Gema Umbrasienė: "Tokios pilkos žemės dulkės kaip mes ir turėjo būti nušluotos nuo tokio ryškumo asmenybių, kaip R.Karbauskis, P.Urbšys ir laiku praregėjęs N.Puteikis

Peržiūros: 3270
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (3 Votes)

 

Panevėžio miesto tarybos narė Gema Umbrasienė : "Tas rytas, kai supranti kaip save pervertinai. Tokios pilkos žemės dulkės kaip mes ir turėjo būti nušluotos nuo tokio ryškumo asmenybių kelio ! Ir profilis ne tas, ir fotosesijos nykios, ir net ryšių su arabų šeichais jokių ! Kapstomės po žmonių problemas ir tiek. Taip mums ir reikėjo. R.Karbauskis ir P. Urbšys su laiku praregėjusiu N.Puteikiu neklydo. Kas mane paguos ?

 

https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2017/11/25/news/greta-kildisiene-is-seimo-isnyko-bet-alga-gauna-milena-3653554/

 

Urbšininkai nerimsta ne tik Seime

Kristina Sulikienė

Dar nenurimo skandalo, kai Povilas Urbšys tyčiojosi iš Viktorijos Čmilytės- Nielsen nėštumo, aidai, o ataidėjo kitos įdomios naujienos – paiškėjo, jog urbšininkų fortposte Panevėžio miesto savivaldybėje, bendravimo maniera niekuo nesiskiria nuo Seime tvyrančios (aišku, gal po P. Urbšio atsiprašymo jis  daugiau nebepriekabiaus prie moterų, kurios laukiasi, ir nesityčioo iš jų).

 

Panevėžio miesto savivaldybės narė, opozicionierė Gema Umbrasienė vieno savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo išvadinta „BABA JAGA“, po to išvadinimo ji labai mėgsta į socialinius tinklus įsikelti raganos paveiksliuką, taip pašiepdama urbšininkus, kurie nekenčia moterų.

Kolegės garbę ėmėsi ginti nenuilstantis kovotojas kitas tarybos narys Mantas Leliukas, surašęs prašymą ištirti tokį vieno iš tarybos narių elgesį. 

Kadangi šiuos du nesisteminius opoicionierius blokuoja visa spauda, tai ir mes sužinojome apie šitą skandalą, pavadinimu „BABA JAGA“, tik po Urbšio skandalo Seime.

Tada Mantas Leliukas ir pasidalino kreipimosi tekstu, dėl jau gerokai senų įvykių.

Bet, kaip sakoma, įleisk kiaulę į pilį, ant sosto užlips.

O Biblijoje irgi sakoma – nedalinkite perlų kiaulėms.

Minėtas politikas, kuris įžeidinėja moteris, visada mėgta girtis savo senelio broliu, tarpukario ministru. Tačiau sovietai to tarpukario ministro kolaboravimo ir padėjimo KGB pavyzdį aprašė savo KGB slaptame vadovėlyje, kur buvo džiaugiamasi, kad pavyko buržuazinių laikų ministrą atvesti į protą, ir kad jis gerai liudijo Vokietijoje teisme dėl nacių nusikaltimų.

Lietuvių liaudies patarlė sako – obuolys nuo obels netoli terieda.

Taip ir urbšininkai – juk įžeidinėjimas, melas, šantažas, argumentai „ad hominem“ yra žemiausios kategorijos žmonių „taktikos“.

Tačiau jos pasiteisino visais laikais. Net bažnyčios chore jos naudojamos, patikėkit manim: jeigu neturiu klausos, ir tingiu lavinti balsą, tai apvemsiu tą, kuris turi klausą, ir netingi mokytis. KGB taktika, ir ją surasite net paprasčiausiose darbovietėje, juk negabus geriau kitą gabų įžeis, negu pripažins savo menkavertiškumą. 

Juk bažnyčia sovietmečiu irgi buvo KGB agentų knibždėlynas, o KGB bažnyčios tarnų, kaip ir grįžtančių tremtinių, politkalinių, nelaikė tokiais pavojingais, kaip kad laikė įsidėmėkit:

Kraštotyros būrelius, žygeivius, etninės kultūros puoselėtojus. Va pavojingiausi asmenys.

Na o Gema Umbrasienė su Mantu Leliuku juk idealiai atitinka KGB išvardintų pavojingų asmenų aprašą: laisvalaikiu abudu propaguoja tradicinę kultūrą, domisi paveldu, papročiais,vienas laiko bičių ūkį, restauruoja senovines bričkeles, ūkio padargus, o kita padeda gyvūnų prieglaudoje – nes lietuviai nuo seno globojo gyvąją gamtą, ir rūpinosi ja. Gema Umbrasienė yra žaliųjų partijos narė, o gamta domisi ne dėl politikos, o myli ją iš tikrųjų. Sovietai labai persekiojo ir gamtos mylėtojų, turistų klubus, laikė juos labai pavojingais, nes žmonės, kurie būna arti gamtos, yra mažiau paveikūs propagandai, nes nežiūri TV (nes gėrisi gamtos vaizdais. )

Taigi, summa sumarum, urbšininkų šou toliau tęsiasi, ir stebėdami kitą dramos veiksmą, mes pranešime apie prašymo ištirti Panevėžio urbšininkus rezultatus.

 

 

Komentarai   

+5 # sesupe 2017-11-27 11:51
gal daugiau i cigone panasi isore
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # jeronimas 2017-11-27 13:34
Zemesne valdzia ar valdzios virsunes sostineje,tai gerai gyvenantys individai ir ju seimos,ir kas svarbiausia,tie individai nutole nuo tautos sviesmeciais.Tokiems Lietuva tera tik galimybe apsirupinti ateitimi ir aprupinti savo palikuonis.O sekme per visokias afioras savais apsirupinti ,priklauso tik nuo to,kiek turi pazinciu ir kokio lygio tos pazintys su tokiais pat individais "teisines sistemos" luome.O kai nusikalteliams istatymas negalioja,jis naudojamas tik apsaugoti nuo atsakomybes,daryk ka nori ,kaltas niekada nebusi.Ir cia atseikejimas kokios dezikes vodkos prikistos babkem,dideleliu nuostoliu neatnesa.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # mentas ne angelas 2017-11-27 15:14
bet ir liberastai ne šventieji.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Pilietė SS 2017-11-27 20:22
O, Kristina, nepulk ant žmogaus, kurio pastebėjimas buvo nei įžeidžiantis, nei diskriminuojantis, bet labai reikalingas. Nejau nesuvoki, kad besilaukiančios moters būsena ypatinga ir savaime kelianti pagarbą, tai nejaugi tamstai atrodo, kad jai dera siūlyti projektus dėl embrionų žudymo? Juk tai mirties energetika, paleista į informacinį lauką, ir ši energija pirmiausiai sugrįžta ten, iš kur išėjo. Mūsų protėviai buvo žymiai išmintingesni: jie mokė savo dukras ir saugojo jas ne tik nuo fizinių pavojų, bet ir nuo energetinių ir nematomo pasaulio pavojų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # kilkimi kosmosa 2017-11-30 15:06
kaip sukyla kgbynas jeigu užjudini ką nors iš jų tarpo....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # nuomonė 2017-11-28 00:11
manau Panevėžyje -baisi sovoietinė stagnacija.....TODĖL JAUNIMAS IŠSILAVINĘS TEN IR NENORI GYVENTI......seniau Panevėžyje teatras buvo šventovė,o dabar...pagrindinė atrakcija.........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Kristina, 2017-11-28 08:39
pačios straipsnis,- tip pat pilnas pasityčiojimo,tikšį kartą,į kitą pusę.Matyt,jau nebemokama be patyčių kalbėtis,ginčytis,įrodinėti savo tiesą.Paskaitykite komentarus Delfyje.Arba Tapkino išsireiškimai apie Juozą St.Argi tai normalu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # kilkimi kosmosa 2017-11-30 15:05
kaipo sukyla kgbynas jeigu užjudini ką nors iš jų tarpo....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti