Palaužti Oblių, atsargos kariškį ne NKVD „šestiorkių“ jėgoms

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.36 (7 Votes)

Korumpuota Lietuvos teisėsauga išsigando visuomenės reakcijos Baltrūnų persekiojimo byloje

Kristina Sulikienė

Korumpuota policija, vadovaujama „piarščiko“ Lino Pernavo praėjusį penktadienio vakarą norėjo tyliai pasitvarkyti, ir faktiškai pagrobę Daivą Baltrūnienę mažamečių vaikų akivaizdoje, siekė užmūryti kalėjime, arba bent jau priversti Lauryną Baltrūną prisipažinti, kad kaip jis perteikė per advokatą, kad man grasina, jog jie žiniasklaidai pateiks, jog  „sukapojau Kumpį gabalais, užšaldžiau šaldytuve ir daviau savo vaikams valgyti“.

Kad Oblius – beje, specialiųjų operacijų karys – palūžtų, mūsų NKVD metodais veikianti teisėsauga atvežė ir jį į areštinę (įdomu, o policija neperžengė ribų, ir nepažeidė teismo sprendimo – laikyti jį suimtą, taigi, Lukiškių TIK?) į tą pačią areštinę, kur jis turėjo klausytis, kaip verkia jo žmona.

Oblius matyt ne tik karinio rengimo būrelį vaikams veda – jis yra perskaitęs knygų apie NKVD ir KGB veiklos metodus, kaip buvo tardomi partizanai ir politiniai kaliniai. Todėl palaužti Oblių, atsargos kariškį – ne NKVD „šestiorkių“ jėgoms.

Neteisėtai pagrobtos (be teismo  sprendimo žmogų galima nuovadoje laikyti tik 3 valandas tapatybės nustatymo tikslais, kitokiam sulaikymui turi būti teisinis pagrindas) advokatas Jablonskas pareiškė, jog tokio procesinio chuliganizmo – kai prie kliento, kuris pagal LR Konstituciją ir BPK turi teisę į advokatą nuo pirmosios neteisėto sulaikymo minutės – nėra matęs per savo karjerą.

Papirkti komentatoriai dar bandė šaipytis iš advokato, kuris budėjo po komisariato langais. Tokio pasiaukojančio ir profesionalaus advokato, kaip Jablonskas,  o ir L. Baltrūno advokatas Juzukonis, kuris labai aktyviai jį gina – reikia paieškoti. Pagarba šiems teisininkams!

Galiausiai palūžo pati korumpuotoji Lietuvos teisėsauga, ir pranešė, jog neprašys Daivos Baltrūnienės suėmimo. Nes, pripažinkime – nusikaltimas „slėpė du mėnesius liemenę anytos namuose“ – nelabai rimtai skamba. Kodėl policija nepadarė kratos ir nepasiėmė „slepiamos liemenės“?

Beje, nuo liepos pirmosios pasikeitė LR BPK, ir be teismo sprendimo sulaikyti galima tik 24 valandoms, jeigu nėra jokių neatidėliotinų klausimų, ir jeigu įtarimai pareikšti. Todėl šiandienos diena jau yra Daivos Baltrūnienės pagrobimas.

Policijoje, kaip matyti, ne tik internetas nepravedžiotas, bet Linas Pernavas, prisipirkęs naujų mašinų, ir naujų BPK kuriuos galėtų pasivartyti policininkai, įpirkti nesugeba.

O kad žiniasklaidos atstovai nesugeba skaityti, jau ne kartą ir ne du matėme. 

Daivos Baltrūnienės sulaikymas baigėsi vakar, o iki šiandien ji yra laikoma pagrobime. Nes nustatyti tapatybę ir atlikti apklaustą net paros laiko nereikia – o kodėksas numato, jog tik procesiniams veiksmams atlikti galima sulaikyti. Ir viskas. 

Gėda pelėda teisėsaugai, nemokančiai kodeksų, ir negebančiai jų taikyti!

Kadangi visa Obliaus šeima jau buvo apklausta – tai negali būti taikomas 48 valandų terminas, nes yra nustatyta, jog tokiu atveju taikomas tik 24 valandų!

 

LR BPK 140 str.

4. Laikinas sulaikymas negali trukti ilgiau, negu tai būtina asmens tapatybei nustatyti ir būtiniems proceso veiksmams atlikti.

Jei šio straipsnio 2 dalyje numatytais atvejais sulaikomas asmuo anksčiau procese buvo apklaustas kaip įtariamasis, laikinas sulaikymas gali trukti ne ilgiau kaip dvidešimt keturias valandas.

Spauda pranešė, jog Daivai Baltrūnienei pareiškė įtarimus dėl liemenės slėpimo. Todėl laikyti ilgiau nei 24 valandas negalėjo. Tačiau laiko iki šiandienos vakaro. 

Antrą parą nustatinėja Daivos Baltrūnienės tapatybę? Vykdo antra parą apklausą, kuri negalima, nes žmona negali teikti jokių parodymų prieš šeimos narį? Kokie cirkai vyksta ir kiek dar cirkų prisižiūrėsime negebančios dirbti tinkamai Lietuvos korumpuotos teisėsaugos, kuri sukūrė šitą bylą iš kavos tirščių, vien pagal dingusiojo moteriškės pareiškimą - o įrodymų jokių nėra.

Kaip teigia advokatas Juzukonis, byloje parašyta, jog nenustatytu laiku ir nenustatytoje vietoje – taigi, nieko nenustatė, tačiau per spaudą bando legalizuoti, jog įvyko nužudymas. Visiškai neaišku, kur ir kaip dingo nebeieškomas asmuo (taigi, jis gali keliauti kur tik nori – jokios paieškos nebėra, jis “miręs”) – o štai pedagogų šeima, kaip prie Stalino, suminėjama ir tardoma šlykščiausiais ir prasilenkiančiais ne tik su teise, bet ir sveika nuovoka, metodais. 

 

Peržiūros: 4351

Komentarai   

+53 # Zenonas Priekuliškis 2017-12-17 15:46
Visos problemos prasideda aukščiausiuose represinių organų sluoksniuose. Vykdytojams jokie įstatymai negalioja, nes jie privalo vykdyti nurodymus, už ką išleidžiami anksčiau į "užtarnautą" poilsį ir gauna valstybinius apdovanojimus. Vėliau, dar vieną pensiją. Kas vyksta Lietuvoje, tai jau ne policinė valstybė, o senai ryškėja požymiai - stribinės valstybės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # hm 2017-12-17 16:32
Gerb. Z. lb geras komentaras. Daugiau tokiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-22 # Iš Kanados 2017-12-17 16:07
Gerb. Kristina, nebeskaitau Jūsų straipsnių, nes jie kažkokie išmėtytom mintim, padrikūs, nepilnai suformuoti. Pradedat vieną temą, nuplaukiat į kitas. Aš, kaip buvusi Lietuvių kalbos mokytoja, Jums rašyčiau tik trejetą...Pagaliau imkit kursus pas gerą kalbininką, mokykitės stiliaus ir minčių išdėstymo. Jauna esat, dar daug teks rašyti. Sėkmės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # arthuras 2017-12-17 16:29
Gerb kanadieti, jūs nieko neskaitote, jeigu policija nesąmones daro - viskas gerai, iki neaprašomos jų nesamonės. Čia ne autorei pretenzijas, parašykit į PD kuo jie čia užsiima.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Atas 2017-12-17 21:05
dar viena prietranka atsirado iš Kanados - "neskaitau..." Na ir neskaityk, "ėto nie dlia sriednix ymov". Kristina sėkmingai kelia į viešumą supuvusios teisėsaugos juodus darbus, o čia kažkokiai personai mat reikia kursų, stiliaus, minčių dėstymo. Eik geriau miegoti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Kanadai-Pabezdonys 2017-12-17 16:24
Didz.gerbiama Kanada-esme griebkite,cinkeli gaudykite,ko ir siekia p.Sulikiene.Ir netampykite liuto uz usu noredama paprotyti p.Sulikiene mokytis ramaus minciu destymo-nenorekite buti tiek iskentejus kaip straipsnio autore-tai yra destruktyvi minciu destymo pasekme."Razina" p.Kristina perteikia kuo puikiausiai,ko mums-alkstantiems tiesos ir reikia!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # arthuras 2017-12-17 16:27
chachachachaaaaaaaaaaaaaaa. Geras komentaras. Tie visi bedintys nežino, kas dedasi komentarų skiltyje po str. apie Oblių, ir dakomentuoja tipo iš viršaus, neva tai nieko Lietuvoje nevyksta žmonėms jau isterija nuo šitos bylos. Žmonės naktimnis nemiega, o iš Kanados matai dar gi kita laiko juosta išsimiegojęs pirmą kavą geriantis - jam kitaip matosi. Žmonės ant Obliaus ir Kumpiaus adatos sodinami, ir norima juos kankinti kaip su Kedžio byla.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # arthuras- pabezdoniu 2017-12-17 16:31
Normalus ironiškas ir atspindintis Obliaus kuris suvalgė Kumpį bylos tyrimą reportažas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # lietuve 2017-12-17 17:47
Kristina, įvardinkite pagaliau šitų legendinių bylų scenarijaus autorius, nes kiek gali jie šešėlyje tupėti, tie visos tautos psichiatrai, eksperimentuojantys su tautos smegenimis taip sėkmingai, kad jau rašome "kaip prie Stalino", ir visiems tai norma, nes "kitaip jau nebus"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # mat 2017-12-17 18:12
kai Lansbergis isleido Dusanski,o sestiorke paliko Brazauska-jis del jo pasistenge-ivede represine tvbarka palaikancia savo grietinele-ir jos noredamas Lansbergis nebeisvarys,o Vagnoriu jiems algas dar pakele...
cia be to Vaisvila gali pridet,ka jis gero padare
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Tardymas NKVD 2017-12-17 20:56
TARDYMO nėra LR BPK, tačiau yra TARDYMO IZOLIATORIAI (Kauno, Šiaulių, Lukiškių) Lietuvoje tardytojo pareigybė panaikinta, kai įsigaliojo naujasis LR baudžiamojo proceso kodeksas. Tačiau jei yra tardymo izoliatoriai, reiškia gali būti naudojami ir rusiški TARDYMO, NKVD metodai :-? Tačiau NKVD ne ant to užsirovė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Skia 2017-12-17 21:49
Reźimo šalis, juk Raudona Dalia valdo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Susivienijimas 2017-12-17 22:58
Cituoja Skia:
Reźimo šalis, juk Raudona Dalia valdo
Nusikalstamas susivienijimas yra viena pačių pavojingiausių nusikalstamo bendrininkavimo formų, kuriai būdingas aukštas organizuotumo lygis: susivienijimo narių ilgalaikiai tarpusavio ryšiai, tam tikrų vaidmenų ar užduočių turėjimas siekiant maksimalių bendros nusikalstamos veiklos rezultatų. Todėl dabartinė valdžia ir yra nusikalstamas susivienijimas :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # J.Radovičius 2017-12-18 11:15
O kadangi tame nusikalstamame susivienijime dalyvauja labai svarbūs vykdomosios (o gal ir įstatymų leidžiamosios) valdžios padaliniai, todėl valstybinės teisės terminais tai yra įvykdytas valstybės perversmas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # oligarchija 2017-12-18 07:10
ne tik oblius jie gali perlauzti,juk praktikos jau turi po to kai istojo i ES jau spejo Kedi ,usa,furmanaviciu,venckiene-seimo nare,kedzius,ir daug kitu patvarkyt
kada taip buvo,net prie Griskeviciaus taip nebuvo kaip prie sio CK
gali pasakyt Tomkevicius kiek kartu ji muse ir skandino baloj,o Terlecka kaip paliko cia Lietuvoj ,o ne Magadane
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Runkelis 2017-12-18 12:32
Po "pedofilijos" bylos nebestebina niekas, nes jau tada buvo peržengtos visos įmanomos sveiko proto ir kitos ribos, niekas už tai neatsakėir neatsakys, todėl dabar šitoje valstybėje jau galima drąsiai daryti "biezpriedielą".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # bigcatwar 2017-12-19 10:41
Duok Man 10 min prisipazins ko nepadare. jei atsispyre LR milicijai jau gerai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # bigcatwar 2017-12-19 10:52
Nuo 9x Laukiu kol kas nors uzsiims su LR milicijos gretu svarinimu,laikas paskelbti su kuriais statutiniai uzsiiminejo nusikalstama veika. Ar sits laikrstis ir toliau skelbs faktus ka nkv istai ir milicininkai pridare LR. Siulau sukurti atskira poslapi apie LTSR ir SSSR veikeju zygdarbius Lietuvoj.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Apsauginis 2017-12-19 16:54
Sulikienei nedelsiant skirti valstybės apsaugą. Jeigu neskirs G. komisarą uždaryti pas Baltrūną.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # hm 2017-12-19 20:52
Ji pati sau apsauga, nenuvertink jos. Ne vienam yra kailį išpėrusi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti