Kodėl policija slepia Ievos Strazdauskaitės pagrobimo ir nužudymo motyvą? Policiją siutina LL keliamos versijos, kad Audi nebuvo nusikaltėlių motyvas (neetiškas straipsnis, dėl kurio LL uždarytas)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (83 Votes)

Ievos Strazdauskaitės pagrobimas, kankinimas ir nužudymas – kerštas už demaskuotą Šiaulių ONTT gaują, 15 metų kontroliavusią narkotikų prekybą Šiaurės Lietuvoje ?  Policiją siutina LL keliamos versijos, kad Audi nebuvo nusikaltėlių motyvas (pildoma)

 

Aurimas Drižius

LL šaltiniai sako, kad pagrobta ir žiauriai nužudyta plungiškė Ieva Strazdauskaitė kažkokiu būdu galėjo būti susijusi su šiuo metu Panevėžio apygardos teisme teisiamos Šiaulių policijos Organizuotų nusikaltimų tyrimų tarnybos (ONTT) gaujos demaskavimu. Ši gauja nuo 2002 m. kontroliavo narkotikų prekybą Šiaulių regione, klastojo bylas nekaltiems žmonėms, sodindavo juos į kalėjimą, gąsdindavo liudininkus ir t.t.

Ši veikla tęsėsi nuo 2002 iki 2015 m., kol staiga visa Šiaulių ONTT atsidūrė kalėjime – kas juos išdavė ir kaip ši gauja buvo demaskuota, iki šiol mįslė. Dienraštis „Lietuvos aidas“ dar 2002 m. rašė straipsnius apie tai, kad yra žinomi visi narkotikų prekybos taškai šiame mieste, tačiau vos neapsikentę narkoprekeivių kaimynai kreipiasi į Šiaulių policiją, reikalaudami nutraukti nusikaltimus, pas pačius skundų autorius apsilanko banditai, ir jiems greitai paaiškino, kuo baigsis tokia veikla. 

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1478:generaline-prokuratura-atsisako-tirti-net-narkomafijos-nusikaltimus&catid=2&Itemid=203&highlight=WyJvbnR0Il0=

 

Ievos Strazdauskaitės pagrobimas, kankinimas ir itin žiaurus nužudymas rodo, kad tai buvo neapykantos nusikaltimas, ir kerštas galėjo būti motyvas.  Todėl akivaizdu, kad jos nužudymas tikrai negalėjo būti noras pagrobti automobilį „Audi“, su kuriuo važiavo mergina. Vos pagrobę merginą, žudikai numetė Audi miške, ir jos niekada nebegrįžo. Todėl itin kvailai atrodo policijos versija, kad neva jie nusprendė pasalos prie miške paliktos Audi nepalikti, nes ir taip visas rajonas matė, kaip į tą vietą suvažiavo būrys policijos automobilių su įjungtais  švyturėliais. 

 

Policiją siutina LL keliamos versijos : "Laisvas laikraštis" vienintelis kelia spekuliacijas

 

LL paklausė Policijos departamento  Komunikacijos skyriaus vedėjo Ramūno Matonio:

- Tai kodėl nekomentuojate LL klausimų, nors šią bylą pastoviai komentuoja policijos vadovai?

- Nieko naujo nepasakoma. Kalbama tik apie tai, kas yra jau viešai pasakyta. Žurnalistų susidomėjimas yra labai didelis, todėl mes ir einame su ta sąlyga, kad jie nieko naujo nepasako.

- Tačiau kuo ilgiau tylėsite, tuo daugiau bus spekuliacijų šia tema?

- Tai kad be jūsų nelabai kas ir spekuliuoja. Man tai atrodo. Jūsų keliamos versijos labai įdomios, tačiau man atrodo, kad be jokių faktų

- Tačiau jūsų keliama versija, kad mergina nužudyta, nes norėjo pagrobti Audi, kurią vos pagrobę, numetė miške ir pamiršo, neatrodo logiška?

- Mes visą laiką teikiame informaciją, remdamiesi faktais ir turimais įrodymais. Ar tai logiška, ar ne, reikia klausti tų, kurie tai padarė. 

- Tačiau kokie policijos šios versijos įrodymai – ar čia pati policija sugalvojo, kad plėšikai nužudė merginą, norėdami pagrobti mašiną, ar plėšikai patys prisipažino?

- Tokia yra versija, kuri remiasi surinktais įrodymais ir faktais. Tačiau ji, žinoma, turės būti įrodyta teisme.

- Tačiau ar patys plėšikai prisipažįsta, kad merginą užmušė, nes norėjo jos Audi?

- Nekomentuojame tų detalių, ar jie prisipažįsta, ar ne. 

- Tačiau kam žudyti žmogų, kad jo atimtą automobilį numesti miške?

- Kai jūs nežinote visų aplinkybių, atrodo nelogiška. Mes kai žinome visas, mums viskas logiška.

- Tai pasakykit tai, ko mes nežinome?

- Kai tik bus galima, ir kai nuspręs prokurorai. 

- Ar yra nustatyta, kuriame kilometre įvyko avarijos imitacija?

- Iš esmės yra nustatyta. Prie Elektrėnų.

- O avarijos liudininkų nėra?

- Yra nemažai liudininkų, jie apklausti. Iš įtariamųjų ir liudininkų parodymų ir dėliojasi visas vaizdas, kaip viskas įvyko. 

- Tačiau ar tai yra tos avarijos liudininkai, ar kažkokie kiti?

- Negalėčiau komentuoti, nes nežinau visų detalių. Ne viską sako ir mums. Tačiau dėl jūsų galiu pasakyti  - jūs rašote, kad sraigtasparniai nedažnai keliami ieškoti žmonių. Galiu pasakyti, kad jie keliami kiekvieną savaitę. Todėl jūsų teikiama informacija neteisinga.

- Mes parašėm, kad dingę žmonės ne kasdien ieškomi sraigtasparniu, ir paieškai vadovauja policijos vadovas. Jūs geriau pasakykit, kaip inscenizuoti avariją greitkelyje, nesudaužant mašinų, ir nesukeliant mirtinų pasekmių?

- Aš nežinau, kaip ten buvo. Greitkeliu gali važiuoti ir greitai, ir lėtai. Gali pristabdyti, ir sustoti. Kai baigsis tyrimas, viskas bus paviešinta. Jūs irgi galite ateiti į spaudos konferencijas ir tiesiai klausti prokurorų.

- Žinoma, o ar turite visus įtariamųjų telefoninius pokalbius?

- Šito tikrai negaliu pasakyti, nes neskaičiau bylos.

- Mes tiktai atkreipiame dėmesį, kad tas itin žiaurus nužudymas yra tikrai nemotyvuotas?

- Todėl, kad jūs nežinote tų faktų ir detalių, kurios tyrimo metu yra nustatytos. Jeigu žinotumėte, gal jos neatrodytų nelogiškos. 

- Bet jūs tų faktų nepasakote?

- Tikimės, kad tyrimas baigsis kuo greičiau.

-

 

 

 

Ieva Strazdauskaitė važiavo į susitikimą su ją nužudžiusiais čigonais, policija pati sugalvojo, kad ji nužudyta dėl "Audi"?

 

Buvusi Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros prokurorė ir teisininkė Daiva Guobienė mano, kad policija nuo pat pirmos dienos žinojo, kas yra Ievos Strazdauskaitės grobikai, tačiau tikėjosi, kad jie merginą tik pagrobė, o ne užmušė. Kitas dalykas, tampa akivaizdu, kad policijos vadovai slepia tikrąjį nusikaltėlių motyvą – jiems tikrai nereikėjo minėto „Audi“ automobilio, kurį jie numetė miške. Tikrasis jų tikslas buvo Ieva Strazdauskaitė, kuri važiavo į susitikimą su savo žudikais net neįtardama, koks likimas jos laukė. Koks šio susitikimo tikslas ir kodėl mergina buvo žvėriškai uždaužyta kastuvu – tai policija ir prokuratūra slepia.

Visų pirma neįtikina policijos išgalvota pasaka apie tai, kad plėšikai inscenizavo avariją greitkelyje - susidūrusios apie 130 km. greičiu važiuojančios mašinos tikrai atsidurtų griovyje ant stogo. Kita vertus, tokia avarija greitkelyje iš karto sudarytų transporto spūstį - joje užpuolikams niekaip nepavyktų nepastebėtiems paagrobti ir į bagažinę įgrūsti merginos. Tuo labiau, kad ta Audi, dėl kurios neva mergina ir buvo nužudyta, buvo numesta miške niekam nereikalinga.  

Šį tyrimą, kaip neištirtus Jono Furmanavičiaus, Violetos Naruševičienės, Andriaus Ūso ir Drąsiaus Kedžio nužudymus, atlieka liūdnai išgarsėjęs Kriminalinės policijos biuras. 

D.Guobienė atsakė į LL klausimus:

- Ar gali taip būti kad pvz., teisme paaiškės visai kitas Ievos Strazdauskaitės pagrobimo ir nužudymo motyvas, o ne banalus noras pagrobti jos automobilį?

- Jeigu iš tiesų yra kiti šio nusikaltimo motyvai, tai aš abejoju, ar įtariamiesiems būtų naudinga apie tai kalbėti teisme. Paimkime kad ir pvz., Algimantą Vertelką ("tulpinių" lyderį - aut. pastaba) - juk daug ką žmogus galėtų papasakoti, ar ne. Tada susidėliotų aiškesnis paveikslas, kodėl buvo pagrobtas ir nužudytas Kiesus. Tačiau jie gi nekalba. O galėtų prabilti ir daug pasakyti. Tačiau jie nekalba. O kodėl? Todėl, kad nori gyventi. Todėl ir šioje byloje aš manau, kad net jeigu ir yra kitas nužudymo motyvas (o aš manau, kad jis tikrai yra), tai tiems įtariamiesiems nebus naudinga jį pranešti. Nes jiems padėtis nuo to nepagerės, o kad pablogės, tai tikrai. 

- Tai tu manai kad mes taip niekada ir nesužinosime, kas ten įvyko ir kodėl?

- Kai žurnalistai užduoda kokį nors klausimą Pernavui, Kiškiui, ar bet kuriam kitam prokurorui, ir tas klausimas yra logiškas ir abejojantis policijos versija, pastarieji iš karto sako, kad "tai ikiteisminio tyrimo duomenys, mes nekomentuojame". Tačiau tuo pačiu metu jie atskleidžia to pačio tyrimo duomenys, kurie jiems yra naudingi, ir ką jie patys nori perduoti visuomenei. Jie kalba apie nusikaltėlių motyvą, kad tai yra spontaniška, jie perduoda informaciją apie jo teistumus ir t.y.

- Tačiau iš kur policija žino, kad nusikaltėliai veikė spontaniškai - nejaugi jie patys tai pripažino? Ar tai policijos interpretacija?

- Manau, kad interpretacija. Jeigu stebi policijos generalinio komisaro pasisakymus, tai gali matyti, kad jo pozicija jau pasikeitė. Jau vakar jis sakė, kad visko gali būti, ir kad tai galėjo būti ir ne spontaniškas nusikaltimas. Tada pradeda kitus išvedžiojimus - nusikaltėliai turėjo tokį tikslą. Tačiau ir taip aišku, kad jeigu tu rengiesi atlikti kažkokį veiksmą bent savaitę tai aišku, kad tai ne spontaniška. Spontaniškas veiksmas - kai pamatai ir užsinori to, ką matai. Dabar Pernavas jau kalba apie tai, kad tam nusikaltimui buvo rengiamasi, tačiau ne pusmetį, ir todėl jie jį vadina spontanišku. Tada prasideda kiti išvedžiojimai. Atsiranda moteris, kurią neva taip pat vijosi, norėjo atimti automobilį, blokavo kelią. 

- Tačiau Lietuvoje jeigu pristabdai, ir kažkas todėl taip pat turi stabdyti, tai jis tave vejasi, blokuoja ir taip pat stabdo - tai normali praktika mūsų šalyje?

- Sakyčiau, kad kelių chuliganizmas tampa norma, tai ko čia stebėtis. Jeigu tai moteriai blokavo kelią, ir ji skundėsi policijai, ar yra kažkokia ikiteisminio tyrimo medžiaga? Ar tai tik Lietuvos ryto antis, kad mes galvotume, kad mašinų atiminėjimas jau normali praktika Lietuvoje? Jeigu tai pateikiama kaip ne atsitiktinumas, o verslas, ir dar tame pačiame rajone, tikrai gali pagalvoti, kad nusikaltimo motyvas buvo automobilis. Nors tokių faktų nėra, ir joks tyrimas nepuvo atliekamas, tačiau nuomonė jau suformuota. Svarbu sudaryti tokį foną, ir tada tu jau pradedi tikėti, kad tikrai  buvo būtent taip. Tačiau atkreipk dėmesį į kitą dalyką - kaip taip atsitiko, kad Ieva tapo pirma jų auka? jeigu patikėti, kad tai yra mašinos pagrobimas. O iki to jie to nedarė? Aš kažkaip negirdėjau, kad iki Ievos atvejo Lietuvoje kažkas būtų grobęs žmones, ir atiminėjęs mašinas. 

- Tačiau jau paskelbta, kad vienas įtariamųjų jau buvo teistas dėl žmogaus nužudymo?

- Siūlau pasirinkti  vieną kartą ir galutinai - arba mes sakome, kad labai gerbiame teismo sprendimus (jeigu pasakė, kad reikia atimti mergaitę iš Venckienės, tai tą sprendimą ir turime gerbti), arba mes teismo sprendimus kvestionuojame. Jeigu tas teismas pasakė, kad žmogus nekaltas, ir jį išteisino, vadinais, taip ir yra. Todėl sakau - arba gerbiam, arba abejojam.

- Galime ir gerbti, ir abejoti?

- mes su tavimi galime, tačiau oficialioji žurnalistika negali tuo abejoti ir sėdėti ant dviejų kėdžių. Reiškia, jeigu man patogu - aš gerbiu, o jeigu ne - abejoju. 

- Kaip manai kaip toliau klostysis scenarijus su tais keturiais Ievos pagrobėjais? Ar vienas iš jų nuoširdžiai prisipažins, ir taip išsipirks nuo bausmės?

- Aš manau, kad vienas iš tų keturių ir bus tas su kastuvu rankose. ir greičiausiai čia bus tas, kuris buvo jau išteisintas dėl nužudymo. nes sudaroma tokia nuomonė, kad būtent jis galėjo taip pasielgti. Visi kiti bus tik kvailai prisidėję, neįsikišę, nesustabdę. Kalti, tačiau aišku, kad ne dėl nužudymo, todėl tvarkingai išsivynios per kokius nors lygtinumus.  nes jie nebus padarę sunkaus nusikaltimo.

- Kitaip sakant, viską suvers tam, kuris daužė auką su kastuvu?

- 100 proc. Nes kiti kaip ir tvarkingi, o šis jau buvo teistas dėl nužudymo. Nes man sunku įsivaizduoti tą Karolį su kastuvu rankose. Tuo labiau, kad visi kaimynai ir klasės draugai pasakoja, kad tai yra normalus vaikas. Todėl manau, kad jis tikriausiai bus ne tas su kastuvu. 

- tai tu manai, kad jeigu jie pradėtų pasakoti ko jie važiavo į tą susitikimą su ieva, tai jiems būtų labai pavojinga?

- Taip, aš manau, kad taip. Nes mes turėjome nemažai ne tik kriminalinių nusikaltėlių, bet ir pareigūnų, kurie buvo teisiami, ir kaip jie "pasikardavo" tardymo izoliatoriuose. Nes matėsi jų ryšiai, kurie eidavo link kitų pareigūnų ar politikų. Todėl manau kad ir šioje byloje jiems neleis pasakyti, kad įvyko ir kodėl. Juos "apšvies", kad neverta apie tai kalbėti.

- O jeigu tu būtum jų advokatė, ką tu jiems patartum, kaip elgtis?

- Įvertinus teisėsaugos girnapusę su laiku ateina suvokimas ir išmintis. Ant svarstyklių guli du dalykai - vienoje noras žinoti objektyvią tiesą, kitoje - kliento saugumas ir gerovė. ir kadangi tas tiesos troškimas yra labai subjektyvus dalykas, tai aš labiau galvočiau apie kliento saugumą. Jeigu nežinočiau, kiek ta girnapusė gali sumalti, gal ir galvočiau, kad galima ir klientą išsaugoti, ir nustatyti objektyvią tiesą. Dabar, kai matau, kas darosi, nepriimčiau nuodėmės patarti klientui : "sakyk tiesą, nebijok, viskas bus gerai". nes žinau, kad greičiausiai bus tik blogai. 

- Kitaip sakant, patartum prisipažinti ir gailėtis?

- Jeigu žinočiau, kad jis tai padarė, tai bandyčiau ieškoti bent tokių motyvų, kad jis gautų kuo mažesnę bausmę.  jeigu matyčiau, kad yra 100 pos. įrodymai, ir kurių negali paneigti, sakyčiau, kad reikia užimti tokią poziciją - prisipažinti, atgailauti, sumažinti savo vaidmenį. Spręsti klausimą dėl žalos atlyginimo ir pan. Tačiau šiuo atveju nebandyčiau jo "ištraukti", jeigu įrodymai būtų neginčijami. 

- O kaip tu galvoji, kaip policija juos identifikavo ir pagavo labai greitai, kokiu būdu?

- Esmė tokia, kad policija nuo pat pradžių žinojo, kas yra merginos pagrobėjai. Juk tą Audi jie labai greitai atsekė (pagal GPS signalą), ir surado. Juk buvo labai lengva pamatyti, kas ja važinėjo, nes regionas nedidelis. nes jeigu atmestume tokią galimybę, kad policija nežinojo, kad turi įvykti šis susitikimas (tarp Ievos ir čigonų - aut. pastaba), tai vis tiek jie labai greitai galėjo tai nustatyti. nes techninių galimybių tai padaryti yra masė. Kodėl prireikė trijų - keturių dienų ieškoti nusikaltėlių ir sugauti, aš nežinau. Aš manau, kad policija tuos nusikaltėlius tuo metu tiesiog stebėjo vildamiesi, kad jų auka dar yra gyva, ir bus galima nustatyti, kur ji laikoma. Kartu per televiziją buvo transliuojamas prašymas ją gražinti, tikintis, kad ji dar gyva. Manau, kad policija tiesiog stebėjo nusikaltėlius, galvodami, kad jie atves iki pagrobtos merginos. Kai pamatė kad nėra jokio judėjimo link žmogaus, kuris galimai kažkur įkalintas ir uždarytas, tada suprato, kad reikia juos suimti. Nes šiaip jokių objektyvių duomenų apie tai, kaip jie surado būtent šiuos žmones, nėra. Nes dažniausiai jie pasako , kad "nustatėme, nes...". Arba per kokį nors žmogų, arba telefoninių pokalbių pagalba. O šioje istorijoje policija elgėsi taip - vieną dieną skelbė, kad nežino, kas jie yra, o kitą dieną bėgo į darbo biržą suimti ten esančio įtariamojo. 

- O tai kodėl tie čigonai numetė savo grobį - "Audi" ir negrįžo jos pasiimti?

- Tik vienas paaiškinimas - kad tiems čigonams minėtos "Audi" nereikėjo, ji nebuvo užpuolimo tikslas. Policija stebi internetą, ir žmonių nuomones ir reaguoja. Tik vakar pakalbėjome, kad tai neįtikėtina, kad "Audi" buvo pagrobta, inscenizuojant avarija važiuojant didžiuliu greičiu, nes neįmanoma, kad galima taranuoti automobilį greitkelyje, važiuojantį 130 km. per valandą greičiu, ir tikėtis, kad jos abi nenulėks į griovį. O sudaužyta mašina, net ir prabangi, niekam neįdomi, net vagims. Ir iškarto po to delfyje atsirado straipsniai, kurie paaiškina tokį neįtikėtiną dalyką. Todėl manau, kad policija stebi, ir bando reaguoti formuoja visuomenės nuomonę, ir teikia savo versijas. Todėl aš manau, kad užpuolimo tikslas buvo ne Audi. Tuo labiau, kad jeigu užpuolikai būtų taboro čigonai, o čia - Karolis, kuris pats važinėjo prabangiomis mašinomis, ir puikiai žino, kad toks automobilis turi sekimo sistemą, ir jo grobti neverta. O jeigu pagrobia, tai ne mažesniu kaip 150 km. greičiu varo į kitas valstybes. dar vienas dalykas - jeigu tie čigonai norėjo tą Audi pagrobti, galėjo tiesiog ją pasekti, pažiūrėti, kur ji statoma, palaukti, kol vairuotojas ją pastatys ir nueis. Juk prabangios mašinos dažniausiai ir būdavo grobiamos tokiu būdu - palaukiama, kol sustos, tada vairuotoją meta lauk, sėda į mašiną ir nuvažiuoja. Nereikia nieko daužyti ir nieko inscenizuoti, jokių avarijų. Nes policija vienaip ieško pagrobtos mašinos, o visai - kitaip - pagrobtos mašinos su pagrobtu žmogumi. Tam metamos visai kitos pajėgos ir visa kita. Rusijoje viena garsi dainininkė taip buvo nužudyta, kai ją taip išmetė iš mašinos, ji atsitrenkė į asfaltą, ir numirė. Tačiau niekas vairuotojų neuždaužydavo mirtinai kastuvu. 

- O ką galvoji, kad prokuroras Ramutis Jancevičius baigė karjerą ir nuėjo dirbti pas Darių Mockų?

- Sakyčiau, kad jis ne baigė karjerą, o ją pratęsė. Juk jo kontrolėje ir buvo tokios bylos, kaip D.Mockaus. Juk pas mus prokurorai, baigę karjerą, išeina dirbti pas tuos kuriuos visai neseniai patys tyrė, būdami prokurorais. Tai yra taip akivaizdu ir aišku, kad nors turėtų sukelti pyktį ir nepasitenkinimą, tačiau mums sukelia tik juoką. nes mus pripratino, kad politikai nėra teisiami, o tik atstatydinami ir nušalinami, išmetami per apkaltas.

- O kaip dėl Eligijaus Masiulio?

- Tempiama guma žaidžiami kažkokie žaidimai. Juk prokuratūra gali atiduoti teismui bent vieną epizodą dėl jo kyšininkavimo. Nes kontroliuoti prokuratūrą pas mus nėra jokio mechanizmo 

 

Jau pirmadienį, kovo 20 d. D.Guobienė dar kartą atkreipė dėmesį į policijos pateikiamus nelogiškumus :

- Policija sako, kad mes nieko nežinome, todėl ir keliam kvailas versijas?

- Pernavui aš lyg ir atsakiau - būkite bent jau tiek išmintingi. Jeigu nenorite visokių versijų, įžvalgų ar būrimo iš kavos tirščių, tiesiog kitą kartą pasakykite, kad nieko negarsinsite, nes tai ikiteisminio tyrimo duomenys. O dabar policijos vadovai pribarsto "perliukų", sukelia sumaištį žmonių galvose, ir paskui nori, kad visi tylėtų, ir tų dalykų neaptarinėtų. 

 - Policijai kažkaip reikėjo paaiškinti, kodėl įvyko toks žiaurus nusikaltimas, todėl jie ir sugalvojo, kad tai neva plėšimas, ir plėšikai tik norėjo Audi pagrobti?

- Tai, ką tu dabar sakai, vadinama nusikaltimo motyvas, ir jis yra įrodinėjamas teisme. Ir tas motyvas yra patvirtinamas nuosprendžiu. Tai kodėl tada policija jau dabar pradeda atskleidinėti nusikaltimo sudedamąsias dalis, ir po to pyksta, kad visuomenė ima apie tai diskutuoti. Motyvas yra nusikaltimo dalis, kuris turi būti pripažįstama teismo. jeigu nenorite diskusijų tuo klausimų, apskritai patylėkite. Ažiotažą jie patys sukėlė, o paskui patys ir ėmė barstyti tuos perliukus. Tai kas čia kaltas? Kalbu grynai kaip teisininkė - viskas buvo atskleista ir pasakyta visiškai nereikalingai. Dabar aiškėja, kad nusikaltimo motyvas gal ir nebuvo mašina, o egzekucijos vieta - Kėdainiuose. Juk yra žmonių, kurie moka skaityti, neprarydami tos informacijos, ir mąsto savo galva. 

- Tačiau tokių liko labai nedaug, ir tas pats Matonis man sakė, kad "Laisvas laikraštis" vienintelis kelia spekuliacijas, o visi kiti nuryja policijos masalą neklausinėdami?

- Tai tikrai nėra "varymas ant policijos". Aš tikrai esu sužavėta, kaip greitai jie rado tuos nusikaltėlius. Nes pagrobimai atskleidžiami labai sunkiai, o kartais - ir apskritai lieka neatskleisti. O dabar policija taip greitai visus rado, ir nukentėjusių daug surado, ir įtariamuosius. Todėl jie šaunuoliai. Tačiau nereikia daryti tokių pareiškimų, kaip kad padarė komisaras Kiškis, kad jie nepaliko pasalos prie Audi, nes ten suvažiavo visas pulkas policijos ir visas kaimas juos matė. Tai mano klausimas - tai kodėl jūs tai padarėte? Gal reikėjo ten pasiųsti dar 240 policininkų, kaip Garliavoje? Jie galėjo pasiųsti vieną mašiną, ir dubliuoti kitus ekipažus? kam reikėjo sirenų ir pulko mašinų. kad paskui, kaip sako Kiškis, neliktų prasmės pasalai?

- Tačiau kodėl toliau teigiama, kad plėšikai tik norėjo pagrobti Audi, nors buvo keturiese, ir vienas jų tikrai galėjo tą automobilį kurs nors nugabenti. Tačiau visi keturi nuvežė merginą į egzekucijos vietą Kėdainių rajone, ten ilgai kankino ir daužė, kol užmušė. Kodėl?

- Kad jiems reikėjo ne tos mašinos, tai ir taip aišku. Kam jiems ją reikėjo vežti gyvą į Kėdainius, nors iš pradžių buvo aiškinama, kad ten vežė lavoną. Paskui paaiškėjo, kad ten nuvežė gyvą auką. Ją užmušė ten, kur ir užkasė. Todėl man ir kyla klausimai, kuriais aš dalinuosi. Nuo Elektrėnų iki Žeimių yra 30 km. - kam reikėjo merginą taip toli vežti, kai aplinkui pilna vietų? Dar į pajūrį būtų nuvežę. Dabar, kai policija pamatė, kad žmonės netiki jų versija, ėmė kelti naujas - dabar jau "Lietuvos rytas" rašo, kad plėšikai pas ievą pamatė labai brangų žiedą, gal panorėjo jos papuošalų?

- tačiau Ievos Iphone išmetė iš karto ant kelio?

- O kas išjungė tą Iphone, ir kodėl? Tokių klausimų niekas neužduoda, ir tai byloja, kad mūsų visuomenė pasiekusi labai blogą lygį ir ji nebeturi kritiško mąstymo. Dar aprašė, kad tas čigoniukas Karolis labai mylėjo lietuvaitę, labai gražią. 

- Tačiau kam auką vežė 30 km. ir ten nukankino?

- Kad taip žmogų nužudyti, turi būti asmeninis motyvas. Juk ją uždaužė kastuvu, išmušė dantis. Jau pradedama kalbėti, kad tuo kastuvo vos ne kūnas buvo pusiau padalintas. Tuo nelabai tikiu, tačiau faktas tas - auka uždaužyta kastuvu, jai išmušti dantis. Jeigu nusikaltėlių tikslas yra ne tas konkrečiai žmogus, juo paprastai atsikratoma - nušaunama ar nuduria. Tokiu žmogumi greitai atsikratoma. Su Ieva buvo visai kitaip. 

- Pernavas sako, kad gaujos vadas norėjo pasirodyti prieš kitus, daužydamas auką kastuvu? O visi kiti čigoniukai sako, kad tik sėdėjo mašinoje ir nieko nedarė?

- Taip prieš ką jis bandė pasirodyti? Tokios istorijos tinka pilkai masei, kuri viską suryja ir suvirškina. Dar kartą sakau - nužudymo būdas rodo asmeniškumą. Kodėl buvo iškastos dvi duobės - aiškinama, kad viena netiko, tai pradėjo kasti antrą. Todėl jie mus painioja ir verčia galvoti. Tada tegul nepyksta.

 

 

Peržiūros: 129428

Komentarai   

+268 # Zenonas Priekuliškis 2017-03-16 13:56
Labai teisingai pasakėte: "kontroliuoti prokuratūra pas mus nėra jokio mechanizmo" o ką bekalbėti apie teismus "vykdančius" teisingumą? Todėl nuotraukoje ir ploja du kraštiniai policininkai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Kooperatyvas SAVI 2019-01-09 17:27
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise/#prezidente%20dangsto%20teisejus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+321 # Atas 2017-03-16 20:42
Mes negalime žinoti tiesos, bet šita versija yra daug labiau tikėtina, negu "pareigūnų" peršama. Mašina jau pagrobta, tai kam taip subjauroti ir kastuvu uždaužyti vargšę merginą? Tyrėjų versija patikėti tiesiog neįmanoma
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # Portas 2017-03-17 09:12
Kiek Lietuvoje buve atveju, kad del masinos uzmustas jos vairuotojas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+83 # smi 2017-03-18 16:41
Kiesus, bet tiesa ten ne dėl mašinos. Niekas ir nerado, kas ir kaip nutiko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # LANSBERGI 2017-03-19 21:51
seni, kur paslėpei nupjautas Kiesų tėvo ir sūnaus galvas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-222 # Surskis 2017-03-16 21:19
Dar du samokslo teoriju kurejai bylos uz smeizta prasosi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # smirdaliui surskiui 2017-03-16 21:58
Miursuisiosiososios advoadvokakakatas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+92 # Aja 2017-03-16 22:25
O ka apsmeize - policija, romus ar Ieva?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+116 # logika 2017-03-16 21:57
va tokia-lazda turi du galus
melo trumpos kojos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-170 # Siaubas 2017-03-17 08:53
O cia tai siaubas! Tokie straipsniai iseina, siaubingu zmoniu parasyti, sensacija bandant sukurpti...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # smi 2017-03-18 16:40
aisku geriau kas diena skaityti naujas pasakecias kad grobe del masinos kurios nepaeme kad 130 km h vaziavo ziemos metu ir radarai nemate ir t.t.t.t.t.t va ten tai ne skiedalai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+185 # Lija 2017-03-17 11:21
As ta pati galwoju kad kazkas cia nuslepta . Nes daug kas neatitinka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-114 # darka 2017-03-17 12:14
As tai galvoju kad zurnalstai neturi ka rasyti tai ir kuria visokias versijas... o apie logiskus klusimus tai manau kad zurnalistai patys ju nesugeba uzduoti... geriau palaukti nei kalbeti bet ka....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+193 # Tikiu 2017-03-17 15:07
Ši versija labiau įtikinama nei policijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+97 # Dalia 2017-03-17 17:23
taip daugiau tiketina.nes ju versijos neitikinancios.nepasitikiu.nei tyrejais.teisejais islauzia is pirsto ir nubaudzia vien korupcija klesti ir nieko nepakeisi.prazutingok Lietuvoj
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-171 # du idiojotai 2017-03-17 18:17
drizius ir guobiene svaigsta, dar ta violetine siuksle apanava
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+113 # Netikiu policija 2017-03-17 18:21
Nepasitikiu policija jau senai, kai susidūriau pati ir matau kas dedasi. Esame suaugę, tiesiog tuos žmones taip papudrina, kad tik niekas nieko nesiaiškintų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Pernavai 2017-03-19 21:49
Kur senis Lansbergis paslėpė nupjautas Kiesų tėvo ir sūnaus galvas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-119 # saulius 2017-03-17 18:36
kazkokio sudo prirasyta,balvonas raseiva,savo pamastimu prirase
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-66 # smirdaliui s 2017-03-18 16:35
Bet toki slamsta jau skaite 100 000 zmoniu. Visiems su galva galimai negerai, isskyrus tik linas su savo tarnais viska supranta. Kaip sunku buti tokiam vienam protingam ant visos Lietuvos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Štirlicas 2019-01-09 09:49
Cituoja saulius:
kazkokio sudo prirasyta,balvonas raseiva,savo pamastimu prirase

O kas yra SUDO?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Debiloidams lithujam 2019-01-11 21:02
Cituoja Štirlicas:
Cituoja saulius:
kazkokio sudo prirasyta,balvonas raseiva,savo pamastimu prirase

O kas yra SUDO?

kas yra SUDO? Debialai, paklausiau ką reiškia SUDO, o jus padlos minusų sudėjote ant mano klausimo. Išgamos, toliau dėkite šykau ant jūsų visų jobani lithujai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-134 # psichiatras 2017-03-17 19:04
Straipsnio autoriui gydytis reikia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-39 # smi 2017-03-18 16:38
Ir visiems 100 000 skaitytojų, tik linas vienas sveikas. kaip jam sunku turėtų būti tarp tiekos bepročių, niekas netiki kad galima nuvaziuoti 230 km per pusantros valandos. visi galimai nesuvokia. jis genijus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # deja, 2017-03-18 21:05
kas rase,tam galvoje viskas tvarkoje.jus giliau pasikapstykite...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+113 # tikiu daugiau 2017-03-17 19:25
šiomis versijomis, o ne tuo, kad tai padarė "spontaniškai" "buki" čigonai . Pamatysit, bus apkaltinti "buki" čigonai, neturintys pinigų stankės brangiam advokatui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # smi 2017-03-18 16:38
teisingai jeigu būtų ne buki turėtų fanieros plikiui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # ana 2017-03-17 20:34
bananine respublika-pamirsot ponai Garliava,o prie seimo -guminem kulkom atminti taise ir nepataiso,o nuteise-bananai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-44 # smi 2017-03-18 16:39
Garliava ir Seimo įvykiai - čia įvikditas teisingumas, Nesvarbu, kad Klonio nukentėjusius išteisino. Patys kalti. o va čia kas kita, juk zuvo klasioko dukterecia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-60 # absurdas 2017-03-17 21:10
gaila,kad imatės kvailinti ir taip jau sapnuojančius gyventojus.
Visų pirma -jei mašina ne tiksla kuriam galui ją varyti į tą mišką.
Antra kodėl mergina nesusitiko su čigonais ten ,kur buvo sustojusi?
Kokie ten galėtų būti reikalai su čigonais - narkotikai. Atėmę narkotikus jie paprasčiausiai nuvažiuotų,nes negi pasiskųsi kam.Kam vežti merginą užmušti į mišką,kai gali nudėti ten pat.
Ir ketvirta - mergaitei nieko netrūko,kad imtųsi kažkokių nesąmonių su neprognozuojamais banditais.
Galiausiai niekas tokių reikalų netvarko vienas,kažkur kelyje,naktį.
Tai jei nereikėjo mašinos ir mergaitės tai nereikėjo niekur važiuoti,kad atsikratyti.Galėjo tisiog ją nušauti mašinoje.
Skaitykite delfyje apie iš latvių atimtą Wolksvageną ,matomai,tos pačios gaujos,dar ir ginkluotos ir baigsis visos idiotiškos spekliacijos šiuo klausimu,be to gana purvu drabstyti nekaltą merginą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+62 # Aja 2017-03-17 23:54
Nuo kada bendravimas su romais yra kompromituojantis?
Jei ne, tai koks cia purvo pilstymas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kooperatyvas SAVI 2019-01-09 17:28
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise/#prezidente%20dangsto%20teisejus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # T0mas J. 2017-03-17 22:08
Pastaba tinklapio redakcijai: kiekvieną sakinį reikia pradėti iš didžiosios raidės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+55 # As 2017-03-17 23:17
Pastaba komentatoriui: Pradeti reikia ne "is didziosios raides", o pradeti "didziaja raide".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # T0mas J. 2017-04-25 15:47
Aš ne prieš, kad pradėtų didžiąja raide.
Tik svarbu, kad ne mažąja..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # saulas 2017-03-18 02:57
,galbūt čigonai ją ir prievartavo,niekas nežino,o teismo medicinos ekd pertai tos informacijos nei patvirtino,nei paneigė.kažkodėl peršasi mintis,kad ji buvo paimta pir prievartauta,tik ta informacija slepiama nuo visuomenės,norint nesukelti dar didesnės pykčio ir neapykantos čigonams bangos.dar,-aiškiai čigonai pasakė,persekiojo bmw x5,bet pamatę audi,KAŽKAM PASKAMBINO ,IR PAKLAUSĖ,AR AUDI TIKS,kas reiškia,kad tai nebuvo kažkoks atsitiktinis įvykis,bet galbūt pastovus jų pajamų šaltinis,kažkam tiekti pavogtas,atimtas mašinas,ir gauti už tai nemažus pinigus.kas gali patvirtinti,kad šitie čigonai vedė normalų gyvenimo būdą,dirbo,deklaruodavo savo pajamas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+93 # S... 2017-03-18 10:49
Taip žinoma policijos versija ,del audi tikrai nesamonė ,jie slepia tiesa ,ta audi vogta parduot ant 6 asmenu centai dėl tiek žmoniu nežudo ...visos lt jie savo versijom neitikina žmonių.Mes Lietuviai ,bet ne asilai :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # NYC 2019-01-17 20:23
Cituoja S...:
Taip žinoma policijos versija ,del audi tikrai nesamonė ,jie slepia tiesa ,ta audi vogta parduot ant 6 asmenu centai dėl tiek žmoniu nežudo ...visos lt jie savo versijom neitikina žmonių.Mes Lietuviai ,bet ne asilai :lol:
1) Beveik 100 policininku iesko "paprastos dingusios merginos". Idomu, kur taip yra buve - 100 policininku ieskojo "paprastos dingusios merginos"? Kurioje salyje be Lietuvos. Esu mates Niujorke apie 100 policininku vykdoma paieska, bet ieskojo 2 zmoniu zudyko, vienas is nuzudytu - policinikas. Policininko Nuzudymas JAV - labai sunkus nusikaltimas ir suprantama, kad zudyko paieskoje dalyvavo apie 100 policininku. Taip pat, Niujorkas zmoniu skaiciumi - ne Lietuva. Kam ir Del Ko reikejo tos merginos turetu zinoti tas, kas pasiunte 100 policininku i paieska - ieskoti "paprastos dingusios merginos". .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # NYC2 2019-01-17 20:25
2)Norejo pavogti automobili, bet vietoje to, ziauriai zude mergina. Tokiu atveju, itariamiesiems turetu pirmiausiai buti padaryta Criminal Psychiatric Assessment - psichiatrine ekspertize. Itariamieji tikrai turetu tureti psichiniu sutrikimu, jei vietoj automobilio pavogimo - kas buvo ju tikslas "oficialioje versijoje", jie puse valandos ziauriai zudo mergina. At Lietuvoje, sioje byloje buvo Teisingumo padaryta tokia ekspertize? 3)Ypac ziaurus nuzudymas rodo, kad buvo zudoma su labai Stipria Neapykanta, taip zudoma, kai auka yra gerai zinoma ir zudykui yra pridariusi itin nemaloniu dalyku.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # NYC3 2019-01-17 20:25
"Oficialia versija" gali tik beprociai patiketi. Esu kalbejes cia - Niujorke su pazystamu jaunuoliu, kuris studijuoja Criminal Justice...tur but nereikia aiskinti jo reakcijos, kai papasakojau "oficialia versija". Paprasciausiai, yra kai kuriu valdziazmogiu, pareigunu isivele i si nuzudyma ir kazkas is ju turetu zinoti TEISYBE. 100 policininku patys sau neisvaziuos i paieska - turi buti isakymas, net gal kazkieno is politiku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # NYC4 2019-01-17 20:34
Jei nenori kas tiketi mano zodziais, paklauskyte bet kurioje Pasaulio salyje, kad dirba policijos detektyvu ar Teisingumo sferoje ir papasakokyte Lietuvos oficialia policijos versije ir paklausykite, koks butu tu zmoniu atsakymas jums.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-67 # nu 2017-03-18 12:49
taip taip ir tik taip ir ne kitaip buvo,vaziavo susitikt su cigonais,o bagazineje aurima dirziu vezesi,kad parasyt sita straipsni galetu,pats maciau kaip ji kiso i bagazine
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-82 # A.DRIZIUI 2017-03-18 12:54
TU NE VIOLETINES PASAKAS VEL KURK,O BENT IEJIMA I SAVO LAIKRASTPALAIKI SUTVARKYK,NENUKREIPINEDAMAS BENT SAVO VIOLETINIU GERBEJU I RUSU AFERIUGU TINKLUS..JUOKDARYS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # smi 2017-03-18 16:37
Priminsiu, jog ;'violetiškumą" sukūrė pati galimai teisėsauga, su lrytu priešakyje visur kišusi Kedį su megztuku, kuris nebuvo jo mėgstamiausias.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+87 # edita 2017-03-18 12:58
Jau ispat pradziu buvo nelogiska jog Ieva del masinos nuzude spontaniska,juokinga,kiek masinu vazineja ir ne tikiu,nejuokinkit aiskindami kad del masinos,iscenizuota buvo viskas ,gluminat visuomene..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # rozyte 2017-03-18 17:07
oi,tik nereikia ginti tu cigonu,dar pakasinet reiktu aerodromo teritorija,manau rastu dar kaulu.zurnalistas netiki,kad Karolis galejo uzdauzyt mergina,ne tik uzdauze,bet dar su kastuvu padalino kuna,sitas net neskialbiama,uztat pareigunai ir verke.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Sodietis 2017-03-18 18:42
Blyn baikit puldinėti teisėsauga, tai gal įtikimesnė versija būtu , kad mergina gabeno taboro kvaišalus ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-42 # Sodietis 2017-03-18 18:44
Geriau netrukdykim jiems dirbti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+70 # Aja 2017-03-18 20:42
O kaip jiems trukdo zmoniu pamastymai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-62 # Dalba Jobas 2017-03-19 11:51
Straipsnis juokingas, tipo GALIMAI GALĖJO , o kur konkretųs faktai, ko važiavo? kodėl susitiko ??? BRIEDAS, VIENA BOBUTĖ SAKĖ, O PASIBAIGUS TYRIMUI, AR PRISIIMS ATSAKOMYBĘ, IR AR PRISIPAŽINS šitos rašliavos kūrėjas, KAD SUSAPNAVAU IR PARAŠIAU ????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-50 # Nesąmoninga teorija 2017-03-19 20:07
Durnesnės versijos nesugalvosi. Atseit Ieva vežė čigonams kvaišalus? Idiotizmas, kedžio šalininkų paistalai toliau tęsiasi. Ir pati pašnekovė ne kartą teista, taip kaip ja galima pasitikėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # Aja 2017-03-20 10:17
Pacituokite, nes niekur nerandu, kur parasyta, kad veze cigonams kvaisalus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Atas 2017-03-23 01:00
Teisinga mintis - ,,vežė čigonams kvaišalus", ir už tai ją čigonai uždubasino? Manau, labai nelogiškas teiginys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Algirdas 2017-03-20 19:02
- Tačiau kokie policijos šios versijos įrodymai – ar čia pati policija sugalvojo, kad plėšikai nužudė merginą, norėdami pagrobti mašiną, ar plėšikai patys prisipažino?
- Tokia yra versija, kuri remiasi surinktais įrodymais ir faktais. Tačiau ji, žinoma, turės būti įrodyta teisme.
- Tačiau ar patys plėšikai prisipažįsta, kad merginą užmušė, nes norėjo jos Audi?
- Nekomentuojame tų detalių, ar jie prisipažįsta, ar ne. 

Tai kaip galėjo K.B. parodyti kur užkasė, jeigu neprisipažįsta?????? :-x :-x :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-40 # Liudna 2017-03-20 21:13
Rozyte parase tiesa. Artimieji, zmones dirbe prie sarvavimo zino, kaip zudikai isniekino auka, o cia nesamoningas straipsnis apie narkotiku gabenimus ir kt.nesamones, kaip galima taip tyciotis is aukos, ginti zudikus, zeminti.pareigunu oruma kaltinant nebutais dalykais. Is kur pas zmones tokia fantazija, visokios teorijos ir isvedziojimai. Automobilis dokumentuose priklauso aukos suzadetinio tevo firmai, o ne aukai. Mergina is savo tevu vaziavo atgal i Vilniu pas vaikina, ja sustabde kazkokiu budu ir trenkesi i jos automobili, gal ko jau papurske ir apsvaigino, buvo jau velu, automobili manau, kad paliko, nes pavoge is jo kura ir be kuro norejo su kuo susitare ta automobili prakisti, mergina i miska veze, nes ji grazi ir norejo ja isprievartauti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # Liudna 2017-03-20 21:14
mergina i miska veze, nes ji grazi ir norejo ja isprievartauti, taip manau todel, kad pareigunai 15min.straipsnyje teigia jog merginos grobimas ir nuzudymas yra su terminu kvalifikuotas, o kvalifikuotas nuzudymas skyriamas tik tada, kai yra prievartavimas ir aukos kankinimas. Prie automobilio nusikalteliai nesugrizo, nes is sebru, matyt suzinojo jog sukuoja plotus pareigunai. Mergina buvo nuogai isrengta ir pavogti jos daiktai. Telefona zudikai gal ismete, nes abonimentas ar dar kas ne taip su juo buvo. Dar vyksta tyrimas, niekas taip greit Lietuvoje nepateikiama. Baisu, kad zmoniu fantazijos beribes ir sitaip aukai primetami kaltinimai. Sirdi skauda del jaunos merginos, kurios ateiti nuzude. Veikia kazkokia gauja grobianti automobilius autostradoje, juk taip pat 2 latviau buvo uzpulti. Juk senuka del pinigu smurtiskai uzdauze, tai kur tokiems bus gaila merginos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # ana 2017-03-20 21:34
matai policija jau seniai valdo Lietuva ne koks seimas,vis pakabinti ant jos kabliuko,net gaidys,kurs rytais gieda
kada pagaliau panaikins policijos apskritis seimas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Praeivis 2017-03-20 22:10
Jeigu jau nusprendė neimti mašinos, tai kam nukentėjusia vežtis į Kėdainius??? Jei neima mašinos ir paleidžia Ieva...tai teismo byloje, gautųsi tik chuliganizmas...bet pasirenka -žmogžūdystę, keista. Šiai dienai, už narkotikus galima gauti daugiau nei už žmogžudystę, tai gal -prisiėmė kaltę... Duobė, kurioje rado ir būvo saugoma policijos, labai keista, nes šalia jos atvežtinis smėlis, kuris supiltas iš viršaus ir į duobės pūsę. Klausimas: iš kur atsirado tas smėlis, kai aplink tik juodžemis??? Ar tai nepavykęs policijos pokštas, bandant atkreipti dėmesį į šią duobę...kas tai vėl įmitacija??? Bet po 2 dienų, atsiranda kita duobė, kurios anksčiau net nebuvo???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Praeivis 2017-03-20 22:23
Labai panašu, kad mergina būvo rasta bagažinėje... O tas 5 dienas, ieškojo kam ją pakišti... kai surado -kam, nuvežė arčiau namų, kad būtų įtikimiau... O ta keista duodė su smėlių, nepavykusi rasto kūno vieta...kuria bandė įmituoti policija. Nes tai protu nesuvokiamas dalykas, kam vežti smėlį prie dobės ir jo nepanaudoti. Juk tai matosi nuotraukose...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Praeivis 2017-03-20 22:42
Nepamirškime, kad mašinos yra lenktos, bet ne stačiakampės. Įdėmiai apžiūrėkite A7 lenkimą. Paimkite ir išveskite statmeną liniją nuo mašinos krašto ir pamatysite, kad iki tos vietos trūksta 5cm. Nepamirškite, kad kita mašina irgi turi lenkimą...tai kaip jos galėjo viena kitą kontaktuoti, kai kraštinė nėra pažeista. O kontakto vietas skyrė, mažiausiai 10cm??? :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # Zosė 2017-03-22 12:55
Prisižiūrėjo filmų, kurie transliuoja žinutę, kokie banditai šaunuoliai ir sugalvojo tą patį pakartoti. Gal dar prisinarkašinę buvo. Nuveždami auką toliau, ją išrengdami, paimdami daiktus ir juos išmesdami gal tikėjosi, kad radus nebus atpažinta. Juk dažnai skaidom, kad rastas suiręs lavonas ir pagal drabužių liekanas artimieji atpažino. Gal tikėjosi, kad rimtesni tyrimai nebus atliekami ir auka bus palaidota kaip neatpažinta. Gal kūną, ypač galvą sumaitojo ne dėl kažkokio keršto ar neapykantos, o dėl to, kad sumažintų atpažinimo galimybę. Prie automobilio negrįžo, nes sužinojo, kad ten jau policija. O su tokiu retu automobiliu važiuoti kažkur į garažus slėpti pavojinga, kažkas pastebės, atsiras liudininkų. Gal geriau palikti nuošalioje vietoje, o tas specas, su kuriuo važiuodami tarėsi, tegu tvarkosi kaip išmano. O gal tai buvo nuotykis dėl pramogos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Holmsas 2017-03-22 19:46
Zose,Jūsų versija būtų tikusi 19a. pabaigai.
Dabar kalendorius rodo 21 a.
Ar neteko girdėt apie DNR tyrimus?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-17 # Zosė 2017-03-23 12:43
Aš girdėjau, bet ar čigonai (feisbuke nurodantys, kad baigė VGTU ir Kembridžo universitetus) apie tai girdėjo. Be to, tik YPATINGAI ATKAKLŪS artimieji DAUGELYJE LIETUVOS INSTITUCIJŲ gali išsireikalauti, kad reikalai judėtų. O čigonai, žudydami merginą, dar nežinojo, kad jos artimieji būtent tokie.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Holmsas 2017-03-23 15:57
Misis Zose,čigonai universitetą baigia jau įsčiose pas motinas,po to stažuojasi Tabore,vėliau šiek tiek dar pasimoko mokykloje.
Verslai jiems sekasi.Nepričiumpa nei policija,nei Mokesčių inspekcija.Važinėja tokiomis auto,apie kurias Tmsta galite tik pasvajot.
Nenuvertinkite jaunosios čigonų kartos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Holmsas 2017-03-22 19:39
Uj,Tamstos sekliai,atsakykit,ar šunys užuodė NARKOTIKŲ daleles paliktoje tačkoje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Holmsas 2017-03-22 19:43
Asmeniškai noriu padėkoti Lietuvos misis MARPL už drąsių versijų kėlimą,o Dryžiui už nebijojimą vaikščioti lynu virš tarpeklio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Holmsas 2017-03-22 19:53
Ir vėl aš trukdau,džentelmenai Jūsų brangų laiką.
Norėjau seklių paklaust kas pametė atsarginius A7 raktelius su pulteliu.
Būčiau dėkingas,nes mano versijai paskelbti trūksta šitos dedamosios.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # L 2017-03-23 13:53
Kam tos fantazijos apie narkotikus, draugystes ir susitikimus su romais. Jauciu, kad artimiems jau bloga nuo tokio nuzudytosios smeizimo ir kazkodel romu ginimo, siam laikrasciui visi nusikalteliai nekalti, nekaltai apkaltinti, o kaleimose "angeleliai" sedi.
http://www.tv3.lt/m/naujiena/904214/plunges-mero-pavaduotojas-ieva-vaziavo-pasiziureti-vestuvines-sukneles?t=1
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # semelis 2017-03-24 10:11
igonams skirta kardomoji priemone, kad issisukti nuo policijos versijos neimanoma, nes bus imamasi represiju pries ju seimos narius. kodel darbo birzoje buvo arestuotas zmogus, ciut, ne pries nuzudima
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-25 # ZiZ 2017-04-05 20:15
Kad susitikti su narkobaronais Ieva pirma aplanko t4vus ,paskui viena važiuoja į susitikimą,o romai jos bijodami atvyksta keturiese,susitikimas numatytas greitkelio šalikelėje,dėl reikalų nesusitarė todėl Ieva buvo pagrobta,tai toks Drižiaus mąstymas,belieka prisiminti Drižiaus avarija kur jį norėjo nužudyti,arba Malaizijos lėktuvą ,kuri numušė Ukrainiečių naikintuvas pilotuojamas bezdžionių,tai va tokie Drižiaus šizofreniniai kliedesiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # T0mas J. 2017-04-25 15:50
Jei tikėsim policija, čigonai merginos mašiną užgrobė ir ją pačią užmušė šiaipsau, praktiškai be jokio tikslo. Kvaila versija, neįtikininama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # demokratija 2017-04-28 11:53
cigoniukams buvo duotas scenarijus nuo kurio,,zinksnis kairen, zingsnis desineb'', belieka issiaiskinti kas pakiso scenariju. Prokurorai ar policija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # juozas 2017-04-28 12:05
keistai atrodo , kad policija, dar pties nuzudima, darbo birzoje jau arestuoja zudika. Kyla klausimas , is kur policija zinojo, kad ji bus nuzudyta?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Tamplijieras 2017-05-05 20:31
Gal kam idomi istorija kaip zmogus pateko i kaltinamuju suola pagal mentu suklastota atpazinima 12 metais kada nuotrauka padaryta 13 m.o pareigunas atsisiunte 14 m.ir tai tiko dvieju lygiu prokurorams ir dvieju lygiu teismams.???Jei idomu...viskas yra paremta dokumentais...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Tamplijieras 2017-05-05 20:33
Tamplijierui atsakyti komentaruose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # senelis 2017-05-14 15:52
kad cigoniukai buvo tik marionetes, tai ir kvailiui aisku, , bet kam is teisesauginiku ji buvo pavojinga niekas niekada nesiaiskins
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Pastebejau 2017-05-15 21:26
Suinteresuoti asmenys galu slepimu vel komentarus kuria...Manau a la sventos mergeles darbelis dausose neliks nepastebetas...Ten "teismo" neapgausi,visiem bus atmieryta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Irena 2017-05-23 23:16
„Laisvas laikraštis“ priklauso klanui! Man draugė, kuri daug bendrauja su žurnalistais, pasakė. Ir nuolat ištrinami mano komentarai. Matomai, kad tiesa akis bado.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # JO 2017-05-24 00:32
CIA KAZKAS YRA LABAI NESVARU ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Danutė 2017-06-12 23:35
Tik rusiškas fašyzmas mus veda į šviesų rytojų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # senelis 2017-06-27 11:37
jog meluojama ir nesakoma tiesos, norint nuslepti sao kalte. Tai kogel meluoja ir slepia tiesa policija?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # senelis 2017-06-27 11:47
Paprastai, pranesant apie dingusi zmogu liepiama atykti po triju dienu, bet siuo ateju kazkodel buvo sureaguota per 30 minuciu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Atas 2017-07-08 23:12
Seneliui - taip staigiai buvo sureaguota todėl, kad kai kas žinojo, kad taip gali įvykti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # juozas 2017-06-27 11:59
negi teisetvarkoje dirba tokie bukagaliai, kad ir mrginos istardyti be cigonu pagalbos nesugeba
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # agne 2017-07-14 13:42
slapta info t.co/oQoMnfxa7s
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Jonas 2017-08-14 13:02
Visiškai nulansbrazėjusi ta teisėjauka! Už smulkmenas sodinama ,už grobstymusi- žudymus viskas vilkinama...Jau ir prie sovietų taip nebuvo!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Geoffrey 2018-05-12 03:52
Bắt buộc phải có ít nhất four vệ tinh nhé.


My website; thiet bi giam sat hanh trinh (correption.com: https://correption.com/wiki/4_Things_You_Have_In_Common_With_Dinh_Vi_Gps)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Keira 2018-05-19 01:43
Sau đó bạn nhấn vào dấu + như hình để thiết lập.


Review my webpage; thiet bi giam sat hanh trinh tot nha - telumendil.de: http://telumendil.de/forum/index.php?page=User&userID=69452,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # čiuožk nx 2019-01-09 09:52
Cituoja Keira:
Sau đó bạn nhấn vào dấu + như hình để thiết lập.


Review my webpage; thiet bi giam sat hanh trinh tot nha - telumendil.de: http://telumendil.de/forum/index.php?page=User&userID=69452,

Valink kale ir šliucha iš čia
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Rosetta 2018-07-13 19:35
Simkplу want to say you article iss as astounding.
Thе clarrity in your post is juѕt exϲellent and i could assume you are an expert on this ѕսbject.
Ꮤell with yߋur pdrmission allow me to grab yur feed to keep up to date with forthcoming post.
Thanks a millioin and please carry on the rewarding work.Feel free to visit mmy ᴡebsite: lommekniv slibning: https://cami1881.kinja.com/skarpe-knive-fra-japan-1824257437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # rozetei 2019-01-09 17:26
Cituoja Rosetta:
Simkplу want to say you article iss as astounding.
Thе clarrity in your post is juѕt exϲellent and i could assume you are an expert on this ѕսbject.
Ꮤell with yߋur pdrmission allow me to grab yur feed to keep up to date with forthcoming post.
Thanks a millioin and please carry on the rewarding work.Feel free to visit mmy ᴡebsite: lommekniv slibning: https://cami1881.kinja.com/skarpe-knive-fra-japan-1824257437

padla tu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # rosetei 2019-01-11 21:03
Cituoja Rosetta:
Simkplу want to say you article iss as astounding.

Thе clarrity in your post is juѕt exϲellent and i could assume you are an expert on this ѕսbject.
Ꮤell with yߋur pdrmission allow me to grab yur feed to keep up to date with forthcoming post.
Thanks a millioin and please carry on the rewarding work.Feel free to visit mmy ᴡebsite: lommekniv slibning: https://cami1881.kinja.com/skarpe-knive-fra-japan-1824257437

FUCK YOU SUKA KALE JOBANA
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Maurine 2018-10-31 20:30
Good way of telling, and good post to take data on the topic of my presentation subject, which i am going to deliver in school.


my blog; seks
oferty: https://www.xvideos.com/tags/pani-pozna-pana
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Nuuuu 2019-01-11 10:25
Ale man intersna kodėl markizas de SADAS į paieškas įsijungė ir tyrimą nukhreipė "teisinga" linkme?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # as 2019-01-11 12:41
netikiu policija!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # lietuviai avinai 2019-01-11 21:07
Esate avinai, kuriuos pisa kas netingi nuo 1991 m.
https://www.youtube.com/watch?v=nGY1F8roRS0
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Charley 2019-05-31 20:31
At this time it appears like Wordpress is the preferred blogging platform available right now.
(from what I've read) Is that what you're using on your blog?


Also visit my weblog :: https://londonpoker77.com: https://londonpoker77.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # fogehimo 2020-05-20 10:04
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin iok.rsiy.laisvaslaikrastis.lt.gdj.yd http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # xujoopotilex 2020-05-20 10:31
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg upj.hogv.laisvaslaikrastis.lt.jcn.qk http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # itosezqosilu 2020-05-20 10:54
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - 18 Amoxicillin 500 Mg igw.bqom.laisvaslaikrastis.lt.hdl.sn http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # uyiihimoyay 2020-05-20 11:22
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin Amoxicillin xwk.bsna.laisvaslaikrastis.lt.mjk.ec http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti