Dalia Grybauskaitė ir Seimas juokina Strazbūro teismą : dėl sprendimų nevykdymo sudarytos specialiosios priežiūros komisijos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.08 (6 Votes)

Dalia Grybauskaitė ir Seimas juokina Strazbūro teismą : dėl sprendimų nevykdymo sudarytos specialiosios priežiūros komisijos

Kristina Sulikienė

Europos Žmogaus teisių teisingumo teismas praneša, jog Lietuva įžūliai ir kategoriškai nevykdo šių pralaimėtų bylų:

L. prieš Lietuvą (2007 )

Paksas prieš Lietuvą (2011)

Vasiliauskas prieš Lietuvą (2015)

Juokingiausia yra tai, kad Dalia Grybauskaitė pompastiškai neįleido Rusijos teisėjų į Vilniuje vykusį konstitucinės teisės kongresą, pareiškusi, jog Lietuvoje labai, oj labai paisoma konstitucinės teisės – o štai Rusijoje labai – netgi  labai nepaisoma.

“Rusija yra teroristinė valstybė”, yra pareiškusi Dalia Grybauskaitė.

Dabar gi pažvelkime į konstitucijos ir demokratijos viršūnės Lietuvos prezidentės nevykdomus EŽTT teismo sprendimus.

Kodėl sakau, kad Dalia Grybauskaitė nevykdo EŽTT sprendimų?

Da;lia Grybauskaitė yra Lietuvos vykdomosios valdžios galva (čia jau iš konstitucinės teisės išplaukia, ir nieko nepadarysi). EŽTT bylos priimamos vykdomosios valdžios atžvilgiu, vykdomoji valdžia ir atsakinga dėl šių sprendimų vykdymo. Na o Seimas pagal vykdomosios valdžios teikimus, turėtų balsuoti dėl įstatymų, neatitinkančių Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių deklaracijos nuostatų pakeitimo. 

Teikti įstatymus pakeitimui turi teisę (o šiuo atveju – ir pareigą) Dalia Grybauskaitė. 

Jeigu tik “naša Dalia” treptelėtų kojyte, tai Seimas per vieną dieną įvykdytų visų trijų bylų sprendimus.

L. seniausiai yra pasikeitęs lytį, tik šio žmogaus dokumentuose yra priešinga lytis, negu jis atrodo ir yra de facto šiuo metu. Bandžiau užmegzti kontaktą prieš keletą minučių su Seimu, kategoriškai atrašė, jog ten viskas aišku, ir netgi dėstytos paskaitos universitete. Taigi – “vertybės” aukščiau teisės. Liberalai, aišku, neturi Seime balso, o ir nelabai jo reiškia, kol “vertybininkai” prie vairo…

Byloje L. prieš Lietuvą tereikia nustatyti, kokia tvarka reglamentuoja dokumentų pakeitimą po lyties operacijos. Viskas. Ne – tokiu būdu lytį pasikeis visa Lietuva, teigia valstiečiai – žalieji “vertybininkai”, kuriems jokia ne vertybė pavyzdžiui, žmogaus užgyventa pensija, ar jo įgytas turtas…Didžiausia vertybė, kad vyras jau dešimt metų gyvena su moters asmens kodu, ir iš jo toliau visi tyčiojasi. Va čia tai vertybė. Ir dar tyčiojasi Seimas iš EŽTT – neva, mes dėjome ant jūsų, mums vertybės svarbiau. (Panašiai kaip mafijoje – “ponetkės”.)

Rolandas Paksas prieš Lietuvą. 2011 01 06 Europos Žmogaus teisių teismas nustatė, jog Rolando Pakso teisės neleidžiant kandidatuoti į Seimą, pažeistos. Po šio sprendimo Lietuvos Dalia nevykdė savo pareigų netgi dviem Seimo rinkimams, nes ji paniškai bijo Rolando Pakso. Šiuo klausimu yra dirbama taip – toliau pasiklausoma Rolando Pakso pokalbių ir kurpiamos jam naujos bylos. Taip Naša Dalia ir Seimas suvokia EŽTT 2011 01 06 sprendimo įvykdymą. Dėl šio sprendimo nevykdymo EŽTT posėdžiavo šių metų birželio mėnesį. Numatyta toliau spausti Lietuvą, gal netgi skirti solidžią baudą, (aišku, iš mūsų visų pinigų) dėl šio sprendimo nevykdymo. 

Vasiliauskas prieš Lietuvą. Istorinis 2015 10 20 sprendimas, kuriame EŽTT teisėjai beveik vienbalsiai pasisakė, jog jokių duomenų, kad miško broliai-  tai didžioji visuomenės dalis, o suiminėti juos yra genocidas – nėra. Vasiliauskas, kaip ir Misiukonis, buvo kaltinamas, jog jis vykdė genocidą, nes suėmė kažkurį iš partizanų – kuris šiaip jau buvo kaltinamas kriminaliniais nusikaltimais: civilių gyventojų žudymu, plėšimais. 

Teisėjas Kūris parašė atskirąją nuomonę, ir šį teismo sprendimą išvadino “apgailėtinu”. Našai Daliai toks Kūris labai tinka, jinai jo neatšaukė. Šis sprendimas yra įrašytas tarp nevykdomų sprendimų. Jam irgi skirta ypatinga priežiūra, kaip vaikų darželyje sudaryta speciali vykdymo komisija.

Gėda mūsų Daliai Grybauskaitei, kuri tarptautiniame kongrese gyrėsi, kad Lietuva yra konstitucinio teisingumo ir demokratijos garantas. Įdomu, ar Rusija lygiai taip poat uoliai nevykdo tarptautinio teismo sprendimų, kaip tai daro neteroristinė ir demokratijos viršūnė Lietuva?

Peržiūros: 3540

Komentarai   

+25 # VLADIMIR MOSKVIČIOV 2017-10-28 11:38
ATEJO LAIKAS IVESTI TVARKA VISIEM,S LAIKAMS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # dundun 2017-10-28 14:37
StraSbourg arba lietuviskai-STRASBURAS:)))Kritikuoti lengviau,ar ne??:)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # kilkimi kosmosa 2017-10-28 17:00
ir ka cia parasei, kaip apgynei grybe? Drezdenas ar Dresdenas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # dundun 2017-10-28 19:24
siuo atveju nieko neginu:)Skatinu dometis teisinga rasyba:)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # kilkimi kosmosa 2017-10-29 07:39
Tai neatsakei Dresdenas ar Drezdenas? Nes man ir nepatinka, kai jame parašo Z raidę, bet toks tarimas. Lietuviai kaip taria, taip rašo. Pvz. Vokietijos Reichas, Strazbūras, 1906m atvirlaiškis. Pasigūglink kosmonautini teisinguoli
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # dundun 2017-10-29 10:02
kai sekanti karta kilsi i kosmosa,tai pasiimk bent lietuviu k.gramatika arba visa google po pazascia:)))Ir paziurek ten -s rasyba pries skardziuosius priebalsius:))P.S.StraSbourg jokioj kalboj nerasomas su Z:)O apie Dresdena Wiki sako stai ka:
Dresdenas – Vikipedija
Dresdenas (arba Drezdenas) – miestas pietryčių Vokietijoje, Saksonijos žemės sostinė, įsikūrusi Elbės .........
Tamstos uzsispyrimui nera ribu,bet linkeciau gincytis iki kraujo tik tuo atveju,jei zinote,kad esate 100% teisus:)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # kilkimi kosmosa 2017-10-29 18:35
tu nenutrolink temos, ką gali pasakyt apie dešimtmetį nevykdomą teismo sprendimą? kad raidė tau trūkdo mąsrtyt? tai yra ir grybei trukdo, gerai supratau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # chegebe 2017-10-29 19:58
tai lietuviai dabar gilinasi i uzpakalinius reikalus ,o ne i esminius,tad todel ir dulkina tauta visoki pervertaliai is TSKP i LKP po to LSD.po to P_SB,po to p[amato kad b=ner ka dulkint -tik zaikos...kiti pabego kas kus ...tik vienatai pasiekia strasbura per kurio miega...atsitiktinai
rasyba ir Grybauckaitei kazkas istaico,bet prarastros Lietuvos neistaisys net jablonckis...durniu laive
kas cia labai daug kalbininku ir patriarchu priviso ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Arvydas Brunius 2017-10-30 13:13
Jei nuo py..s skauda rura gali kreiptis i Strasbura - Ten Kuriukai teisme sedi reguliuoja ruros bedas.Jei byla ne apie rura nesikreipk i ta Strasbura .Pats isitikinau dabar taip dainuosiu!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # chegebe 2017-10-30 23:57
dekui tikram advokatui Arvydui-uz dainas pasalpinei tautai pamirssusiai is kurio galo juos dabar LKP dulkina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dannie 2018-01-25 10:52
Homescapes is the latest builder from Playrix.


Here is my web page - bravesites for homescapes: http://homescapesguides.bravesites.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti