Garliavos byla žlugo II - ir A.Matulevičius pareiškė, kad D.Kedžio dukra buvo išnaudota, o D.Kedys ir A.Ūsas nužudyti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.92 (6 Votes)

Garliavos byla žlugo II.

 Rugsėjo  19 d. buvo tesiama vadinama “Garliavos byla” Šiaulių apygardos teisme. Teismas tęsė kaltinimo iškviestų liudininkų apklausą .Teoriškai tai turėtų būti kaltinimus palaikantys liudininkai. Prokurorė Poškienė sėdėjo ramiai, t.y. nesisupo kėdėje . Ko gero  Sigito Martinavičiaus liudijimas ,kurį ji praleido,jau “susivirškino” ir po atostogų su naujomis jėgomis ir netgi visai linksmutė ji dėliojosi priešais save popierėlius.

 

  Ir štai teismas pakviečia liudyti Algimantą Matulevičių buvusį Seimo narį ir Seimo nacionalinio saugumo komiteto pirmininką. Paprašytas papasakoti apie bylai svarbias aplinkybes jis pradeda dėstyti ,kad yra buvęs keliuose mitinguose kaip stebėtojas politikas ir tiek. Teismo pirmininkaujantis R .Jurgaitis atsargiai priminė, kad reiktu papasakoti apie tai, ką Matulevičius papasakojo ikiteisminio tyrimo metu. Buvo pagarsinti jo parodymai . Matulevičiaus veidas perbalo. Jis pasitikslino ar tai jo parodymai. Prokurorė staiga paraudo. Kolegijos narė patvirtino ir pasiteiravo, ar jis skaitė tai, po kuo pasirašė ir kiek pakeltu tonu , kaip mokinuko paklausė, ar žino apie savo atsakomybę už parodymus . Čia išraudo ir Matulevičius. Tuoj pat pareikalavo jo nespausti , leisti susikoncentruoti nes visai neduos parodymų. Prokurorė jau suposi kėdėje. Aprimus aistroms liudininkas išdėstė , kad jo parodymuose surašytas tekstas neatitinka to pokalbio pas tyrėją Gecevičienę ir jis pasipiktinęs tuom , kad tyrėja viską surašė savo žodžiais  ir davė pasirašyti , o jis būdamas tikras , kad surašyta teisingai pasirašė neskaitęs. Tada pirmininkaujantis uždavinėjo klausimus pagal Matulevičiaus parodymus smulkiau ir į viską buvo atsakyta - jokio valstybės perversmo niekas neragino, jokios organizacijos Klonio gt. nebuvo , niekam Venckienė su Skučiene nevadovavo, apie jokius sekimus neturi supratimo. Dar daugiau : buvęs Seimo nacionalinio saugumo komiteto pirmininkas garsiai pareiškė, kad Kedžio dukra buvo išnaudota , o Kedys ir Ūsas buvo nužudyti. Prokurorė išmušta dėmėmis krapšto galvą.

Į teismo siūlymą apklausti liudytoją - atsisako. Teismo kolegija trumpai pasišnibždėję tarpusavyje liudininką paleido. Prokurorė raudonu veidu ir susimasčiusi , palengva suposi kėdėje. Kaltinamujų suoluose šypsenos ir atsipalaidavimas.

   Sekantis kaltinimo kviestas liudytojas Arūnas Klimas. Paprašytas papasakoti apie jam žinomas bylos aplinkybes jis pasakė ,kad gali tik pasakyti savo nuomonę apie tuos įvykius ir tik tokioje apimtyje kiek jis buvo Klonio gatvėje, tiksliau apie dvi valandas.

   Pirmininkaujantis taikiu tonu perklausė liudininko ar tikrai jis Klonio gt. buvo tik dvi valandas ir iš kur tada tokie nuosaikūs parodymai apie daugybę žmonių paminint vardus ,pavardes ,smulkiai išdėstant tų asmenų organizuotumą ,pareigas ,jų visos grupės  valdymo struktūrą.(liudininko parodymai išdėstyti ikiteisminio tyrimo metu  iki smulkmenų sutampa su kaltinamuoju aktu iš ko matosi , kad tai turėtų būti vienas pagrindinių kaltinimo ramsčių kritus Martinavičiaus kortai.)

   A.Klimas pradėjo blaškytis  sakydamas nesuprantantis apie kokius jo parodymus kalba teismas. Prokurorė išraudo ir pradėjo suptis. Tada teismo pirmininkaujantis pradėjo skaityti iš eilės jo parodymus į ką liudytojas atsakinėjo : nebuvau , nemačiau, ne mano žodžiai, viskas išgalvota. Į klausimą kaip atsidūrė pas tyrėją, liudytojas nenorėjo sakyti murmėdamas , kad nenori painioti kitų žmonių nes jį ten atvedė “viena moteriškė”, bet prispirtas pasakoti viską jis pasakė , kad per jo pažistamus su juo panoro susipažinti M.Milinienė, jie buvo susitikę jos iniciatyva kavinėje, o po to nuėjo pas tyrėją Gecevičienę prie kurios kabineto durų dar su Miliniene kalbėjosi apie tai , ką jis sakys , o po to kalbėjosi su tyrėja Gecevičiene gana ilgai po ko ji spausdino tekstą ir davė jam pasirašyti. Jis tai padarė neskaitęs, nes pasitikėjo tyrėja. Prokurorė klausimų neuždavė ir susimąsčiusi žiūrėjo į sieną priešais. Kaltinamųjų advokatai net neturėjo ko klausti nes teismo pirmininkaujantis smulkiai išnagrinėjo liudytojo parodyus ikiteisminio tyrimo metu.

Kaltinamieji triumfuoja. Keistas vaizdas iš tiesų-vyksta jų teismas - o jie šypsosi. Aišku kad čia kažkas ne taip. Ne taip kaip ir viskas Šv.Marijos žemėje kur viskas tvarkoma iš pastato su kreivais langais.

   

   

 

Peržiūros: 4508

Komentarai   

+73 # kiekvienas 2017-09-23 20:36
tautietis gi supranta,kas uzeme valdzia Lietuvoje-iskrypeliai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Vladas 2017-09-23 21:40
Pederastinė mentija dabar turi apie ką pasitarti.Globėjų kaip ir nėra per daug , bylų prigamino pagal senas garantijas,o kas dabar dengs jeigu ką?Gecevičienė pensijos tai neturi užsitarnavusi.! Kur prokurorė žiūrėjo?Ką nesuprato kad viskas sufalsifikuota?Kalbama ,kad ją pakišo.O gal pati pasikišo,kad nuodėmes užtrinti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+67 # jeronimas 2017-09-23 22:09
Jeigu cia tiesa aprasyta tuose dviejuose epizoduose,tai argi neuztenka tiek ,kad iskelti baudziama byla tatdymu klastotojai? Kas idomiausia,kad vel islindo Milinienes pavarde.Pasirodo sis padaras dare visokio masto afioras ,kad tik gyvenimus sudauzytu ne tik mazoms mergaitems ,bet ir ju seneliams ir kitiems? Visoje sioje bylu virtineje,manau,pagrindine veikeja ir buvo Miliniene.Jos posakis ,nezinai vaikeli ,kiek man kainavo sie reikaliukai" matomai turi ne tik perkeltine prasme ,bet ir tiesiogine.Aisku,nuo lietuvisko teisingumo su lietuviskais teismais ir brangiai mokedama issisuks ir nuo prokuroru ir teiseju,bet nuo Dievulio teismo,esu isitikines,tikrai nepavyks.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # J.Radovičius 2017-09-24 11:47
Dievulis nepadės. Tačiau galite padėti jūs, gyvenantys užsienyje, jeigu užsienio spaudoje viešinsite Lietuvos teisėsaugos nusikaltimus ir padėsite Europarlamente kelti klausimą dėl Lietuvos neatitikimo narystės ES reikalavimų žmogaus teisių srityje. Reikia prašyti Europarlamentą atsiųsti komisiją ir kad užsiimtų bent taip, kaip pagaliau yra užsiėmęs Lenkija bei Vengrija. Kito kelio nėra.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+88 # jeronimas 2017-09-23 22:12
Norisi pamineti ir Matuleviciu.Vistik zmogus saziningas.Antro aprasyto liudytojo net nepazistu,bet smagu,kad zmones sako tiesa,ir net brangiai mokedama Miliniene neistenge papirkti.Pagarba vyrams neismainiusiems sazines i susmirdusius dolerius!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # visiems 2017-09-24 02:55
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo
:
plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Jolanta 2017-09-25 12:11
Dziaugiuosi, kad zmones BUNDA, atmerkia placiau akis kurios buvo uzleistos melo dumu uzdanga! Dziaugiuosi, kad po truputi “ islenda galai”... Gal sulauksim ir naujo NEPRIKLAUSOMAIS TEISMAIS sitos ipatingos Garlevos bylos NAUJO nagrinejimo?! TIK - ar nebus paveluota del mergaites?! Nes pedofilai nebepaleis jos is savo gniauztu sveikos ir samoningos, nes tafa JI LIUDYS PRIES JUOS!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Temide 2017-09-26 19:57
o kada bus teisiama Miliniene?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti