Garliavos pedofilijos bylą nagrinės LAT kolegija, kurios pirmininkas Armanas Abramavičius, pasak spaudos, galimai pats turėjo „seksodromą“ užsienyje

Peržiūros: 6819
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (9 Votes)

Garliavos pedofilijos bylą nagrinės LAT kolegija, kurios pirmininkas Armanas Abramavičius, pasak spaudos, galimai pats turėjo „seksodromą“ užsienyje

 

Aurimas Drižius

Lietuvos Aukščiausiojo teismo kolegija, kurios pirmininkas Armanas Abramavičius, paskelbė, kad vadinamąją Kauno pedofilijos ir žudynių bylą nagrinės išplėstine septynių teisėjų kolegija.

Itin ironiška, kad šios kolegijos pirmininku paskirtas jau minėtas buvęs prezidento Valdo Adamkaus patarėjas teisės klausimais Armanas Abramavičius, kuris prieš kelis metus turėjo tiek daug nenustatytos kilmės pinigų, kad pirko net po kelis butus užsienio kurortuose.

Pvz., savaitraštis „Ekstra“ paskelbė, kad du buvę V.Adamkaus patarėjai – A.Armanavičius ir Albinas Januška Latvijoje, Liepojos kurorte ant jūros kranto 2006 m.  pirko nekilnojamojo turto.

Kaip rašė „Ekstra“, buvusius V.Adamkaus patarėjus sieja ir turtas Latvijoje. Liepojoje, prestižiniame name, A.Januška yra pirkęs vieną butą, A.Abramavičius įsigijęs du – vieno ir trijų kambarių butus. Kas tai – konspiraciniai butai, „seksodromas" ar paprasčiausia verslo investicija į nekilnojamąjį turtą?

„Tai paprasčiausias atsitiktinumas. Nuvažiavome į Latviją, pasitaikė proga ir nusipirkome. Buvo toks laikas, kai butai pigiai kainavo", – „Ekstrai" sakė dabar Konstitucinio teismo teisėjas A.Abramavičius, paklaustas, kokios aplinkybės lėmė, jog kartu su A.Januška įsigijo butus užsienyje. Anot Konstitucinio teismo teisėjo, praėjusiais metais butai Liepojoje kainavo „pigiau grybo", jis už kambario butą sumokėjęs „gal 3,5 tūkstančio latų" (apie 17 tūkst. Lt).

Kaip Aukščiausiojo teismo teisėjas A.Abramavičius užsienio kurorte du butus "pigiau grybo" pirko. Ar - tai "seksodromas?"

https://www.alfa.lt/straipsnis/76106/bendras-darbas-prezidenturoje-bendras-turtas

A.Abramavičiaus ir A.Januškos investicijos užsienio kurorte sutapo su CŽV kalėjimo statybomis Lietuvoje, už kurį šį užsienio žvalgybos organizacija Lietuvos pareigūnams sumokėjo milijonus dolerių kyšių. Šį faktą patvirtino ir JAV Senato Žvalgybos komitetas, tačiau Lietuvos generalinis prokuroras E.Pašliis iki šiol dengia šią nusikalstamą veiklą ir daro viską, kad šie nusikaltimai nebūtų išaiškinti.  Neaišku, ar kyšiai atiteko  V.Adamkaus patarėjams, tačiau kaip tik tuo metu Abramavičius ir Januška investavo į užsienio kurortus dideles sumas ir dabar galima tik ironiškai vertinti Abramavičiaus kalbas apie tai, kad butai Liepojoje, prabangiame name, per pačią nekilnojamojo turto brangimo karštligę jam kainavo "pigiau grybo".

Brangius kotedžus kaip tik tuo metu Turniškėsė įsigijo ir dar du V.Adamkaus patarėjai - E.Bagdonas ir R.Muraška. Vėliau prezidentūroje kuravęs užsienio politiką bei koordinavęs visų patarėjų korpuso darbą E.Bagdonas gavo URM Rytų Europos ir Vidurinės Azijos departamento ambasadoriaus ypatingiems pavedimams postą.  R.Muraška grįžo į VSD.

 

Juos vienija KGB ir žydrumas?

 

Kaip žinia, VSD pareigūnas Vytautas Pociūnas buvo išsiųstas dirbti į Baltarusiją ir nužudytas, kai ėmė domėtis istorija, kaip Lietuvoje atsirado CŽV kalėjimas ir kurie pareigūnai gavo už tai kyšius. 

 "Tačiau V.Pociūnas ėmė kalbėti ir apie tai, kad nupirktas visas Lietuvos Valstybės saugumo departamentas, - "Laisvam laikraščiui" pasakojo buvęs VSD darbuotojas Aurelijus Beržinis, -  V.Pociūnas buvo išskirtinai idėjinis žmogus, ir jam nereikėjo tų pinigų, kuriuos susižėrė jo viršininkai. Jis pradėjo kalbėti, kad atvažiavo amerikiečiai ir visą VSD nupirko. Koks čia saugumas, jeigu užsieniečiai atveža maišą dolerių, ir visus nuperka? V.Pociūnas to nenorėjo suprasti, ir sakė, kad to negalėjo būti mūsų valstybėje. Buvo ir kita istorija – amerikiečiai per Lietuvą finansavo Baltarusijos opoziciją, ir nemažai tų dolerių atsidūrė VSD, kuris ir organizavo visą šį darbą. Lietuva dabar lenda visur, kuri tik galima, kad tik uždirbti amerikiečių pinigus, tai ir VSD pasišovė būti tarpininku tarp JAV ir Baltarusijos opozicijos. Juk ir dabar Lietuva nori būti tarpininkė, ir pradavinėti Ukrainai ginklus iš JAV. Tačiau aš manau, kad pirmas dalykas, kurį V.Pociūnas būtų paviešinęs, tai būtų A.Paulausko fokusai. Apie šia A.Paulausko operaciją su Jarmalavičiumi ir Burokevičiumi, ir kad ši operacija buvo atlikta ne už ačiū. Aš tik vieno dalyko nesuprantu – V.Pociūnas jau žinojo, kad eina pinigai Baltarusijos opozicijai, ir kad visa Lietuvos VSd yra nupirkta. Jis žinojo ir tai, kad jis nėra nupirktas, tačiau man neaišku, kodėl jis nesisaugojo ir nepradėjo kalbėti apie šį reikalą, kaip amerikiečiai atvežė maišą dolerių ir čia nupirko visą VSD. Todėl Valdas Adamkus ir pareiškė, kad CŽV kalėjimas Lietuvoje yra Amerikos vidaus politikos reikalas, ir leidžia mums suprasti, kad nėra mums čia ko tirti visų šių reikalų. Ką tai reiškia? Kad Lietuva parsidavė Baltarusijai tam, kad atgautų Burokevičių ir Jermalavičių, o dabar parsiduoda JAV, kad ši galėtų čia pastatyti kalėjimą. Žodžiu, Lietuva parsidavinėja kaip prostitutė".

 

Kaip žinia, V.Adamkus, prieš kelis metus gavęs "Laisvės" premiją, dėjo visas pastangas, kad tik nebūtų išaiškintas V.Pociūno nužudymas. Dar 2006 m. V.Adamkus kreipėsi į Konstitucinį teismą (KT) prašydamas išaiškinti šio teismo nutarimą, susijusį su Seimo laikinosiomis komisijomis. Paklausime iškeliama abejonių, ar pagrįstas Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) noras iš esmės ištirti ne tik buvusio aukšto saugumo pareigūno Vytauto Pociūno žūties aplinkybes Baltarusijoje, bet ir išsiaiškinti, kas ir kodėl privertė VSD vadovybę imtis kardinalių kadrų permainų, kai buvo atsisakyta kompetentingų pareigūnų paslaugų.

NSGK taip pat siekė išsiaiškinti, kiek tiesos yra informacijoje, jog buvusį, neseniai atsistatydinusį, Užsienio reikalų ministerijos sekretorių Albiną Janušką, VSD direktoriaus pavaduotoją Darių Jurgelevičių ir net patį VSD vadovą Arvydą Pocių sieja glaudūs ryšiai su Rusijos „Gazprom" bendrovės vietininku Lietuvoje, „Dujotekanos" savininku Rimandu Stoniu.

 "Esktra" rašė, kad vienas šio skandalo herojų – A.Januška gali tikėtis KT supratimo. Mat šiame teisme – geras A.Januškos pažįstamas, bendražygis, Konstitucinio teismo teisėjas Armanas Abramavičius, su kuriuo sieja ne tik bendras darbas Prezidentūroje – abu buvo prezidento V.Adamkaus patarėjai, bet ir bendras ar drauge įgytas turtas. Gerai prezidento patarėjai uždirba, jeigu gali atliekamas lėšas investuoti į nekilnojamąjį turtą.

  „Ekstra" jau rašė, kad A.Januška, būdamas V.Adamkaus patarėjas užsienio politikos ir nacionalinio saugumo klausimais, Zarasų rajone, Duburaičio kaime, yra pirkęs 36 hektarus žemės, kur pasistatė gyvenamąjį namą, ūkinius pastatus, iškasė tvenkinių, įregistravo valstiečio ūkį ir gauna išmokas iš Europos Sąjungos. Lietuvos Šveicarija vadinamame ežeringame krašte 1 ha žemės kainuoja apie šimtą tūkstančių litų. Šią sodybą, kurioje 40 metų gyveno už tautos genocidą nuteistas „stribas", A.Januškai nurodė iš šių kraštų kilęs prezidento patarėjas teisės klausimais A.Abramavičius, kuris prisipažįsta, kad vieną hektarą žemės pirkęs iš A.Januškos. Šiandien tame sklype stovi laikinas poilsio namelis.

 

Dabar A.Abramavičius vadovauja Aukščiausiojo teismo teisėjų kolegijai, kuri turi nuspręsti aklo žmogaus Raimundo Ivanausko likimą.

Kaip žinia, iki šiol nėra išaiškinta, kas teisėjo Jono Furmanavičiaus, mažametės mergaitės motinos Laimutės Stankūnaitės sesers Violetos Naruševičienės, Drąsiaus Kedžio ir Andriaus Ūso žudikai.

Prokuratūra, kuri nuo pat pradžių slėpė žudikus, paskelbė, kad žudikas yra D.Kedys ir jam neva „padėjęs“ Raimundas Ivanauskas.

Kokie įrodymai? Juos dabar ir turi vertinti jau minėta Abramavičiaus vadovaujama teisėjų kolegija.

Tačiau įrodymai remiasi Lietuvos prokuratūros suklastotais įrodymais – vienintelis „liudininkas“ yra Mindaugas Žalimas, patologinis nusikaltėlis, kuriam mainais už „reikiamus“ parodymus prokuratūra nutraukė bylą už tai, kad jis vos ne iki sąmonės netekimo primušė vieną baltarusį.

Nors auka kaip savo mušeiką atpažino R.Iavnauską, tačiau prokuratūra dėl šio nusikaltimo apkaltino kitą žmogų, ir galiausiai Žalimą išsuko nuo kalėjimo.

Į kurį jis būtų tikrai sėdęs, nes prieš tai jau buvo sėdėjęs už tai, kad suluošino savo aukas

Apie šį liudininką jau rašė Myra Kovalski:

 

"LIUDININKAS" M.ŽALIMAS - ŠALTAKRAUJIS BANDITAS, KAIMO SENUKŲ SIAUBAS, SULUOŠINĘS IKI INVALIDUMO SAVO AUKAS, DĖL MENKAVERČIŲ DAIKTŲ AR SKURDŽIOS PENSIJOS, APVOGĘS NET JĮ GYNUSĮ KUNIGĄ

 

 

Kas yra šis linksmas vaikinas iš Plungės rajono, kur besisukantis ten sukeliantis įvykių verpetą? Laidose ir Lietuvos ryto publikacijose -tai labai doras pilietis, nenoromis įpainiotas į Kauno žudynių istoriją dviejų anot jo žodžiais tariant žulikų- R. Ivanausko ir D. Kedžio. Kaip padorus žmogus M. Žalimas kreipėsi į policiją, bandydamas užkirsti kelią žudynėms spalio 5 dieną, 2009. Jo jautrią ir švelnią lyg ėriuko vilna siela sužeidė brutalus D. Kedžio pasiūlymas padovanoti milijoną litų už pagalbą likviduojant J. Furmanavičių, A. Ūsą, L. Stankūnaitę, V. Naruševičienę, Kauno apygardos teismo pirmininką A. Milinį, Agurkinių gaujos lyderį S. Velečką-Agurką bei šviesiaplaukį verslininkėlį, vardu Aidas. Pastarojo nežinojo nei pavardės nei adreso nei detalios išvaizdos – bet sušaudyt planavo…

 

Primename, kad tuometinė  VTAT kontrolierė R. Šalaševičiutė taip pat buvo taikinyje. Jai netgi buvo skirta valstybės apsauga 6. 45 min, spalio 5, 2009.   Kažkodėl vėliau R. Šalaševičiutė iškrito iš ratų ir uždulkėjo užmaršties dulkėse.  Pasimiršo, lyg tai  būtų buvęs koks gandas, o ne rezonansinė, Lietuvą sudrebinusi, byla. Tad nuo ko VTAT kontrolierei buvo skiriama valstybės apsauga? Kam buvo taškomi pinigai? Kas kitas galėjo kėsintis į pareigūnę, jei dabar ji jau iškritusi iš D. Kedžio žudynių plano? Ar tai neegzistuojančio pedofilų klano ranka taip siekė užčiaupti VTAT kontrolierę, nes D. Kedys ją pristūmė prie pat klano iršvos? 

 

Klausimas lieka atviras ir opus. Nors ir primirštas. Primiršta ir tai, kad M. Žalimo brolis kali už pedofiliją. 

 

,,Mindaugo Žalimo brolis Algirdas Daukša 2006 m. buvo nuteistas 11 metų kalėti už mažametės prievartavimą. Jo motinai bei broliui ir po nuosprendžio atrodė, jog šis nusikaltimas tėra jų šeimos reikalas.Žagintojo poelgis atrodo dar kraupesnis žinant, kad nukentėjusioji – specialiosios mokyklos mokinė.

 

Taigi, pedofilija M. Žalimo šeimos aplinkoje nėra svetima ar itin smerktina. Beje tais pačiais metais M. Žalimas ir išdygo R. Ivanausko  bei D. Kedžio gyvenimo kelyje. Sutapimas?

 

Kuo ypatingas  dar M. Žalimas šioje rezonansinėjė byloje? Visų pirma tuo, kad įvardintas kaip patologinis melagis, asmuo pliauškia teismo salėje, kas jam ant liežuvio užėjo. Neretai nušneka negudriai ir visiškai į lankas. Gruodžio 5 liudijimuose M. Žalimas liudija apie tai, kad D. Kedys, neva pardavęs butą Kauno mieste gavo milijoną litų ir šį milijoną pažadėjo M. Žalimui už pagalbą žudant. Patiksliname, kad ne D. Kedys kažkada buvo pardavęs butą Kauno mieste, L. Kedienė. Tiesa, tai buvo apie 2001 metus, kai nei  jokia pedofilija, nei Žalimu net nekvepėjo. Ir dviejų kambarių butai Kauno senamiestyje tikrai milijono nekainuodavo. Toks liudijimas tokios pat vertės, kaip girdėjo, kad kažkur zvon, no niznajet gde on. Kaip porina šis slaptas liudininkas -jo milijonas nesuviliojo. Nors pono, paniekinančiai žvelgiančio į milijoną praeitį puošia apiplėšimai ir senukų žalojimai iki neįgalumo dėl kelių pensijinių litų.

 

Kam skamba įtikinimai, kad šaltakraujis banditas, kaimo senukų siaubas, suluošinęs iki invalidumo savo aukas,  dėl menkaverčių daiktų ar skurdžios pensijos, apvogęs net jį gynusį kunigą, staiga ims ir atsisakys milijono? Kalbinti vietiniai ne tik tuo netiki, bet ir priduria, kad už tokius pinigus, taip teismų vertintas ir spaudos liaupsintas liudininkas, genocidą visoje europoje padarytų. Be skrupulų.

 

Tarsi iš fantastikos srities skamba ir pati žudymo pagalbos kaina. Milijonas litų -eiliniam plūgui iš Žemaitijos, kai nusikalstamame pasaulyje profesionalaus snaiperio kaina yra apie 20 000 dolerių...  Dažniausiai tai būna kileriai iš Rusijos, nepaliekantys po savęs jokių pėdsakų. Taigi 20 000 dolerių kainuoja likviduoti mafijos vadeivą, apsistačiusį keliais apsauginiais, o paprastą žmogų, kokie ir buvo išvardintieji – iki 10 000 litų. M. Žalimo paminėtas milijonas skamba labai kvailai  ir nerealiai. Dar neįtikinamiau skambėtų tik tai, kad tas snaiperis dar buvo aklas. Ar pasisiseks prastumti šitą patologinio melagio pasakojimą teismams už gryną pinigą?  O gal abu? Ar  ir vėl pasitikėjimas teisėsauga smuktels dar kartą, lyg kelnės be gumos?

 

Ponas liudininkas, nevengia paatvirauti teisme, kad savo liudijimuose yra  ir primelavęs. Na, kad ir dėl V. Račkausko, kurį šiaip buvo įvėlęs į savo kaltinimų laviną.

 

,,Beje, Mindaugas Žalimas laikosi tvirtos linijos, jog esą jį kažkas vertė duoti parodymus prieš V.Račkauską. Tuo sunku patikėti, nes visus savo parodymus M.Žalimas, kaip teigia, davė laisva valia, niekieno neverčiamas, po to, kai jam esą Vitalij Vitkovskij nepadėjo „susitvarkyti“ vienoje muštynių byloje, ir dar neva pridūręs, jog „springsi ir tu skrandžio turiniu, kaip tavo draugas Drąsius Kedys“.

 

Kai vienas gynėjų paprašė pakomentuoti šį tariamo bendravimo su Vitalij Vitkovskij epizodą, MindaugasŽalimas gana emocingai paaiškino: “Žinai, vaikšto legendos, kad kriminalistai patys ten Kedį… tai ir kreipiausi į žurnalistą“.

 

Peršasi išvada, kad pats svarbusis liudininkas M. Žalimas yra kažkieno tampoma marionetė. Kodėl M. Žalimas papuolė į šią nepavydėtiną situaciją? Kieno krauju dar yra suteptos šio plungiškio rankos? Iš spaudos žinome, kad kažkokių senukų Žemaitijoje, baltarusio Vilniuje. O kiek dar nežinome?Mįslingos tiek D. Kedžio, tiek A. Ūso, tiek V. Milinio mirtys.

 

Ar teisėja, naiviai o gal privalomai patikėjusi M. Žalimo paistalais bei nuteisusi greičiausiai visiškai nekaltus mažo  berniuko tėvus padarys visuomenę saugesnę? Nuteisusi pagal patologinio melagio, su ilgu kriminaliniu šleifu liudijimus, kurį kažkas tampo lyg marionetę. Ar nuteisus šią porą sumažės praskeltų baltarusiškų kaukolių? Ar bus saugūs Žemaitijos senoliai? Ar miške sumažės sumuštų, sulaužytom krūtinėm jaunuolių lavonų? Panašu, kad bele ką, dėl vaizdo, nuteisus visuomenė nebus saugesnė.

 

O kas jei M. Žalimas po metų ar kitų vėl išlys į ekraną ir plačiai šypsodamasis praneš: Tai R. Ivanauskas ir E. Barauskaitė nekalti. Aš primelavau, įkišau juos šiaip sau į šią istoriją. Na, kaip ir V. Račkauską. O, ką man dabar daryt? Verkti dėl to?

 

Myra Kovalski

laisvaslaikrastis.lt

 

Delfi pranešė, kad teisėjų kolegijos pirmininkas Armanas Abramavičius sakė, kad perduoti bylą išplėstinei kolegijai nuspręsta dėl to, jog tinkamas Baudžiamojo įstatymų normų įtvirtinimas ir įstatymų taikymas bendrininkavimo institute gali būti vertinamas kaip naujas teisės aiškinimas teismų praktikoje. O tai, anot teisėjo, gali būti svarbu vienodos teismų praktikos formavimui. Anksčiau žemesnės instancijos teismas yra konstatavęs, kad R. Ivanauskas padėjo D. Kedžiui rengtis nužudyti keturis žmones ir du iš jų nužudant. 

R. Ivanauskui skirta aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmė, ją atliekant pataisos namuose. Tai minimali įstatyme numatyta bausmė už sunkų nusikaltimą. Šią bausmę R. Ivanauskas jau atlieka. Lietuvos apeliacinio teismo dar birželį priimtą nuosprendį kasacine tvarka skundė R. Ivanauskas. Jis prašė išteisinti arba atleisti nuo bausmės atlikimo dėl ligos – esą regos problemos nebuvo kliūtis padaryti inkriminuotus nusikaltimus. „Tai, kad po nusikalstamos veikos padarymo R. Ivanauskas apako, – jo nuo atsakomybės neatleidžia“, – dar žemesnės instancijos teismo teisėjai nurodė, kad sveikatos būklės pablogėjimas po nusikaltimo nemažina nuteistojo, kaip asmenybės, pavojingumo visuomenei. Anksčiau kartu su R. Ivanausku buvo teisiama ir jo buvusi draugė Eglė Barauskaitė, tačiau Vilniaus apygardos teismas dar 2016 m. birželio 9 d. nuosprendžiu dėl kurstymo nužudyti du ir daugiau žmonių ir už padėjimą rengiantis nužudyti keturis asmenis ir du iš jų nužudant, moterį išteisino, nes nebuvo įrodyta, kad ji dalyvavo padarant nusikalstamą veiką. Teismo sprendimu iš R. Ivanausko yra priteisti civiliniai ieškiniai nukentėjusiesiems – nužudyto teisėjo J. Furmanavičiaus seserims S. Uogintienei, R. Burneikienei, V. Variakojienei, A. Rastenienei, B. Čėplaitienei, N. Vilimienei – po 10 tūkst. Eur; nužudytos V. Naruševičienės tėvams S. Stankūnui ir T. Stankūnienei – po 20 tūkst. Eur; nukentėjusiesiems G. Sakalinskaitei-Ūsienei, A. Ūsienei ir A. Ūsui – kiekvienam po 10 tūkst. Eur. Nukentėjusiosios L. Stankūnaitės civilinį ieškinį pirmosios instancijos teismas buvo patenkinęs visiškai ir jai buvo priteisęs visą prašomą sumą – 28 962 Eur – neturtinei žalai atlyginti. Bylą išnagrinėję teismai yra nustatę, kad R. Ivanauskas kartu su E. Barauskaite ir D. Kedžiu atvyko pas šiuo metu valstybės saugomą liudytoją Mindaugą Žalimą, pokalbių metu jis buvo įkalbinėjamas padėti D. Kedžiui „žudyti velnius“, taip pat buvo išdėstyta, ką planuoja daryti: pradėti nuo Kauno apygardos teismo teisėjo J. Furmanavičiaus, po to važiuoti pas seseris Stankūnaites, vėliau – pas verslininką Andrių Ūsą, kurį jie kaltino pedofilija. Vyrai buvo apgalvoję maršrutą, žinojo, kur bus planuojami nužudyti žmonės. Dar 2009 m. rugsėjo 16-ąją M. Žalimas iš R. Ivanausko paėmė tris krepšius, kurie buvo reikalingi D. Kedžio slapstymuisi ir juos tądien nuvežė į sodo namelį. Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad jau prieš geras dvi savaites iki žudynių buvo žinoma, kad D. Kedys žudys spalio 5-ąją. Į J. Furmanavičių buvo šauta 8, o į V. Naruševičienę – 6-7 kartus. Dėl to, kad neužkirto kelio žudynėms, anksčiau buvo teisiami ir Policijos departamento pareigūnai, tačiau teismuose nebuvo nustatyta jų kaltė. 

 

Komentarai   

+26 # Laimutė 2017-12-01 11:47
Jokios pedofilijos nėra, yra kedofilai. Dar yra man nauda iš to visko. Be to mergaitės atmintis ištrinta su trintuku. Po to pasirodė Kakė ir Makė, populiarus serialas. Viskas tvarkoje, čia Lietuva.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+82 # Kazys 2017-12-01 11:55
Įdomu, ar dar kur nors afrikoje yra tokia teisėtvarka, kur net 7 padorių teisėjų surinkti negalima? Tai dagyvenom...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # nuomonė 2017-12-02 01:20
Rusijoje,ukrainoje ,baltarusijoje,čečėnijoje..........o Latvijoje,tai labai greitai pedofilijos byla buvo ištirta,mir pasakį teisininkai-kad visi keliai veda į lietuvą..........Estai ivykdė Liustraciją.....o mes DEĮINTMEČIAMS PASMERKTI........pagal kgb KANONUS...........PAS MUS BYLOS ŽUDIKĮDS NETIURIAMOS,O SU ŽMONĖMIS SUSIDOROJAMA VALSTYBĖS VARDU......jhei tylėsim ,tai niekada nebūsim demokratine valstybe...........o dar Pamiršot Eglę teroristę.......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # Grybautojas 2017-12-01 13:10
Kas apsaugos Ivanausko gyvybę?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Antanas 2017-12-01 13:14
Dasigyvenome, kad kalnas bėga iš Lietuvos nesigailėdamas pilies..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # tomske 2017-12-01 13:32
o cia ir tylinciu ir pataikunu beda,kad Lietuvos jau nera,kodel stovejai po medziu,kai zyde valstybe
Neisipilde Gedimino sapnas-kad Lietuva bus laisva
liko tik LKP,KGB buve tarnai dabar sekmingai tarnaujantys pedofilu primestam valdymui
visi ziuri tik savo kailiuko...ir kad tik Lansbergis neatimtu Austreviciaus -Soroso premijos,bei suteiktu apartamentu,su juokingomis lengvatomis
kvislingai visu lygiu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # bet 2017-12-01 14:36
:Lietuviai,būkit ramūs šitas teisėjas tikrai teisingai išprhes visas phroblemas.Sprendimas jau dabar aiškus-"pedofilijos nebuvo,žudė Kedys,atmintis ištrinta,gyva ir sveika......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Ilka 2017-12-01 17:54
Kedys žudė , seneliai tvirkino anukę, mama šventos mergelės įsikunijimas ,bendrai viskas tvarkoje ,kaip ir surežisuota pedikų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # nuomonė 2017-12-02 01:29
ŠTAI KĄ PALIKO GORBIS,,,,,nereikia ir rusijos,iš vidaus viską ardo-"AUKAI SUTEIKIAMAS BUDELIO STATUSAS,BUDELIUI AUKOS"..........IR taip per 27 metus ........kremliui nereikia ir pirštelio pajudinti.......ŽMONĖS SUPRIEŠINTI,niekinami,žeminami.....niekada NEPAMIRŠIU,KAIP ELGĖSI SU garbinga prof BLOZNELYTE,IR JOS 6 VAIKAI NIEKADA NEATLEIS,UŽ PADARYTĄ SKRIAUDĄ,IR SIAUBINGĄ ŽEMINIUMĄ..........MES LAUKIAM...ATEIS LAIKAS......JEIGU NIEKAS NESIKEIS ......JAUNIMAS IŠVAŽIUOS KAS GALI GYVENTOI TOKIOJE BAISYBĖJE.............AČIŪ PREZIDENTEI,už paskirtą teisėsaugą ,kuri nedirba......joks verslininkas nelaiko -NEDIRBANČIŲ ŽMONIŲ,AR NORS VIENAS VALSTYBINIS VAGIS PASODINTAS PER 27 METUS?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Stipriai čia 2017-12-02 03:44
surašyta. Pagarba Aurimui Drižiui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Zenonas Priekuliškis 2017-12-02 10:01
Man matomai kažkas ne taip, nes maniau, kad šitas Abramovič sėdi Lukiškėse, pasirodo dar laisvėje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # teisingumas 2017-12-02 13:29
Cituoja Zenonas Priekuliškis:
Man matomai kažkas ne taip, nes maniau, kad šitas Abramovič sėdi Lukiškėse, pasirodo dar laisvėje?

Ne Lukiškės priglaudė, o LAT (Lietuvos Aukščiausiasis teismas). Lietuva yra laisva ir nepriklausoma valstybė, o teisėjai yra dar labiau laisvesni ir nepriklausomi, klauso tik įstatymo, kurį įstatė 141 asmenų gauja (SEIMAS). Tai didelė nusikaltėlių zona :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Kliunkis išlemeno: 2017-12-02 11:31
"Žudė Kedys",bet jo naginės drebėjo kaip šaltiena.
Gal ir jo atmintis ištrinta?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # pirtininkas 2017-12-02 12:20
Šiaip tokio storio kaip Abramas eina myžti su šukomis, nors sekso ir labai norisi, bet yra kaip yra.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # ūsas 2017-12-02 13:35
Šiaip aš gyvas ir lankau savo triušiuką, kuris dabar gerai paslėptas nuo kedofilų. Nesmerkite Laimutės, juk kiekvienas turi teisę užsidirbti su kuo gamta apdovanojo :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Egzpertas 2017-12-02 16:57
Kai organas apauga taukais,o sexso vistiek norisi,tai pasiekti prostatą lieka vienas kelias-per su binę.Smirdi,bet...tokia jau ta nutukėlių dalia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # vladas lukosevicius 2017-12-02 20:39
Ar tutrėjo teisę LRGP vadovaujama D. Valio tirti Kauno pedofilijos bylą , jei neištirti jų pačių vykdomi sunkūs nusikaltimai ???
D. Valys asmeniškai dangstė VSD žudiką E. Tomaševskį , kuris organizavo ne vieną nužudymą .
D. Valys asmeniškai dangstė sunkius nusikaltimus Vilniaus m. ,,MINTIES,, vaikų globos namuose .
Pasižiūrėkite mano Facebook sienoje , ten irodymai jog LRGP dangstė pedofiliją , daugkartinį smurtą prieš vaikus , alkoholizmą ir narkomaniją tarp vaikų , vagystes iš parduotuvių , auklėtojų smurtą prieš vaikus .
Išviešinau kai nepilnametė čiulpė taksistui už telefonus ir pinigus , o sulaukusi pilnametystės iš globos namų išėjo nėščia .
KAUNO PEDOFILIJOS BYLA TURI BŪTI PRIPAŽINTA NETEISĖTAI IŠNAGRINĖTA , NES JĄ TYRĖ PATYS NUSIKALSTAMAS VEIKAS VYKDĘ PROKURORAI ......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # vladas lukosevicius 2017-12-02 20:52
Kažkaip visi užmiršo vaikpisio Sadecko vaidmenį šioje byloje ....
Iš pradžių saugo vienas kitą , paskui mentų pagaunami Kleboniškio miškelyje graužiantys kotus vienas kitam ,,, o galiausiai Šimašius palydi Ūsą iki varlių prišiktos balos .
O ką gi Ūsas darė toje baloje ?
Na nenuostabu , dabar ne tik vyrai gali tarpusavyje apsičiulpinėti , bet ir gyvuliukus su gyvūnėliais tratinti.
O jei rimtai , tai šlykščiai ir nemokšiškai suklastota byla , kad paslėpti ir išsukti vaikpisius nuo atsakomybės .
BET IDOMIAUSIA ,,,,, ar Ūsienė savo noru ištekėjo už Ūso , ar buvo pakišta po juo , nes Ūsas mylėjo tik vaikpisį Sadecką .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # omske 2017-12-02 21:02
bendrai juos vienijantis zodis-"valstbibininkai"-jie nustekeno ne tik vaikus,bet ir Lietuva-dabar kelia Grubauskaite ant arklio ir,jos i KGB rumus puoton
op gal jie samoningai nuverta Gedimino pili-pedofilai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # vladas lukosevicius 2017-12-02 21:09
Tai tas ir yra , jog Vilniuje jau seniai veikia KGB filialas Daukanto aikštėje ,,, vadovaujamas KGB prostitutės Grybauskaitės .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # visiems 2017-12-02 23:02
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-26 # MARIAN NELSON 2017-12-02 23:48
paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kaip mes esame čia, kad visas finansines problemas spręstumėte praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: (), kad pateiktumėte paraišką dėl paskolos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # nuomonė 2017-12-12 22:35
štai kodėl Paksas trukdė,kai kam ....išrinko žmogutš vyresnio amžiaus,kaip brežnevas,ir už jš valdė.A.|J. o ponas amerikontas važinėjo su verslininkais po pasaulį...nieko LAZDA TURI DU GALUS...ITR kARININKAS pOCIŲNAS YTURĖJO VAIKUS,IR pROF bLOZNELYTĖ...Vaikai apgins savo tėvų garbę...MANAU PADĖS IR JAUNIMAS ,MĄSTANTIS...O KOLKAS ,JIE TEGUL DREBA........GAILA ,KAD NUO RUSIJOS NEPASISLINKOM NEI PER ŽINGSNĮ....DIDŽIAUSIAS PAVOJUS VIDUJE........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # ojei ojei 2017-12-31 16:57
Ojei-siaubas....ir Abromavicius nesigina,ir ir Simasius ,ir Sodeckas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # aga 2018-01-02 18:42
prie ko cia rusija,beproti,uzknisai tu savus iskrypelius ziurek o ne rusija rusijai iki to labai toli,ten taip niekada nebus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # GEDIMINAS ŽILINSKAS, 2018-01-04 16:45
Teisėjas, Arman Abramovič gali būti, pvz. ir prezidento, Valdo Chaim Adamkiewicz - motinos Sara tautybės Lietuvoje : jam "viskas galima"... Todėl, kaip rašė - viešai, pas mus JAV spauda : tie jo paties, ir Albino Januškos - dižiuliai, slaptieji pinigai, sumkoėti už nupirkus namus : kurorte Latvijoje - tai galėjo buti : tos naujosios - tarptautinės valdžių korupcijos : sveimasis kapitalas iš Vakarų !... Kad apsaugoti, nuo nuteisimo Valstybėje : pedofilų - nusikaltėlių, grupotę iš Kauno, kenkiančią - tai vien tai gejo - kosmopolitinei, viešai vykdomai - su Euro - diktaūtos prievarta : Lietuvos globo - kolonizacijos politikai iš Vakarų .... Ne VSD, bet tik STT privalo ištirti, to "abramo" ir Januškos - slaptojo kap[italo - kilmę Lietuvoje, nežiūrint ir Prezidentės draudimo - "pajudinti abraomų" kyšininkus Valstybėje,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # GEDIMINAS ŽILINSKAS, 2018-01-04 18:14
I/ Tarptautinė valdžių koprupcija, yra taikoma - visoje Europoje, ir buvo viešai - atskleista JAV žurnalistams, labai iškilaus : Kalifornijos valstijos, CŽV skyriaus - viršininko pavaduotojo /jau mirusio /... Į klausimą, kodėl "europiečiai viską daro - ko nori Amerika", tas garbus Ameriketis - pareiškė : " todėl viską daro, kadangi mes - esame ju bosai"... Ir paaiškino : "kadangi už tai - jiems mokame pinigus !"... Po to, jau viešai JAV Kongrese - buvo atskleista, "slaptųjų Bush'o kalėjimų" ; su milijonais, dolierių kyšių - tarptautines valdžių korupcijos, byla... "Prastumta" - Lenkijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje ! Kad dirbtinai "skandinti" - su tortūrų , aparatura iš JAV : vien islamo tikejimo - mirtinai dustančius, be kvepavimo - kalinius, ir su politine apgaule - štaip, slaptai "apeiti", ir Lietuvoje : būtent pačioje Amerikoje įstatymus - draudiančius, kankinti žmones Valastybėje !...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # GEDIMINAS ŽILINSKAS, 2018-01-04 18:56
II/ Tų slaptųjų - JAV vad. Bush'o kalėjimų, būtent įsteigimą, Antaviliuose - prie Vilniaus, ir Rūdninkų - girios poligone : pilnai įvykdė konspiracijoje, bet vien tik - su paties, to JAV Masonų ložės, "statytinio" ir nuo pradžių - todėl nevykusio Lietuvai : prezidento, Valdo Chaim'o Adamkaus - slaptuoju "pavedimu", būtent toji nusikalstamoji - vad. "artūro - paulauskinė" grupuotė !... Tai vien - tik parsidavę, ir nebausti - net iki šiol, korumpouoti - dabartiniai, politikai Lietuvoje : už milijoninio - dydžio kyšius, tada - tarnavę, vien kruvinąjam - JAV "bušizmui", ir todėl - padarę, didžiulę gėdą - visai lietuvių Tautai !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # GEDIMINAS ŽILINSKAS, 2018-01-04 20:37
III/ Artėjant 2019 m., prezidento Rinkimams Lietuvoje : gali slaptai iš Vakarų - net ir "audringai, pasipilti" į Lietuvos, kaikurių - turbūt, "anūko - liberalų" grupuotėsm politikų kišenes : vien tik svetimasis, būtent tos privačiosios, ir neformaliai - veikinančios iš Vakarų : pasaulinės finasinės sistemos, tarptautinės valdžių korupcijos - kapitalas !... Kad slaptai - su juo, būtent tai svetimųjų globo - kolonizatorių, grupuotei - veikiančiai iš užsienio, prieš mūsų - Tėvynės valstybingumą : "prastumtų", pirmoje eilėje - tai vien tik savo, jau Vakaruose iš anksto, būtent "slaptai parinktą" Lietuvai : naują, "globalo - kandidatą" prezidentauti !...Tai buvo atlikta, pvz, ir SSSR ekskomunistės - dabartinės, Lietuvos prezidentės atveju : visiškai, ne kovojusios už - Lietuvos Laisvę !...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # GEDIMINAS ŽILINSKAS, 2018-01-04 21:51
IV/ Ar reikia, būti - net tuo, vad. "dideliu politiku" - mūsų laikais, kad suprasti - jog šitokiais, kol kas - tai politiškai, nuo pradžių - visą laiką, mūsų Tėvynėje : vien tik - "parazituojančiais" Lietuvai, tais naujais - vad. globo - kandidatais, prezidento Rinkimuose '2019 : gali būti - jau ruošiami, "prastumti" - net ir dabar iš Vakarų, būtent tie vien tik - parsidavę iki šiol, su savo atlikktais - tais viešais, politiniais - veiksmais Valstybėje : kaip tik - tiems, vad. globo - kolonizatoriams Vakaruose ; jau vyresniosios kartos, ir "galutinai praskambėję" - toje savo parodytoje, būtent vien asmeninėje - vidutinybėje : šitokie "silpstantys politikanai", kaip pvz., Ušackas, Povilionis arba Auštrevičius ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Dirzius - FSB 2018-01-04 23:00
Diržius FSB nupirktas informatorius . Pinigus jam moka FSB už Lietuvos šmeižimą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # GEDIMINAS ŽILINSKAS, 2018-01-04 23:45
V/... Kadangi atrodo, kad tų nevykusių - politikanų, kaip Ušacko, Povilionio ir Aušrevičiaus : net ir viešieji - tarnybiniai, veiksmai, iki šiol : mūsų Tevynės - Lietuvos, valstybinio suverenumo - to vykdomo, dabartinio naikinimo - su vad. Euro - diktatūros, taikoma : vien tik svetimosios "euro - teises", būtent tos griežtosios, globo - prievartos, atžvilgiu : mūsų Tėvynėje, kelia nepasitikejimą - visai lietuvių Tautai ! Kadangi - jau kone visiškai, ir vien tik globo - paslaugiai atitinka, kaip tik - dabartinėje : tos gejo - kosmopolitinės, Euro - diktatūros, griežtai - spaudžiamoje Europoje, ir Lietuvos Valstybėje : daugumoje, tai teisingai - visų tautų atpažintų, ir praktiškai taikomų - tame, dviparlamentiniame - vad. "Jevre - sojūze" : visų - vad. globo - negerovių, politinę pavergimo strategiją !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # GEDIMINAS ŽILINSKAS 2018-01-05 01:02
VI/ Pernai, spalio pradžioje, gerai žinomi - Europos filosofai, politikai ir istorikai iš 7 Valstybių, pasirašė ir viešai - jau paskelbė, visam Pasauliui, labai didingąjį - savo istorine reikšme, visų - dabartinių tautų, ateičiai XXI amžiuje : Europos intelektualų - Paryžiaus Pareiškimą, pavadintą, EUROPA, KURIA GALME TIKĖTI... Vertimas į lietuvių kalbą, 9 puslapių apimties : < http : //www.propatria.lt/2017/10/europos - intelektualu - paryziuje.html >... Jame, galite susipažinti, su labai taikliai - žymiųjų, Europos mokslininkų ir politikų - aprašytomis : visomis - be išmties, būtent tomis - vad. globo - negerovėmis, ir globo - represijomis : griežtai taikomomis, ir Lietuvoje, būtent tos gejo - kosmopolitinės, vad. Euro - diktatūros : dirbtinai "pasipūtusių", euro - kratų iš Briuselio !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # GEDIMINAS ŽILINSKAS 2018-01-05 01:44
VII/ ...Lauksime. ką rašys, apie tai - mūsų tautinės Atminties ir Atsakomybės, labai iškilieji - Lietuvos, intelektualai iš patriotinės - sandaugos "SAVASTIS" : ginančios - mūsų Tėvynę Lietuvą, ir nuo kruvinojo teroro - to prievartinio, vad. "islamo - permaišymo", gresiančio - visai, lietuvių Tautai : globo - sunaikinimu, XXI amžiuje !.... Viešai, brukamo iš Vakarų - su grežtąja, būtent tos - vad. Euro - diktatūros prievarta iš Briuselio, ir visiškai nebestabdomo - su demokratine, tarptautine diplomatija - Valstybėje : dabartinės, Lietuvos prezidentės !... Ar taip ir baigiančios, kadenciją Prezdentūroje - vien tik, su bailiai paliekama - ta kruvinąja : to svetimojo - jau ir vad, globo - teroro, amžinąja - grėsme Lietuvoje !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # GEDIMINAS ŽILINSKAS 2018-01-05 02:16
VIII/ Lauksime, ką rašys, apie islamo - kruvinąjį globo - teroro : pavojų Valstybėje, Lietuvos Poltinių Kalinių ir Tremtinių Sąjungos : išlikę gyvieji - mūsų Laisvės Kovotojai, su kruvinuoju - tautų budelio, Stalino komuno - fašizmu 1944 - 1954 m., sovietinės Rusijos - okupuotoje Lietuvoje, būtent savo, istoriniame - dokumentiniame "TREMTINYJE" ?... Tų "Pasaulio valdovų prie Gaublio", anksčiau parodytų - visai Lietuvai, karikatūroje, būtent tos - visų tautų : griežtojo, globo - pavergimo strategijos ; mūsų iškilioji - Žinovė "RESPUBLIKA" ?... Ką galvoja, Mielosios, "AUŠRA" ir "Lietuvių godos" : mūsų etninėse žemėse - prie Tėvynės Lietuvos ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti