„Valstiečiai“ dėl „Snoro“ užgrobimo subrendo Dalios Grybauskaitės apkaltai

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)

„Valstiečiai“ dėl „Snoro“ užgrobimo subrendo Dalios Grybauskaitės apkaltai

Aurimas Drižius

 

Vidaus reikalų ministerija gavo informacijos, kaip buvo vykdomi labai sunkūs nusikaltimai po to, kai valstybė perėmė ir paskelbė banko „Snoras“ bankrotą. Ši informacija, jeigu bus paviešinta ir visuomenė apie ją sužinos, bus lemiamas argumentas pradėti prezidentės Dalios Grybauskaitės apkaltą. Apie tai pirmą kartą viešai prabilo Seimo narys Naglis Puteikis:

 

- Kas ten darosi su tomis miškų urėdijomis ir kodėl tas klausimas staiga pasidarė toks aktualus? Kokia jūsų nuomonė?

- Man atrodo, kad konservatoriai pamatė neryžtingumą „valstiečių“ frakcijos viduje. Nes dalis jų „vienmandatininkų“ kilę iš miškininkų, ir sunkiai atsispiria vietos urėdų įkalbinėjimui, tai konservatoriai, pamatę tokią vienybės spragą „valstiečių“ gretose, konservatoriai pabandė prezidentūroje pasizonduoti, ar jie galėtų pretenduoti į vyriausybę, jeigu pavyktų suskaldyti „valstiečius“. Bet kadangi pastarieji ir tarpusavyje, ir su partneriais susitarė, kad reikia naikinti įstatyme numatytą urėdijų skaičių vienaip ar kitaip, tai man atrodo, kad šis G.Landsbergio mėginimas pasibaigė nesėkmingai. T.y. Gabrieliaus Landsbergio mėginimas tapti premjeru vėl nepasisekė.

- Nesuprantu, kam D.Grybauskaitei griauti „valstiečių“ vyriausybę, kurios visus ministrus ji pati parinko? Kam jai griauti savo vyriausybę?

- Greičiausiai D.Grybauskaitė pakeitė savo nuomonę, pamačiusi situaciją. Nes ji irgi buvo už tai, kad iš įstatymo būtų išbrauktas urėdijų skaičius, ir tą buvo viešai pareiškusi. Ir tada, matydama, kad premjeras neaiškiai pasako, kas ištiks urėdijų buhalterius ir kitus ne miškininkus, kurie būtų atleisti, jeigu urėdijos būtų panaikintos kaip ūkio subjektai. Nes premjeras privalo garantuoti socialines garantijas, ypač tiems, kuriems nedaug liko iki pensijos. Manau, kad prezidentė dėl to premjerui žmogiškai papriekaištavo, čia atėjo Gabrielius, ir pasakė, kad gal galime panagrinėti kitokios sudėties vyriausybę, nes buvo akivaizdu, kad „valstiečiai“ nesurinks balsų urėdijų reformai. Tuo labiau, kad S.Skvernelis jau buvo metęs užuominą, kad jis atsistatydins, jeigu ta reforma nepavyks. Matome, kad politikoje visi žaidėjai – tiek prezidentė, tiek ir Gabrielius – pabandė sužaisti, nes „valstiečiai“ tokie naujokai, ir jiems nėra taip lengva susitelkti balsavimuose, pvz., dėl urėdijų. Kada urėdai taip smarkiai priešinasi. 

- Tačiau negi „valstiečiai“ nesupranta, kad D.Grybauskaitė bando juos nuolat suskaidyti ir sunaikinti, vyriausybę atiduodant konservatoriams? Ir kad ji kiekviena proga kenkia „valstiečiams“. O „valstiečiai“ toliau pučia į prezidentės dūdelę?

- Aš manau, kad tai buvo tam tikras diplomatinių santykių užmezgimas su prezidente, įsileidžiant tam tikrą skaičių ministrų, kuriems ji yra palanki. Tai buvo „valstiečių“ bandymas sudaryti su prezidente tandemą, gal būt nesuvokiant, kad svarbiausia ministro poste yra žmogaus profesionalumas, o ne partijos ar prezidentūros įtaka šiuose politiniuose žaidimuose. Nes kasdieniniame gyvenime žmonės jaučia didžiausius pasikeitimus dėl ministerijų ir ministrų darbo. Jeigu ministras yra intelektualus ir patyręs žmogus, siekiantis viešojo gėrio, tai toks žmogus šimtą kartų geresnis, nei deleguotas kokios nors politinės jėgos. Gal būt, Skvernelis neturėjo pasirinkimo tuo metu, kai buvo formuojama vyriausybė – šito mes jau niekada nesužinosime. 

- Tačiau ar ilgai „valstiečiai“ tokiomis sąlygomis šoks pagal Grybauskaitės dūdelę, ir kada jie subręs prezidentės apkaltai?

- nemanau, kad prieis iki apkaltos, tuo labiau, kad viešumoje kol kas nė vienas politikas nepaskelbė kokių nors faktų, kurie leistų organizuoti apkaltą prezidentei.   Tačiau aš manau, kad jeigu prezidentė vis labiau spaus premjerą...vis tiek Vidaus reikalų ministras žino daugiau, negu jūs ir aš. Gal būt, mes pamatysime svarbių dalykų ir svarbios informacijos apie mūsų aukščiausius politikus. Visuomenei tai būtų labai į naudą, jeigu tas konfliktas pagilėtų, nes žmonės tada sužinotų daugiau faktų. Nes dabar faktai nuo visuomenės yra slepiami.

- Kokius faktus jus turite omenyje?

- banką „Snoras“. Aš juk buvau Seimo Audito komitete, kai atėjo Lietuvos banko pirmininkas Vytas Vasiliauskas, ir pasakė, kad „Snorą“ skaidysim į gerą ir blogą. Gerą paims valstybę, o blogą atskelsim nuo banko. Gerai, Seime nubalsavome, o paskui, kai aš paklausiau: „nesupratau, o kur čia geras ir blogas bankai“. Tada gavau atsakymą, kad ir kiti Seimo nariai nieko nesuprato, nes labai greitai nubalsavo. Tai akivaizdu, kad visa ši istorija yra verta papildomo tyrinėjimo ir verta faktų paskelbimo visuomenei. Nes apie šiuos faktus iki šiol nieko nėra paskelbta. 

- jeigu pradėsite lįsti į „Snoro“ reikalus, dar ne tokių kriminalų išlįs?

- Pats principas, kad negali būti taip, kaip aš sakau. Jeigu Seimas aklai priiminėja įstatymus – aišku, kad čia pats Seimas kaltas, tačiau faktas, kad tai negalima valstybėje elgtis. Turi būti normalūs svarstymai.

- Tuo labiau, kad pvz., gerąjį Ūkio banko turtą valstybė dovanojo Šiaulių bankui, ir banko akcijos pabrango tris kartus. O Ūkio banko kreditoriai liko prie suskilusios geldos.?

- Na va, jūs pats sakote tokius dalykus, kurie verti patikrinimo, tačiau kol kas tam nebuvo politinės valios, ir „valstiečiai“ gal nenori pyktis su prezidente.

- Tačiau „valstiečiams“ turėtų rūpėti valstybės interesai, o ne geri santykiai su prezidente?

- „Valstiečiai“ naujokai, kol kas ginasi nuo oponentų savo programiniuose punktuose.

- Kada jie pribręs ir ims spręsti valstybės reikalus?

- Manau, kad rudenį „valstiečiai“ jau bus gerai apdaužyti, pasimokę iš savo ir svetimų klaidų, ir bus lygiaverčiai partneriai ir galės ryžtingiau įgyvendinti savo programines nuostatas. Ir galės aiškiau pasakoti apie savo oponentus, viešumoje kautis argumentų ir faktų kalba, kuriuos visuomenei tikrai būtų naudinga išgirsti

- Apie Grybauskaitės darbelius galėtų papasakoti Zigmas Vaišvila – už prezidentės kritiką iš jo atimtas visas turtas, o jis pats paskelbtas nusikaltėliu, nors teisėjai atsiprašinėja, skelbdami tokias nutartis?

- Su tais specialiais bankrotais ir bankroto administratorių darbu – dėl to ne vienas Vaišvila yra nukentėjęs. Tačiau kol kas iki to, kaip sakoma, rankos per trumpos...

 

A.Kubiliaus vyriausybė sąmoningai subankrotino „Snorą“, kad galėtų apiplėšti akcininkus

„Vyriausybė nusprendė paimti visuomenės poreikiams banko „Snoras“ akcijas. Sprendimas priimtas įvertinus banko „Snoras“ finansų būklę. Kyla reali grėsmė, kad turtas gali būti mažesnis, nei įsipareigojimai“, - po už uždarų durų 2011 m. spalio 11 d. vykusio neeilinio Vyriausybės posėdžio sakė finansų ministrė Ingrida Šimonytė. Šiame posėdyje Vyriausybė pagal Lietuvos banko rekomendacijas nusprendė perimti „Snoro“ akcijas. Rekomendacija buvo pateikta trečiadienį po pietų, likus valandai iki posėdžio pradžios. Vyriausybė nusprendė siūlyti Seimui pakeisti įstatymus ir leisti Vyriausybei padalinti „Snorą“ į dvi dalis - vadinamąjį „gerą“ ir „blogą“ banką. Tokiu būdu valstybei nereikėtų kompensuoti indėlių „Snoro“ klientams, nes jų „gerasis“ bankas galėtų veikti toliau, aiškino I.Šimonytė.

“Mūsų supratimu, to galima išvengti padalijus banką į dvi dalis. Į vieną dalį, gerą dalį, iškeliant sveiką turtą, taip pat įsipareigojimus. Tai leistų geriausiai apsaugoti mokesčių mokėtojų ir kreditorių interesus. Kitame banke liktų kitas turtas. Jei Seimas nepritars, nebūtų galima apsaugoti mokesčių mokėtojų nuo nuostolių“, - sakė I.Šimonytė.

Kaip žinia, vyriausybė iš pradžių paskelbė, kad „Snoras“ toliau veiks, tik nacionalizuotas, tačiau jau kitą dieną paskyrė banko administratorių, kuris per savaitę darbo sau išsimokėjo virš 10 mln. litų.

„Man apie tai pasakojo pati Irena Degutienė, - LL pasakojo Zigmas Vaišvila, - ji man sakė, kad „mane išdūrė“. Jai pasakė, kad vykta banko nacionalizavimas, tačiau niekas nesakė, kad kitą dieną bus skelbiamas jo bankrotas. Seimą privertė dirbti iki nakties, nacionalizuojant „Snorą“, o kitą dieną paskelbė bankrotą. To niekas nesitikėjo“. 

Bankas „Snoras“ buvo specialiai subankrotintas, kad su bankroto administratorių pagalba būtų galima turtą išvogti. Vienas tokių pavyzdžių – Vilniaus centre stovintis ir „Snorui“ priklausė biurų pastatas „Verslo uostas“, kuri administratorius pardavė fiktyviam pirkėjui už 25 tūkst. litų, o pastarasis pardavė jau už 212 mln. litų.

Tai, kad „Snoro“ bankrotas ir užgrobimas buvo kriminalas, nurodo ir speciali Seimo laikinoji komisija :

 

 

 

II. Komisija konstatuoja: 20 11. Lietuvos banko valdybos pirmininko 2011 m. birželio 8 d. įsakymu Nr. 04- 04RN patvirtinta darbo grupė, vadovaujama Manto Mendelevičiaus, kuriai buvo pavesta apsvarstyti visas problemas susijusias su AB banku „Snoras“; Lietuvos banko valdybos pirmininko 2011 m. rugsėjo 19 d. įsakymu Nr. V2011/ (1.7-0202)-02-143 patvirtinta akcinės bendrovės banko „Snoras“ inspektavimo komisija, vadovaujama Irmanto Žadeikos, pradėjo neeilinį banko „Snoras“ inspektavimą; Darbo grupė ir Inspektavimo komisija atliktų darbų ataskaitos Lietuvos banko valdybai nepateikė iki šiol; Lietuvos banko valdybos posėdžiui 2011 m. lapkričio 16 d. buvo pateiktas „Tarnybinis raštas“ pasirašytas M. Mendelevičiaus ir I. Žadeikos, kuriuo vadovaujantis Lietuvos banko valdyba 2011 m. lapkričio 16 d. priėmė nutarimą dėl AB banko „Snoras“ veiklos laikinojo stabdymo ir rekomendacijos Lietuvos Respublikos Vyriausybei perimti AB banko „Snoras“ akcijas visuomenės poreikiams. Teisės aktus dėl AB banko „Snoras“ išskaidymo parengė Lietuvos bankas. Medžiagos, iš kurios galima įvertinti galimai padarytą žalą Komisija neturi. 2012-05-30 Komisijos posėdžio balsavimo rezultatai: už – 10, prieš 2, susilaikė – 0. 12. Dokumentas ar kitoks įrodymas, įrodantis galimą AB banko „Snoras“ turto sumažėjimą iki 2011 m. lapkričio 16 d., nurodytą 2011 m. lapkričio 16 d. „Tarnybiniame rašte“ dėl AB banko „Snoras“, laikinojo AB banko „Snoras“ administratoriaus Saimono Friklio (Simon Freakley) ataskaitoje iki 2011 m. lapkričio 24 d. ar bankrutuojančios AB banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Kuperio (Neil Cooper) ataskaitose iki 2011 m. gruodžio 7 d., Komisijai pateiktas nebuvo. 

2012-05-23 Komisijos posėdžio balsavimo rezultatai: bendru sutarimu. 13. Lietuvos banko valdybos nutarimas dėl AB banko „Snoras“ veiklos laikinojo sustabdymo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimas perimti AB banko „Snoras“ akcijas visuomenės poreikiams ir Lietuvos banko sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo AB bankui „Snoras“ buvo priimti skubotai ir nepakankamai pagrįstai. Šie sprendimai sudarė prielaidas atsirasti didelėms išlaidoms skolinantis iš Lietuvos valstybės biudžeto lėšų padengti valstybės garantuojamas sumas indėlininkams už lėšas laikytas AB banke „Snoras“. 2012-05-23 Komisijos posėdžio balsavimo rezultatai: už – 6, prieš – 5, susilaikė – 0. 14. Lietuvos Respublikos Vyriausybė priimdama sprendimą nacionalizuoti AB banką „Snoras“ ir teikdama Seimui įstatymų pakeitimus skubos tvarka, nedisponavo pakankamai išsamia informacija, neapsvarstė visų aplinkybių ir galimų pasekmių".

 

Peržiūros: 10524

Komentarai   

+56 # vladas lukosevicius 2017-07-14 11:43
Tą vaikpisių ir žudikų bendrininkę Dalią Dalia Grybauskaitė seniai teisti reikia ne tik kaip aferistę , bet kaip kriminalinę nusikaltėlę.
už LT kuras aferą kai buvo parduotas už 1 litą ,
už Maximos aferą , kai buvo parduota invalidams ,
už pelnijimasį iš brangijų Kubiliaus paskolų ,
už Snoro aferą ,,,,,,,
Ir daugelį kitų kriminalinių nusikaltimų .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # ANTANAS 2017-07-14 17:22
Konservatorių dvokas nuo sužlugdyto Snoro stipriai eina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Rytis 2017-07-14 17:26
Nėra ko laukti. Lezbauskaitė turi būt išpašolvoninta greituoju būdu :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Grybauskaite 2017-07-14 17:38
Nei vyro nei vaiku, kuom ne ,,vor v zakone'' 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Va taip 2017-07-14 17:39
Net Stalinas nesugebejo istremti tiek zmoniu, kiek nuo Grybauskaites valdymo jau emigravo is Lietuvos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Laiko kilpa 2017-07-14 17:41
Cituoja Va taip:
Net Stalinas nesugebejo istremti tiek zmoniu, kiek nuo Grybauskaites valdymo jau emigravo is Lietuvos.

Grybauskaitės tėvas trėmė į sibirą, dabar dukra siunčia tremtinių kapų ieškot.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # jeronimas 2017-07-14 13:32
Panasu ,kad Skvernelio ir Grybauskaites tandemas tvirtas ir gerai sucementuotas.Kol abu bendrai dirbs "Lietuvos naudai",apie jokias apkaltas neverta kalbeti.Grybauskaite praejusi kgb mokyklas,turi patirties kaip elgtis ivairiose situacijose.Ir sios sudeties valdziagyviai uz ivykdytas afioras pries Lietuva ,jokios apkaltos tiesiog nebijo.Man panasu ,kad Skvernelis kartais suvaidina Tautai ryztingu vyru ir premjeru.bet ,panasu,viskas daroma suderinus is anksto su prezidente.Tai skirta viesumai,tiems,kurie laimingi kruopomis su gyvais spirguciais,ar kurie susikrove cemodanus grazios formos priverstinei deportacijai is Tevynes.O kas liecia apkalta,dar reiktu nepamirsti,kad prie snoro ir kitu ivykdytu antivalstybiniu afioru,gal netiesiogei bet prisidejes ir Skvernelis.Dar ,manau,kad ir valstieciai sendien nesedetu seime,jeigu tie nebutu tike Grybauskaitei.O rinkimai cia tiesiog ne prie ko,nes rinko zenono kompiuteriai.Kodel tokia mano nuomone?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # jeronimas 2017-07-14 13:39
Tai buvo labai aisku po vieso Karbauskio pasisakymo apie Grybauskaite,jog si pasaulio moters pavyzdys ar kaip ten panasiai.Ar dar prie to galima ka nors bepridurti?O kas liecia partines gaujas,tai skirtumas tik tu partiju pavadinimuose.O tose partijose tik vienetai asmenu,kurie verti atskiru partieciu pavadinimo.Visu partiju vienas tikslas,kuo daugiau ispesti is biudzeto.O kiekvieno valdziagyvio siekis "storai" apsirupinti savo ir palikuoniu oria ir be rupesciu ,ateitimi.O Lietuva jiems reikalinga tik kaip irankis savo nusikalteliskiems tikslams igyvendinti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # agne 2017-07-14 13:44
nimfos.yw.lt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Išfriklinta Lietuva 2017-07-14 17:17
Aisku, kad pie sios aferos nagus prikiso grybauskaite su koncervais ir libermizniais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Real 2017-07-14 17:25
Nelakste Snoro vadovai su dezutemis nuo viskio pas partiju sulus, kaip MG Baltic koncerno vadai pas Masiuli – tai rezultatas aiskus, nebera banko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Skaidruolė 2017-07-14 18:07
Mielieji, imkit pavyzdį iš Manęs:
Kai atėjau valdyti turėjau 300 000 litukų turto.
Po pusantros kadencijos skaidriai praturtėjau iki 900 000 eurų.
T.y. 3 000 000.
Kaip?
Nevalgiau, negėriau, nerūkiau- tik taupiau ir taupiau.
Aštuoni metai tuo pačiu sarafanu apsivilkusi vaikštau.
Mokykitės kaip reikia iš algos gyventi!
O tai, kad savo rinkimų štabo vadovą paskyriau Lietuvos Banko valdytoju, tai kad važinėjau į Švediją susitikti su skandinavų bankininkais, tai kad per krizę su Wallstreeto lupikautojais sudariau sandėrį skolintis Lietuvai ne už 3%, o už 9% palūkanų, tai kad dalyvavau vieno banko nusnorinime, kad Snoro pinigai dingo be pėdsakų- Aš čia Ne Prie Ko.
Vsio zakonno!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # ONA 2017-07-14 17:20
O tikrieji Snoro vagys KOL KAS nebaudžiami laisvai vaikšto Lietuvoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # kremliaus trolis 2017-07-14 17:28
Vat aš taip pat iki šiol nesuprantu kam reikėjo išabazarinti Snorą. Ok, įvyko nacionalizacija: bankas tapo LR nuosavybe, tai kam dar iš pykčio reikėjo visą tą banko turimą turtą išparceliuoti pusdykiai - šito aš niekaip nesuprantu ir negaliu atleisti Dalyyyytei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Kiek 2017-07-14 23:45
pinigėlių įkrito į "nacionalizuotojų" kišenę, gal galėtų prokuratūra paskelbti viešai, tai dabar nacionalizuokite nacionalizuotojų pinigus ir galėsite atsiskaityti su žmonėmis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-20 # CiTaiBent 2017-07-14 17:53
Tai kur ta informacija, kuria paviešinus atsiras lemiamas argumentas pradėti prezidentės Dalios Grybauskaitės apkaltą ?
Gavo, turi, tuoj prasidės .. Ir Gerbiamas signataras Zigmutis tuoj tuoj paviešins .. Ir puk: Kelnės iš džiaugsmo pilnos, o rezultatas nulis :( Po kelių dienų viskas iš naujo .. Taip niekada ir neišdžiuna vatinukų apatiniai :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Siulau 2017-07-14 18:56
STTesnike geriau istrauk broileriui is siknaskiles auksini sauksta ir dar daug ka nes ozinis susijes su kontora bene-fene kuri issibujojo per konservuotu uteliu siautejima 2008-2012 metais kai ministre buvo trumpakoke konservuota komjaunuole.Tu grybas tirk ozio uteliu afera su kubilu ir jo sestiorka kreivasnukiu,kai tie padlos uz 2 milijardus isnuomavo ofsorine gelda independence ir milijardai bira i ozio gaujos isrinktuju ofsorines saskaitas.Stebina zurnalistiniu sliuchu darbo metodai kaip prostitutai gave kelis shekelius persekioja zmones neveltui pasaulije yra daug kur populeru zurnalistines paridavusias padlas det i pavesi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Kur Kuperio otkatai 2017-07-14 18:13
Tik mulkiai ima kyšius pinigais.
Profesionalai seifan pasideda pluoštelį nepersonalizuotų vertybinių
popierių.
Bevardis akcijų paketo lapas ar obligacijų lakštas gali taikiai gulėti
knygoje tarp puslapių ir niekas, jokios VMI nematys ir nesuuos.
Bet toks popiergalis nuvežtas į Šveicariją ar Niujorką gali gražiai
bei kultūringai, o svarbiausia- anonimiškai nugulti banko saugyklose
virtęs grynaisiais arba aukso luitais. Arba brilijantų saujele.
Ir jokie buratinai nesužinos.
Išeini į pensiją ir mėgaujiesi gyvenimu Maldyvuose.
O jūs čia savo ubagyne, padvėskit.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Kubiliaus sėbrai 2017-07-15 14:03
Snoro turtas, kaip ir "Jukos" turtas parduotas per neskaidrus aukcionus ar sandorius valstybinems imonems arba su vastybine mafija susijusioms grupuotems. Pvz. "Snoriukų" tinklas uz 15 proc. jų realios vertes t.y. 3 mln.lt parduotas VI " Lietuvos paštas", o " Snoro Lizingas" uz 5 mln.lt (10 proc. vertes) parduotas AB banko Snoras užgrobimui vadovavusios A.Kubiliaus vyriausybės patarėjui A.Žabuoliui ir jo kostiumuotų vagių Co.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Aplink tik vagys 2017-07-14 18:41
Milžiniška miesto ir Lietuvos nuosavybė - "Žalgirio" stadionas - dabar yra Avulio, nors nei miestas, nei Lietuvos Respublika už tai negavo nė cento Jokių A.Avulio investicijų čia nėra – „Hanner“ investuoja Šiaulių banko skolintus pinigus, stato namus, sukelia nekilnojamojo turto kainas, parduoda butus, ir susižeria keliasdešimt milijono eurų pelno. Kas iš to Vilniaus miestui? Nieko, nė cento už žemės sklypą, kurio vertė – maždaug 50 mln. eurų. Tiiek Vilnius gautų, jeigu šis žemės sklypas būtų parduodamas viešame konkurse už rinkos kainą.
Prokuratūra nurodė, kad šis žemės sklypas „Hanner“ buvo išnuomotas ne aukciono būdu. Tokiu būdu išnuomota valstybinė žemė gali būti naudojama tik pagal nustatytą pagrindinę tikslinę jos naudojimo paskirtį, todėl išnuomotas žemės sklypas privalėjo būti naudojamas tik stadionui eksploatuoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # aisku 2017-07-14 23:39
tik viena LKP ir KGB atplaisos parsidave su visu Lietuvos turtu zmones isbego,ko jiems nevaldyt
nesitiki,kad pirmininku partija yra nepapirkta kolukiais Lansbergio-kei juops atidave pirmininkams-jie ilgai nesisiule valdyti....kol baigesi dividendai is kolukinio turto,dalis ju nebuvo susitvarke galu...ir praejo senatis?ar gali toks toki pazinti...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Dominykas 2017-07-15 14:05
Kodėl nepagarsina Prezidentės nuomonės kitos dienos ryte dėl Snoro nacionalizavimo. Juk aiškiai pasakyta kodėl reikia ..., nes akcininkas rusas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # greitai 2017-07-14 23:44
panašu kad čiulpti ir visai ne pirsta teks Frikliui Fenimorui Coperiui, Vasiliauskui (o jam susilenkti sunku) ir kitiems revoliucionieriams - eksproprijatoriams. Sy karta pasiteisinimas, kad pinigai buvo skirti Pavolgio badaujantiems gali ir nepraslysti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # navikas 2017-07-15 21:35
Pagal paskutines foto , tai Vasiliauskas -a trodo serga jau VEŽIU:) Nervu
kainavo, sudraskyti Ukio ir Snoro bankus :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Mantas 2017-07-15 13:56
Aukščiausias korupcijos lygis : "Pakabintą" VAT teisėją Andžeij Maciejevski, kuris nagrinėjo Snoro banko bankroto bylą, D.Grybauskaitė paaukštino į Aukščiausiojo teismo teisėjus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Darijus 2017-07-15 13:57
Įdomiausia, kad Tomkus su Čekuoliu pasiūlė Landbersgą Sąjūdžio Vadu. O jūs apie Snorą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Dominykas 2017-07-15 21:12
Snoras buvo toks bankas, kad blogiems žmogiukams , tokiems kaip konservai kėlė pavydą.........Kiek žinau jų partija reikalavo rėmimo.Gera nupenėtą kiaulę su daug pinigų ir su kurvos Grybauskaites palaiminimu papjovė konservai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Keistokas 2017-07-15 21:29
sio banko bankrotas.Normaliai bankas dirbo.Procentai uz indelius buvo neblogi .Ir aptarnavimas geras .Snoriukai puikiai dirbo.Kazkam kazkokiu tai tikslu labai labai buvo
reikalingas sio banko bankrotas .Bankas is tikruju buvo mokus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Tai politika 2017-07-15 21:13
Tie bankai pavogti. Iš vagių reikia reikalauti.O vagys tai
valstybė.Nepatiko rusiškos pavardes,tai suvaidino bankų
nemokumą.Valdzią reikia teisti.Ji atsakinga.Tai mafija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Algis 2017-07-15 21:32
Tiek Grybauskaitė, tiek Vasiliauskas greitai padvės nuo vėžio,
nebeišgelbės jų pavogti šimtai milijonų. Brazauskas gydėsi net Izraelyje, tačiau vis tiek numirė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Atas 2017-07-15 23:54
Na baikite jūs vieną kartą svaigti apie tą Grybauskaitės apkaltą! Jokios apkaltos kaip nebuvo, taip ir nebus, nes ta grybė taip patogi, palanki ir naudinga letuviškai mafijai, kad bet kokiu atveju už ją mūru stos pedofilų klanas ir visa lietuviškų niekšelių, sėdinčių aukščiausiuose postuose, gauja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti