Andrius Lobovas : "Jeigu paaiškės, kad Deimantė Kedytė tikrai mano dukra, tegul jie visi žegnojasi"

Peržiūros: 16203
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (12 Votes)

 

Garliavos byloje Andrius Lobovas pareiškė, kad jis yra Deimantės Kedytės tėvas ir nori ją matyti

Spalio 23 d. Šiaulių apygardos teisme buvo toliau nagrinėjama vadinamoji Garliavos byla.

Posėdžio metu vienas teisiamųjų Andrius Lobovas pareiškė manantis, kad jis yra Laimutės Stankunaitės dukros Deimantės tėvas. „Aš tuo metu buvau neseniai grįžęs iš įkalinimo įstaigos ir gyvenau palaidai, Stankūnaitė buvo atvažiavusi pas mane pasidaryti tatuiruotės, taip ir susipažinome, - LL pasakojo A.Lobovas, - kelis kartus su ja permiegojau be apsaugos priemonių, todėl manau, kad galiu būti Deimantės Kedytės tėvas“.

A.Loovas kreipsis į teismą, kad būtų nustatyta, ar jis yra biologinis D.Kedytės tėvas, ir tada vyras mano, kad jam bus leista sužinoti, kur yra jo dukra, arba bent bus leista su ja susitikti.

A..Lobovas atsakė į LL klausimus:

- Tai ką ten papasakojai teisme?

- Esmė tokia, kad 2000 m. , grįžęs iš zonos, aš gyvenau su savo žmona, tačiau vėliau išėjau gyventi atskirai. Gyvenau Kaune, Jonavoje, verčiausi tatuiruočių darymu. Kadangi Lietuvoje tuo metu dar nebuvo tokio finansinio nuosmukio, ir šalyje gyveno daug žmonių, pradėjau važinėti po Lietuvą, darydamas tatuiruotes. Tuo metu gyvenau Jonavoje, nuomavausi butą, turėjau daug moterų. 2003 m. pavasarį susipažinau su Laima Stankūnaite, bent jau man atrodo, kad ji ten tikrai buvo. Dariau tatuiruote jos draugei, tai ir Laima užsimanė. Ji pati pas mane atvažiavo, ir mes mylėjomės.

- Tai nori pasakyti, kad esi Deimantės Kedytės tėvas?

- Su Drąsiumi Kedžiu taip pat buvo įdomi situacija. Dariau tatuiruotes Kaune pas tokį narkodilerį, ir jis pradėjo skųstis, kad neva čia yra toks Drąsius, kuris skundžiasi, kad aš neva turėjau santykių su jo moterimi. Paskui mes buvome susitikę, aš paneigiau, kad turėjau kokių nors reikalų su Laima, ir viskas baigėsi.

- O kodėl dabar nusprendei, kad Deimantė tavo dukra?

- Dabar aš matau, kad tas vaikas niekam neberūpi. Be to, kadangi aš lytiškai santykiavau su Laimute be jokių apsisaugojimo priemonių, tai ką aš žinau – gal ir galėjau būti jos tėvas. Tuo labiau, kad aš dabar matau, kad Deimantė turi mano gabumų ir yra į mane panaši. Lyginu savo vaikus ir ją, ir matau, kad jie panašūs.

- Tai tu visą šią istoriją papasakojai Šiaulių apygardos teisme, nagrinėjant „Garliavos“ bylą?

- Panašiai taip viską ir pasakiau. Iš pradžių visi buvo šokiruoti, tačiau vėliau suprato, kad čia arba bajeris, arba pretekstas to, kad aš noriu sužinoti, ar Deimantė gyva, ar ne. Nes jie privalės daryti tėvystės tęstą, ir tada Deimantė turės grįžti namo. Nes dabar neaišku, už kiek tūkstančių kilometrų ji gyvena. Šiandien mano advokatas surašys pareiškimą dėl tėvystės nustatymo, ir aš viską išsiųsiu. 

- Tai nori pasakyti, kad gausi kokių nors žinių apie Deimantės Kedytės likimą?

- Šioje valstybėje gyvendamas aš matau, kaip dingsta vaikai ir žmonės, ir niekam tai nerūpi. Todėl aš nieko nesitikiu – tiesiog darysiu procesinius veiksmus, kad mano sąžinė būtų rami – gal ten tikrai mano vaikas. Jeigu paaiškės, kad Deimantė Kedytė tikrai mano dukra, tegul jie visi žegnojasi. Tada šitai sistemai bus blogai, arba jie turės mane nužudyti. Išeisiu į kovos kelią. Visus šiuos dalykus papasakojau teisme – buvo ir graudžių, ir linksmų dalykų. Esmė tokia, kad aš teisme aiškinau, kad tai yra šio valstybinio klano didžiausias nusikaltimas prieš šią šeimą ir šį vaiką, ir akivaizdus įrodymas, kad valstybę valdo totalinės padugnės. O prezidentė pabėgo tą akimirką, kai buvo daromas nusikaltimas prieš vaiką, kai ji buvo grobiama, pažeidžiant visus įstatymus. Grybauskaitė išvažiavo į JAV, į visiškai bereikšmius susitikimus, ir mes matėme, kaip ją sutiko Amerikos lietuviai. Todėl ir sakau – kada valstybę valdo išsigimėliai ir bailiai, tada ir vyksta tokie dalykai.  Man pateikė kaltinimus, kad aš dalyvavau rengiant valstybės perversmą, nors aš jokių santykių ar reikalų su Kedžių šeima neturėjau. 

- Kas nužudė Drąsių Kedį ir visus tuos žmones?

- Pilkasis skyrius ir vienas garsus politikas, kuris jam vadovauja. Esu šimtu procentų tuo įsitikinęs. Jo pavardė man žinoma (ir redakcijai)

-

 

Šiandien buvo tęsiama kaltinamųjų ir liudininkų apklausa.

ki šiol kaltinimo iškviesti liudytojai visi iki vieno pareiškė ,kad tyrėjos A.Gecevičienės užprotokoluoti jų parodymai yra surašyti melagingai, ne iš jų žodžių, o jų pasirašyti neskaičius ir pasitikint tyrėja. Prokurorė R.Poškienė paprašė teismo iškviesti tyrėją į teismą, matyt pagal atidirbtą schemą - tyrėja duos parodymus, kuriuose “patvirtins”, kad visi liudytojai skaitė savo parodymus tuo metu. 

Tačiau šiandien Gecevičienė nebuvo iškviesta, bet už tai gynyba iškvietė liudyti  Juozą Leščiukaitį, buvusį Kauno rajono policijos vyr. komisarą. Keista  situacija su tuo Juozu.

Apklaustas byloje M.Milinienės prašymu ir jai dalyvaujant 2011.10.26 .Apklausoje taip pat dalyvavo  LKPB vyr. tyr. Vitalijus Vitkovskis. Apklausos metu J.Leščiukaitis davė parodymus , kad vykdė informacijos rinkimo veiką VRM pensininko A.Baltraičio  prašymu. Tarp užduočių buvo aiškintis Furmanavičiaus nužudymą ir rasti būdą sukompromituoti Venckų ir Venckienę ir tokiu būdu juos sukiršinti! Tokia informacija apie neteisėtą veiką nesudomino nei A.Gecevičienės,  nei V.Vitkovskio nes joks ikiteisminis tyrimas nebuvo pradėtas ir išskirtas.

 Vėliau pagal M.Milinienės 2012.03.23 pareiškimą apie kilusias jos manymu grėsmes jai ir jos šeimai,be jokio tam teisėto pagrindo surašius raportą ir toliau sekusias neteisėtas sankcijas buvo pradėtas  18 asmenų telefonų pasiklausymas ir tame tarpe J.Leščiukaičio. Gynyba pagarsino kelis tokius įrašus, kuriame J.Leščiukaitis ir M.Milinienė įvardija ,kad ir vienas ir kita turi kažkokius “savo žmones” kurie užsiima informacijos rinkimu apie įvairius asmenis. Per M.Milinienės apklausą toks klausimas apie kitų asmenų sekimus buvo jai užduotas, bet ši išsisuko atsakiusi ,kad J.Leščiukaičio ir reikia klausti. Taigi atėjo laikas padėti tašką virš I.             

        P.S. Leščiukaitis buvęs Kauno raj.policijos komisariato viršininko pavaduotojas operatyviniam darbui. Prieš 12 metų kontrabandos byloje atleistas nuo atsakomybės kaip padėjęs tyrimui (t.y.atskleidė visą schemą).Šitoje byloje įvertinus jo telefoninius pokalbius , buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn išskiriant bylą dėl prekybos poveikiu. Yra duomenų ,kad jam prašnekus apie šią bylą ,ji gali būti sugražinta prokurorui.

Juozas Leščiukaitis gavo šaukimą į teismą , bet mirė. Mirties priežastis nežinoma.

 

 

 

Komentarai   

+94 # jeronimas 2017-10-23 15:30
Liudytojas,kurie zinojo daug ir labai daug.Bet pasirodo,kad ir savi nebereikalingi,kurie gali papasakoti per daug.Idomu ,ar sis liudytojas balutej prigere,ar zoles lapu paspringdintas,ar tiesiog sirdis sustojo???? Tai kelintas byloje zudikeje lavonas???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Dilgėlė 2017-10-24 09:26
Greičiausia per galvą gavo,kaip Strazdauskaite,Šliažas,ar kaip ten jo pavardė,gal ir Kilkus,kas čia dabar žino?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+107 # s 2017-10-23 16:22
TAI SVARBI NAUJIENA...TEVAS YRA labai svarbu... REIKIA LEISTI TEVUI MATYTI DUKRA ........ kol neirodyta, kad jis ne jos tevas, niekas negali TO PANEIGTI.... turi buti atliktas TEVYSTES TESTAS !!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-72 # ? 2017-10-23 19:45
Nu cia tai geras..... Pasirodo Lobovas, klykes "tiesos" - veltedis ir bailys, pasislepes uz Kedzio nugaros???? Tfu, jau zemiau kristi nera kur!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # aa@bb.lt 2017-10-23 20:33
pagaliau!!! pats LL pripazino - stankunaite yra/buvo laisvo elgesio merga, kuriai labai patiko zekai. valio. paditikejima keliantis asmuo ;)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-68 # Milda 2017-10-23 21:16
Uzsidirbs dar viena byla uz smeizta ir klyks, kad ji valstybe puola. Tfu, ligonis absoliutus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-52 # Beje 2017-10-23 21:43
Klounas - tipo po tiek metu prisimine, kad gali buti kedytes tevas?? :lol: gaila man jo dabartines sugyventines ( nu ir zmonos, ir vaiku gaila..) tik jis, durnelis, isivaizduoja, kad atves kedyte ir abu kartu krauja priduos :-) :-) :-) :-) :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # prescot 2017-10-26 23:34
zioplas tu zmogus nes nepagavai kampo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # tai 2017-10-23 23:05
kilnus gestas- galima palinketi tik sekmes ir nepakliuti i mafijos pinkles ,ne visi supranta komentoriai,kad skaito rimta laikrasti,galetu ir komentuoti santuriai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+68 # Na va, pagaliau 2017-10-24 04:10
paaiškėjo, iš kur pas Deimantę tokie neeiliniai meniniai sugebėjimai ir kūrybiškumas, ir drąsa. Kas toliau? Labai įdomu. Pagarba Kedžiams ir Venckams, ir visiems kam rūpi TIESA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Kompromatas 2017-10-24 10:46
valdo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-49 # vabalas 2017-10-24 13:03
lobotomovas isvis vaiku neturi. nes yra gejus ir kalbasina savo kaimyna albina per iseinamaja. albinui beje yra 60 metu jau :eek:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # zose 2017-10-24 17:36
Po to lochotronovui lieps kartyu davinėti į teismą diedukus, tokiu būdu tikrai bus atimtas senelių turtas. Toks čia planas akivaizdus. Jeigu egzotinis persimetė į aną pusę, tai ir šitas persimes. Kai tik lieps jam.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # gal 2017-10-24 19:55
nereikia smeiztio,kad vaiku neturi-nepavyks,apsijuoks srtrukturos megstancios si laikrasti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # A.Lauciute 2017-10-24 22:51
Dar toliau, dar bus gražiau, dar ir vis dar.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # daugiavaikis 2017-10-25 14:59
matyt ir Venckiukas jo sunus,o tai 'grizo is zonos,turejo nesaugiu lytiniu santykiu'.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Justė 2017-10-25 15:26
Padėkit jam, patvoriniai, matot, kad žmogui visiškas krachas...Kol dar senių kedžių sūnumi neapsiskelbė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # laikykis 2017-10-25 20:28
Andriau neklausyk kvailu paistalu ir smeizto-durniu atsiranda ir kulturingam laikrasty
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # prescot 2017-10-26 23:31
Gal paaiskes ar Deimantė dar gyva ?! nes labai jau stipriai nutylima apie ja ir jos gyvenimo salygas ir tt....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kazys 2017-10-30 12:39
Sakydavo, kad tik Stalinas savo nesantuokinius vaikus slėpė, bet jis turėjo nuo ko, o čia,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # gebe 2017-11-01 10:59
na va ir Rutka Grin pati nezino nuo ko jos buvo-uztat augina pati ir visiems vyrukams,kuriems pavydi-kersija
zurnalistu tokia dalia-laizyti ledus per stikla
seip jos laidos kaip visada neobjektyvios ir kgb isliusttruotos,nes jos tevukas buvo tikriausia is to rato...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti