Naujojo liberalų lyderio V.Gailiaus idelogija : noras užsidirbti yra nusikaltimas

Peržiūros: 2774
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Naujojo liberalų lyderio V.Gailiaus idelogija : noras užsidirbti yra nusikaltimas

Aurimas Drižius

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius, kuris yra rimčiausias kandidatas užimti Libaralų sąjūdžio pirmininko postą, nustatė, kad visos įmonės, kurios kūrė elektroninės sveikatos sistemos projektą, "siekė užsidirbti".

Liberalas Gailius mano, kad siekis užsidirbti yra nusikaltimas.

Jeigu taip mano liberalu save pristatantis ekskomisaras, kuris susikūrė savo legendą, kad neva kovojo su kažkokiomis mitinėmmis "gaujomis", tai kitas ekskomisaras Skvernelis galėtų kriminalizuoti siekį užsidirbti.

Tada vis vaikščiotų lygūs ir vienodai nuskurę, kaip Šiaurės Korėjoje, nes jau dabar Lietuvoje sakoma, kad siekis užsidirbti yra nusikalstamas. Beje, "valstiečiai" jau sėkmingai įgyvendina tą karinio komunizmo modelį - bene vis šalies gyventojai registruojasi gauti pašalpas iš valstybės už šildymą. Nes nebeišgali susimokėti už dvigubai pabrangusias dujas, kurias mums gabena legendinė "Independence".

Ir visi tai priima normaliai, niekas nesijuokia ir nesukioja piršto prie smilkinio. Lietuvoje net komikai nustoja juoktis iš tokių Gailiaus nesąmonių. Nes nebejuokinga. Greitai ir noras kritikuoti bus kriminalizuotas.

Gailius nutarė, kad visi trys elektroninės sveikatos sistemos projekto, etapai buvo įgyvendinti netinkamai – sistema iki šiol nepasiekė tikslų ir neteikia kokybiškų paslaugų. E. sveikatos projektą pastaraisiais metais įgyvendina Registrų centras, kurio valdymas neseniai perduotas Susisiekimo ministerijai.

Pasak Antikorupcijos komisijos vadovo Vitalijaus Gailiaus, buvę Sveikatos ministerijos pareigūnai, pradedant „darbiečių“ deleguotu ministru Žilvinu Padaiga (2004-2006 metais buvo ministras ir 2004-2008 metais – Seimo narys), sukūrė tokią sistemą, kuri galbūt leido pelnytis tiems patiems asmenims.

„Jie ir įsteigė juridinius asmenis, kurie iš esmės ir diegė tą sistemą sveikatos priežiūros įstaigose, vykdė mokymus ir iki šiol tą sistemą diegia. Kalbame apie tuos pačius politinio pasitikėjimo pareigūnus, kurie buvo atsakingi už projekto rengimą – ministras, sekretoriai Haroldas Baubinas, Saulius Janonis, buvęs ministerijos sveikatos projektų vadovas ir technologijų skyriaus specialistas Evaldas Dobravolskas“, – komisijai ketvirtadienį patvirtinus elektroninės sveikatos sistemos diegimo tyrimo išvadas, BNS teigė V. Gailius.

 

Tai puiku, nes Gailius pagaliau atsivėrė ir parodė, kokia jo tikroji prigimtis - ekskomisaro tikslas - visus sekti ir sodinti. Nes net noras užsidirbti yra nusikaltimas.

Ačiū Gailiui už jo įžvalgas. Tačiau kuo čia dėtas Liberalų sąjūdis?

Gailius galėtų vadovauti bolševikų partijai - juk ten taip pat noras užsidirbti (spekuliuoti) buvo įrašytas į Baudžiamąjį kodeksą

Komentarai   

+6 # tomske 2017-11-30 21:40
jis mano,kad visi bedarbiai turi būti isklaikomi is kiauro biudzeto tt ir seimo nariams nereikia uzsidirbti algos,nes gauna generolo pensija dar plius?ar neklystame?
jus gi islaikomi mokesciu dvigubai :anksti-vos 450-tes metu iseinamte i pensija ir emigruojate i uzsieni -jau dirbtoi-ir gaunate pensija lietuviska,kurios daznai nebunate darbu uzdirbe???o pataikuniskunu,protegavimu,daznai net nakaltu pilieciu erzinimu...beje ir saskaitu is jegos strukturu puses piktnaudziaujant suvedinejimu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Atas 2017-12-01 00:13
Labai teisingai ir sako: ,,.laisvoje" Lietuvoje reikia stengtis ne užsidirbti, o reikia madingai - prisivogti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # VYTAUTAS R. 2017-12-01 00:14
Etika, sąžinė ir moralė - ne šio pasaulio dimensijos?
2017.04.13. spauda rase, kad Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas
Vitalijus Gailius žada trauktis iš Lietuvos liberalų sąjūdžio, jei
partijai bus pareikšti įtarimai. Ka matome dabar?
2017.11.14. spauda raso, kad "Seimo narys Vitalijus Gailius pranešė
dalyvausiąs gruodį vyksiančiuose Liberalų sąjūdžio pirmininko
rinkimuose".
Kaip galima tikėti tokiu politiku?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # tai ką čia 2017-12-01 01:03
autorius nori pasakyti?Kad Gailius turėtų pagirti tokį siekimą uždirbti kai sukčiai popigiaja valstybinei institucijai fufliaką įstūmė?Ir be reikalo šaipotės iš tikslo - visus sekti ir sodinti.Seniai laikas pasekti kas kur ir kokią afiorą Valstybės vardu daro.Nes jau iki to nugyvenome kad milijardai dingsta lyg į vandenį, o eilinius žmonelius baigia nusmaugt(mokesčiai, pr.kainos ir pan.)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # o 2017-12-01 06:57
Pasirodo dryžius nesuvokia skirtumo tarp uždirbti ir užsidirbti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Oras 2017-12-01 10:09
Gali buti, kad autorius taip pat kazkam dirba. Paskutinio laikotarpio publikacijos kelia tokiu minciu. Idomu, kas cia atsitiko? Tarp kitko - gal kazkas vaizduoja kankinio kova su sistema tik tam, kad parodytu koks sunkus ir nepakeliamas Don Kichoto darbas, tik tam kad neatsirastu kitas, tikras kovotojas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # yes 2017-12-08 11:39
kafd gaut anksti b]pensija ir generolo antpecius reikia msziausiai 3 kartus iskust ka nors uz 10 pinigu.,po to eit i seima riesutaut
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti