Grybauskaitės ir Svernelio „Idėja Lietuvai“ ubagų sriuba!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Grybauskaitės ir Svernelio „Idėja Lietuvai“ – ubagų sriuba!

Algimantas Lebionka

Jų idėja - visus lietuvius padaryti ubagais, o tada iš paramasoniško Maltos ordino puodo dalinti sriubą už tų pačių lietuvių ubagų suaukotus pinigus! Jų „Idėja Lietuvai“ jau įgyvendinta!

Man dar neteko girdėti ar matyti tokio idijotizmo ir valstybės vadovų išsigimimo, kokį stebime Lietuvoje. Ar čia valstybės vadovai? Jie ne tam buvo Lietuvos piliečių rinkti, kad dalintų ubagams sriubą. Jie buvo rinkti tam, kad Lietuvoje ubagų nebūtų.

 

Dar prieš 30 metų Lietuvoje nebuvo ubagų, kuriems reikėtų tos jų sriubos, nebuvo benamių, miegančių gatvėse.

 

Tai kam mums buvo reikalinga Europos Sąjunga, jos platinama sodomija, šeimos naikinimas, lietuvių kalbos naikinimas, tai kam buvo reikalingas žemės pardavimas užsieniečiams, tai kam buvo reikalingi dykaduoniai „pabėgėliai“, parazituojantys mūsų socialinę sistemą, gyvenantys mūsų vaikų ir senelių sąskaitą?

 

Grybauskaitės ir Skvernelio „Idėja Lietuvai“ - ubagystė ir Lietuvos sunaikinimas! Šie žmonės neturi nei sąžinės, nei gėdos, nei proto.

Peržiūros: 1758

Komentarai   

+20 # raimis 2017-12-13 11:32
Tokios akcijos yra Lietuvos GĖDA :-| Kaip ir Maisto bankas,aukojimo akcijos per TV , tai rodo iki ko dasiritome :sigh:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Zenonas Priekuliškis 2017-12-13 13:27
Jie privalo tarnauti, o ne patarnauti t.y. pilstyti pačių mūsų suaukotą sriubą. Manau šie "pilstytojai" yra padorių žmonių gėda ir jų mulkintojai ir naikintojai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti