A. Kilkaus dingimas tiriamas ne nuo to galo

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.08 (6 Votes)

A. Kilkaus dingimas tiriamas ne nuo to galo

Kristina Sulikienė

Kiekvieną kartą, kai Lietuvoje įvyksta koks nors įvykis, kuris sukrečia visuomenę, teisėsauga ima eiti pačiu lengviausiu keliu: ką nors „be ryšio“ suima, tada bando jėga išmušinėti prisipažinimą. Prisiminkime garsiąją „Milinio nužudymo bylą“. Prieš 6 metus net žmogus buvo suimtas, nes buvo matytas patvoryje. Palaikė 3 mėnesius kalėjime. Teismams užtenka prokuroro raštelio, jog prokuroras tiki, kad čia tas žmogus, ir teismai tenkina suėmimo prašymą. Tada pralaikė, nieko neišpešė ir turėjo paleisti, turbūt prigrasinę, jog tylėtų.

Dabar gi Aivaro Kilkaus dingimas yra klasikinė pagrobimo byla, kai pagrobėjai teisėsaugai, kuri ar nemoka, ar nenori, ar negali nieko tirti, numetė „kaulą“ – pagrobę žmogų paskambino iš jo telefono Laurynui Baltrūnui, tokiu būdu ypatingai sunkių nusikaltimų skyrius ir suprato, kas žudikas. Leiskite paklausti – tai jeigu vidutinio intelekto pagrobėjai sugeba apmulkinti teisėsaugą su tokiu kvailu manevru, tai gal policijai su prokuratūra ir telefoniniai sukčiai naktimis skambinėja?

Kaip ir visuose kituose tyrimuose – totali betvarkė geografijoje. Telefonas – Vilniuje, „Oblius“, kuris jau suimtas pagal Jurgos Barkauskaitės PARODYMUS („jie nesutarė, pykosi, todėl aš manau,kad Oblius pagrobė Aivarą...“ – daugiau įrodymų nėra.), gyvena Trakų rajone, berods, Aukštadvaryje, čia yra atstumas pusiaukelė iki Kauno kitu, Prienų keliu.

Dingusiojo Aivaro Kilkaus motociklas rastas Varėnos miškuose, tokiu būdu teisėsauga neva suprato, jog kaltas Laurynas Baltrūnas.

Aš nežinau, kaip turi būti susisukę smegenys, ir koks turi būti pinigų, mašinų, algų troškimas, kad tokias nesąmones eksplikuoti visuomenei.

Toliau pagal klasikinį modelį „tiriama byla“ – vardijamos įtariamojo neigiamos savybės, kurių pati pagrindinė – kad būdamas sveikas 4 vaikų tėvas, ir turėdamas gražuolę žmoną, jis protestuodamas prieš pederastiją, apmėtė vieną žydruolį kiaušiniais.

„Baltrūnas žinomas teisėsaugai, nes apmėtė iš kiaušinių muzikantą“, rūsčiai pranešė žiniasklaida. Epizodas, kai žmogus protestuoja prieš pederastiją, pasirodo, yra geriausias įrodymas, jog jis galėtų grobti ir netgi žudyti savo draugą.

Dėl baikerių klubo išsiskyrimo – tai čia iš viso idiotiškas metodas įtikinti visuomenę, kad Oblius turėjo labai pergyventi, ir sugalvoti keršyti – priminsiu, turėdamas 4 vaikus, sodybą, darbą, ir dar jaunųjų šaulių būrelį.

 

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/vaiku-globos-namuose-dirbantis-baikeris-oblius-neformali-veikla-moko-vaikus-drausmes-ir-atsakingumo-1040-773978

Jeigu klubo skilimas turėtų būti priežastis grobti ir žudyti, tai toks byrėjęs baikerių klubas „Roadhogs“ beje draugaujantis su „Vorais“, seniai turėjo išsigrobti ir išsižudyti, tik kažkodėlp negirdėjome nieko apie tai. 

Kam reikalingas dėmesio nukreipimas su Laurynu Baltrūnu? Minutės po pagrobimo labai svarbios, svarbi kiekviena smulkmena, tam, kad nebūtų atrastas asmuo ir išaiškintas nusikaltimas, tyčia susigalvojama išankstinė versija, ir tiražuojama visuomenei, tokiu būdu šansų atrasti žmogų pasidaro mažai arba visai neįmanoma.

Asmens kaip šventojo vaizdavimas irgi nepadeda – tačiau pilna spauda verksmingų straipsnių, koks geras Aivaras ir koks blogas Laurynas, nors jie abudu labai panašūs.

Bandė teirautis žurnalistas Broniaus Bradausko, kuris yra Jurgos Bradauskaitės tėvo dėdė, ar turėjo Aivaras skolų, atsakė, jog nežino, tuo pačiu atsakė, jog nebesitiki pamatyti gyvą.

Toks pareiškimas yra stiprus, ir labiau išklausinėjus garsų dėdę, būtų galima sužinoti, ką jis turėjo galvoje.

Dar Bronius Bradauskas paminėjo, jog jo sūnėnas prašė spausti teisėsaugą. Kai ką primena? 

Juk pirmomis dienomis kai dingo šis baikeris, buvo tik platinamos nuotraukos, pagalbos žinutės, ir viskas. O jau kai „sūnėnas paprašė kad paspausčiau teisėsaugą“, jau ir paieškos grupės organizuotos, ir įtariamąj jau sukūrė. 

Vienintelis „Alfa“ portalas parašė normalų straipsnį apie Lauryną Baltrūną, apibūdindamas jį teigiamai.

Apgailėtina yra tai, jog suėmimas, kuris yra kraštutinė procesinė priemonė ikiteisminiame tyrime, skirtas pagal „liudytojų parodymus“.

Dabar gi Jurga Bradauskaitė galgi buvo šalia, kai dingo vyras – nes liudytojas- tai tas, kuris žino bylai reikšmingas aplinkybes.

Kaip žinome iš spaudos, nerastas nė siūlelis , nei piršto gabalėlis, o motociklas numestas švarus. Telefonas – Vilniuje. 

Primena vieną garsią istoriją, kai mašina tvarkingai padėta miškelyje, bet teisėsauga po šiai dienai mums aiškina, jog žudė dėl mašinos, kurioje net grumtynių pėdsakų – nėra.

Primena ir Kedžio švarius batus, jo ginklą, įstrigusį Naruševičienės laiptuose, kuris, kadangi neiššovęs, tai buvo įrodymas nužudymo byloje. Visas šitas braižas primena „skrajojantį būrį“, kuris Lietuvoje grobia ir žudo žmones, o teisėsaugai liepia tylėti, nes ir jiems bus tas pats.

Kodėl užsienyje atsiranda drąsių teisėsaugininkų, kurie kovoja su mafija ir visais skrajojančiais būriais, o Lietuvoje mūsiškiai tarsi pridėję į kelnes, ir pasakoja tas nesąmoningas pasakas, kurias jiems numeta jų tiesioginiai viršininkai?

Kam tada visos stažuotės, visi kursai, už milijonus mokesčių mokėtojų pinigų, jeigu policija su prokuratūra, o ir teismas, leidęs suimti nekaltą asmenį, - nežino, jog nužudymo tyrime turi būti lavonas, kraujo pėdsakai, ir DNR.

Vien ryšių operatoriaus pateikta išklotinė, kad dingusiojo asmens aparatas kartą suskambėjo Obliaus link, ar Jurgos Bradauskaitės liudijimas, kad ji ir jos vyras konfliktavo su Obliumi – nėra joks įrodymas, nes mes čia kalbame apie nužudymą, arba pagrobimą.

Nors Lietuvoje yra ir dronai, ir kameros, ir vairuotojai turi vaizdo fiksatorius, vėl tiriama kaip 16 amžiuje – pagal legendą, ir būtinai ką nors uždės ant laužo ir sudegins – kad tik visuomenė būtų ramesnė.

 

Peržiūros: 5704

Komentarai   

-37 # Maitvanagiai sukilo 2017-10-21 10:23
Laisvo laikraščio maitvanagiai jau sukilo. Visur esanti Sulikienė jau išaiškino kas ir kaip įvyko. Matyt, žino, nes kas daugiau žinos, jei ne ji. Cituoju: ,, Dabar gi Jurga Bradauskaitė galgi buvo šalia, kai dingo vyras – nes liudytojas- tai tas, kuris žino bylai reikšmingas aplinkybes"- rašo Sulikienė. Tai galgi Sulikienė buvo šalia ir žino geriau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Zosė 2017-10-21 10:29
Klausimas aš Jurga ten buvo.ar nemoki skaityt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Maitvanagiai sukilo 2017-10-21 10:31
Kaip parašei taip ir perskaičiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Kirvis 2017-10-21 13:39
Tu rasai tu žinai vadinasi ji buvo kai ji grobe
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Maitvanagiai sukilo 2017-10-21 10:46
Ir tikrai, kam švaistyti valstybės milijonus, jeigu turime Laisvą laikraštį ir jo teisininkę Sulikienę. Čia viskas aišku ir paprasta: pagrobė tave- pats kaltas. Nužudė tave- pats kaltas. Tyrimas baigtas. Miegokime ramiai, kol kurio nors iš mūsų nepagrobė arba nenužudė. O jeigu taip nutiks, jau žinome kas bus kaltas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Kirvis 2017-10-21 13:39
Aišku Varėna ir Aukštadvaris už vienos teikimo stotelės o gal nusižudė kodėl būtinai pagrobe
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Tupam Matvanagiui 2017-10-21 10:59
Kai tave kada be reikalo ir nekaltą uždarys(man tai teko patirti),tada bus nebe juokinga.Man irgi neužtenka Įrodymų,nei Ievos pagrobimo byloje ,nei dabar.Viskas pagal;Viena bobutė sakė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Tupas tupam 2017-10-21 11:55
Tau nereikia jokių įrodymų. Tu tiesiog žinai. Tai ir sakau, kam reikia teismų ir tyrimų, jeigu turime Tave.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # zose 2017-10-21 14:47
Yra komjaunimo tiesa, nuteisia be jokio teismo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # Biker 2017-10-21 11:49
Sulikienė jau ir baikerių veikloje pasidarė specialistė jei jau pradėjo straipsnius apie baikerių " paniatkes" rašyti.Anksčiau kažkaip labiau tikėdavau šiuo laikraščiu, tačiau dabar kai tokius straipsnius rašo " Mėnulio pilnaties" rašytoja, tai vis daugiau kyla abejonių.Kas be nutiktų ir kaip nutiktų, viskas bus aprašyta negatyviai ir išaukiančiai, gal tai jau aplink susibūrę tokie šališki skaitytojai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Kirvis 2017-10-21 13:37
Tu matyt akeskoj Gyveni kad tau mėnuo per langą sviec Juk garsiosios Šventosios bylos metu rodė autorės asmeninės fotosesijos ar tik ne iš baikerių kabako gal ir pažįstama nepagalvohai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ar skriaudė žmoną 2017-10-21 11:59
tas baikeris?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # ???? 2017-10-21 13:17
Tai ypatingai sunkių nusikaltimų skyrius konsultuojasi su Sulikiene ir teikia jai info? Cituoju; ,,Dabar gi Aivaro Kilkaus dingimas yra klasikinė pagrobimo byla, kai pagrobėjai teisėsaugai, kuri ar nemoka, ar nenori, ar negali nieko tirti, numetė „kaulą“ – pagrobę žmogų paskambino iš jo telefono Laurynui Baltrūnui, tokiu būdu ypatingai sunkių nusikaltimų skyrius ir suprato, kas žudikas."- rašo Sulikienė. Gal galėtų Sulikienė ir mums nurodyti šaltinį iš kurio ji semia tokią ,,informaciją". O gal pati ir skambino, dabar didžiuojasi, kad suklaidino net tyrėjus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Kirvis 2017-10-21 13:35
Matai ypatingai sunkus skyrius kliedi konsomolkeje,o tau kaliuzej gal intiks apribotas ka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Ne tas galas 2017-10-21 13:27
Tikrai tiria ne nuo to galo. Reikėtų pradėti tirti nuo Sulikienės galo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Kirvis 2017-10-21 13:36
Svarbiausia yra pakomentuoti i tema makadcy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # zose 2017-10-21 21:41
Cia buvo kirvio ironija, manyciau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Milda 2017-10-21 19:42
Smegenis tu issitirk, nevykele :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # zose 2017-10-21 21:41
:)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # ? 2017-10-21 22:06
Nemanau, kad be reikalo kiti baikeriai be kazkokios priezasties isejo is L.Baltruno klubo....
P.S. Sulikiene - tu gi pas mus pati kilmingiausia, pati graziausia, protingiausia, ir.... ir daug daug - iausia... Niu negrazu tokiais vardais komentarus rasyt - babce is kaimo, zose ir t.t. Dar ir savo vyra itraukei - ..... kirvis... :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # zose 2017-10-23 12:06
Ne kilminigiausia tik ta kur su čigonais važiavo. Amen. Ir beatifikacijos byla yra užvesta, amen amen amen.aleliuja. O šiandien Lietuvos policija sulaikė 2 moln vertės hašišo krovinį, kažkaip keisti sutapimai. O prie ko čia tas klubas, kuriam kumnpis buvo tik du mėnesius?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # kas 2017-10-22 07:48
kas o padeti istirti reikia,nes bus vel byla be tyrimo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # EJ 2017-10-22 09:01
Jooo..... Velniava.... Kartojasi panasus vaizdeliai... Reikia Serloko Holmso, nes policija nepajegi... Bet kirba mintis, kad uz visu tu dingimu ir nuzudymu slypi negeri bet itakingi dedes. Kadangi blogi darbai yra nenoromis "tiriami",- tai rodo, kad bent jau "tyrejai" turetu zinoti kur "suo yra pakastas".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # zose 2017-10-23 12:07
Kai dingo šventoji nekaltoji blondinė, kitą dieną buvo sulaikytas didelis narkokrovinys, dabar kai naršoma Varėnos pelkėse, oj koks sutapimas, sulaikoma hašišo siunta už 2 mln. evrejų. Kodėl vieni sutapimai? O daugelis moto fanų rašo šiandien pykdami ant LL "ne jokios mafijos nėra". Tai kas ten sekmadienio mokykla gal tą hašišą vežė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Dilgėlė 2017-10-23 10:10
Kažkaip keistai viskas deliojasi- Ievos galvą suknezinta,žmogaus,kur kovojo už žemės neispardavima galva irgi sumaitota...Tas pats braižas!???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # zose 2017-10-23 12:08
Taip. Ir po to sulaikoma didžiulė narkotikų siunta. Tas pats braižas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Ilka 2017-10-23 18:27
Sujudo nešvarios reputacinos asmenys ,jieško kaltų ,Laisvo laikraštį kaltina , nes teisūs ir teisingi apverčiami į kaltynamuosius , tai patogiau , nes teisėsaugą pas mus korumpuota ,dirba pagal užsakymus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Hmz 2017-10-26 23:07
Kokia kvaiša tokį briedą susapnuot ir parašyt galėjo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti