V.Landsbergis buvo NKVD karininko Nachmano Dušanskio "geniukas"

Peržiūros: 2446
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (2 Votes)

V.Landsbergis atsiskaitydavo NKVD karininkui Nachmanui Dušanskiui

 

Pavadinęs rašytoją Rūtą Vanagaitę (62 m.) „Dušanskiene“, t. y., partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą nukankinusio sovietų saugumo karininko Nachmano Dušanskio žmona, Vytautas Landsbergis (85 m.) pasiekė visai priešingo rezultato.

Su „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Patriotai“ susisiekęs Nepriklausomybės Akto signataras Aloyzas Sakalas (86 m.) pareiškė liudysiąs, jog matė dokumentą, neva siejantį N.Dušanskį su V.Landsbergiu. 

„Man parodė N.Dušanskio raportą, kur mano klasės draugas V.L. įvardijo mane kaip antitarybiškai nusiteikusį, ir aš buvau suimtas bei nuteistas“, – žurnalistams sakė A.Sakalas. Jis taip pat pareiškė turįs liudininką, žinantį, kuris atkurtosios nepriklausomos Lietuvos politikas po 1990 m. kovo 11-osios leido aukštiems KGB karininkams, dalyvavusiems Lietuvos partizanų ir politinių kalinių kankinimuose ir žudynėse, ramiai išparduoti turtą ir pabėgti iš Lietuvos. 

Ir iš tiesų, „Patriotai“ įrašė tokį Audriaus Butkevičiaus (57 m.), tuometinio krašto apsaugos ministro, liudijimą. REKLAMA „Patriotai“ šįvakar skelbs išskirtinį tyrimą, kuris grąžins į rūsčius pokario laikus. Paaiškės, kad Landsbergių šeima II pasaulinio karo metais slėpė raudonojo pogrindžio vado Juozo Vito šeimą, o karui pasibaigus jaunasis V.Landsbergis, stodamas į komjaunimą, parašė okupanto veiksmus vertinančią autobiografiją. 

 

Komentarai   

+20 # jeronimas 2017-11-08 14:34
Ir ka,vakar televizija istransliavo toki "smeizta" ir dushanskio geniukas tyli??? Nejau bus issigandes tiesos???? Kazkas turetu nutikti ,jauciu kad suolo draugas ar i kokia avarija pateks ,kaip Aurimas Drizius,ar kitaip bus "utilizuotas" Teroristines partijos "autoritetas",manau,nedaleis tokiu kalbu?? Idomu ,ar jau sendien uzdarys Janutiene su visa laida??? O gal visa televizija ,kaip koki snoro banka ,pyst ir uzgrobia????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Iš Kanados 2017-11-09 14:36
BAISU, KAS VYKSTA LIETUVOJ
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Janas 2017-11-09 18:17
o jo tevuks buvo nusiupelnes net daugiau-tokie parsiduoda tam kas daugiau moka-juk jie zydukai ir negali kitaip-pardavineja Lietuvops valstybe pasikinke LKP kolona ar trojos arkli
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # kolukietiskas suktin 2017-11-10 10:22
aciu Lansberjiui ir uz kolukius -padekoti nori kolhoznij predsedatelj ir uz Vilbaru tinkla -zydams kuriems atioduota turta yra nusipelne TSRS,kaip jis pats,jie buvo nuo pulkininku laipsnio
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Kazys 2017-11-10 17:40
Na dabar ir bukiausias patriotas gali sužinoti, kad jo dievukas buvo ir ,pagal Putiną yra, kgb informatorius! Nors kiaušus nusirėžk, bet taip popieriai rodo!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Petras 2017-11-13 13:42
Tai pakars bruda kaziola ar ne?:)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti