Policija žino, kas ir kodėl nužudė Vaidą Milinį, tačiau tai nuslėpė, o šiuo nusikaltimu apkaltino nekaltus žmones

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.09 (11 Votes)

 

Policija žino, kas ir kodėl nužudė Vaidą Milinį, tačiau tai nuslėpė, o šiuo nusikaltimu apkaltino „Drąsos kelią“

Liudininkai kalba apie organizuotą nusikalstamą metų grupę, suklastojusią „Garliavos patvorinių“ bylą

Policijos departamentas turi telefoninių pokalbių garso įrašus, iš kurių aiškėja, kad buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko Alberto Milinio įsūnis Vaidas Milinis buvo nužudytas todėl, kad galimai paėmė pinigus iš nusikaltėlių, kad pakalbėtų su savo tėvu teisėju, ir pastarasis numarintų bylą. Negana to, aiškėja, kad net įtariamas Vaido Milinio žudikas buvo sulaikytas net 2014 m. sausio mėn., tačiau kažkodėl jokie įtarimai jam nebuvo pareikšti, o policija ir prokuratūra sugalvojo suklastoti įrodymus, ir dėl šio nusikaltimo apkaltinti „Drąsos kelio“ partijos narius. 

„Jis (Vaidas Milinis – aut. Pastaba) pažadėjęs su tėvu pašnekėt paėmė pinigus, supranti, kad padarytų kažką tiems žulikams. Tas tėvas nepadarė. Tai va, - pokalbio metu kalba buvęs Kauno rajono policijos vyriausias komisaras Juozas Leščiukaitis, - jos tą sūnų nužudė dėl tėvo nusikalstamos veiklos“. 

J.Leščiukaičio pašnekovė „Albinutė“ atsako : „..aš šito labai neapkenčiu. Jeigu žmogus kaltas, tai tegul jis ir atsako, o ne jo vaikai“.

Į ką komisaras J.Leščiukaitis atsako : „o jinai matai, ne ji viena sugalvojo (matyt, kad eina kalba apie V.Milinio motiną Mariją Milinienę). Jinai sugalvojo visą šitą nužudymą pakišti po Venckiene, supranti, kad čia pedofilai nužudė“.

Kauno policijos ypatingai sunkių nusikaltimų nusikaltimų tyrimų skyriaus vyr. tyrėja A.Gecevičienė (kuri tyrė V.Milinio nužudymą) buvo gavusi teismo leidimą klausytis daugiau nei 20 žmonių telefoninių pokalbių. Dauguma jų priklausė „Drąsos kelio“ iniciatyvinei grupei, tačiau tarp tų, kurių buvo klausomasi, pateko ir jau minėtas ekskomisaras J.Leščiukaitis. 

Beje, iš tų pačių pokalbių išklotinių aiškėja, kad tas pats J.Leščiukaitis dažnai susitikinėjo su M.Miliniene, ir net vykdė jos parėdymus, t.y. rinko informaciją apie minėtus Garliavos įvykius. Dar įdomiau, kad net važiuodamas į susitikimus su M.Miliniene minėtas ekskomisaras prašydavo kolegų „dirželio“ (policijos tyrėjų žargonu taip vadinamas garso įrašymo įrenginys), kad galėtų įrašyti pokalbius su M.Milinene. Taip betirdamas šiuos įvykius, J.Leščiukaitis sužinojo ir tą faktą, kad policija jau buvo sulaikiusi įtariamą V.Milinio nužudymą, tačiau vėliau kažkoks gudrutis sugalvojo, kad šį nusikaltimą galima „užrašyti“ N.Venckienei ir „Drąsos keliui“.

Tačiau visą šitą laiką iki šiol policijos vadovai žino, kas ir kodėl nužudė V.Milinį, tačiau tai slepia. Kadangi apkaltinti nekaltų žmonių taip pat nepavyksta, nors ir buvo bandoma, tai tyrimas dėl šio nusikaltimo yra sustabdytas.

Beje, LL turimuose garso įrašuose net įrašyta, kad pinigai buvo paimti „dėl Tomo“.

Šiaulių apygardos teisme, kuriame nagrinėjama vadinama Garliavos pedofilijos byla – joje teisiami žmonės, bandę gelbėti prievartaujamą Drąsiaus Kedžio dukrą.

Dar įdomiau, kad tas pats komisaras Juozas Leščiukaitis prieš kelias savaites dėl nežinomų priežasčių mirė, kai gavo kvietimą atvykti liudyti į Šaiulių apygardos teismą liudyti Garliavos byloje.

 

Ką žinojo J.Leščiukaitis ?

 

LL šaltiniai nurodo, kad   Šiauliuose teisiamų “Garliavos patvorinių” proceso dalyvių rankose yra jų telefoninių pokalbių stenogramos. Bylos “kūrėjai” padarė jiems nedovanotiną klaidą ir nesunaikino tų telefoninių pokalbių, kurie konkrečiai šitos bylos neliečia.

Kaip žinia, pedofilijos byloje prokuratūra sunaikino net 11 tomų įtariamųjų pokalbių išklotinių – taip sunaikindama bet kokias galimybes išaiškinti šį nusikaltimą ateityje.

Tačiau tarp „patvorinių“ pokalbių yra kalbos apie ir  kitas garsias neišaiškintas bylas, tokias  kaip, pvz.,  Vaido Milinio nužudymas ar nusižudymas. 

Nuotr. : VDU rektorate Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su advokatų kontora „Milinis ir partneriai“. Sutartį pasirašė VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir „Milinis ir partneriai“ seniūnas, advokatas, VDU lektorius dr. Albertas Milinis.

 

„J.Leščiukaitis, kalbėdamas su kitu asmeniu aiškiai sako ,kad Milinio įsūnio žudikas buvo sulaikytas labai greitai, bet Milinienė dėjo visas pastangas, kad neiškiltų sūnaus vardas, - pasakoja LL šaltiniai, - tuose pokalbiuose minima ,kad A.Milinis žino už kokias jo nuodėmes buvo nužudytas įsūnis.

Kitame pokalbyje J.Leščiukaitis išvardina keletą asmenų vardais ir pavardėmis iš buvusių policijos ir STT darbuotojų ir įvardija, kad jie instruktuodavo Drasių Kedį pedofilijos skandale. Tokia informacija turėtų būti tinkamai  patikrinta. Be to, Leščiukaitis nurodo asmenį, kuriam jis rinko informaciją apie teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymą. Įdomus jo pokalbis su asmeniu R, iš kurio galima suprasti, kad R yra asmuo,  kuriam Leščiukaitis pateikdavo informaciją apie jo pakalbius su Miliniene, juos įrašydamas aparatūra gauta iš to asmens R.

    Be to yra pokalbiai tarp M. Milinienės ir J. Leščiukaičio, kuriuose jie keičiasi informacija apie eilę konkrečių asmenų ir kažkam tą informaciją galimai naudojo, bet J. Leščiukaitis to jau nepasakys, tačiau ponia M. Milinienė visai guviai atrodo feisbuke ir matomai bus gynybos pakartotinai kviečiama apklausai. Aišku, bylą sukurpusi prokurorė Poškienė tam prieštaraus ,nes Leščiukaičio apklausai prieštaravo. 

Bet gali būti , kad “šuo loja ,o karavanas eina” - tuo labiau jog pats tas “šuo” ir tą “karavaną” išjudino. Ir šis karavanas matomai jau tikrai nevaldomas, kaip anksčiau, nes matosi jog nutrauktas pedofilų finansavimas – pedofilams dirbusioje žiniasklaidoje nebedirba  “juodieji komentatoriai”, - teigia šaltiniai. 

Toliau - tie kas “prisidėjo” prie šios bylos falsifikavimo, patapdami nukentėjusiais - dar tikisi šimtatūkstantinių kompensacijų tenkinant jų ieškinius, bet ir tas tikėjimas išblėsęs, nes niekas iš jų posėdžiuose nedalyvauja. 

„Pedofiliją palaikanti sisteminė žiniasklaida net nenuperka jokio straipsniuko apie šią bylą net iš tokios „tyrėjos“ A.Kuznecovaitės, kuriai prokuratūra nuolat teikdavo bylos medžiagą“, - stebisi šis žmogus.

„Pedofiliją palaikanti partija (Liberalų sąjūdis) pati finansinių machinacijų liūne, o tas susilaižęs žilius, kuri vardo negalima minėti,  rūpinasi savo prostata ir keičiasi pampersus dėl šlapimo nelaikymo, - pasakoja šis žmogus, - taigi, kiekvienam savo....ir savas likimas laukia pagal P.Globos 2005 pranašystę Lietuvai , kad “bus toks reiškinys kaip Lietuvos mergaitė ir kaip kiekvienas perleis per savo širdį tą istoriją, tai toks likimas jo ir lauks”. Na ir galvoji sau - viena “nukentėjusioji” nuo “sekimų” nelabai sėkminga advokatė numirė nuo vėžio, kitos mamai “dėl tos bylos labai blogai”, o vaikai terorizuojami bendraamžių buvo, trečia jau vėžį “apsilopiusi” , bet su psichika ne kas- maniakinė depresija, o viena “organizacinio komiteto” narė nešioja konkretų plaučių vėžininko snukį - net savotiškai gaila, nežino ar apsimeta....tiek to su tom karmom-visi TEN būsim. 

  ......ir šio pabaigai -desertas :  paskutiniame posėdyje vienas kaltinamasis pasakė teismui ,kad pateiks byloje esančius dokumentinius įrodymus ,kad byloje esantys kaltinimai pagrįsti suklastotais įrodymais. Taigi kuo toliau į mišką tuo daugiau...

"Tyrėja" A.Gecevičienė nuslėpė, kad turi informacijos apie tikruosius V.Milinio žudikus, 

   Pasak daugiametę tiriamojo -operatyvinio darbo patirtį turinčių specialistų tokio masto bylai suklastoti reikia labai kruopštaus ir sistemingo darbo ir labai aukšto intelekto lygio vadovo, gebančio ne tik tirti ,bet ir kurti. Šią gi bylą siuvo  vidutinių gabumų mentė, kuri vos ne vos  baigė mentinius mokslus neakivaizdiniu būdu, prieš tai dirbusi sekretore, paskui papolitikavusi, paskui 18 metų jaunesnį vyrą pasigavusi, ir tada per savo amžiaus “uošvį”, buvusį aukštų pareigų komisarą padorų darbą gavusi. Taigi ji buvo tik apsukri , bet ne talentinga. Tik šios bylos dėka padarė karjerą. Jai specialiai Kauno AVPK sukurtas trečias sunkių nusikaltimų tyrimo skyrius iš keleto žmonių, lyg negalima buvo palikti grupės  prie kitų dviejų didžiulių skyrių. Matyt,  naudinga laikyti keletą “patikimų” ir autonomiškai veikiančių darbuotojų grupelę spec. pavedimams. Tai panašu į kriminalinį trilerį apie organizuotą mentų nusikalstamą grupę ir tai būtų įdomu, jeigu nebūtų  baisu. Pasak prieš keletą savaičių mirusio  apie šias bylas ne iš pasakojimų žinojusio kriminalinės policijos veterano, ši byla buvo užkurta tik po keleto bandymų. Matomai be pinigų niekas nenorėjo nieko tirti, o ir įrodymų jokių nebuvo pateikta tik “nuogas” pareiškimas. Ir tai normalu, žinant šiandieninę sistemą. Atsiradus finansavimui vieną “nukentėjusioji” įgavo neįprastas galias, t.y. nuo pirmų bylos savaičių 18 kartų susipažino su byla, nurodė apklausai kviestinus dešimtis asmenų ir dalyvavo beveik visų apklausose, pastoviai rašė pareiškimus ,kad neva yra sekama, kas pasitarnavo sistemai kovojant su naujai atsirandančia partija, nes į pasiklausytinų telefoninių pokalbių sąrašą buvo įtrauktas beveik visas politinės partijos “Drasos kelias” aktyvas, nors jokių duomenų apie jų nusikalstamą veiką byloje nebuvo ir nėra. Ši „nukentėjusioji“ tyrėjos Gecevičienės kabinete ir apsigyveno. Pati atvesdavo “liudininkus”, ir prie kabineto durų “instruktuodavo”, ką  sakyti. Apie tai procese pasakė liudytojas K. 

Matomai kažkam nufotografavus „nukentėjusiąją“ rūkant balkone, kuris išeina iš to buvusio policijos padalinio viršininkės kabineto, tai nukentėjusioji net parašė atskirą pareiškimą prijungtą prie bylos , kad ją vėl seka , fotografuoja ir dėl to policijos darbuotojai “gali būti sukompromituoti”. Matyt vienos suokalbio pusės skystanti psichika ,o kitos nenuovokumas ir intelekto trūkumas sukūrė kuriozinę situacija ,kad abi pusės supranta  tokių jų tarpusavio kontaktų nelegalumą. Niekaip negalinti atprasti nuo buvusio aukšto rango teisėjo žmonos statuso, Šiaulių teisme ji paprašė nekviesti apklausai jos vaikų, kurie yra nukentėjusieji byloje dabar jau pilnamečiai ir nori gauti moralinės žalos atlygį maždaug 116000 eurų. Teigė , kad patirtas stresas vėl pasikartos ir tai gali vėliau duoti pasekmių. Keistai tai nuskambėjo apie tą besitęsiantį gedulą pasižiūrėjus į Simonos Milinytės feisbuko paskyrą, iš kurios tik į keletą gigabaitų tilpo jos pačios pornografinio turinio nuotraukos. Kažin ar be triusikėlių fotografuojantis stesas nusiima? 

    Detaliai susipažinus t.y. praktiškai atlikus bylos ekspertizę, išsirutuliavo pirmu žvilgsniu nematomų nesutapimų, kas pastudijavus giliau - aptiktas aiškus klastojimas. Įdomi bus prokurorės R.Poškienės (nuotr. viršuje) pozicija-ar kartu su tyrėja skęsti ar  apsimesti , kad “mane apgavo ir pavedė , o aš taip pasitikėjau”. Teismo kolegijai teks pasirinkti ar  išteisinti visus ,ar  stumti iki galo. Beje dvi kolegijos narės yra priėmusios nutartį nuteisus laisvės atėmimo bausme du asmenis pagal policininkų pristatytų slaptų liudininkų parodymus. Dabar jie jau laisvėje ir ruošia ieškinius valstybei. Na, kas nedirba, tas neklysta, o kas nusikalsta, t.y. klastoja, tas dažniausiai suklysta ir tai yra taisyklė. Tiesa - būna išimčių - bet tam reikia talento, o kitkas tik patvirtina pačią taisyklę. Taigi mertišėle - gerk vitaminus...ir lauk pratęsimo. Ate.

Plačiau apie tai - naujame "Laisvo laikraščio" numeryje

 

Peržiūros: 8621

Komentarai   

+58 # kad 2017-10-25 10:10
poilicija politikuoja o ne dirba
vykdo uzsakymus,kaip kad grupuotes-pereme is ju iniciatuyva ir dirba tik...pagal valdzios nuleistus uzsakymus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # prokur oras 2017-10-25 22:21
Cituoja kad:
poilicija politikuoja o ne dirba
vykdo uzsakymus,kaip kad grupuotes-pereme is ju iniciatuyva ir dirba tik...pagal valdzios nuleistus uzsakymus

Veikia bendrai, iš anksto sutarę ir grupėje. O kas jiems gali trukdyti, juk tai viena grupuotė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # jeronimas 2017-10-25 12:53
Nuo pat pirmuju ivykiu Garliavoje,buvau isitikines,kad si visa prokuraturos ,policijos ir nusikalstamu tyreju veikla,vadovaujant milinienei,bus isaiskinta.ir tai tik laiko klausimas.Daug kartu klausiau,kokias pareigas prokuraturoje uzima Miliniene,kad jai suteikta teise prokuroru,pagal pacios liudijyma televizijos laidoje,Garliavos byla studijuoti,o jai naudingus lapus is bylos netgi atsisviesti.pati sake,kad turi istisas bylu kopijas.idomiausia,kad iki siolei si moraline teise pameturi "ponia" nei teisiama,nei tyrymas nevykdomas,su kuo is prokuroru "bendradarbiavo" apkaltinant visa mase zmoniu .Mase zmoniu tampoma po teismus,del kazkokios moralines atliekos,ir net teismams nerupi,kodel nesusijes asmuo su byla ,turi teise studijuoti ,kaip pati sake,svetimu tyrymu bylas???Vien del to dabar vykstantys teismai turetu byla nutraukti nedelsiant,ir grazinti generaliniam prokurorui istyrti,kas ir kieno nusikalstamais veiksmais prokuraturos labirintuose,buvo viesinamas bylu tyrymas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # LAIMA 2017-10-25 12:57
Bet jos veido išraiška kaip protui neadekvataus žmogaus. Kažkas su psichika jai yra.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # jeronimas 2017-10-25 13:03
Nejau ,jeigu sugyventinis teisejas ,tai zmona prokuraturos ,netgi generalines,gali veikti kaip seimininke???Ir stai po siu daiktiniu irodymu,kuriuos pateike LL,paaiskejo pagrindines priezastys,kaip buvo visos tos simtais bylos nekaltiems zmonems ,sukurptos.Tai parodo kokio lygio teisesauga sukure landsbergine gauja ,padedama lyberastu,per tuos 27metus.Sunku isivaizduoti,kad viena sazine praradusi boba ,sugebetu visa prokuroru ir teiseju sutve,paversti nusikalteliais,kurie akivaizdziai tokiai klipatai pataikavo ir vykde "teisinguma" pries simtus nekaltu pilieciu.Ir dar,kokios priezastys ir kas padejo svarbiam liudytojui,vel is vakaro visiskai sveikam,iseiti i ana pasauli??? Ar cia vel bus aiskinama,jog kalta byla zudike???? O gal veike si boba ne viena? Gal yra susikures albinuku su isardytom shiknom visas monopolis,kurie per va tokias silpno protavimo bobeles,vykdo valyma Tautos,kurie nepateisina Kleboniskio miske shiknakrapsciu veiklos???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # reikia 2017-10-25 16:27
teisti ne ptvorinius, o milinienes ir gecevicienes. Oi bobos prisidirbo penkiems gyvenimams i prieki sunkia karma. Ir savo vaikamas ir anukams. Sitiek nekaltu zmoniu p[er jas nukentejo ir toliau kencia. as is viso neisivaizduoju, kaip imanoma su tokia juoda sazine gyventi ant sio svieto. Nu nieko, aname pasaulyje atgailaus tos brudes, bet viskas bus postfactum. Uz sudauzytus nekaltu zmoniu likimus teks atsakyti pagal pilna programa. Ir bus atleista tik tda, kai atleis patys nekaltai kankinti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # nuomonė 2017-10-25 20:16
IDOMU ,ar tarp mūsų teisininkų-nėra gabaus ir garbingo ž,mogaus,kuris sutvarkytų teisinę sistemą ,kad žmonės-PASITIKĖTŲ IR GERBTŲ,GAL JAUNIMĄ TEGUL PASIUNČIA Į VOKIETIJĄ APMOKYMAMS,ATSKIRĄ SKYRIŲ PASKIRTŲ-dirbanti lietuvos valstybei ir joms žmonėms.gal kas nors pasikeistų...>O ŽMONĖS MKURIE PASTOVIAI NEGERUS DALYKUS DARĖ-GYVENIME NEBEPASIKEIS...........KAD nesijuoktų europos sąjunga,gal madam prezidentė žiūrėtų ,ką paskiria ir kam medalius teikia.........ateis laikas ,kai bus labai GĖDA.......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # kad 2017-10-25 20:22
nuimti demesi nuo sios bylos ismete nauja pedofilu -prieglauda,nors informacija "neviesinama"?vaidina kad tauta neturi zinoti nieko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Holmsas 2017-10-25 21:21
Kas prileido motulę Kuraž prie bylų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # s 2017-10-26 18:39
TAI GAL JIS TU PINIGU ir neperdave... o juk tai , kad per sunu ejo pinigai - rodo, kad jis zinojo apie tevo darbelius, tik saugiau perdavineti sitaip, negu paciam... o be to isunis- negi gaila , jeigu neklauso.... cia dar neaisku ar tie nuzude, kurie perdave, ar pats tevas... ???? visko buna gyvenime///// youtube.com/watch?v=TXwSKuk3Uz8 ==Когда мать губит детей
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # s 2017-10-26 18:41
BAISIAUSIA , kad laisveje vaiksto po siai dienai ZUDIKAI.... :( ir dar gal policijos uniforma, kas yra is vis baisiausia...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Rolando 2017-10-28 02:58
Effectіvely, whqt des God like?? Lee added. ?І mean,
we ⅼіke cookies aand cartoons and toys, hoѡever what kіnd of things aree fun fߋr God??
It was a question that for a minute Mommү and Ⅾaddy nneeded to think about.


Feel free to visit my websіte ... Јack: http://www.linux.ca
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vladas 2017-10-30 13:52
Įdomu kokias lekcijas gali skaityti šis daktaras jeigu per visą savo karjierą kauno apyg.teisme ,nenagrinėjo nei vienos bylos kas yra privalu teismo pirmininkui.Toks jis vienas buvo lietuvėlėje.Kokio čia lygio įtakos?Ko gero susijusios su labai pinigingais procesais?Iš ko šeima eilę metų gyvena J AV nedirbdami?Kokios jo pajamos dabar? KAPEIKOS!Kokios ofšorkės pavedimu išsipūtė šeiminėlės sąskatos?Ar tikrai dabar saugiai gali jaustis persikėlę asmenys JAV kai ten dirba tam tikra kontora tikrinanti pinigų plovimą iš rytų Europos šalių?Dauk reikalų!Gal be reikalo sugalvojo iš Vytautinio jurfako pasidaryti savo kadrų kalvę?Vienos bėdos!!!!????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti