pranešinėti viską apie Zigmą Vaišvilą. Ministras Pirmininkas Gediminas Vagnorius raštu kreipėsi į a.a. Balį Gajauską dėl Ministro Pirmininko pavaduotojo Zigmo Vaišvilos bendradarbiavimo su TSRS KGB nustatymo. 2017 m. Zigmas Vaišvila gavo LR Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro pažymą, patvirtinančią, kad nėra duomenų apie jo bendradarbiavimą su TSRS ir Rusijos specialiosiomis tarnybomis.

 

Protestuodami dėl Vytauto Landsbergio prarastos valdžios, 1993-07-31 ginkluoti Savanoriškosios krašto apsaugos tarnybos savanoriai savavališkai išėjo į pakaunės Altoniškių mišką. Jiems vadovavo Jonas Maskvytis. Faktiškai tai buvo nevykęs valstybės perversmo bandymas - maištaujantys savanoriai atsisakė prisiekti naujai išrinktajam LR Prezidentui Algirdui Brazauskui, kuris vėliau liudijo, kad buvo sulaukęs tiesioginių grasinimų savo gyvybei.

 

Audrius Butkevičius nedelsdamas grįžo iš Turkijos, pasirašė įsakymą dėl jų grįžimo į dislokacijos veitą ir Altoniškių miške susitarė su savanoriais, kad jie nutraukia maištą. Audriui Butkevičiui susiskambinus su Sauliumi Pečeliūnu, šis susiekė su Vytautu Landsbergiu. Po to savanoriai tęsė maištą.

 

Vytautas Landsbergis knygoje apie 1993 m. savanorių maištą rašė, kad savanoriai su ginklais į mišką išėjo grybauti, tačiau kažkodėl dėl maišto apkaltino Rusiją. Prieš keletą metų LRT laidoje, kurią vedė Audrius Siaurusevičius, atsakant į Audriaus Butkevičiaus klausimus, a.a. Algirdas Patackas patvirtino pakaunės miško savanorių veiksmų derinimą su Vytautu Landsbergiu ir kitasi parlamentarais. Seimo nario ir signataro Nikolajaus Medvedevo vadovaujami parlamentarai įtikino savanorius baigti maištą. Tai įvyko 1993-09-22 d.

 

2000-10-02 d. Kauno apygardos teismas Joną Maskvytį nuteisė ketverių metų laisvės atėmimo bausme už neteisėtą šaunamųjų ginklų, šaudmenų ir sprogstamųjų medžiagų įsigijimą, laikymą ir realizavimą. 1993-10-30 d. netoli maištininkų stovyklos sodyboje nušauta Žaneta Sadauskaitė. Kaltu pripažintas vienas buvusių maištininkų Haroldas Valaitis. Pasibaigus savanorių maištui, buvo suimtas jo dalyvis Remigijus Kuršas. Jis pabėgo iš areštinės ir netrukus rastas iškritęs iš trečio aukšto.

 

1994-11-06 d sprogdintas Bražuolės geležinkelio tiltas. Laimingas atsitiktinumas padėjo išvengti dviejų traukinių avarijų. Geležinkelio apsaugos būdelėje nusišovė buvęs maišto dalyvis Irmantas Ruplys. 1996 m. Kauno SKAT rinktinės štabo pusrūsyje rastas nusišovęs štabo vyr. sandėlininkas Edmundas Simanavičius.

 

1997-01-31 d. nužudytas Juras Abromavičius, tyręs pakaunės savanorių maištą. Šio nužudymo bylą tyręs prokuroras A. Marcinkevičius buvo nušalintas nuo tyrimo. 2007 m. gruodį Seimas balsų dauguma pritarė Seimo komisijos J. Abromavičiaus žūties aplinkybėms tirti išvadoms. Jose teigiama, kad „J. Abromavičiaus nužudymą galima vertinti kaip žmogžudystę, įvykdytą teroristinės organizacijos požymių turinčios grupės asmenų, kurie turėjo ir tebeturi ryšių su kai kuriais politinių Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių), Krikščionių demokratų ir buvusios Demokratų partijų tuometinės ir dabartinės vadovybės bei kitais šių partijų nariais“. Komisijos išvadose taip pat teigiama, kad J. Abromavičius buvo surinkęs duomenų apie savanorių maištą, Bražuolės tilto sprogdinimą. Prokuratūra tyrimą dėl J. Abromavičiaus nutraukė 2006 m. rugsėjį, konstatavus, kad J. Abromavičiaus žmogžudystę įvykdęs asmuo pats yra nebegyvas, o su konservatoriais susijusių įtariamųjų žmogžudystės užsakymu kaltei įrodyti nesurinkta pakankamai įkalčių, todėl bylos tyrimas sustabdytas. J. Abromavičiaus nužudymo bylos senaties terminas suėjo 2017 m.

 

1997 m. vasarą maudydamasis nuskendo maišto dalyvis Rumšiškių kuopos vadas Kornelijus Rudauskas; mirė karininkas Gediminas Pulokas. 1997-12-10 d. nusišovė Juro Abromavičiaus nužudymo bylos įtariamasis Vladas Grybauskas. 1998 m. Varėnoje nusišovė dar vienas maišto dalyvis Remigijus Kazokaitis.

 

Tėvynės Sąjungą (Lietuvos konservatorius) Vytautas Landsbergis ir jo bendraminčiai įkūrė 1993-05-01 d.

 

1998-09-11 d. konservatorių ir krikščionių demokratų daugumos LR Vyriausybė pasirašė su „Williams International“ laikinąją „Mažeikių naftos“ valdymo sutartį, 1999-10-29 d. - taip vadinamą „Mažeikių naftos“ privatizavimo sutartį, kuria šiai JAV įmonei atiduoti 33% „Mažeikių naftos“ akcijų ir įmonės valdymas, suteika aibė lengvatų, o Lietuvos valstybė šiai įmonei paskolino per 1,5 mlrd. Lt. 1999 m. „Mažeikių nafta“ patyrė 89,8 mln. Lt nuostolį, 2000 m. - 147,6 mln. Lt, 2001 m. - 287,7 mln. Lt, 2002 m. - 185,2 mln. Lt. Įmonę pradėjus valdyti Yukos, 2003 m. „Mažeikių nafta“ jau gavo 275,2 mln. Lt pelną.

 

LR Privatizavimo fondas už „Mažeikių naftos“ 33% akcijų paketo perleidimą amerikiečiams negavo nė lito. 75 mln. USD buvo pervesti į „Mažeikių naftos“ sąskaitą Londone, o tokiai pat sumai išrašytas vekselis liko neapmokėtas. Lietuvos valstybė negavo nė lito ir šių lėšų nereikalavo. 2002-06-18 sutartimi už 150 mln. USD „Mažeikių naftą“ valdymą perėmė Rusijos koncernas Yukos („Williams International“ – 26,86% akcijų, Yukos - 26,86% akcijų, Lietuvos Vyriausybė – 40,66% akcijų). Lietuvai priklausisių akcijų likučio pardavimas Lenkijos valstybiniam koncernui „Orlen“ – jau Ministro Pirmininko Algirdo Brazausko „nuopelnas“.

 

2000-07-06 d. nužudyti buvęs „Mažeikių naftos“ vadovas Gedeminas Kiesus, jo sūnus Valdas ir vairuotojas Alfonsas Galminas. Gedeminas Kiesus neigė blogą finansinę „Mažeikių naftos“ būklę.

 

2006-08-23 d. nužudytas Vytautas Pociūnas, kuris, kaip VSD pareigūnas, domėjosi Lietuvos ekonominiais klausimais. Vytautas Landsbergis nedelsiant apkaltino Baltarusiją. Praėjus savaitei po Vytauto Pociūno žūties, Baltarusijos Generalinė prokuratūra Minske įvykusioje spaudos konferencijoje paskelbė, kad ji paskelbs, kas iš tikrųjų įvyko, jei Lietuva tęs šios temos politizavimą. Vytautas Landsbergis buvo 2007 m. Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo dėl Vytauto Pociūno sudarytos darbo grupės nariu. Darbo grupė buvo paleista dėl neveikimo.

 

Daug beprasmių šių provokacijų aukų.

 

2009 m. Vytautas Landsbergis nustebino konservatorių partiją ir Lietuvą, pasiūlęs Lietuvos Prezidentu rinkti Dalią Grybauskaitę, kuri, kaip paaiškėjo, iki šiol yra Rusijos Federacijos valstybės paslaptis. Nuolatinis “Regnum.ru” autorius, Lietuvos ekspertas Viktoras Olžičius 2009-05-11 atvirai skelbė reveransus šiai kandidatei, pristatydamas ją, kaip kovotoją su klanais ir oligarchais. “Klanai desperatiškai bando sustabdyti eurokomisarės Dalios Grybauskaitės triumfo žygį”, “eurokomisarės kompromitacijos kampanija” užsiima “profesionalūs polittechnologai” - paminėtas Kovo 11-osios Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos interviu “Balsas.lt”. LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės “nuopelnų” Lietuvai sąrašas – labai didelis.

 

Vytautas Landsbergis nepaaiškino, kodėl Stasys Lozoraitis LR Prezidento rinkimų kampanijos metu buvo apgyvendintas „Draugystės“ viešbutyje, kurio visuose kambariuose dar KGB buvo įrengusi pasiklausymo aparatūrą. Vytautas Landsbergis neatsakė ir į signatarės Birutės Nedzinskienės viešą klausimą jam, kodėl derybos dėl Lietuvos stojimo į NATO su NATO pareigūnais vykdavo „Karolinos“ viešbutyje, kurio savininku tuo metu buvo KGB padalinio Lietuvoje skyriaus, sekusio Sąjūdžio veiklą, buvęs vadovas Petras Vozbutas?

 

Po 2012-10-14 referendumo, kuriuo mūsų tauta nusprendė, kad AE Lietuvoje nebebus statomos, Vytautas Landsbergis tautą išvadino „kurdupeliais“, „vaikų darželiais“ ir kitais panašiais epitetais. Po šio Lietuvos referendumo Rusija sustabdė Baltijos AE statybą Kaliningrado (Karaliaučiaus) srityje. Prieš 2014-06-29 d. Žemės referendumą Vytautas Landsbergis visiškai nebesivaldė, referendumo iniciatorius išvadino „refrendūmininkais“, kuriuos nusamdė Rusija, atvirai pasisakė prieš konstitucinę tautos teisę spręsti bet ką šioje valstybėje.

 

Vytautai Landsbergi, kas Jūs esate? Jums buvo patikėti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Seimo tarybos pirmininko ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo simbolio – LR Aukščiausiosios Tarybos Pirmininko - vaidmenys. Ir atsakomybė. Vytautas Landsbergis šį Sąjūdžio ir Tautos mandatą išnaudojo savanaudiškais tikslais, pardavė Sąjūdžio vardą, idėjas, idealus ir siekius, galop – ir visą lietuvių tautą. Vytauto Landsbergio provokacijų prieš Lietuvą sąrašą galima ir būtina surašyti. Nes Vytautas Landsbergis ir jo konkurencija su Algirdu Brazausku paklojo šiuos supuvusius Lietuvos valstybės pamatus, suskaldė tautą ir vis kiršina ją.

 

Svarbu žinoti ir tai, kodėl KGB generolas Stanislavas Caplinas neįrašė Vytauto Landsbergio į 1990 m. balandyje parengtą planą „Metel“(„Pūga“), kuris turėjo būti įgyvendinamas, paskelbus „Ypatingąją padėtį“. Jame išvardinti 273 tarybinei santvarkai pavojingi asmenys, o Romuladas Ozolas, Bronislovas Genzelis, Zigmas Vaišvila, Arvydas Juozaitis, Romas Gudaitis, Petras Vaitiekūnas, Alvydas Medalinskas, Artūras Skučas, Antanas Terleckas pripažinti ypač pavojingi, kuriuos tikslinga likviduoti. Tarp 273 yra 7 buvę TSRS liaudies deputatai. Planui įgyvendinti buvo sudaryta 50 vykdytojų grupių.

"Ta pačia proga norėčiau kreiptis į prokurorus ir policininkus, kuriuos kažkas manau privertė surašyti kaltinamąjį aktą Razminui, - sakė Z.Vaišvila, - netikiu, kad policijos pareigūnai tokie silpni, kad nesugebėtų atsilaikyti prieš tuos, kurie reikalauja laikytis Konstitucijos, kaip Ž.Razminas. Tikiuosi, kad tai, kad Lietuvos stojimas į ES buvo neteisėtas, nes neatėjo reikiamas skaičius žmonių, taps ateityje mūsų gelbėjimo ratu".

 

 

 

Komentarai   

+158 # vladas lukosevicius 2018-01-03 19:32
KONSERVATORIAI JAU PRIEŠ 10 METŲ BUVO PRIPAŽINTI TERORISTAIS , KODĖL JIE DAR NETEISIAMI ?

Šių faktų nedera pamiršti – 2007 m. Seimas pritarė buvusio savanorio Juro Abromavičiaus žūtį tyrusios komisijos pateiktoms išvadoms.

2007 m. spalio 15 d. komisija patvirtino konservatoriams nepalankias išvadas. Jose konservatoriai siejami su J. Abromavičiaus nužudymą organizavusia ir vykdžiusia teroristinės organizacijos požymių turinčia grupuote bei kaltinami darę spaudimą teisėsaugos institucijoms, tyrusioms nužudymą.
Pagooglinkite....
Konservatorių ryšiai su teroristine grupe – akivaizdūs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-68 # J.Radovičius 2018-01-04 11:28
Z.Vaišvila jau daug metų vis klausia retoriškai "Kas jūs toks, Vytautai Landsbergi?" Tačiau tautai visa tai jau seniai pabodo ir nebeįdomu, nes visa tai tėra asmeniški ir smarkiai pavėluoti pasiaiškinimai. Kad Landsbergis ir beveik visa Sąjūdžio iniciatyvinė grupė ateityje įmurkdys Lietuvą į kažkokią "postsovietinę" šlykštynę bent man asmeniškai tapo aišku pažiūrėjus į jų veikimo metodus, tad išbuvęs Sąjūdyje vos porą mėnesių, tų pačių 1988 metų vasarą iš jo viešai išstojau savo darbovietėje. O nuo 1995 metų V.Petkevičiaus publikacijų apie V.Landsbergio tėvą dėka paaiškėjo tiek Landbergio, tiek beveik visų kitų "atgimusiųjų" veikimo būdo psichologiniai motyvai - užgožti savo puikias tarybines karjeras aršiu parodomuoju nacionalizmu.
Bet dabar jau šaukštai po pietų. Tuo labiau kad Z.Vaišvilos spaudos konferencijos pačios yra labiau retorinės ir nesiekia konkrečių politinių rezultatų. Žmonės turi kiekvienas savų politinių ar teisinių problemų, kam jiems dar Vaišvilos ar Razmino.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+86 # vladas lukosevicius 2018-01-04 15:00
Na nesitikėjau , kad J. Radovič taip vertins šiame straipsnyje išdėstytus Lansbergio nusikaltimų irodymus .
Mačiau porą komentarų Jurijaus kuriuose jis gynė tą KGB prostitutę Grybauskaitę .
Jurijau , jūs gi pats nukentėjes nuo šios sistemos , skaičiau jūsų knygą ir žiūrėjau visus jūsų Yotube filmukus .
IDOMUS JŪSŲ POŽIŪRIS Į FAKTUS APIE LANSBERGIO NUSIKALSTAMĄ VEIKLĄ .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # J.Radovičius 2018-01-04 16:02
Kaip aš "ginu" Landsbergį ar Grybauskaitę? Landsbergį aš neakivaizdžiai pažinojau gal kokius dvidešimt penkis metus iki 1988 ir neprastai žinau tarybinių inteligentų mąstyseną. Argi ne svarbiausia yra būtent žmonių mąstysena, nes nuo jos pareina ir elgsena. O mąstysena buvo tokia: tarybinė santvarka galbūt atėjo visiems amžiams, todėl reikia pačiam kuo geriau įsitaisyti šiame pasaulyje, dėlei savęs ir vaikų, o ten bus matyti. Ir jie tą darė, būtent karjeras. O darant karjerą yra būtina daryti niekšybes savo artimam - visų pirma kolegai, o tam reikia laikytis savos kompanijos. O dar geriau, jeigu toje kompanijoje yra partiečiai ir saugumiečiai. O dar geriau jeigu pats toks esi. Ir jokios čia ideologijos, jokios moralės ar idealų, jokios "tarnystės SSSR" ar "komunizmo idealams". Svarbu tik pačiam užsikabinti šitame baisiame ir trapiame gyvenime, kad ir kitų sąskaita. Ir visi tuo sutarė. Komentaro pabaiga žemiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # J.Radovičius 2018-01-04 16:23
Ir štai, gan nelauktai, dieną X ėmė artėti. Ką daryti komunistams, komjaunujoliams. Ne tas negerai savaime, kad jie partiniai, bet tas, kad jie pridirbo niekšybių kitiems, kolegoms, dar kam (gaunanr butus, mašinas, parodas, koncertus, leidžiant knygas). Be to, miško broliai gali mėginti atsiskaityti. Gali atsiskleisti ir kad Landsbergio tėvas buvo NKVD bendradarbis vos ne nuo 1927 metų, o dėka jo ir pats Landsbergis buvo "valdžios mylimukas", anot Janutienės. Gali atsiskleisti, kad V.Čepaitis - tiesiog KGB agentas, juk archyvai yra. Ką daryti? Tuoj pat pasidaryti aršiais nacionalistais ir TIKRAI iškovoti nepriklausomybę, kad tarybinė karjera pasiteisintų, o visokie bendradarbiavimai būtų pamiršti. Apie Grybauskaitę Landsbergis juk pasakė: nesvarbu, kas kuo buvo anksčiau, svarbu kas kuo yra dabar. Pabaiga žemiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # J.Radovičius 2018-01-04 16:38
Todėl visi jų veiksmai motyvuoti tik vieno - kiekvienu momentu atrodyti pačiais didžiausiais antirusiškais patriotais, net ir kas kartą perlenkiant lazdą. Landsbergio tėvas paskelbtas patriarchu, o patį Landsbergį (KGB mylimuką) rezistentai paskelbė Rezistentu Nr. 1. Štai kur veikėjo aukščiausias pilotažas! Ir juk ne žydas (atsiprašau dėl nepolitkorektiškumo). Čia tik Rusijoje pusžydį Žirinovskį rusų nacionalistai galėjo išsirinkti savo vadu.
Tai kaip aš čia jos ginu? Aš tik negaliu laikyti tų tarybinių menkystų kokiais nors solidžiais žmonėmis, vykdančiais kokias nors kažkieno klastingas kenkėjiškas programas. Per daug garbės jiems. Jie apie programas mažiausiai galvoja, jiems svarbu, kad toksai jų vadukas Landsbergis savo manevrais nusipelnė palei šimtą užsienietiškų apdovanojimų. Štai kaip pasiteisino tarybinių laikų niekšybės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # vladas lukosevicius 2018-01-04 19:58
Jurijau jūs rašėte ,,,, kad Z.Vaišvilos spaudos konferencijos pačios yra labiau retorinės ir nesiekia konkrečių politinių rezultatų ,,,
Tai kaip galima ką nors pasiekti , jeigu viskas užgrobta ir uzurpuota ,, pradedant nuo teisėsaugos ir baigiant žiniasklaida . Normalioje teisinėje valstybėje , po tokios spaudos konferencijos iškarto būtų pradėti ikiteisminiai tyrimai , o čia parašė apie tai tik L.L. ir ekspertai .
Vaišvilai liko tik vienas kelias , kuo daugiau ir visais imanomais būdais viską viešinti .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # J.Radovičius 2018-01-04 20:59
Taip. Tačiau, viską vien tik viešinti yra kelias mums, kurie esam visai beteisiai ir neturim jokių galimybių išskyrus internetą, o jei užblokuos internetą, tektų vėl klijuoti proklamacijas ant sienų. O Vaišvila turi visas galimybes organizuoti veiksmingą politinę organizaciją. Tiktai reikia mokėti jungti įvairius žmones, jų kolektyvinį protą (turint visiems gerą valią, tai nėra sudėtinga). Tačiau panašu, kad jis to paprasčiausiai nenori. Gal turi ko bijoti ar ką prarasti, tuomet šitai galima suprasti...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # vladas lukosevicius 2018-01-04 21:58
JURIJAU ,,,, aš išknisau ir tik vienas viešinu .
KAS DABAR PASAKYS JOG DOKUMENTAS APIE Dalios Grybauskaitės PROSTITUCIJĄ YRA SUKLASTOTAS ?
KGB veikla buvo išviešinta jos Leningrado Ždanovo universiteto byla .
Byloje yra dokumentų aprašas kuriame figuruoja ir laiškas iš milicijos .
Iš mano facebook sienos arba čia galite atsisiusti visus dokumentus kuriuos ištrynė iš tinklapio kgbveikla.lt

https://yadi.sk/d/cC1mUpEGi3uwc?force_show=1

KGB VEIKLA zip
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Teisingumas LT 2018-01-04 23:23
Prezidentė už PROSTITUCIJĄ neatsako - tai nenumato joks SEIMO įstatymas. Be to ji vykdė užduotis tuo metu. Vykdo ir dabar.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # vladas lukosevicius 2018-01-04 23:44
O visas užduotis reikia vykdyti antru galu ,,, ar tik duotas KGB ?
Ydomu kokiu galu ji dabar vykdo jankių užduotis ?
Po kiek matų išaiškės ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # J.Radovičius 2018-01-05 01:02
Vladai, tą seną Leningrado pažymą apie Grybauskaitę iš rusų portalų aš esų matęs ir jos nekviestionuoju. Tik aš jos nepervertinu. 1) Nei mes žinom, kiek tų epizodų buvo, gal išvis tik vienas, 2) nei žinom, ar jinai tikrai bent kartą teikė realias paslaugas. Abejoju. Aišku tiek, kad ji vykdė visokias sekimo užduotis.
Bet supraskit, šitas klausimas seniai lieka moralinis, ne politinis, nes politiškai visi tokie persivertėliai kuo puikiausiai nusiplovė tą nuodėmę, puikiai iškovoję Lietuvai nepriklausomybę, tarnauja NATO'ui, priešinasi Rusijai ir t. t. Dar kai 1989 m. LKP pradėjo atsiskirti nuo TSKP, aš pasakiau Terleckui, kad viskas, vidinė politinė kova prieš partokratiją pralaimėta, jie atsiskiria nuo Maskvos, vadinasi, arba LKP, arba Sąjūdis skelbs ir valstybės nepriklausomybę, po to jokie politiniai priekaištai jiems bus nebeįmanomi! Rungtasi ne dėl nepriklausomybės, o dėl to, kurie ją pirmieji paskelbs. Jums reikėjo nepriklausomybės - prašom gaukit iš amoralių persivertėlių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # J.Radovičius 2018-01-05 01:04
O kas iš jų buvo KGB agentas ar nebuvo, - dabar jau teturi nebent tik moralinę reikšmę, kuri tautai NESVARBI. Demaskuokit kiek norit, negi nematot, kad niekam neįdomu, sensacija nesigauna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # vladas lukosevicius 2018-01-05 02:03
Dar vieną faktą iš KGB prostitutės biografijos bandoma nuslėpti ,
visur yra tuščia 1 metų vieta jos biografijoje ,,,,,
Ji po mokyklos baigimo 1974 m. buvo istojusi į Vilniaus m. Kapsuko universitetą ir prasimokė jame tik 1 metus ,,,
Nuo 1974.09.01 iki 1975.09.03. ir išėjo savo noru .
Yra akademinė pažyma mano viešinamoje jos Ždanovo universiteto byloje .
Po to ji isidarbino į Filarmonijos kadrų skyrių .
------------------------------------
O ką ji darė gyvendama KGB butuose , yra adresai jos medicininėse pažymose .
Kas garantuos , kad ji neužsiimenėjo provokacijomis užsieniečiu atžvilgiu , ir nebuvo verbuotoja per lovą ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-54 # irmantaso 2018-02-13 09:29
Nomenklatura su KGB gerai uzsuko mešlo kompanija prieš V.Landsbergi ,jau 27m šlykščia propaganda plaunami zmoniu protai.Dabartinis suaktyvejimas nestebina jis sinchroniškas su kremliaus politika.Skaitant kometarus tu kurie dergia V.Landsbergi skaitant laisva laikrasti suvoki kad tokie parduotu Lietuva akimirksniu ir su gelem sutiktu raudonaja armija.Gėda! Gėda!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # irmantasui-ar kaip t 2018-04-04 12:47
Landsbergis savo intrigomis apsidergė pats...čia tik primenama, kad niekada tauta niekšybių nepamirš.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # isheivis 2018-08-19 16:24
o kaip toks Lietuvos patriotas didysis Landsbergis reke visa gerkle uz tai, kad sutiktume parduoti uzsienieciams Lietuvos zemele? Ka jus apie tai manote? Ar galima manyti, jog jis myli Lietuva?!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-39 # irmantas 2018-02-13 09:00
Esat tipinis sovietines propagados ruporas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # juozas 2018-05-13 20:48
esi tipinis jankiu fasistu propogandos propogandonas,tai yra sesiuke pindosine ar aisku,snargletas pridurke
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # juozas 2018-05-13 20:40
nusikalbejai konkreciai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # tomasz 2018-01-03 19:47
bet taip ir neapmokejo iki sios dienos uz darba -ar vykdydamas terorizma Lansbergis gasdino LKP dabar esancius valdzioj,ar paprastus partizanus-kad stai as galiu,o jus ne-ko nestatete ir negriaunate?ar tiesiog skubiai ruose Lietuva parduoti-dar neatsikvosejus nuo vieno gaspadoriaus-okupanto
kas nesumastyutu neklausyti papunio visa LKP,daugiau jam konkurentu nebuvo?va kaip nuverrttino pokario kocvotojus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # CiTaiBent 2018-01-03 20:02
Aš irgi nesididžiuočiau, ir daug daugiau nei 50 baksu grąžinčiau, kad niekas tokio tokio loxo daugiau neprisimintų ..
Tikras idėjinis teroristas nuvažiuotu į Gruto parką ir apsikabines motiną iškeliautu į dausas tratinti 10 nekaltų mergelių :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Zenonas Priekuliškis 2018-01-04 11:54
Būtų gerai, kad kas nors paviešintų ir kitus iš minimų 273 asmenis. Kodėl pateikiami tik keli "išskirtiniai". Dar už sovietmečiu išviešintus visiškai slaptus jų objektus, manau turėčiau būti ir aš likviduojamųjų sąraše? Kur rasti tuos sąrašus? Mano tel.8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # tomasz 2018-01-04 13:45
konservu vadas renge provokacijas kitu rankomis-uz velnio grasius-ejo i vakarus...
LKP tuomet mokesi Dzorstauno universitete parsiduoti uz babkes...
tautieciai mane,kad bus Lietuva
o gavo ka-dideli koluki-kurio pirmininkus skiria ...kaip ir anais cesais,o lansbergi-ne,per mazai jis parsidave visiems,galejo-daugiau pridaryt.,provokaciju...savo naudai,o isejo,kad seimininko naudai...kolukio pirmininko-nusipelniusio
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+62 # Pilietė SS 2018-01-04 14:41
Kažkas dar pranašauja antikristo atėjimą. Jis jau seniai Lietuvoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # ghf 2018-07-21 12:16
hgf
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # jeronimas 2018-01-04 17:32
Manau ,kad cia tik maza dalis nieksybiu pries Lietuva ir Jos piliecius,ivykdytu kurdupelio ir jo gaujos.O vyrai viesinantys visus nusikaltimus kaip igarsintus ir ivaizdintus liudijimus,manau irgi supranta ,jog cia ju vienintele galimybe islikimui neprigerti baluteje ,kurioje net tapkes nesudrektu.Kazkas klause apie tuos 273 nieksus,kazkaip vis dar prisidengusius morkos lapu.Labai tykiuosi,kad sekancioje spaudos komferencijoje bus pateikiami liudijimai ne tik dedulei ,bet ir tiems sebrams,kurie vykde "misijas" pries kitaip manancius nei teroristines-vagiu partines gaujos sebru vadas.??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+60 # Kodėl Landsbergis 2018-01-04 18:29
Dar ne Lukiškėse?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # Arbatos pagėrimas 2018-01-04 23:14
Ir prie SNORO ožio kvapas tyro... Pagere arbatele prezidenturoj V.Landsbergis su Grybauskaite, pyst ir Snoro neliko......kas tie saukstai, jei buves Grybauskaites patarejes teisininkas Rimselis nuejo dirbti i Sutkienes advokatu kontora, kuri su Snoro kreditoriu komisijos pirmininke Mazintiene ir administratoriais buvusiu
Kuperiu, dabartiniu Adamoniu pusvelciui ispardave Snora.Voratinklis - prezidentura, jos patarejas Rimselis, advokate Sutkiene, Mazintiene, Adamonis, Kuperis. :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # irmantas 2018-02-13 09:02
jums melagems ten reikt nuvykt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # visiems 2018-01-04 21:06
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # vladas lukosevicius 2018-01-04 21:55
KAS DABAR PASAKYS JOG DOKUMENTAS APIE Dalios Grybauskaitės PROSTITUCIJĄ YRA SUKLASTOTAS ?
KGB veikla buvo išviešinta jos Leningrado Ždanovo universiteto byla .
Byloje yra dokumentų aprašas kuriame figuruoja ir laiškas iš milicijos .
Iš mano facebook sienos arba čia galite atsisiusti visus dokumentus kuriuos ištrynė iš tinklapio kgbveikla.lt

https://yadi.sk/d/cC1mUpEGi3uwc?force_show=1

KGB VEIKLA zip
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # kajus 2018-01-04 22:12
jos KGB byla uzsakaite,kaip habilituoto kaloboranto laipsni-kandidatine disertazija apie TSRS tapo Lietuvos ESR pradziamoksliu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # vladas lukosevicius 2018-01-04 23:31
Dar vieną faktą iš KGB prostitutės biografijos bandoma nuslėpti ,,,,,
Ji po mokyklos baigimo 1974 m. buvo istojusi į Vilniaus m. Kapsuko universitetą ir prasimokė jame tik 1 metus ,,,
Nuo 1974.09.01 iki 1975.09.03. ir išėjo savo noru .
Yra akademinė pažyma mano viešinamoje jos Ždanovo universiteto byloje .
Po to ji isidarbino į Filarmonijos kadrų skyrių .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # QWERTY 2018-01-05 05:17
Ar ne laikas kupriui pasiimti durų rankeną ir ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Atas 2018-01-08 23:33
Neblogas straipsnis, tai štai kiek prisidirbęs tas Lansbirbis! Bet kyla logiškas klausimas: kas ir iš kur iškapstė tą muzikantą? I kokie kvailiai tada įstūmė jį į valdžią, į aukščiausią postą? Nejaugi Lietuvoje nebeatsirado tam postui vertesnio žmogaus, o tik tokį, kurio pavardė skamba labiau kaip keiksmažodis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # kas 2018-01-14 11:14
Dar 2012 metais po straipsniu „Lietuvos žinių“ portale slapyvardžiu „Pikasas“ pasivadinęs Vilius Ksaveras Slavinskas parašė komentarą, kuriame teigė, kad A.Terleckas, prisidengdamas rezistencine veikla, buvo KGB agentas, o jo įkurta Lietuvos laisvės lyga – KGB organizacija, skirta kontroliuoti okupacijai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # kche 2018-01-26 22:54
uztat Tuckus ir paprase prieglaudos pas ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # EJ 2018-01-27 15:15
"Prisidėjau prie tos akcijos, - pasakojo Ž.Razminas" ... sitaip prasidedantis tekstas kartojasi du kartus. Manau, kad tai yra klaida. ... ... Straipsnis atskleidzia iki siol man nezinoma informacija. Reiktu ji paskelbti platesnei visuomenei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # uj 2018-01-27 19:37
It's a big part of the world and governs the crime-but they do not know what it's doing right ... no one has forgiven anyone for the crimes-a matter of time-today or tomorrow-but soon ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # MARIAN NELSON 2018-01-28 02:21
paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: () kreiptis dėl paskolos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # MARIAN NELSON 2018-01-31 12:55
paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: () kreiptis dėl paskolos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Privalome dabaigti 2018-02-12 11:33
suzeista ozi. Bent viena slibino galva taip nukirsime…kova uz laisve dar tik prasideda…dabar butina sviesti visa Lietuviu tauta ir rodyti zmogzudzio zydo vokiecio kryziuocio hibrido kgb agento juodus darbus Lietuvai tik atskleidus juos ir paviesinus visiems sitas mafijozas sulauks teisingumo…dabar butina isvalyti ir visa LRT ir visa ziniasklaida
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # J radovicius yra kgb 2018-02-12 11:58
Kaip ir jo draugelis zydas lenindzbbis...gerai kad issidave isgama pagaliau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # irmantaso 2018-02-13 09:31
ponai jums neatrodo kad Dievas viska mato ir jusu niekšybes nepraeis be atpildo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # arteja atpildas 2018-03-15 17:47
oziui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Atas 2018-07-01 16:51
bet kažkodėl labia lėtai artėja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Manau 2018-02-13 15:28
Kad ir S.Lazoraičio mirtis keista, kaip ir Lubio, Veselkos, ir t.t
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Metodai 2018-02-13 17:26
Mano galva, Lazoraitis, Lubys, Veselka, ir daugelis kitų, mirė ne savo mirtimi. Štai ką rašė jų žiniasklaida:
https://www.kompravda.eu/daily/24029.3/93067/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # kgb 2018-02-18 21:20
tvirtai dar Valdo Lietuva,su 'dedule' priesaky ir padedant panelei nr 1.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # dar 2018-02-21 12:37
Cilinskas ir kt sistemos aukos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # kolia 2018-02-23 11:00
be siu terorizmo aktu yra dar ir kiti veikejai-veike kartu-grupinis Juros,.Naftos,Snoro isparceliavimas
veike ne po viena ir-pagal plana-uzvaldyti-sunaikinti,po to be muilo sulisti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # JONAS 2018-02-23 15:45
Šį seną smirdintį ožį reikėjo senai pasodinti į kaliūzę.Juk jis svetimos valstybės agentas ir mūsų valstybės griovėjas.Labai norėčiau,kad jį užpultų trizna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # dalyte 2018-03-06 11:11
as liepiu-spausdink toliau-tauta turi zinoti visus stukacius ir kiek pinigu gavo uz kaimyno,draugo,gimines sekima,juk tai yra ne tik moraline zala-o ta batvarke tesiasi ir siandien-tr
tas pats skundimas nekaltu zmoniu,o chuliganai,vagys,seimo nariai uz nieka neatsako
chaosas varo tauta is Lietuvos
p[agaliau -kur mergaite?ar tai sunkus klausimas
gal ir i si atsaklys Tomkus
atidirbk uz tuos griekus Tomkau,kuriu pridarei valdsydamas toki rupora ir nepadedamas daugeliui nukentejusiu nuo ivairtaus rango nusikalteliu t.t. ir stukaciu...
Ko Kriste bijai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # medininkai 2018-03-10 15:56
ir "dedules" darbas,jam gi reikejo auku ir 200 saziningu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Oksana 2018-03-23 00:22
Ilgai tylėjo Zigmas. Ir Ozolas, jau nepaliūdys :( Bėje, kur tas trubadūras - Rolandas paulauskas? Ko tyli? KO, nepabūnda ir nesikeikia? Mūsėt, dar nepalietė jo turtų...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Jono nuomonė, 2018-03-24 23:46
Krito kovoj mūsų vyrų pulkai,vien tik ožys kiek Jų nukankino.Tauta siekė laisvės,bet pragaro monstrai ją sugriovė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Kam dar pildyti 2018-03-28 14:05
Tų KGBisto lansbergo nusikaltimų jau užtenka, kad jis sėdėtų trigubą iki gyvos galvos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # budintis 2018-05-10 13:06
ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR.5,
BEŽENGIANČIO Į DANGŲ JĖZAUS CHRISTAUS APRAIŠKA 2007 05 17
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Sveiki 2018-05-24 14:11
Norėjau tik pranešti kad jūsų svetainė nesaugi, nes 1 iš 3 kartų suvedus laisvaslaikrastis.lt atsidaro kenkėjiška programa užkrėsta virusinė svetainė.O ir Firefoxas rašo kad ryšys nesaugus su laisvolaikrascio svetaine. Pasitikrinkit tenais pas save,
Dėkui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Saulius 2018-06-24 20:39
Visiškas apgailėtinas myžalas. "Tas man pasakė, ir aš nuėjau ir susprogdinau". Taip ir įsivaizduoju Vytautą Landsbergį naktį besivartantį lovoje ir galvojantį, "kaip čia suniokoti tą sumautą paminklą". Jums patiems nejuokinga?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Potter Wayne 2018-06-30 17:54
"UNITED FINANCIO COMPANIA" Bendrovė turi tik akcinį kapitalą. Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos skiriasi nuo įmonės iki asmeninės paskolos arba trumpalaikės arba ilgalaikės paskolos, o palankesnės palūkanų normos (2%). Mūsų paskolos procesas yra labai greitas ir patikimas su garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, apsilankykite mūsų el. Pašto adresu;
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Atas 2018-07-01 16:42
Tai, jeigu tikėti straipsniu, tai tas Lansbirbis prisidirbęs tiek, kad jį reikėtų tik teisti ir sodinti, o ne premijas mokėti! Tai kur dingo protingi valdžios vyrai, negi jau niekas nebegali tvarkos padaryti? Ar jie begali tik už juokingus kaltinimus nubuktuoti kokį Paksą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Tikrai? 2018-08-19 16:37
Jeigu straipsnyje pamineti faktai-netiesa, o tokiu straipsniu yra begale, kodel Landsbergis neduoda tokiu straipsniu kureju i teisma apginti savo garbe ir oruma? Gal del to, kad laimejus Lietuvos paperkamuose teismuose, tiesa islistu Europos teismuose?..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Morta 2018-08-15 16:32
Aš gyvenu Panevėžyje Lietuvoje ir šiandien esu laiminga moteris? Aš pasakiau sau, kad bet kuris paskolos teikėjas, galintis pakeisti savo ir mano šeimos gyvenimą, pateiks jiems bet kurį asmenį, kuris jiems ieško paskolos. Jei jums reikia paskolos ir 100% tikri, kad grąžinsite paskolą, susisiekite su jais ir papasakokite apie tai, kad Morta Ruta juos nurodė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Gina 2018-09-02 09:13
Mano vardas yra Gina Acampora, šiandien aš kalbėjau kaip laimingiausias žmogus visame laukiniame pasaulyje, ir aš pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris išgelbės mano šeimą nuo prastos situacijos, pavadinsiu visą laukinį pasaulį, ir aš taip labai džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad mano šeima sugrįžta gerai, nes man prireikė 100 000 eurų paskolos, kad galėčiau pradėti visą gyvenimą dėl savo profesijos, nes aš esu viena mama, su 4 vaikais, o visas pasaulis atrodė, kad jis kabo manęs, kol susitiko su Dievu, išsiuntė paskolą, kuri pakeitė mano gyvenimą ir savo šeimos gyvenimą, Dievas, bijodamas įmonės, Nora Mildred, ji buvo išganytojas Dievas, išsiųstas išgelbėti savo šeimą su 100 000 eurų paskola, kreipkitės į
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vitalis Silenas. 2018-09-06 20:39
Daug mirciu gula ant kupros... jei kitiems nusidejelians bus sansu dar pasitaisyti(ateis i si pasauli dar ne karta, bet jis bus dar labiau suspaustas) tai sis veikejas keliaus i uzrybi(pragara)... ragai bus aplauzyti ir tiems, kas duoda akstyna Tautos parazitavimui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Richard Roger 2018-09-25 23:46
Dėmesio:
 
Ar jums reikia paskolos? Mes siūlome šias paskolas: verslo paskolą, būsto paskolą, skolos konsolidavimo paskolą ar bet kokią kitą paskolą? Pateikite savo paskolą labai pigia 2% metine norma. Galite kreiptis dėl mažiausiai 10 000 į maksimalią 20 000 000 JAV dolerių, eurų ir svarų sumą nuo 5 iki 20 metų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolą, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: (, )
Už whatsapp +15187197216
 
Ačiū ir Dievas palaiminkite, kaip tu taikai.
P. Ričardas Rogeris.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Kodėl lanzbergai 2018-09-28 11:33
dar nepasodinti prie parašos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # sita isgama 2018-10-09 12:26
prie kryziaus pripliusuoti reiktu, ir palikti kankintis kol nudves, leisti zmonem metyti ismatas i jo slykstu ozio snuky kol nudves
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # alistone 2018-11-03 07:52
Ты чекист овца или баран! у тебя нету силы и опыта чтобы делать то что ты хочешь сделать.

В принципе мне ничего не надо делать и в данный момент я ничего и не делаю. Мне просто надо сидеть в сторонке и ничего не предпринимать. Эмигранты сделают всю чёрную работу, при этом сами того не понимая.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # alistone 2018-11-03 09:33
Чувствую что я нимного не так выразился, поэтому поясняю. Эта чёрная хуйня придёт сюда вне зависимости хочу я этого или нет, делаю я что либо для этого или нет. Она придёт сюда в любом случае и принесут её сюда эмигранты. Вопрос лишь состоит в том когда.

Тебе чекист, кажется что вы волки управляете стадом овец, но по сравнению с этой хуйнёй вы будете точно такое же стадо овец.

Я это рассказываю и демонстрирую вам, потому что так скомандовал мой учитель. Наверно для того чтобы вы понимали что вас ждёт.
И я чисто от себя, тебе настоятельно рекомендую завязыват что либо делать. Ибо ты не понимаешь что творишь и чего можешь натворить.
П.С туда куда я еду, это вообще чёрная дыра. Но для меня это не опасно.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # AnnWendt030 2018-11-09 14:01
Pradekite uždirbti 80 euru per valanda dirbdami internetu namuose 4-5 valandas per diena ... Gaukite savaitini mokejimo buda. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, interneto ryšio ir laisvo laiko. .

Aplankyti .....===========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # idomu 2018-12-02 17:03
idomu kada tas ozys nudves, ar kas ji gyva sudegins?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Senas tu pirdyla 2018-12-18 15:39
Kur blokados fondas ? Kur norvegu suaukotas milijonas ? Kur musu rublines santaupos? Kur Mažeikiu naftos pinigai ? Kur nušauto Konopliovo banko pinigai ? Kur Snoro pinigai ? Kur Būtingės terminalo pinigai ? Čia galėčiau vardinti gerą pusdienį,senis-vagis Nr.I , mato kad Anūkui jau užsuka kranelius,pragydo dabar uoliai padla! Kur paslėpei Kiesų tėvo ir sūnaus nupjautas galvas???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Laurence 2018-12-24 09:19
Just use our V-Bucks Generator. GENERATE V-BUCKS.

Here is my homepage free v bucks: https://create.piktochart.com/output/34936104-free-v-bucks-generator-fortnite-battle-royale-real-method
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Max Bent 2019-01-26 23:38
Ar jums reikia skubios paskolos skoloms išieškoti, ar jums reikia nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar atmetėte bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Ieškoti ne daugiau, kaip mes esame čia, kad padarytume visas savo finansines problemas praeityje.

Tai lengva paskolos bendrovė. Siūlome paskolas tiems, kurie domisi a
priimtina 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo $ 5,000.00 iki a
ne daugiau kaip $ 100,000,000.00 dolerių.

Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, nes didžiausias mūsų saugumas yra mūsų prioritetas.

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu:
Whatsapp +1 518 502 5732

Linkėjimai
Max Bent
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # vladas lukosevicius 2019-02-04 17:56
,, DĖDULĖ ,, gera klička ,,,, kaip kokio pedofilo .....
KGB visada suteikdavo kličkas pagal nuopelnus ir polinkius .
,,MAGNOLIJA,, irgi KGB klička pagal polinkį .
Na taip ir išeina ,,, nes Lansbergis savo 16 metų anūkėlį atidavė pedofilei Čijauskaitei , o ta iš pedofilės tapo eidukologe .
KODĖL kaip pedofilo kličką turintis ,,DĖDULĖ,, dar nesulaikytas kaip tėvynės iždavikas ?
Ar žinote , kad V. Lansbergiui vadovavo tiesiogei iš USA atsiustas spec. agentas .... CIA paviešino šią infomacją.
...... cia.gov/library/center-for-the-study-of-intelligen ce/csi-publications/csi-studies/studies/vol50no2/h tml_files/CIA_Lithuania_1.htm
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # usiceger 2019-03-04 22:33
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # asdasuwo 2019-03-04 22:45
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # avunewievodey 2019-03-04 22:47
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # omizitea 2019-03-04 22:59
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Max A Bent 2019-09-01 14:36
Ar jums reikia skubios paskolos, kad išvalytumėte skolas, ar jums reikia nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansinės agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite daugiau kaip mes čia, kad visos jūsų finansinės problemos taptų praeitimi. Susisiekite su mumis el. Paštu:
Tai yra „Ocean Finance“ hipotekos. Mes siūlome paskolas tiems, kurie domisi pagrįsta 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo 5 000,00 USD iki daugiausia 100 000 000,00 USD.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # servicefiabless6 2019-09-16 11:05
Laba diena, tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad šiuo metu mes suteikiame paskolą su 2% palūkanų norma. jei norite domėtis paskolos paraiška, užpildykite žemiau pateiktą paraišką. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis dabar: EMAIL:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # servicefiabless6 2019-09-16 13:51
Laba diena, tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad šiuo metu mes suteikiame paskolą su maža 3% palūkanų norma. jei norite domėtis paskolos paraiška, užpildykite žemiau pateiktą paraišką. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis dabar: EMAIL:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Christy Walton 2019-11-18 19:09
Ieškote skolų konsolidavimo paskolos, neužtikrintos paskolos, verslo paskolos, hipotekos paskolos, paskolos automobiliams, studentų paskolos, asmeninės paskolos, rizikos kapitalas ir kt.! Aš esu privatus skolintojas, teikiu paskolas įmonėms ir asmenims, kurių žemos ir pagrįstos 2% palūkanų normos. El. Paštas:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti