D.Grybauskaitės gaujos biznis perka „Statoil“ dujas po 576 dolerius, nors „Gazprom“ kaina 370 dolerių, skirtumą dengia „runkeliai“ ir pensininkai (papildyta A.Skardžiaus komentaru : "Idiotai")

Peržiūros: 230279
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.42 (111 Votes)

D.Grybauskaitės gaujos biznis – perka  „Statoil“ dujas po 576 dolerius, nors „Gazprom“ kaina – 370 dolerių,  skirtumą dengia „runkeliai“ ir pensininkai

 

Aurimas Drižius

Vakar 15min.lt portale pasirodė straipsnis „SGD laivais – iš Lietuvos, „Gazprom“ vamzdžiais – į Lietuvą“, jame rašoma, kaip Lietuva „raško vaisius, kuriuos ilgai brandino“.

Buvęs Seimo narys Audrius Nakas mano, kad tai spec. tarnybų parengtas straipsnis, nes garsus 15min.lt tyrėjas Pancerovas jau pripažino, kad naudojasi spec. tarnybų pagalba – tiesiog  nueina į tarnybos būstinę, gauna straipsnį kompiuterinėje laikmenoje, ir vėliau jį pateikia kaip savo.

Viskas šiame straipsnyje suvelta, tačiau atrodo, kad Lietuvai reikia džiaugtis „Independence“ projektu. Todėl šį straipsnį reikia skaityti tarp eilučių, imti faktus, o ne propagandą. Kita vertus, akivaizdu, kodėl naujam Seimui reikia kuo skubiau naikinti PVM lengvatą šildymui – niekaip nesueina „Independence“ aferos galai.

Teigiama, kad pirmadienį Klaipėdoje pirmą kartą prisišvartavo laivas, kuris priims dujas iš SGD terminalo ir išplukdys į Skandinaviją. Tiesa, spec. tarnybos negasdina savo skaitytojų apie perkamų ir parduodamų dujų kainą, todėl galime remtis oficialiais šaltiniais.

Nors „Independence“ tikslas buvo sumažinti gamtinių dujų kainas, dėl šio projekto jos išaugo mažiausiai pusantro karto, nei reikėjo mokėti „Gazprom“ pačiu dujų brangymečiu.

Norvegiškų dujų kaina sudaro 328,9-365,5 dolerius už 1000 kubinių metrų dujų. Tačiau pridėtinės išlaidos SGD terminalui prideda dar 145 dolerius 1000 kub/m. dujų (į ją įeina terminalo nuomos kaina ir įrangos amortizacija). Plius už suskystinimą-išskystinimą dar 60 dolerių už 1000 kub/m. Na ir pelnas nors koks turi būti, nors pats mažiausias, nors 5 doleriai už 1000 kub/m. Štai ir gaunasi 539-576 doleriai.

O „Gazprom“ tiekia dujas po 370 dolerių, bet tai jau galutinė kaina. Štai taip ir gaunasi maždaug 1,5 karto kainos skirtumas lyginant norvegiškas dujas su rusiškomis. 

Kadangi Lietuva yra pasirašiusi sutartį su „Statoil“ ir įsipareigojusi  5 metus kasmet pirkti po  0,54 mlrd kub/m dujų, tai išeina, kad tų norvegiškų dujų nėra kur dėti, jų niekam nereikia.

 Buvo planuota, kad jo dujos bus tiekiamos Estijai ir Latvijai, tačiau jos, tų dujų, kurios kainuoja 1,5 karto brangiau, nei rusiškos – atsisakė. Pačiai Lietuvai tiek suskystintų dujų nereikia, juolab, jeigu perėjus vien prie jų, tai apšildymo kaina šoks iki dangaus, o pramonės likučiai taps visiškai nerentabilūs.

Lietuva pabandė tiekti dujas Ukrainai, tačiau „Gazprom“ ir Baltarusija atsisakė suteikti Lietuvai leidimą naudotis savo dujų paskirstymo sistema, kas nekelia nuostabos, juk su kaimynais vertėtų sugyventi taikiai, o Lietuva apie tai seniai užmiršo.

Tada buvo išprievartauta „Achema“ – visa „teisinė“ sistema su Aukščiausiuoju teismu priteisė jai mokėti dešimtis milijonų eurų mokėti už norvergiškas dujas, kurių ji neperka nė gramo. „Achema“ pasiskundė Strasburo Žmogaus teisių teismui – byla prieš Lietuvą nagrinėjama.

Kaip beskaičuosi, tačiau dėl „Independence“ ir sutarties su „Statoil“ Lietuvos dujų vartotojai  dėl tokios „Nepriklausomybės“ kasmet permoka po keletą milijardų eurų.

Tada ir atsiranda tokie spec. tarnybų parengti straipsniai „15min.lt“, iš kurių nieko nesuprasi, tik tai, kad reikia džiaugtis „Independence“ projektu.

Kadangi norvegiškų dujų Lietuvoje niekam nereikia, „Klaipėdos nafta“  jau paprašė sumažinti tą „Statoil“ dujų kiekį. O ką daryti? Paklausos nėra, ir nenusimato – mokėti pusantro karto brangiau niekas nenusiteikęs, net savo vartotojai, nekalbant jau apie kaimynus „Baltijos tigriukus“.

Čia žinoma, Lietuvos valdininkai sukruto, sujudo nenorėdami prarasti veido, puolėsi ieškoti pasiteisinimų. Lietuvos energetikos ministras Rokas Masiulis operatyviai paneigė Klaipėdos naftos informaciją. „Dabar išbandomi įvairūs SGD terminalo darbo režimai, jo galimybės“, – pareiškė ministras.

Bet juk meluoja. Kokie jau čia įvairūs darbo režimai. Pagal ilgalaikę sutartį dėl suskystintų dujų tiekimo, kurią kvailai pasirašė lietuviai, kompanija Statoil turi tiekti Lietuvai 5 metų eigoje, po 0,54 mlrd kub/m dujų kasmet. Be to, tai minimalios būtinos metinės dujų tiekimo apimtys, mažiau kurių Lietuva dujų nusipirkti negali. Tiksliau, kaip čia pasakyti..gali, tačiau pinigus reikia sumokėti už visus 540 mln kubinių metrų dujų.

Tai štai, pasirodė, jog ne vienintelis „Gazprom“ reikalauja vykdyti prisiimtus pagal sutartį įsipareigojimus – Vakarų kompanijos išsukioti rankas sugeba ne ką blogiau. Nieko asmeniško – tik verslas.

O dujų jau nebėra kur dėti – norvegiškų suskystintų brangių, niekas imti nenori, o neoficialiais duomenimis šiemet Litgas jau turi perteklinių likučių apie 150-200 mln kub/m dujų, užpirktų Norvegijoje, sekančiais metais situacija gali dar pablogėti ir neparduotų dujų gali likti apie 240 mln kubinių metrų. Ir kur jas dėti – leisti į atmosferą?

LL paklausė ir Seimo nario Artūro Skardžiaus, garsaus "Independence" projekto kritiko komentaro:

- Kaip vertinate papildomą SGd terminalo verslą, kai SGD terminalo dujos yra „pasaugomos“, kaip skelbiama?

- Buvo toks sumanymas, kad tas suskystintas dujas vežti į krantą, o ten jas turėtų išvežioti dujovežiai. Tačiau kas yra nutylima? Tai, kad tas visas SGD terminalas su išdujinimo įranga yra išlaikomas ne iš savo pajamų, tačiau visų mokesčių mokėtojų. SGD terminalo kaštai įskaičiuoti į dujų ir elektros perdavimo tarifą, o taip pat vartotojai apmoka ir dujų kainos skirtumą. Todėl SGD terminalas yra išskirtinai mūsų visų dotuojamas objektas. Visi šio terminalo išlaikymo kaštai yra socializuoti, ir jokiu verslu čia net nekvepia. T.y. dujų kainos skirtumas iki rinkos kainos yra apmokamas iš mūsų kišenių ir rinkos sąlygomis ta plaukiojanti saugykla absoliučiai negalėtų konkuruoti ir nudvėstų. Tačiau šios aferos autoriai, negana to, kad sėdi ant visų vartotojų kupros, dar bando iš nuostolių išvažiuoti su kažkokiais papildomais verslais.

- Kai terminas gali konkuruoti, jei įsipareigojęs pirkti „Statoil“ dujas 200 eurų brangiau, nei parduoda „Gazprom“?

- Todėl, kad tą skirtumą sumokame mes.

- Aš suprantu, tačiau kaip tautai reikia pateikti tokias ekonomines nesąmones ir paaiškinti tokius projektus?

- Liaudžiai yra plaunamos smegenys, ir tai daro ta pati „Lietuvos Energija“ – kam jai reikia 9 viešųjų ryšių kompanijų, kurios dirba prieš ‚Lietuvos Energijai“.

- Tačiau kaip jūs, būdamas Roku Masiuliu, tai paaiškintumėte – perku prekę pusantro karto brangiau, nei ji kainuoja, ir visiems sakau, koks tai protingas sprendimas?

- Mes jau seniai matome, kad juodą yra bandoma pateikti kaip baltą. Ir dar negana to, mes patys apsimokame už smegenų plovimą (paslaugos PR agentūroms yra įskaičiuotos į elektros tarifą – aut. Pastaba). Va čia tai yra aukštasis pilotažas, ir po to dar ordinais save apkabina. 

- Taip, pvz., 15min. lt taip ir dirba – nueina į spec. tarnybas, gauna propagandinį straipsnį ir jį pateikia kaip savo?

- Nežinau, ar tuos straipsnius rašo spec. tarnybos, tačiau manau, kad pagrindinė priedangos organizacija čia yra „Lietuvos Energija“ ir ji sugeba užvaldyti visą informacinę erdvę, ir juodą pateikti kaip baltą. Manau, kad tokie straipsniai taip pat apmokami iš tos pačios sąskaitos.

- Aš tai suprantu, tačiau kiek tai tęsis – kiek mes dar gyvensime šioje melo valstybėje?

- Čia didelis klausimas. Žiūrint, kur mes einame. Jeigu dabar skelbiama, kad partijos ir demokratija yra blogis, reiškia, kad einame į diktatūrą, nors aš ir nenoriu būti blogas pranašas. Kiek girdėjau, net ir ‚Lietuvos ryto“ kontrolinis akcijų paketas  jau parduotas skandinavams. 

- Tačiau man nesuvokiama logika – įsipareigoti penkerius metus pirkti po pusę milijardo kubinių metrų dujų pusantro karto brangiau, nei jos kainuoja?

- Seimo nutarimu ta sutartis buvo pakeista – dabar įsipareigojo pirkti po 330 tūkst. kubinių metrų dujų ir ne penkis, bet dešimt metų. Seimo nutarimu mes juos įpareigojome persiderėti, nes sutarties formulė buvo sukurta labai nepalanki. Bet vis tiek tos norvergiškos dujų kainos yra žymiai brangesnės, nei rinkos. Ši rinkos kaina nustatoma pagal rusiškas dujas, o skirtumą tarp norvegiškų ir rusiškų dujų kainą apmokame mes visi pagal elektros tarifą – mums tai per metus kainuoja apie 100 mln. eurų kartu su „Independence“ išlaikymo kaštais. O dabar ant visų šių nesąmonių jie bando daryti dar kažkokius biznelius. Tiesiog idiotai. Parašysiu straipsnelį, tačiau niekas jo nespausdins.

 Naujas "Independece" mokestis išaugo trečdaliu

Pernai lapkričio mėn. Energetikos kainų komisija nustatė naują Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo tiekimo saugumo dedamąją prie gamtinių dujų perdavimo kainos – 473,6 euro už megavatvalandę. Ši dujų perdavimo kainos dalis nustatyta 34 proc. didesnė nei galioja dabar ir tai 18 proc. daugiau nei 2016 metų vidurkis.

„Lietuvos žinių“ duomenimis, dujų tiekimo saugumo dedamoji arba vadinamasis SGD terminalo mokestis 2017 metams daugiausia didėja dėl to, kad paskirtasis tiekėjas valstybės valdoma įmonė „Litgas“ perka dujas iš Norvegijos kompanijos „Statoil“ maždaug 20–30 procentų brangiau už rinkos kainą.

Brangiai dujas perkanti ir pigesne rinkos kaina jas šalies energijos gamintojams parduodanti „Litgas“ šiemet patirs apie 28 mln. 823,6 tūkst. eurų nuostolį. Tai yra kainų skirtumas 2016 metais tarp suskaičiuotos fiksuotos dujų pardavimo kainos ir faktinės jų įsigijimo kainos. Šį skirtumą turės padengti Lietuvos dujų vartotojai, kurie kitąmet mokės didesnį SGD terminalo mokestį.

Toliau pažodžiui pacituosime 15min.lt (o gal spec. tarnybų) parengta straipsnį, kuris skaitytoją panardina į visišką rūką, nes jame nutylimi pagrindiniai skaičiai:

Tačiau mūsų šalyje šiais metais daugės rusiškų dujų, nes tai lėmė paskutinėmis 2016 metų dienomis pasirašyta sutartis su „Gazprom“. Manoma, kad Rusijos koncernui pasidarė neramu jau dėl viso regiono. Norvegiškos dujos į Norvegiją – per Klaipėdą „Gazprom“ veiksmai rodo, kad jiems neramu ne dėl Lietuvos, o dėl viso regiono, – sakė M.Dubnikovas. Norvegiškos „Statoil“ ir rusiškos „Gazprom“ dujos vis labiau konkuruos ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione. Taip teigia analitikai, taip rodo ir naujausi faktai. Klaipėdoje ankstų pirmadienio rytą prisišvartavo SGD dujovežis, į kurį pumpuojamos dujos pagal rugsėjį pasirašytą „Litgas“, „Lietuvos dujų tiekimo“ ir Norvegijos „Statoil“ sutartį. Į laivą „Coral Energy“ bus perkrauta iki 15 tūkst. kubų SGD. „Šias dujas mes ne įsigijome, o tik pasaugojome. Dujos bus plukdomos į Švediją arba Norvegiją“, – 15min paaiškino „Lietuvos energijos“ vadovas Dalius Misiūnas. Ar tai reiškia, kad iš Norvegijos atplukdytos dujos, pasaugotos Lietuvoje, vėl bus plukdomos atgal ir visi iš to uždirbs? Asmeninio archyvo nuotr./Dalius Misiūnas D.Misiūnas teigė, kad tokių SGD terminalų su aptarnavimo paslaugomis Norvegijoje nėra. „Taip dujos bus plukdomos į mažuosius uostus, į kuriuos dujos negali būti atgabentos iš didžiųjų terminalų. Jie paskaičiavo, kad taip jiems ekonomiškai naudingiau“, – sakė D.Misiūnas. Tad rudenį į Klaipėdą buvo atgabenta daugiau dujų nei įprastai. Dujovežis „Coral Energy“ priklauso Skandinavijos gamtinių dujų tiekėjai „Skangass“. Tikisi parduoti ir Lietuvai skirtas dujas „Litgas“ anksčiau skelbė, kad vienas toks sandoris duos apie 130 tūkst. eurų pajamų terminalui bei uostui. Tuo pačiu mažės ir technologinės terminalo sąnaudos, kurios yra įtraukiamos į SGD terminalo saugumo dedamąją. Pasak D.Misiūno, tikimasi, kad per metus atplauks 3-5 tokie laivai. Tačiau ateityje tikimasi tokiu būdu parduoti ir Lietuvai skirtas dujas. „Taip, yra tokių planų. Turime būti lankstūs, tad ateityje galbūt parduosime ir terminalo dujas. Viskas vyksta dinamiškai, tad reikia greitos reakcijos“, – aiškino D.Misiūnas. Neskelbiama, už kiek Lietuva parduotų SGD. Lietuva jau keli metai planavo parduoti dalį „Independence“ laive saugomų dujų. Anksčiau buvo pasirodę žinių, kad Lietuva gali suskystintas dujas parduoti net pigiau nei įsigijo, apie tai neoficialiuose pokalbiuose užsimindavo ir energetikai. LITGAS nuotr./Klaipėdoje pirmą kartą pakraunamas SGD dujovežis „Gazprom“ dujos vėl grįžta Mūsų šaliai šiais metais teks spręsti dujų klausimą greičiau, nes į šalį vėl grįžta „Gazprom“ produktas. Nors rusiškų dujų rinkoje visada būta, tačiau sutartis pasirašyta po ilgokos pertraukos. Jau skelbta, kad paskutinėmis 2016 metų dienomis buvo pasirašyta sutartis su Rusijos koncernu. Šiais metais, po ilgokos pertraukos, „Gazprom“ dujos patenkins mažiausiai trečdalį poreikio. Sutartis pasirašyta po įvykusio aukciono. „Tai lėmė ekonominiai sumetimai“, – 15min teigė D.Misiūnas, tačiau nei SGD, nei „Gazprom“ dujų kaina neatskleidžiama. Tačiau tikėtina, kad rusų dujos yra pigesnės nei siūlo „Statoil“. Taip Lietuva bando išvengti sezoniškumo – priklausomai nuo metų laiko, dujų kainos svyruoja. Pavyzdžiui, SGD brangiausiai kainuoja žiemą, o „Gazprom“ – pakankamai stabilios ir šiuo metu, nes priklauso nuo naftos kainos. TAIP PAT SKAITYKITE: Nauja sutartis: „Gazprom“ dujos grįžta į Lietuvą „Tai yra toks miksas. O dujų tikrai nebus per daug, nes paklausa ir pasiūla yra subalansuota“, – ramino D.Misiūnas, paklaustas, ar nebus dujų perviršio, kai gausiau plūstelės „Gazprom“ srovė. Rusijos koncernui jau neramu? Lietuvos verslo konfederacijos Mokesčių grupės vadovas Marius Dubnikovas mano, kad „Gazprom“ galvą skauda ne dėl galimo Lietuvos, o viso regiono praradimo. Asmeninio archyvo nuotr./Marius Dubnikovas „Mūsų SGD terminalas yra didesnis nei mums reikia, tad akivaizdu, kad per jį bus pumpuojamos dujos į kitas šalis. Sujungus tinklus dujas gaus kaimyninės šalys, ir „Gazprom“ tai mato“, – sakė M.Dubnikovas. Todėl Rusijos koncernas, pasak jo, suinteresuotas grįžti į rinką su geresnėmis kainomis ir taip nelikti už borto. „Jie nutarė veikti rinkos sąlygomis, nes turės konkuruoti per kainą“, – pažymėjo analitikas. Beje, dar šiais metais Klaipėdoje švartuosis ir JAV kompanijos laivas, kuris taip pat atgabens SGD. Tiesa, kol kas neaišku, iš kokios šalies.

 

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/sgd-laivais-is-lietuvos-gazprom-vamzdziais-i-lietuva-664-734998

 

Komentarai   

+214 # Vytautas R. 2017-01-03 17:21
Rytoj delfinariumas parasis kad kaltas Putinas :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Boba su šineliu 2018-03-25 15:25
Ji atvežė dujas :-* ir svarbiausia ne iš Putino
https://www.youtube.com/watch?v=wbIJuzc9uKk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # ауксинис шаукштас 2018-03-26 01:27
По киек шаукштас? :o
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Vagiu zona 2018-04-02 22:14
Oficialūs vagys iki šiol nenubausti
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/kodel_musu_pinigai_plaukia_i_bermudus1/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+207 # Vytautas R. 2017-01-03 18:28
Siaubinga,kraupu.Ką tik pasižiūrėjau,o iš kur gauname elektrą? Iš Rusijos 404MW,Baltarusijos 449MW,Kaliningrado 278MW.Viso 1131MW,o iš Švedijos 700MW.Košmaras du trečdalius energijos gauname iš rusų.Juknevičienei siūlyčiau atsiversti Litgrid,sistemos duomenys išjungti kompiuterį,liustrą,užsidegti žvakutes ir šiu protestu suduoti smūgį Rusijos ekonomikai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-51 # Jonas 2017-01-06 01:51
Juknevicienei, kodel jai? :lol:
Pigiau nerasi, nei pas juos, todėl ir perka. Antras toks straipsnis atdiras tik su elektros kaina. Turim dujom kurianama elektrinę, kuri veikia minimaliai, nes neekonomiška, bet krizės atveju turėtume elektros bent
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+161 # Mikas 2017-01-03 21:53
Kokios čia sankcijos Rusijai, jei mes iš jos perkame jos susmirdusias dujas mokėdami Vakarų valiuta?...Daugumai eilinių skurstančių Lietuvos žmonių, dirbančių už europinius arbatpinigius, yra nusispjauti kienos tos dujos. Gali būti tos dujos priperstos į balionus ir pačios Grybauskaitė su visais beretiniais runkeliais,kad tik jos gerai degtų ir būtų pigesnės už švediškas ar kokias kitokias dujas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+179 # O man 2017-01-03 21:54
nusispjaut kokios tos dujos svarbu pigiau,nes uz uteleta ewro alga,net ir lenkiska pasmirdusia desra esu priverstas pirkti,zadejo,kad ivede ewra gyvensim kaip vokieciai,o matau,kad mus apgavo,nes net i palanga vasara nesutaupau is ubagiskos algos,.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # xxxx 2017-10-15 00:23
Cituoja O man:
nusispjaut kokios tos dujos svarbu pigiau,nes uz uteleta ewro alga,net ir lenkiska pasmirdusia desra esu priverstas pirkti,zadejo,kad ivede ewra gyvensim kaip vokieciai,o matau,kad mus apgavo,nes net i palanga vasara nesutaupau is ubagiskos algos,.

Kalta ne Grybauskaitė, o tokie kaip tu, kurie patys galvot nemoka, o tiki viskuo ką kalba ir rašo parsidavusi žiniasklaida.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # xxxx 2017-10-15 00:28
turiu omeny tai, kad patys tokius renkate, tikite jų kalbom, o paskui skundžiatės, kad apgavo. Reikia šiek tiek galvoti, juk beveik visa žiniasklaida yra jų (turčių ir „išrinktųjų") rankose. O tokie, kaip tu galvoja, kad taip ir yra kaip „telikas" ar Delfis sako.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Nejuokink 2018-10-01 12:27
Tai kas kaltas Paksas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+230 # emigrantas 2017-01-03 21:55
Nu jo...Gerai čia konservatoriai tautiečius pagaidino su tuo pendeliu. Čia jau nepasiginčysi. Smagiausia, kad dar ir toliau likusius 8 metus gaidins, nepriklausomai nuo to, kieno dujos bus perkamos. Tai dabar ir mąstau kiek reikia nekęsti savo Tautos, kad tokius cirkus išdarinėti...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+128 # Kalejimas 2017-01-04 21:00
Grybei uz Snora....tikrai...del ukio irgi klausimas kaip ten buvo...kada ji
bus teisiama
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+72 # as 2017-01-24 22:30
kodel tu manai kad tai lietuvio darbas?-tai zydai su lietuviska pilietybe
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # ne tik zydai 2018-06-02 13:47
dauguma ju yra slavai tie patys is sortyrstano palike cia savo kgb armija kuri ir kenkia Lietuvai visaip
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+122 # Jonis 2017-01-03 21:57
Kokia dar nepriklausomybė? Nafta tai iš Rusijos ane? Elektra iš Rusijos ane? Tai va atjungs Putinas elektrą eidamas miegoti užsuks naftos kranus ir galėsi eit pėškom šaudyt pasišviezdamas žvake
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # ar 2017-01-03 21:58
musu komunistai mato dabar tik vakarus,pamenat:
jai i vakarus eit liepe,jam zygiuoti i rytus -sitaip ejo komjaunuoliai,kol sulindo i uzpakalius
dabartinis ju planas sulisti i uzpakali,kur niekas nebelenda pigiai,lis brangiai,nes bijo grizti pas matuska,kuri juos isaigino iki komunistu....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # visiems 2017-01-03 23:16
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+135 # Gelbekim tauta 2017-01-04 01:44
Nuosirdus ACIU, kad nepabijojote ir paviesinote sia informacija. Retorinis klausimas: ka gero musu tautai padare dabartine Prezidente? Absoliuciai nieko. Sedeti siltai soste ir komandas duoti - moka kiekvienas, suprasti vargsa - moka retas.. Butina, kad valdzia pakeltu minimalia alga bent 500 euru, visi griztu i Lietuva ir butu laimingi. Tai imanoma, bet kazkas bijo salies 'vado', kas yra liudniausia.. Bent guodzia tai, kad i valdzia atejo 'Valstieciu' partija su R.Karbauskiu. Pamazele daromos pertvarkos i geraja puse, ko nebuvo daroma daugeli metu. Tikimes, jog sita informacija apie aferomis apipinta duju pirkima bus paviesinta per televizija ir kitas ziniasklaidos priemones. Aciu 'laisvaslaikrastis.lt' redakcijai!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+74 # gbarys 2017-01-04 10:45
viltis -durniu motina,keistuoli,kas tau viesins?per kokia televizija?nejuokink,cia blogiau negu stalino laikais,tais laikais nors bijojo taip vogti,o dabar per akis vagia ir mums syka i akis,kad tai sventas vaduo,nukit gi pagaliau naivus,mat tv parodis juokdarys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+68 # Gediminas Žilinskas 2017-01-04 04:46
...To svetimojo tanklaivio, "Independece" šmėklos - rūdijancios Klaipedoje, finasinė pabaisa : "atvilkta" išlaikyti - visai, lietuvių Tautai - nieko nepadėjo... Todėl ir toliau - liko praktiškoji, ir net per brangiai - iškelta Lietuvai : pilnoji, "strateginė priklausomybė" - nuo Rusijos dujų.... Tada, kodėl šitaip bergždžiai - vien tik pagal svetimąjį, būtent diktatą iš Vakarų : šitiek metų - reikėjo skelbti Vastybėje, "rusai puola" ?... Jeigu visvien, tas LIetuvos - vad. "energetinis saugumas" : toliau "stovi" - tvirtai Rusijos kišenėse , net ir po penkis šimtus septyniasdešimtšešis, JAV dolieius - už tiekiamą Lietuvai, "sutartinį" dujų vienetą ? ... Bet neapsaugotą - nuo sulaikymo Lietuvai, : šiais metais iš Rusijos pusės - kiekvienu paros momentu ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+88 # Gediminas Žilinskas 2017-01-04 05:15
..Sudaryti, skubos tvarka, būtent naująjame - Lietuvos Respublikos Seime, kompetentingąją - energetikos ir saugumo, specialistų komisiją : skirtą tarnybiškai ir pilnai - ištirti priežasitis, o taipat ir atskleisti - nusiikaltimo vykdytojus : slaptai prieš lietuvų Tautą - sunaikinusius, Lietuvos Respublikos, energetinį saugumą : taikydami nuo Rusijos - dujų tiekimo, būtent pilnąją energetinę - priklausomybę Valstybėje. Po tyrimo pabaigos, paviešinti visus duomenis : plačioje Lietuvos visuomenėje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # gabrys 2017-01-04 10:48
su visa pagarba,bet cia viskas is sapnu istorijos,nieko to nebuvo ir nebus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+93 # banga 2017-01-04 11:05
KADA bus teisiama grybauskine gauja uz nusikaltimus Lietuvai ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Atas 2017-02-04 21:53
Niekas jos neteis, nes aplink visi savi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-95 # mantas 2017-01-04 11:42
negi visi pamirsote jau kodel tas laivas buvo statomas?
nebutu niekada rusija kainu numetusi iki tokio lygio , negi pamirsote kaip budavome santazuojami kas karta kaip tik kas nepatikdavo rusijai, iskarto buvo prisukinejami kraniukai,mano nuomone laivas gerai, paprasciausiai kaiminai mus isdave kurie nebenori imti brangesniu duju,taip estam ir latviam dabar gerai jie gavo nuolaidas, bet tik dieka musu laivo,
pagrindines klaidos elementarios, nebuvo sudarytos sutartys su kaiminais kas ir po kiek pirks is musu tas dujas....
manau pirktume siai dienai tas dujas ir po 800 jeigu ne tas misu laivas, o dabar tegu ir po 500 bet stabilu, reikejo tikietis aisku kad rusija kazka panasaus iskres , bet tokia va kaina energetines nepriklausomybes!
esme! nebutu laivo - nebutu ir tokiu kainu.!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # Antanas 2017-01-04 23:53
Tam ir buvo sugalvoti gandai kad Rusija spaudzia,nera tokiu faktu... sugalvota tam kad laiva statyti. Gali pajeskoti internete, irodimu nerasi. Eiline apgaule.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+139 # aurimas drižius 2017-01-04 11:56
niekas nesiginčija, kad tas terminalas buvo reiklaingas, tačiau kodėl tokį objektą paversti aferą, už laivą permokėti tris kartus, nei jis kainuoja pastatyti, ir dar registruoti Bahamuose, kad niekas nesužinotų, kieno jis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # mantas 2017-01-04 12:00
sutinku cia jau kitas klausimas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-44 # mantas 2017-01-04 12:15
ir dar,jeigu straipsnis apie permoketa laiva ar del jo registracijos neaiskaus tai ir argumentuokite apie tai o dabar visas straipsnis su skaiciukais kaip permokam uz dujas✌️
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # banga 2017-01-04 13:59
LL jau rase apie tai http://www.ekspertai.eu/perindependenceafera-pavogta-apie-0-5-mlrdeuru
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Teisingumas čia yra 2017-01-04 15:05
Lietuvos Vyriausiame administraciniame teisme 2017-01-11rašytinio proceso tvarka bus nagrinėjama byla Nr.A-4-858/2017,du tomai,kurioje yra duomenų,kaip į Lietuvos dvarų žemes,kurių įpėdinių neišliko buvo atkuriamos nuosavybės teisės remiantis LTSR dokumentais,kurie neįrodo įgijimo pagrindų į dvarų žemes.Šie LTSR dokumentai tik įrodo tarybinės valdžios suteikta teisę naudotis LTSR žeme.Žemės planuose figuruoja ir Kunigaikščių Oginskų žemė.Šie duomenys į Lietuvos teismus ir teisėsaugą patenka jau antrą dešimtmetį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Tema 2017-01-04 18:10
šita neužmestina ir turėtų būti toliau narpliojama. Įspūdis toks, kad įdomiausi ir svarbiausi temos radiniai - dar ateity.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # pasiūlymas 2017-01-04 20:56
Kol Neris neužšalo, siūlau senoviniu papročiu daukantinę mėlyną bačką paleisti nuo Gedimino kalno į Nerį, ir tegul su visomis srutomis ji plaukia kur tik nori :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+70 # Mykolas 2017-01-04 20:57
Kas galėtų paneigti , kad pinigai už SGD terminalo nuomą mokami
nežinomam ofšorui ir savininkui nėra Grybauskaitės ? Bent jau dalis
jų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+76 # VALDAS 2017-01-04 20:58
O KAS PRASKOLINO LIETUVA BANKAMS,LEIDO ATIMINET ZMONIU TURTA,ISGINT PUSE
LIETUVOS VERGAUT,DAUGELIS LIETUVOS ZMONIU IKALINTI
BANKU(VAGIU)GNIAUZTUOSE,KUR LIETUVOS TEISMAI VADOVAUJASI
DVASIOMIS,PAZEIDINEDAMI ZMOGAUS TEISES,KONSTITUCIJA,ZMOGUS FINANSISKAI IR
FIZISKAI BEJEGIS KOVOT UZ SAVO EGZISTAVIMA,AR NE TU "EKSELENCIJA" ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # kad 2017-01-04 21:14
ir tuos dvarus komunistai issidalino,kuriu savininkai buvo istremti ir negrizo-va dar viena afera...Laisvam laikrasciui narplioti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Irmantas 2017-01-05 08:50
:cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # banga 2017-01-05 11:27
be zodziu :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # baisu 2017-01-05 16:01
Joo lt melzoa lietuvius kaip reikia ačiū dievui kad aš dingau iš lt nes supratau kad nieko gero čia nebus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+95 # jeronimas 2017-01-05 19:35
Is manes Lietuvoje dedules,marijos,magnolijos,fermeriai,ateme viska,mano gyvenima,mano busta.ne tik mano ,bet ir mano mamos ir mociutes.Atidirbau Lietuvai 30 metu.Skaudziausia,kad sulaukes pusamzio turejau emigruoti.Lietuvoje liko mano proteviu kapai.mano gatveles,mano miskeliai.Ir nors isikuriau labai gerai svetur,kur turim darbus,turiu busta,esu gerbemas kolegu ir darbdaviu.Bet man ne visvien,kas per brudas naikina mano Tevyne.Skaudziausia,kad i sibira veze tevai,o dabar tu uzslaptintu tevu 75 metus vaikai ,deportuoja Lietuvos darbsciausius ir garbingiausius zmones.Niekada nemaniau ir nesitikejau per tuos sausio ivykius ,kad Lietuva uzvaldys tokie nieksai ,kaip tuos 26 metus.Apgailetini isverstaskuriai,isdavikai,Tautos zudikai,bijantys net savo praeities,bijantys net tiesioginiu klausimu atsakyti is anksto nepasiruose,nesuderine su "specialistais".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # jeronimas 2017-01-05 19:38
Geda,kai valstybes valdovas slepe savo praeiti,bijo prasizioti del savo proteviu,del tevo,del pacios savo praeities.Bijo tos praeities tiesos,kaip velnias kryziaus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Atas 2017-02-04 22:03
Bet kodėl leidote Lansbirbiui prakišti į aukščiausią postą savo bendramintę kolaborantę?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Kęstas 2017-01-05 20:39
Dabar žmonės ne tik skęsta skurde, bet skęsta nuo pastovaus gąsdinimo karo grėsme, iš Rusijos pusės. Gal prisisiurbę nekalto žmonių kraujo, pagaliau būsite sotūs!Tauta pavargo, nori taikos, o ne karo!Ir jūsų noras kariauti-tuštybių tuštybė! Tai- nužmogėjimas, be jokio pasiteisinimo!Pasiklauskite nuskurdintos tautos ,ar ji nori karo, ar ji nori skęsti kraujyje, ar ji nori gyventi, ir auginti savo vaikelius? Ar žūt būt, turi emigruoti, nes karo baimė, ir skurdas, veja iš mūsų šalies Lietuvos!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-36 # Ausra 2017-01-06 02:00
Vejai.cia ne nuo Grybauskaites viskas priklauso.lygiai taip kaip rusija mumis puls:D gal dar karta patykesit kad Zvonke nuzude??:D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-49 # Komentatoriams 2017-01-06 02:01
Taigi visi pasipiktinę kad mokam brangiau aišku yra nemokšiškumo gal kiek ir korupcijos na normaliai korupcijos pasirašant šita Laivo nuomos sutartį. Bet Putino gerbėjai jus lyginat sendienines dujų kainas nes jos atpigo kol nebuvo independence mes už dujas mokėjom iš mums mielo draugo gasprom brangiausiai visoje Europoje aišku čia Lietuvos derybininkai padare savo kaiminem šalim dabar irgi dujos pigiau mes už tai negaunam ne cento. Bet klausimas kiek mes mokėtume už dujas jai be terminalas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-47 # Yra šiek tiek tiesos 2017-01-06 09:12
Kai 100 procentu priklausėme nuo rusiškų Gazprom dujų, tai buvo metai mokėjome 500 dolerių už 1 kubą, guodžia tai, kad trečdalį dujų, mokėsime 300 dolerių Gazprom. Tikėtina kylant pasaulinei naftos kainai, Gazprom nežais su Lietuva per dujų kainą, nenori juk jie prarast trečdalį Lietuvos rinkos, tai kainą labai jau nekels pamatysite. O jeigu rusai darys diversija su elektra, nutrauks ją Lietuvai, tai nutrauks elektros tiekimą ir Kalinningradui, mažai šis variantas yra tikėtinas. O be to yra Kaune daugiabučių, kurie neturi dujų, visai jų nevartoja, yra tik elektrinės viryklės, buitinių dujų mokestis jiems netaikomas. ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-47 # Andrius 2017-01-06 16:18
PROPAGANDINIS ŠŪDAS :oops: :oops: :oops: :oops:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # joo 2017-04-28 19:37
sudas pas tave galvoje,o tuertu buti nor gramas smegenu,tai ka daryti,jei is taves gamtaq pasisaipe,kentek durneli
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-60 # petras 2017-01-06 23:15
jei jums tik pinigai tai ir keliaukit iš lietuvosdaugiau man vietos lengviau gyventi be vatniku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # joo 2017-04-28 19:38
kaip petras tai ir durnius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-44 # laurynas 2017-01-07 12:40
Grybauskaite yra pasakiusi, kad ji zino kad mes mokam uz dujas kur kas daugiau nei rusijei, bet uz tai mes esam nepriklausomi ir niekas mum kranelio neuzsuks
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Dimitrijus 2017-01-08 12:04
Labai aktuali tema - svarbu ivardinti bendra zala iskaiciojant =/uzkelta kaina laivo statibos/laivo nuoma/laivo nuoma ir duju kaina itraukiant kad ne pagal pilna pajeguma naudojamas INDEPENDENCE ir visa tai liginti is realios GAZPROM duju kainos kuria moka Latvija ir Estija / ivertinti jau padaritia al ir zal kuria bus padarita ateiciai / Tik jusu laikrastis driso pateikti duju slepiama kaina nors tik LT tai ta kaina slepiama nes niekada palapties kiek valstybe moka uz dujas nebuvo tik LT tai pasidare po INDEPENDENCE NUOMOS kontrakto / Estijos Gas vadovas praeita savaite pateikia isvada apibudinant terminala kritiskai su visom argumentacijom. Kokiu tikslu buvo taip ikisamas tas SGD laivas ir dar nudazitas rusu veliavos spalvomis ? Gal uzsakovai geopolitiniu zaidimu zino kas bus planuojama ? Gal yra zinoma kas ruosiama rusijai ir kad ju planuose tai kad visa pabaltija bus priversta pirkti dujas is INDEPENDENCE ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Dimitrijus 2017-01-08 12:05
Tik jusu laikrastis driso pateikti duju slepiama kaina nors tik LT tai ta kaina slepiama nes niekada palapties kiek valstybe moka uz dujas nebuvo tik LT tai pasidare po INDEPENDENCE NUOMOS kontrakto / Estijos Gas vadovas praeita savaite pateikia isvada apibudinant terminala kritiskai su visom argumentacijom. Kokiu tikslu buvo taip ikisamas tas SGD laivas ir dar nudazitas rusu veliavos spalvomis ? Gal uzsakovai geopolitiniu zaidimu zino kas bus planuojama ? Gal yra zinoma kas ruosiama rusijai ir kad ju planuose tai kad visa pabaltija bus priversta pirkti dujas is INDEPENDENCE ? Ar ne pats laikas sustabditi galimu nesvariu politiniu zaidimu tendencija kur i tuos zaidimus gali buti itraukta visa pabaltija ?- Ar ne pats laikas imtis premoniu nes neaisku kas si karta islos ? verta parasiti straispsni intervju su auksto ligio analitikais kad Lietuvos ar JAV aplamai kad zinomi zmones specialistai siu procesu kurie vyksta pateiktu ivertinima -Ka gali atspindeti sis laivas ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Evaldas 2017-01-09 16:25
Gasprom dujų kaino tapo tokia tik po Statoil laivo pajungimo :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Gediminas Žilinskas 2017-01-12 03:39
...Tą nevykusį ekonomiškai -- nuomos "independence", politizuotą kontraktą Lietuvai - galėjo tendencingai paruošti Lietuvai : būtent dirbanti nuo daugelio metų - to vad. ekonominio špionažo, net apie šimto specialistų - grupuotė iš JAV : dirbanti atskirame pastate - prie įėjimo, be jokių "firminių pavadinimų, pačiame Briuselyje - visiškai arti, prie Europos Sąjungos būstinės... Kaip rašė - pries keletą metų spauda ir JAV., būuent apie tos - ekonominio špionažo, slaptosios grupuotės paskirtį Briuselyje : tai tie slaptieji specialistai - atvykę is JAV : ruošia svetimojo berslo - kapitalo ekspansiją, griežtai vykdoma - dabar su Eurodiktatūros prievarta, ir Lietuvoje,,, Tie visi "autobusai" ir vad. Uber'ai : tai tos ekonominio špionažo : svetimosios - lietuvių Tautai grupuotes : irgi "darbas iš po kilimo" Lietuvai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Gediminas Žilinskas 2017-01-12 03:53
..Ar ne atrodo, po to "Independene" aferos Klaipedoje, kad jau neužilgo - tie vad. "globo - kolonizatoriai" iš Vakarų : panaudodami - tą svetimąją , ir uždara publikai Briuselyje - " specialistų" grupotė, turbūt viešai rekomenduos - naująjai Lietuvos vyriausybeo : net ir tų, vad. "Vakarų kaminkrečių" - Super/Uber komandas, kieviename kaime, o jau nekalbant - ir apie patį Vilnių ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # ganis 2017-01-15 10:18
Tai ir yra lietuviškas biznis, parduos mums rusu dujas už norvegišku kaina-skirtuma i kišene ir už visa ta sumokesime mes- vartuotojai, o kad nekiltu triukšmelio-pasidalins su kuo reikia.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Tadas 2017-01-17 14:39
Čia biznis kubilinių, lanzberginių ir grybausskinių, bet ne Lietuvos žmonių! Pastariesiems sugrąžinta 1863m baudžiava!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-34 # Pancerovas- šūdas 2017-01-19 10:20
Bet kuo gi Drižius geresnis? Autorius mato skirtumą, tarkim, tarp 30° ir 50° laipsnių šiltumo vandens? Gal girdėjo tokį vienetą Btu, arba kaloriją, kilovatą? ;-) Skiriasi dujų kaloringumas, norvegiškos kaip tik yra kaitresnės, dėl to visa ta jūsų aritmetika, kartu su egzperto Skardžiaus sapaliojimais, yra Pancerovo lygio haliucinacijos. Su terminalo išlaikymo kaštais galbūt vis tiek norvegiškų dujų kilovatvalandė dabar kainuoja brangiau, bet jūsų aritmetika tai iš piršto čiulpta ir dar sodriai užapvalinta! :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-30 # Pancerovas- šūdas 2017-01-19 10:21
Skaičiuoti 1000m3 kaip tik "Gazprom" ir naudinga.Kaip kadaise SSRS ne kokį grūdų derlių konvertuodavo iš centnerių į rekordinį pūdais, taip ir dabar "Gazprom" operuoja įmonei parankesniais dydžiais.. :lol: Nes jau kas kas, o "Gazprom" savo dujų kaloringumą žino, dėl to jam naudingiau skaičiuoti 1000m3, o ne kilokalorijomis, kaip tą daro "Eurostatas". Tik labai jau neaišku, kodėl ir "kontrpropagandinė" mūsų žiniasklaida operuoja vartotojui ne tiek aktualiais "gazprominiais" vienetais, ir ne vien ji, bet ir pareigūnai? Mat net jei norėsite įsigyti dujinę viryklę, gamintojo aprašyme bus nurodyta kaitvietės galia kW, o ne koks nors pralaidumas. :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Linas 2017-01-26 17:38
Kiek zinau Gazprom duju kaina Baumgarteno terminale dabar tik 170 eur./1000 m3.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # John 2017-02-16 17:00
Dragon Ball Super Episode 75
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # ZAZAS 2017-03-12 18:41
Nebūtų terminalo , gazpromo dujos kainuotų 600 USD. Ir dar rizika vieną dieną neturėt visai. Kaip kad įvyko su naftotiekiu "Družba" 2006 metais. Tada vatinukai net spiegė - "kaipgi mes be ruskių naftos išgyvensim?"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Danielius 2017-04-06 21:16
Šūdus rašot. Šūdinas straipsnis, kaip ir visi likę, kaip ir visas jūsų "laikraštis". Kodėl niekad nerašot visos tikros tiesos niekur? Atsakymas: nes nemastot savo galva. Jei mastytumėt savo antru galu ir tai būtų pagirtina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # Volodzia 2017-04-18 21:17
Lietuviai ruskiams dujas gali uzsukti, o ruskiai nebegali, ha ha ha. Vatniukai darosi nesmagu ane? Ciulpiat suda?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # Irmis 2017-04-19 15:20
Laisvas laikraštis koks jis laisvas? Ar gali mankurtine spauda but laisva.Rašo beleka,pudrina zmonelems protus,o tai matantis šeimininkas Maskvoje ploja katuciu,kvailiu ieškojimo sistema laisvas laikraštis kaip tikras nomenklaturos šauklys bukina tauta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-22 # Lt 2017-04-20 16:14
Kazkodel nieks neprisimena, kokia kaina LT mokejo rusams uz dujas?!! Skardzius tik chaosa moka sukelti. Juk seniai buvo aisku, kai tik atsiras duju terminalas, rusai nuleis kaina su kaupu. Tai saunu, be terminalo dabar butu vel kosmine kaina. Cia tiems, kas skardziu tiki!!:))) jei terminalo pagalba rusai nuleido kaina, terminalas veikia!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # emigrantas dar ilgam 2017-04-20 19:49
Sudie Lietuvele :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Zilve 2017-04-22 09:57
Proto bokstai! Kada jum dareplios, kad politikai - visu vargu ir kriziu iniciatoriai ir igyvendintojai..!? Gyvenom Tarybu Sajungoje ( SSSR ) 70 metu ir retas pasisake pries, o kai pasikeite valdzia visi zombiai pradejo kaltint Rusija del visu bedu...Tik klausimas - kodel Rusija?! Ka jum blogo padare rusija? Nejau Rusija kalta, kad musu tevai, mes turejom galimybe igyti vidurini, aukstaji issilavinima gimtaja kalba ir visiskai nemokamai? Daugelis gavo butus, sklypus, praktiskai nemokamai ir visa tai vyko OKUPUOTOJE TERITORIJOJE! O dabar ijunkit smegenis ir nuspreskit kas visu kalciausias
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Zilve 2017-04-22 10:07
Galiu apramint tuos, kurie prades kaltint rusus tremtimis ir panasiai - Rusu tauta nuo tremciu nukentejo kur kas daugiau , nei Lietuva, Latvija, bei Estija bendrai paemus! Todel prasyciau gerbti vieni kitus , neziurint i odos spalva, tikejima ar tautybe!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # Kostas 2017-04-22 10:24
Kazkaip viskas suskaiciuota aritmetiskai, taskant 2+2=4 ir visiems viskas aisku, visi rekia- vagys! Na nebutu SGD terminalo, gal but moketume po 700 euru arba turetume stoti i NVS, ko imperatorius Putinas ir nori. Juk iki SGD mokejome po 510, kai vokiečiai - 410. Ir siandien Gazpromas turi puse Loetuvos rinkos, kuriai dujas tiekia, tskant po pigiaja, nes Independensas kitaip neleidzia. Kad independensas ir kainuoje, taciau atpogusios rusiskos dujos ta virskaini anuliuoja. Kodel apie tai niekas nesako. Na neturetume dabar to laivo, kas dristu prognozuoti, kiek mums Putino dujos kainuotu? Baikit bliaut, bo tai tikrai, kai pasiskaitai komentarus po tokia prokremline raslevone, pagalvoji, kad runkeliu pas mus vezimais vezk.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Gazprom 2017-04-29 09:38
Galiu garantuoti, kad siai dienai Gazprom gamtines dujos Baumgarteno (Austrija) terminale kainuoja 160 JAV doleriu - 1000m3. Isvadas darykit patys...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # kiek 2017-05-05 00:24
Kubilius naudoja rusisku duju -ar konservu grietinelei jos nekainuoja-apmoka tauta per abonentini
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # vyga 2017-06-24 11:41
Sena supelyjusi myžiaus plokštelė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # gediminas 2017-07-20 23:25
tai tikrai nera gerai O grybauskaite nera tautos prezidente As net buvau itrauktas i saugumo strukturu sarasus ,kuomet pasisakiau internetu saiziai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Anekdotas 2017-08-22 15:59
Atvedė į prezidentūrą nuteistąjį mirties bausme elektros kėdei,
Grybauskaitė ir sako:
- Duokite prašau savo giminių adresus.
- Kad gražinti jiems mano pelenus?
- Ne, kad nusiųsti jiems sąskaitą už elektrą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # Radau 2017-08-23 17:58
Čia koks tai vatnikų kampelis ar kas čia per stengazeta...?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Linas 2017-09-10 17:54
Gazpromo 1000 m3 gamtiniu duju Baumgarteno (Austrija) terminale kaina 160 JAV doleriu. Neklaidinkit skaitytoju.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Dilgėlė 2017-10-10 10:48
Kažkada Šustauskas sakė,kad reikia Seime kalašo ir jis buvo teisus.O pamenate,kaip visi iš jo juokėsi?Vytautai Šustauskai,dabar Jūsų eilė pasijuokti iš idiotu!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # MARIAN NELSON 2017-12-03 00:01
paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kaip mes esame čia, kad visas finansines problemas spręstumėte praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: (), kad pateiktumėte paraišką dėl paskolos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Čiuožk iš čia 2018-01-16 23:41
Skelbimas ne pagal adresą valkata
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Aurimai 2018-02-11 14:00
As manau, kad tu esi vatnyku projektas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Vilgirdas 2018-02-18 16:36
Va taip ir gyvename “laisvoj Lietuvoj”:
TIK AIŠKU, KAD LAISVI ESAME NUO SVEIKO PROTO IR VISŲ SAVŲ 1988 - 1991 metų LŪKĘSČIŲ.
Vagių ir ciniškų grobikų Lietuva!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Valdas 2018-02-20 15:17
Apsurdas mielieji visur ambicijos visur neadekvatus sprendimai o kiek dar mes nezinom ir nessužinosim juodu sanderiuku , kiek prekiu pumpuojama is kinijos ir lipdoma etiketes pagaminta LT...jopapa mes vieni kitus mulkinam , matomai ir mulkinsim
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # TEISINGUMAS ČIA YRA 2018-02-21 17:53
Europos Žmogaus Teisių Teismas 2017-07 atsisakė priimti pareiškimą,kuriuo buvo skundžiama Lietuvos Vyriausiojo admistracinio 2017-01-27 teismo nutartis ad.byla Nr.A-4-858/2017,kurioje buvo duomenų,kaip į Lietuvos dvarų žemes buvo atkūriamos nuosavybės teisės į žemes,kurių įpėdinių neišliko rementis LTSR dokumentais,kurie neįrodo įgijimo pagrindų,be to matosi dokumentų taisymo požymiai,šie dumenys į teisėsauga ir teismus patenka jau antrą dešimtmetį žemės planuose figuruoja ir Kunigaikščių 0ginskių dvaro žemė,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Angga 2018-03-10 21:42
Sveiki visi,

Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2 proc. Tai yra teisėta bendrovė, turinti garbę ir skirtumą. Mes esame pasiruošę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą, kurią esame, mes siūlome visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina paskolos pasiūlymas Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: ()

Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume nedelsdami pradėti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė: a
Šalis:
Paskolos tikslas:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:

Susisiekite su mumis, pateikdami anksčiau pateiktą informaciją el. Paštu:

Pagarbiai jums visiems.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # 13 2018-03-19 17:12
Ar seimo ir vyriausybės vadovai yra susikompromitavę ir V Lanzbergis apie juos turi krūvą kompromatų(kaip sakoma griaučių spintoje) ar jie sėdi vienoje valtyje ir toliau naikina Lietuvos ekonomiką? Kaip gali būti, kad vienintelis Lietuvoje Gerbiamas Artūras Skardžius mato konservatorių KGB huntos uzurpuotą valdžią ir jos vykdomas "energetinė nepriklausomybė" ir "rusai puola" ekonomines aferas.. kodėl "valstiečiai" turėdami daugumą seime nekelia klausimo dėl 75 metams įslaptintų KGB agentų viešo paviešinimo, kodėl seimas nesikreipia į tarptautines kovos su sukčiavimu (pvz "OLAF") organizacijas nes Lietuvos teisėsauga visi žino kieno kišenėje sėdi(arba tame KGB agentų archyve)... valdžia tipo ieško šešėlinių pinigų, tai atsakymas ir yra tas, kad visi tie šešėliniai pinigai yra iš Tautos ir ES paramos KGB huntos išplauti apie 4-5 milijardai eurų. Ir be tarptautinio teisėsaugos tyrimo niekas nebus atskleista...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Drew 2018-05-09 09:31
Hi theree just wanted to give you a quickk heads up and let
you knlw a few of the pictures aren't loading properly.
I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in two different web browsers and both show the same outcome.


Feel free to surf to my web site Eye
Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jamila 2018-05-09 10:03
Simply want to say your article is as amazing. The larity to
your put up is simply excellent and that i can suppose you are a professional in thos subject.
Well along with your permission let me to clutch your RSS
fesd too stay up to date with forthcoming post.
Thanks a million and please continue the gratfying work.Feel free to surf to my weblog ... Eye Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tyrone 2018-05-09 15:12
Great goods from you, man. I have understand your stuff previjous to and you are just too excellent.
I really like what you have acuired here, certainly like what you're aying and
the way in which you say it. You make it entertaining and you
still take care of tto keep it sensible. I cant wqit to read much more from you.
This is actually a wonderful website.

My web-site :: Eye Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Candy 2018-05-13 12:07
Excellent, what a website it is! This webpage gives helpful facts to us,
keep it up.

my page: Grow Faster: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Alejandrina 2018-05-14 01:17
Verry shortly this website will be famous amid all blogging people, ddue to it's good articles

Also visit my site: eye Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dong 2018-05-14 01:42
Hello there, You've done an incredible job. I'll certainly digg it
and personally suggest too mmy friends. I'm sure they will be benefited
from this site.

My weblog long Eyelashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kathie 2018-05-14 03:18
I know this website presents quality dependent articles and other stuff,
is there any other website which provides these things in quality?


My website - Eyelashes
Ticker: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # yellowstone 2018-06-16 21:56
Šitoj vietoj čekistai neblogai prasisuko. Susikure sau ofšorine firmike už runkeliu saskaita ir stumia runkeliams dujas už 1.5 karto didesne kaina.
O runkeliui lieka tik tai džiaugtis nepriklausomybe.
-------------------------
Čekistas jau jaučia bapkiu trukuma biudžete ir rušiasi kelti pensijini amžiu.
----------
Smagu ir linksma gyventi runkelistane :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Annis 2018-07-23 21:41
Unlock the rest of your free of charge PSN code.

Feel free to surf to my web blog: generateur de code psn: https://codepsngen.hatenablog.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # yellowstone 2018-08-11 14:11
Prezidentes Grybes psihotropine anga, gali bezdeti kaip tikras britas net 5 valandas be sustojimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rosalinda 2018-09-09 11:19
You are so cool! I don't think I've truly read something like that before.
So great to find someone with original thoughts on this topic.
Seriously.. thank you for starting this up. This site is
one thing that's needed on the web, someone with a bit of originality!


Stop by my site: email marketing tips mailchimp (Aitais.com: https://Aitais.com/sitelucasleoni6/jogos-com-recreacao-online-gratis/)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ronny 2018-09-10 02:47
Hey There. I discovered your blog the usage of msn. That
is a really well written article. I will make sure
to bookmark it and return to read extra of your useful information. Thanks for the post.
I will definitely comeback.

my blog post: my response: https://inspectd.com/webmarielsarosa59/7-cursos-gratis-para-voce-exercitar-astronomia-na-internet/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kelle 2018-09-10 02:50
Today, I went to the beach with my children. I found a sea shell and gave
it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She
put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside
and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I
know this is entirely off topic but I had to tell someone!My homepage: Highly recommended Website: https://Huicopper.com/ultralanarezende07/jogos-em-rede-lucrativo/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Elinor 2018-09-10 04:54
What's up all, here every person is sharing these kinds of familiarity,
therefore it's nice to read this web site, and
I used to pay a quick visit this webpage all the time.

Look at my blog; Email marketing tips hubspot - Szjyhy.com: https://Szjyhy.com/marinavieiranet14/jogos-em-rede-lucrativo/,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Carin 2018-09-10 06:07
Hello there! I know this is kinda off topic but I
was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form?
I'm using the same blog platform as yours and I'm
having problems finding one? Thanks a lot!

Feel free to surf to my weblog Full Article: https://dve-mz.com/bestleticiaschott38/jogar-jogos-online/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lucile 2018-09-10 06:09
It's going to be end of mine day, however before ending I am reading this fantastic post to increase my knowledge.


Feel free to surf to my site: email marketing tips Mailchimp; https://huicopper.com: https://Huicopper.com/ultralanarezende07/jogos-em-rede-lucrativo/,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dewitt 2018-09-10 12:34
Good day! I know this is somewhat off topic but I
was wondering if you knew where I could get a captcha plugin for my comment form?

I'm using the same blog platform as yours and I'm having trouble finding
one? Thanks a lot!

My website; email marketing tips and techniques - https://aitais.com: https://aitais.com/sitelucasleoni6/jogos-com-recreacao-online-gratis/,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Gerulis 2018-09-15 01:29
KGB su žydeliu plauna pinigus iš Lietuvos iždo, kaip prie banditų valdymo metu urkom mentam ir kas liko pačiam. Čia ne Gyvenimas o kartuvės, tai na h ui reikalingas tas Briuselis jei tas blusas reikia maitinti savo kailiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Nejuokink 2018-10-01 12:28
Tai gal Paksas kaltas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Nejuokink 2018-10-01 12:29
Tai kas kaltas Paksas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jerrod 2018-10-05 08:19
First, thank yߋu for the information, and your point of view.
I can appreciate this ѡebloց and specifically information. At
this stage, Personally i think I throᴡ away far too enough time ᧐n-line, browsing junk, generally.
This is a refresһing changе from that еxperience. Η᧐wever,
I feel tһat рerusing otheг people's ideas is a
valuable inveѕtment of ɑt mіnimum some of my regular measure of amount of
time massaցе
in the home: http://webhop.se/at-homemassage677952 my schedᥙle. It's just likе sifting through the junk hеap to obtain the gold.
Aѕ ԝell as, whatever examⲣle works for you.
Still, near the computer is probably aѕ bad for you
aѕ tobaccⲟ use and frіed potato chips.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # fastaccessfinance 2018-11-06 14:24
Paskolų aptarnavimas · Finansų kompanija

Gerbiami gerbiami, kredito / finansai / paskolų ieškotojas,

Mes siūlome platų paskolų kategorijų asortimentą pagal paskolų programas tiek; asmeninis, namų, skolų konsolidavimas ir verslo paskolos, kurių palūkanų norma yra 2%. Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lyn 2018-12-30 12:26
This article is truly a pleasant one it helps new the
web viewers, who are wishing for blogging.

Feel free to visit my blog ... dating online: http://checkmotalligh.bloggerspoint.dk/2018/12/udata-dama-trazi-muskarca/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hilda 2019-01-15 01:41
Have you ever considered creating an e-book or guest authoring on other blogs?
I have a blog centered on the same topics you discuss
and would really like to have you share some stories/information. I know my
subscribers would value your work. If you are even remotely interested,
feel free to send me an e-mail.

Feel free to surf to my blog post - download: http://archive.vn/eZkio
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tilly 2019-01-15 12:24
Simply want to say your article is as astonishing.

The clearness on your publish is simply great
and i can think you are knowledgeable on this subject. Fine along
with your permission let me to snatch your feed to keep updated
with coming near near post. Thank you a million and please keep up the enjoyable work.Feel free to surf to my website ... db super episodes: https://animeforseries.com/db-super-episodes/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Antony 2019-01-20 20:00
I've learn a few good stuff here. Certainly price bookmarking for revisiting.
I wonder how so much effort you put to create
any such excellent informative site.

Feel free to visit my website - Gay porno tube: http://Www.Morehere.org/member.php?u=158289-MichealTristan
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jerald 2019-01-30 04:59
You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something that
I think I would never understand. It seems
too complex and very broad for me. I am looking forward for
your next post, I will try to get the hang of it!


Feel free to visit my page :: file: http://finallyfriday.bayareanonprofits.xyz/blogs/viewstory/18795
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Milford 2019-01-31 17:29
Hmm it looks like your blog ate my first comment (it was extremely long) so I
guess I'll just sum it up what I submitted and say,
I'm thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog
writer but I'm still new to the whole thing. Do you have any points for rookie blog writers?

I'd genuinely appreciate it.

Also visit my web site: download: https://paiwhicobull.bandcamp.com/album/bless-online-steam-3-2019
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Cecile 2019-02-01 19:32
Oh my goodness! Amazing article dude! Thanks, However I am having difficulties with your RSS.
I don't understand the reason why I can't subscribe to it.
Is there anybody else getting similar RSS issues?

Anybody who knows the solution will you kindly respond?
Thanks!!

My webpage :: download: https://gartpharbiconf.bandcamp.com/album/free-download-manager-chrome-8-2019
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ken 2019-02-20 01:59
Spot on with this write-up, I honestly feel this amazing site needs far more attention. I'll probably
be returning to see more, thanks for the information!

Also visit my website download: https://singduffcaho.typeform.com/to/nR9mGq
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Gilbert 2019-02-23 16:37
Hi there colleagues, how is all, and what you would like to say
concerning this paragraph, in my view its in fact awesome in support of me.


Here is my site: 4: http://wkaf.net/board_qPzD68/858119
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dino 2019-03-04 03:11
Wonderful beat ! I wish to apprentice even as you amend your
web site, how can i subscribe for a blog website? The account aided
me a appropriate deal. I had been a little bit familiar of this your broadcast provided
brilliant transparent concept

my website: download: http://fragrances.mango/weekend-weg-met-voetbalteam.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Elke 2019-03-08 06:35
Very nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I have
truly enjoyed surfing around your blog posts. After all I will be subscribing
to your feed and I hope you write again soon!

Look at my website; download: http://qva.com.au/oil-refinery-business-plan.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # oxncaxafomu 2019-03-14 09:22
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg 18 http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # chunoda 2019-03-14 09:30
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxil Used Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # uhuwoiltiqo 2019-03-14 12:14
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxil http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # umelozei 2019-03-14 13:00
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Winfred 2019-03-15 11:01
I'm really impressed with your writing skills as well as with the layout on your weblog.
Is this a paid theme or did you customize it yourself?
Anyway keep up the nice quality writing, it is rare to see a great blog like this one nowadays.


my web-site; download: http://zeitricracna.reblog.hu/kostum-mnner-karneval
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Violette 2019-03-28 18:22
Thank you a lot for sharing this with all people you really recognize what you're talking about!
Bookmarked. Please additionally consult with my website =).
We can have a hyperlink trade agreement among us

Also visit my web page - viagra ohne rezept per
nachnahme (Dexter: http://viagrabuyonlines.com)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # akubkuf 2019-03-29 18:14
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Buy Amoxicillin Online enu.tgfr.laisvaslaikrastis.lt.jnt.hb http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # nahadatuz 2019-03-29 18:21
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500 Mg nzt.gudh.laisvaslaikrastis.lt.tpt.oq http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Trina 2019-04-05 19:00
Hi there, You've done a fantastic job. I will certainly
digg it and personally recommend to my friends. I am sure they'll be benefited from this website.


my blog; Download site: http://home.top0514.com/space.php?uid=3564&do=blog&id=3904
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Louie 2019-04-23 22:14
I blog frequently and I genuinely appreciate your content. The article has really peaked my interest.

I will book mark your site and keep checking for new details about
once a week. I opted in for your Feed too.

my page; Viagra Piller: http://www.viagrapiller.nu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lilliana 2019-04-24 10:27
Hi there, You've done an excellent job. I'll definitely digg it and personally suggest to my friends.
I'm confident they will be benefited from this website.


My website: Viagra Piller: http://www.viagrapiller.nu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Belen 2019-04-25 17:54
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book
in it or something. I think that you could do with some pics to drive the message home
a little bit, but other than that, this is great blog.
A fantastic read. I will definitely be back.

Here is my web page - Viagra Piller: http://www.viagrapiller.nu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Alex 2019-04-25 23:48
Aw, this was a really good post. Spending some time and actual effort to make a good article… but
what can I say… I hesitate a whole lot and never seem to get nearly anything
done.

Look at my web blog: Viagra
Piller: http://www.viagrapiller.nu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # ivuwisi 2019-04-26 12:48
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules dwn.xwfl.laisvaslaikrastis.lt.uzg.qy http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Leilani 2019-04-27 01:05
Good post! We will be linking to this great content on our website.
Keep up the good writing.

Take a look at my web page; 8: https://www.vetriolovenerdisanto.it/index.php/component/k2/itemlist/user/3669913
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Candida 2019-04-28 03:30
hello there and thank you for your information – I have definitely picked
up anything new from right here. I did however expertise
a few technical issues using this website, since I experienced to reload the web site many
times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your
web hosting is OK? Not that I'm complaining, but sluggish loading
instances times will sometimes affect your placement in google and
can damage your quality score if ads and marketing with Adwords.

Anyway I'm adding this RSS to my email and can look out
for a lot more of your respective fascinating content. Ensure that you
update this again soon.

Here is my weblog; http://previsely.com/how/how-do-natural-testosterone-boosters-work.html: http://fpiannunci.com/user/profile/53976
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Shauna 2019-05-03 13:11
Awesome! Its really remarkable post, I have got much clear idea concerning
from this post.

My homepage :: https://www.podomatic.com/podcasts/guitorfbola/episodes/2019-04-26T19_46_28-07_00">Download: http://phpfoxdev.rodzing.com/blog/44213/whats-up-doc-torrent-whats-up-doc/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Phillip 2019-05-14 22:38
Hi there! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.

Is it very hard to set up your own blog? I'm not very techincal but
I can figure things out pretty quick. I'm thinking about creating
my own but I'm not sure where to start. Do you have any tips or suggestions?
With thanks

Also visit my web-site - levitra 10 mg
prezzo: http://bbs.vrcore.org/home.php?mod=space&uid=167852&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mozelle 2019-05-20 23:21
I'm really enjoying the design and layout of your blog.
It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to
come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your
theme? Excellent work!

Here is my page https://unnatefe.site123.me/blog/%D0%93%D0%B4%D0%B7-%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%87%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-2-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%81-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-2-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C">9: http://phpfoxdev.rodzing.com/blog/178482/gta-v-money-prices-xbox-one-gta-5-shark-card-bundle-cheap-for-xbox-gold/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Emery 2019-06-12 04:56
What's up, yup this article is really nice and I have learned lot of things
from it about blogging. thanks.

my page: 9: http://lee.0754.org/index.php/blog/23528/euro-truck-simulator-free-download-full-version-for-windows-xp-euro-truck/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Raleigh 2019-06-13 12:58
Thanks a lot for sharing this with all people you
really recognise what you are speaking approximately!
Bookmarked. Kindly also talk over with my web site =). We
could have a hyperlink change contract among us

my homepage - download: https://esreustepat.site123.me/blog/my-minecraft-videosu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Celesta 2019-06-28 02:20
I enjoy looking through an article that will make men and women think.

Also, thanks for permitting me to comment!

Stop by my blog post :: https://krz.us/mega10boostpills9447: https://krz.us/mega10boostpills9447
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Suzette 2019-06-28 10:24
I'm impressed, I must say. Rarely do I encounter a blog that's both educative and
entertaining, and let me tell you, you have hit the nail on the head.
The problem is an issue that too few folks are speaking intelligently about.
Now i'm very happy that I came across this in my
hunt for something concerning this.

my webpage ... http://www.s-k-p-p.de/read_blog/53981/3-employ-include-a-seeder-crop-with-your-medical-marijuana-garden: http://www.s-k-p-p.de/read_blog/53981/3-employ-include-a-seeder-crop-with-your-medical-marijuana-garden
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Clark 2019-06-28 17:23
Hello.This article was really remarkable, particularly because I was searching for thoughts on this issue last
Thursday.

my website ... https://url.data-rocket.com/bionativeketo376708: https://url.data-rocket.com/bionativeketo376708
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Joleen 2019-07-02 20:28
I truly enjoy looking through on this website, it contains superb articles.


Feel free to visit my web blog ... https://nutshellurl.com/totalreactionhempoiltincture2266: https://nutshellurl.com/totalreactionhempoiltincture2266
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Maribel 2019-07-04 18:32
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I've
really enjoyed surfing around your blog posts. After all I'll be subscribing
to your rss feed and I hope you write again soon!

Here is my website; http://4dlabs.net/yourls01/totalreactioncbdoilingredients116106: http://4dlabs.net/yourls01/totalreactioncbdoilingredients116106
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Deana 2019-07-05 22:35
Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this web
page, and your views are fastidious for new people.


Also visit my web blog; http://www.s-k-p-p.de/read_blog/53248/permanent-weight-loss-for-you: http://www.s-k-p-p.de/read_blog/53248/permanent-weight-loss-for-you
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dominic 2019-07-06 00:40
Thank you for the sensible critique. Me and my neighbor were
just preparing to do some research about this. We got a grab a book from our local library but I think I learned more
from this post. I am very glad to see such excellent
information being shared freely out there.

my blog: http://learn.medicaidalaska.com/UserProfile/tabid/42/UserID/2429723/Default.aspx: http://learn.medicaidalaska.com/UserProfile/tabid/42/UserID/2429723/Default.aspx
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Modesta 2019-07-06 00:56
I don't know whether it's just me or if perhaps everybody else encountering issues with your site.
It looks like some of the text in your content are running
off the screen. Can someone else please comment and
let me know if this is happening to them too? This could be a problem
with my internet browser because I've had this happen previously.
Kudos

Here is my weblog - http://go.skywassee.com/bionativeketocost10771: http://go.skywassee.com/bionativeketocost10771
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Leonor 2019-07-07 14:18
I like this web blog it's a master piece! Glad I found this on google.


My web-site - http://teil.cc/BBZIk: http://teil.cc/BBZIk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rick 2019-07-08 10:44
Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of your web site is wonderful, let
alone the content!

Here is my blog http://www.s-k-p-p.de/read_blog/53799/ending-the-cyclical-ketogenic-diet-is-it-necessary?: http://www.s-k-p-p.de/read_blog/53799/ending-the-cyclical-ketogenic-diet-is-it-necessary?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Faith 2019-07-11 11:41
Hello there, You've done an incredible job. I'll certainly digg
it and personally recommend to my friends. I'm sure they'll be benefited from this site.


Here is my homepage: http://2url.de/mega10boostreview628249: http://2url.de/mega10boostreview628249
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Precious 2019-07-13 19:44
That is a great tip particularly to those fresh to the blogosphere.
Simple but very precise information? Thanks for sharing this one.
A must read post!

Feel free to visit my web-site ... http://tinyurl.com/mega10boostmaleenhancementpills28142: http://tinyurl.com/mega10boostmaleenhancementpills28142
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Candice 2019-07-14 04:29
This is the right site for anybody who hopes to
understand this topic. You know so much its almost hard to argue with you (not that
I really would want to?HaHa). You definitely put a fresh spin on a subject that has been discussed
for a long time. Wonderful stuff, just excellent!


Also visit my web site - https://fitflop-sandals-sale.com/totalreactionhempoilreviews679710: https://fitflop-sandals-sale.com/totalreactionhempoilreviews679710
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Beatris 2019-07-14 12:52
Howdy! I could have sworn I've been to this site before but
after checking through some of the post I realized it's new to me.
Anyways, I'm definitely glad I found it and I'll be book-marking and checking
back frequently!

Look into my page; https://v.gd/mega_10_boost_85316: https://v.gd/mega_10_boost_85316
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dwight 2019-07-16 15:16
I used to be able to find good info from your articles.


Here is my web blog http://0rz.tw/create?url=http%3A%2F%2Fmega10boost.com%2F: http://0rz.tw/create?url=http%3A%2F%2Fmega10boost.com%2F
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kelle 2019-07-19 12:48
This paragraph gives clear idea in favor of the new viewers of blogging, that genuinely how to do running a blog.Also visit my site http://learn.medicaidalaska.com/UserProfile/tabid/42/UserID/2421501/Default.aspx: http://learn.medicaidalaska.com/UserProfile/tabid/42/UserID/2421501/Default.aspx
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dessie 2019-07-20 21:49
I seriously love your website.. Excellent colors & theme.
Did you create this web site yourself? Please reply back as I'm wanting to
create my very own blog and would love to know where you got this from or just what the theme is called.
Thank you!

Review my blog ... cialis generic: http://cialisya.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Nadine 2019-07-22 01:35
What's up Dear, are you actually visiting this web page daily, if
so afterward you will without doubt take nice knowledge.Also visit my web site ... https://www.quora.com/unanswered/Is-Rev-Pump-The-Best-Muscle-Pill-In-2019: http://www.sisliescortilan.com/author/donghartnet/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Grant 2019-07-26 00:07
Unquestionably believe that which you said.

Your favorite justification appeared to be on the internet the simplest
thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked
while people consider worries that they plainly do not know about.
You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal.
Will probably be back to get more. Thanks

Here is my website ... levitra vs viagra cost: http://bbs.qanlima.com/home.php?mod=space&uid=487436&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jamila 2019-07-27 18:44
You are a very bright individual!

my page; http://go.smokey.live/springhallhealthketo403363: https://www.articlepowerhouse.com/profile.php?a=28603
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lindsay 2019-07-30 09:51
What's up Dear, are you actually visiting this site regularly, if so then you will definitely obtain fastidious know-how.


Here is my blog post; http://alturl.com/v6sfd: http://callman.co.kr/?document_srl=563208
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Leo 2019-07-31 14:49
Asking questions are genuinely nice thing if you are not understanding something fully, however this article provides good understanding even.

Feel free to visit my webpage; North Valley CBD: http://www.mt-hd.org/ad_new/4636499
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Augustina 2019-07-31 22:26
It's going to be ending of mine day, however before finish I am reading this wonderful piece of writing to improve my experience.


My homepage Keto Lean 360: http://www.michelle.gottschalk.com.au/item.php?id=28010&mode=1
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Florence 2019-08-01 14:26
Hey! Quick question that's entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly? My site looks weird when viewing from my iphone 4.
I'm trying to find a template or plugin that might be able to fix this problem.
If you have any suggestions, please share. Many thanks!


My web site ... http://raegyptianskincare.net/: https://ojodu.com/user/profile/388223
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Yolanda 2019-08-02 22:36
Hi, always i used to check website posts here in the
early hours in the break of day, because i enjoy to find out more and
more.

Check out my blog post; http://naturallyhim.net/: https://townsendweb.net/l/naturallyhimreview672660
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Antonietta 2019-08-03 04:34
Hello, this weekend is pleasant in favor of me, because this occasion i am reading this fantastic
informative post here at my home.

Here is my web-site :: https://sherlynhenry738.hatenadiary.com/entry/2019/07/31/193001: https://7civil.com/short/?terrabiovita_cbd_review_406206
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Helena 2019-08-03 06:33
Howdy very cool site!! Guy .. Excellent .. Wonderful ..
I'll bookmark your website and take the feeds also?I'm happy to search out a lot
of useful information here within the post, we need
develop more techniques on this regard, thank you for sharing.


Also visit my webpage :: http://geoffreyscutt15.wikidot.com/blog:6: http://duhism.com/a/?testo_edge_fx_487371
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rubin 2019-08-03 13:42
I savour, lead to I discovered exactly what I was looking for.

You've ended my 4 day lengthy hunt! God Bless
you man. Have a nice day. Bye

Feel free to visit my blog; http://blacklineedge.org/: http://www.hajime.us/hajime_menu/9821010
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Willa 2019-08-04 12:29
I like this web site very much, Its a real nice spot to read and find
info.

My site - http://ketohd.net/: http://www.go-from-here.com/sh/ketohdingredients875474
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kendrick 2019-08-04 14:04
Hello my family member! I wish to say that this article is amazing, great written and come with approximately all significant infos.

I would like to see more posts like this.

Also visit my blog post ... Magnumax Male Enhancement: http://1canadaclassifieds.com/index.php/author/gilbertoflo/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Monika 2019-08-04 14:14
Whoah this blog is wonderful i really like reading your articles.

Keep up the good paintings! You know, a lot of individuals are
searching round for this information, you could help them greatly.


Feel free to visit my website ... Keto 10X: http://siroccoracing.com/mybb/member.php?action=profile&uid=147570
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Antonia 2019-08-05 01:54
Greate pieces. Keep writing such kind of info
on your blog. Im really impressed by your site.[X-N-E-W-L-I-N-S-P-I-N-X]Hello
there, You've performed an excellent job. I'll definitely digg it and for my part recommend to my friends.
I am confident they'll be benefited from this site.

my blog post :: http://aegisvitalityketo.com/: http://nemoadministrativerecord.com/UserProfile/tabid/57/userId/10287500/Default.aspx
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bud 2019-08-07 03:24
Wow! This could be one particular of the most beneficial blogs We have ever arrive
across on this subject. Actually Wonderful. I'm also an expert in this
topic so I can understand your effort.

Have a look at my web blog http://duhism.com/a/?_ketoquick_keto_333866: http://www.dore2cuo.de/index/users/view/id/21175
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Alfie 2019-08-07 04:21
Hi, Neat post. There's a problem together with your web site in internet explorer, would check this?
IE nonetheless is the market chief and a large part of other
people will pass over your wonderful writing because of this problem.


Also visit my web blog; Keto
10X: http://auction.tascommunitymarket.com.au/item.php?id=15328&mode=1
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jorg 2019-08-08 16:22
Howdy! I could have sworn I?ve been to this website before but after browsing through a few of the posts I realized it?s new to me.
Anyhow, I?m certainly delighted I came across it and I?ll be bookmarking
it and checking back regularly!

Feel free to visit my page ... http://controlxketo.org/: http://mp-qr.com/controlxketopills361049
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Deloris 2019-08-08 21:34
My developer is trying to persuade me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the costs.
But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on numerous websites for about a year and am
worried about switching to another platform.
I have heard fantastic things about blogengine.net.

Is there a way I can transfer all my wordpress content into it?

Any help would be really appreciated!

Also visit my blog - https://dev.laptop.org/ticket/13056: http://www.anunciosnow.com/user/profile/100768
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Will 2019-08-09 01:42
Aw, this was an incredibly good post. Taking a few minutes and actual effort to produce a great article...

but what can I say... I put things off a lot
and never seem to get anything done.

Have a look at my web page; http://genesisketo.org/: http://teom.us/genesisketoreview618767
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Arlie 2019-08-09 07:12
I'm now not sure where you're getting your information, however good topic.
I needs to spend a while studying more or working out more.
Thank you for magnificent information I was in search
of this information for my mission.

Also visit my webpage ... http://ketoextrastrength.net/: http://isdiscovery.org/tiki-view_forum_thread.php?comments_parentId=15828
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Reggie 2019-08-09 10:19
Fantastic beat ! I would like to apprentice at the same time as you amend your website, how can i subscribe for
a blog website? The account helped me a acceptable deal.
I had been tiny bit familiar of this your broadcast provided
vivid transparent concept

Also visit my web page; https://neptuneenhance.net/: https://jurnal.unigal.ac.id/index.php/ekonologi/comment/view/1760/0/5284
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Forrest 2019-08-09 10:51
Hello. splendid job. I did not expect -
Back to original page (in this window: https://www.textise.net/showText.aspx?strurl=http://organiccurativescanna.com.
This is a excellent story. Thanks!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Laverne 2019-08-10 13:14
Hello, every time i used to check blog posts here early in the daylight, for the reason that i love to learn more and more.


My web site: Keto 10X: http://www.classya.org/cedu/blog/index.php?postid=610013
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Palma 2019-08-11 05:05
Yeah bookmaking this wasn't a bad decision great post!


my web-site; http://ketoextremediet.net/: http://go.ivey.ca/ketoextremedietpills976262
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Nicole 2019-08-11 10:25
I genuinely value your piece of work, Great post.


Here is my web page: Back to Login: https://my.reyrey.com/forms/forgot.aspx?returnurl=http://ketoproslimburner.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tesha 2019-08-12 06:48
I'm amazed, I must say. Rarely do I come across a blog that's equally educative and interesting, and let me tell you, you
have hit the nail on the head. The issue is an issue that not enough people are speaking intelligently about.
I am very happy that I found this in my hunt for something concerning
this.

Feel free to surf to my web site ... buy cialis online: http://www.jctcfw.top/home.php?mod=space&uid=903259&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kenton 2019-08-13 01:11
I real lucky to find this web site on bing, just what I was looking for :
D also bookmarked.

Also visit my web page ... http://manlyjackbeardgrowth.com/: https://seomafia.net/manlyjackbeardgrowth25834
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Francine 2019-08-13 05:50
Thank you a bunch for sharing this with all people you
really recognize what you are speaking approximately! Bookmarked.
Please also visit my website =). We may
have a hyperlink trade arrangement among us

My web blog Ultra
EST XR Muscle: https://www.dailystrength.org/journals/fast-diets-does-eating-habits-plan-remedy-plan-work-fast
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lukas 2019-08-14 18:13
Terrific work! That is the type of info that are supposed to be shared across the
web. Shame on the search engines for now not positioning this post upper!
Come on over and talk over with my web site . Thank you =)

Feel free to visit my web blog - tadalafil tablets: http://www.cialisiv.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Horacio 2019-08-15 05:02
I'd perpetually want to be update on new articles on this
website, bookmarked!

Also visit my homepage :: http://earthoriginscbd.net/: http://www.classya.org/cedu/blog/index.php?postid=628894
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lucia 2019-08-15 08:53
This internet site is my breathing in, very wonderful design and style and
Perfect written content.

Check out my blog - http://vitalsourcecbdoil.com/: http://mp-qr.com/vitalsourcecbdoilprice424279
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Arianne 2019-08-15 13:24
Some truly interesting info, well written and broadly speaking user pleasant.


Here is my webpage :: Return to Login: http://www.hajime.us/hajime_menu/10878013
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Natalie 2019-08-16 04:28
Great ? I should certainly pronounce, impressed with
your website. I had no trouble navigating through all tabs as well as related info
ended up being truly simple to do to access. I recently
found what I hoped for before you know it at all. Quite unusual.
Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, web site theme .

a tones way for your client to communicate. Nice task.


my blog; Spring Hall Health Keto Review: http://www.hajime.us/hajime_menu/9462261
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Velva 2019-08-17 08:50
I for all time emailed this blog post page to all my contacts, as if like to read it
then my contacts will too.

My page - http://curesoftskin.net/: http://phpfox-env.kmpp7fqets.us-east-2.elasticbeanstalk.com/blog/27432/acne-skin-care-tips-know-these-common-myths-for-treating-acne/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Felica 2019-08-17 11:55
I have noticed you don't monetize laisvaslaikrastis.lt, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of
website (they approve all sites), for more details simply search in gooogle: murgrabia's
tools

Take a look at my page :: BestHunter: https://tinyJayson.blogspot.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Stewart 2019-08-18 03:06
I have fun with, cause I discovered just what I used to be having a look for.
You've ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have
a great day. Bye

Feel free to surf to my website - canadian pharmaceuticals online: http://fortunat.sakura.ne.jp/Fortunat_Wiki/index.php?title=The_Benefits_It_s_Possible_You_ll_Get_In_Natural_Hemorrhoids_Treatment
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dieter 2019-08-18 06:02
You can definitely see your skills within the work you write.
The world hopes for more passionate writers like you who aren't afraid to mention how they believe.
At all times follow your heart.

Visit my web blog - http://alturl.com/oi8s3: http://www.anunciosnow.com/user/profile/101274
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Wendi 2019-08-18 07:09
I was just seeking this info for a while. After six hours of continuous Googleing, at last I got it in your website.
I wonder what's the lack of Google strategy that don't rank
this type of informative sites in top of the list.
Usually the top websites are full of garbage.My site: http://yolo420.com/on-ketoreview648631: http://kdhealthsystems.net/ActivityFeed/MyProfile/tabid/60/userId/1247132/Default.aspx
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Cristine 2019-08-18 14:25
Really instructive and wonderful bodily structure of subject
matter, now that's user friendly (:.

my web site; http://graciechavers076.postbit.com/making-the-penis-size-larger-3-steps-guaranteed-to-improve-your-girth-this-works.html: http://u.pwndy.com/httprxzmaleenhancementnet923266
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Michal 2019-08-19 03:50
I like this website because so much utile stuff on here :D.


Check out my homepage - neptuneenhance.net: http://allaboutaccountants.qhub.com/member/668424
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Diego 2019-08-20 13:06
You really make it seem so easy with your presentation but I find
this matter to be really something which I think
I would never understand. It seems too complex and extremely broad for me.
I'm looking forward for your next post, I
will try to get the hang of it!

Feel free to surf to my web-site: cialis from canada: http://weiss-edv-consulting.net/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fbabecolate.com%2F%3Ebuy+cialis+online%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tyrone 2019-08-21 02:34
Hi, all is going fine here and ofcourse every one is sharing information,
that's in fact excellent, keep up writing.

my website - cialis canada: http://cialisvie.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Louella 2019-08-28 06:20
Howdy! This post couldn?t be written much better!
Looking at this article reminds me of my previous roommate!
He constantly kept talking about this. I am going to send
this information to him. Pretty sure he'll have a very good read.
Thank you for sharing!

Feel free to surf to my webpage; ProBlastXL Male Enhancement: https://rosalindcoulston.hatenadiary.com/entry/2019/08/27/195248
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Leila 2019-08-29 17:19
Hi there, I log on to your blogs like every week.

Your writing style is awesome, keep it up!

Here is my web-site - http://ketogx800.org/: http://duhism.com/a/?_keto_gx800_reviews_219697
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kit 2019-08-30 02:17
Thank you a lot for sharing this with all people you actually realize
what you are talking about! Bookmarked. Please also talk over with my site =).
We can have a link alternate arrangement among us!

my homepage ... Back: https://ghnts.vfao.com/register.aspx?Returnurl=http://dxampmaleenhancement.org/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Belle 2019-08-30 08:48
It's really a great and useful piece of information. I am satisfied that you just shared this useful info with us.
Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

My web page; https://url.data-rocket.com/naturalburnk eto483844: http://dreistes-gaming.de/index.php?mod=users&action=view&id=468152
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jorja 2019-08-30 09:20
When someone writes an piece of writing he/she maintains the image of a user
in his/her mind that how a user can know it. Therefore that's why this article is amazing.
Thanks!

Here is my website; Back to list: https://bid.westcentralauctionco.com/view-auctions/catalog/id/17235/lot/2381397/?url=http://erxmaleenhancement.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hermelinda 2019-08-30 21:35
Greetings! Very helpful advice within this article!

It's the little changes that make the greatest changes.
Thanks a lot for sharing!

Here is my website ... Go visit http://aussiebitcoinsystem.org/: http://www.masozbayan.biz.tr/author/theoshenton/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Iona 2019-08-30 23:04
I am curious to find out what blog system you're utilizing?
I'm experiencing some minor security issues with my latest site and
I would like to find something more risk-free. Do you have any solutions?


Feel free to visit my web-site :: http://coachkp.com/forum/profile.php?id=493994: https://archive.li/zZdeq
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Werner 2019-08-31 07:06
I seriously love your website.. Excellent colors & theme.
Did you create this amazing site yourself? Please reply back as I?m wanting to create my own site and would love to
find out where you got this from or exactly what the theme
is named. Many thanks!

Look at my homepage ... Bitcoin Future App Reviews: http://societalnetwork.com/index.php?a=profile&u=colecolley
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Cyrus 2019-08-31 22:19
Incredible points. Outstanding arguments. Keep up the great work.


Also visit my web site - http://naturallyhim.org/: https://belco.org/exit/?url=http://naturallyhim.org/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Shani 2019-09-01 01:56
Very interesting details you have mentioned, thanks for posting.


my website https://darcyhartnett31.hatenadiary.com/entry/2019/06/30/032912: http://shorl.com/dypratrerulipo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Reagan 2019-09-01 03:28
I'm more than happy to find this page. I want to to thank you for your time for this particularly fantastic read!!
I definitely loved every part of it and I have you saved to fav to look at new stuff on your site.


Feel free to visit my web-site; http://freezair.net/: https://seomafia.net/freezairreviews89606
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tangela 2019-09-01 03:37
great points altogether, you simply received a new reader.
What could you suggest in regards to your submit that
you just made some days ago? Any positive?

Stop by my blog - http://freezair.net/: https://seomafia.net/freezairreviews24078
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Denis 2019-09-01 08:18
An outstanding share! I have just forwarded this onto a colleague who was
conducting a little research on this. And he actually ordered me lunch because I found it for
him... lol. So allow me to reword this.... Thank YOU for the meal!!
But yeah, thanks for spending the time to talk about this issue here on your web site.


My webpage http://fol.to/supremeslimreviews316696: http://isdiscovery.org/tiki-index.php?page=UserPagejodyodonnellfliiujq
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jami 2019-09-01 09:08
Attractive section of content. I just stumbled upon your
weblog and in accession capital to assert that I acquire
actually enjoyed account your blog posts.
Any way I'll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently rapidly.


my homepage :: http://renuvastack.net/: http://pixelscholars.org/engl202-022/groups/a-to-help-overcome-decline-plateaus/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dominick 2019-09-01 16:24
You have brought up a very good points, regards
for the post.

Here is my web-site :: Back to Login: https://my.reyrey.com/forms/forgot.aspx?returnurl=http://quickketoboost.net/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Teddy 2019-09-01 21:01
Yes! Finally someone writes about make money online.


Here is my site http://hklive.org/yourl/bitcoinsuperstar app683919: http://sinnlose-im-krieg.de/index.php?mod=users&action=view&id=99035
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bruno 2019-09-01 23:40
I've been exploring for a bit for any high quality articles
or weblog posts in this kind of space . Exploring in Yahoo
I ultimately stumbled upon this web site. Reading this info So i'm glad to exhibit that I've a very
excellent uncanny feeling I found out just what I needed.
I so much surely will make certain to don't fail to remember this web site and provides it a look regularly.


my blog Skip ta content: http://www.gizoogle.net/tranzizzle.php?search=http://vitalsourcecbdoil.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jack 2019-09-02 03:52
Appreciate it for all your efforts that you have put in this.
Very interesting info.

Here is my website - http://aussiebitcoinsystem.net/: http://duhism.com/a/?_aussie_bitcoin_system_reviews_563662
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Holly 2019-09-02 08:42
Great post, I conceive website owners should acquire a
lot from this blog its very user friendly.

So much wonderful info on Click here
to continue to the external site: https://community.nxp.com/external-link.jspa?url=http://nutrafirstketo.com/ :D.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jannette 2019-09-02 14:13
Wow, that's what I was looking for, what a stuff!
existing here at this web site, thanks admin of this site.

Also visit my web page - http://stuartcardus85.pen.io/: http://duhism.com/a/?drone_720x_319063
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dillon 2019-09-02 15:42
I am glad to be a visitor of this pure web site, regards for
this rare information!

Feel free to surf to my webpage - http://ultratonedketodiet.com/: http://go.ozziewebco.com.au/ultratonedketoreviews797130
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Geri 2019-09-04 06:15
Howdy would you mind sharing which blog platform you're using?
I'm going to start my own blog soon but I'm having a difficult time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and
Drupal. The reason I ask is because your design and style seems different then most blogs and I'm looking
for something completely unique. P.S Apologies for being off-topic but I
had to ask!

My blog post ... Keto GX800
Review: http://www.s-k-p-p.de/read_blog/47810/eat-healthy-to-feel-healthy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Fran 2019-09-04 09:27
Fantastic blog! Do you have any helpful hints
for aspiring writers? I'm planning to start my own site soon but I'm
a little lost on everything. Would you propose starting with a free platform like Wordpress or go for
a paid option? There are so many choices out there that I'm completely confused ..
Any tips? Thanks!

Stop by my web page - canadian pharcharmy: https://canadianpharmacyonli.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mac 2019-09-04 15:59
Hi colleagues, fastidious piece of writing and good arguments
commented here, I am really enjoying by these.


Here is my web blog viagra without prescription: http://apollogs.com/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fcanadianopharmacy.com%2F%3Ecanadian+pharmaceuticals+online%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Becky 2019-09-05 01:43
Hi, Neat post. There's an issue together with your web site in internet explorer, could test this...
IE nonetheless is the marketplace chief and a huge portion of folks will
pass over your fantastic writing because of this problem.


Feel free to visit my web site Atrisse: http://dollcollect.com/atrisse_355927
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Delia 2019-09-05 05:51
Thank you for sharing superb informations. Your website is
so cool. I am impressed by the details that you have on this website.
It reveals how nicely you perceive this subject. Bookmarked this
website page, will come back for extra articles.
You, my pal, ROCK! I found simply the information I already searched everywhere and
just couldn't come across. What an ideal site.

my site Keto
Max Advanced: http://www.temeculavalleybreweries.com/index.php/news/entry/ending-the-keto-dietplan-do-you-think-of-necessary
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lynette 2019-09-05 06:45
I am extremely impressed with your writing skills as well as with
the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
Either way keep up the excellent quality writing, it is rare to see
a nice blog like this one these days.

Also visit my blog: http://nutrafirstketo.com/: http://anothercamp.net/board/596629
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Santos 2019-09-05 15:08
Incredible points. Outstanding arguments.
Keep up the good work.

My web blog: http://Hot.gays-bdsm.com/_IntelliFlare_IQ_Ingredients_8283969: http://www.wallpaperdisk.com/profile/freyacampos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ron 2019-09-06 00:34
Hello there, just turned into aware of your weblog through Google,
and found that it is truly informative. I'm going to watch out for brussels.
I'll appreciate for those who continue this in future.
Many other folks might be benefited from your writing.
Cheers!

Also visit my homepage - DX AMP Male Enhancement Reviews: http://app-review-site.phpfox.net/index.php/blog/83919/achieve-great-six-pack-abs-this-best-creating-routines/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hannelore 2019-09-06 01:48
Hey! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers?

My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many
months of hard work due to no data backup.
Do you have any solutions to protect against hackers?

my blog post: pharmacies shipping to
usa: http://bbs.jmtjmt.com/home.php?mod=space&uid=2767747&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Shelby 2019-09-06 04:42
Hi there just wanted to give you a quick heads up.
The text in your post seem to be running off the screen in Safari.
I'm not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I figured I'd post to let you know.
The layout look great though! Hope you get the issue solved soon. Many
thanks

Also visit my blog ... Alpha
Labs Keto: http://ttlink.com/ashli6613/all
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ted 2019-09-06 08:22
Wow that was unusual. I just wrote an very long comment but after I
clicked submit my comment didn't show up. Grrrr... well I'm not
writing all that over again. Anyways, just wanted to say excellent
blog!

my website: https://www.socialhemplife.com/blog/82230/feds-close-silk-road-arrest-owner-steal-26-000-bitcoins/: http://vikinuwa.com/user/profile/151914
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Marko 2019-09-06 13:07
I believe this site contains some very superb information for everyone :
D.

Look into my web site - Naturally
Him: https://hai41k2780372256.hatenablog.com/entry/2019/07/31/113521
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Milo 2019-09-07 07:23
But wanna input on few general things, The website layout is
perfect, the content material is real excellent :D.

My blog - back: http://xekhachduyetthuy.com.vn/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=650136
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jorg 2019-09-07 10:37
I was more than happy to discover this site. I want to to thank you for your time for this fantastic read!!

I definitely savored every part of it and i also have you saved as a favorite to check out new stuff in your blog.


Here is my page :: Go visit http://ketomaxadvanced.org/: http://www.pagespan.com/external/ext.aspx?url=http://ketomaxadvanced.org/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ambrose 2019-09-07 13:35
Hello, Neat post. There's a problem with
your website in internet explorer, could check this...
IE still is the marketplace leader and a large component
to people will pass over your great writing due
to this problem.

My blog post - Keto Pharm Diet: https://lesli25615044.hatenablog.com/entry/2019/08/03/060750
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Shawn 2019-09-07 15:48
Fantastic beat ! I wish to apprentice whilst you amend your site,
how can i subscribe for a weblog web site? The account helped me a applicable deal.
I have been a little bit familiar of this your broadcast offered shiny clear concept

Also visit my blog: Freshly Bloom Keto: http://www.classya.org/cedu/blog/index.php?postid=581741
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Marla 2019-09-07 15:54
I got this website from my pal who informed me regarding this web site and
at the moment this time I am visiting this site and reading very informative posts
here.

My website ... DX AMP Male Enhancement Reviews: http://gtublog.com/index.php?a=profile&u=zacherylaur
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jon 2019-09-07 15:55
Pretty! This has been an incredibly wonderful post. Thanks for supplying these
details.

my site; http://coachkp.com/forum/profile.php?id=511407: http://www3.crosstalk.or.jp/saaf-h/public_html/cgi-bin2/index.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Doug 2019-09-07 20:46
Do you have a spam issue on this blog; I also am
a blogger, and I was curious about your situation; we have developed
some nice practices and we are looking to trade strategies
with other folks, why not shoot me an email if interested.Here is my page; ketounlimited.net: http://olivewells.qhub.com/member/702794
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Alycia 2019-09-08 04:22
Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of
your site is excellent, let alone the content!

my web blog ... FreezAir Review: http://gtublog.com/index.php?a=profile&u=swenigo4431
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Myrtle 2019-09-08 12:15
I like this post, enjoyed this one appreciate
it for posting.

my website - Atrisse
Reviews: http://epes-ui.indojepang.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=468109
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bonita 2019-09-08 15:35
Some genuinely nice and useful info on this web site, also I think the pattern contains wonderful features.


my web page: IntelliFlare IQ: http://zbij.net/intelliflareiqreview44393
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Glory 2019-09-10 03:06
Yay google is my queen helped me to find this great web site!


Feel free to surf to my blog - BioGenX Reviews: http://www.classya.org/cedu/blog/index.php?postid=682917
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sonia 2019-09-10 08:47
An impressive share! I have just forwarded this onto a co-worker who has been conducting a little research on this.
And he in fact ordered me breakfast because
I stumbled upon it for him... lol. So let me reword this....
Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending the time to talk about this issue here on your site.


Feel free to surf to my web blog; http://ultrabeautycream.net: https://kyeea.kr/xe/index.php?mid=board_UfYh37&document_srl=5007904
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jaimie 2019-09-10 13:55
Hi there, You've done a great job. I will definitely digg it
and personally recommend to my friends. I'm sure they'll be
benefited from this website.

Also visit my page; http://christinacamara.postbit.com/how-how-you-can-on-weightloss-pills.html: http://fortunadekorasibalon.com/peaksurgeforskolin853099
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mickey 2019-09-11 12:06
We're a group of volunteers and starting a brand new scheme in our community.
Your web site offered us with useful info to work on. You've done a formidable
job and our whole community can be thankful to you.


my web page drugstore
online: https://canadianpharmacyonli.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Myron 2019-09-13 20:12
You actually make it seem so easy with your presentation but
I find this matter to be actually something which I think
I would never understand. It seems too complex and extremely
broad for me. I am looking forward for your next post, I'll try to get the
hang of it!

Also visit my blog post; canadian pharcharmy: https://canadianpharmacyonli.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Scott 2019-09-15 19:51
Magnificent items from you, man. I have remember your stuff prior to and you are simply extremely magnificent.
I really like what you have got right here, really like what
you are saying and the best way in which you
are saying it. You're making it entertaining and you still take care of to stay it wise.
I can not wait to learn far more from you. That is really a tremendous website.


Feel free to surf to my website: cialis prices: http://marcina.net/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fbabecolate.com%2F%3Ebuy+cialis+online%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Deandre 2019-09-15 20:19
Hi there! I could have sworn I've been to this blog before but after
going through some of the posts I realized it's new to me.
Nonetheless, I'm certainly happy I found it and I'll be bookmarking it and checking back frequently!


Here is my homepage; cialis online: http://dr.ess.Aleoklop.3Ca20href=mailto:/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fbabecolate.com%2F%3Ebuy+cialis+online%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dorothy 2019-09-21 19:17
This is very interesting, You are a very skilled blogger.
I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent
post. Also, I've shared your web site in my social networks!Take a look at my blog canadian pharmacies online: https://canadianpharmacyonli.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Deanna 2019-09-22 19:51
Find out thuey will are a user oof much better Busoness Bureau or neeighborhood Chmber of Commerce, identical.
Simply put, look into the nursing process, apply it and use
some good marketing skills.

My blog post 918kiss ong: http://www.twitterlogin.org/blackjack-card-counting-obtaining-the-chances-in-your-support-to-win/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kenneth 2019-09-23 11:48
When someone writes an post he/she retains the image
of a user in his/her brain that how a user can be aware of it.
Therefore that's why this paragraph is great.
Thanks!

Review my page canadian pharmacies online: https://canadianpharmacyonli.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Foster 2019-09-29 12:15
Glad to be one of the visitors on this awe inspiring
internet site :D.

Review my homepage ... frontline registry cleaner: http://www.sindev-tchad.net/UserProfile/tabid/43/UserID/133689/language/en-US/Default.aspx
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mark 2019-09-30 09:14
Hello would you mind sharing which blog platform you're working with?
I'm planning to start my own blog in the near future but I'm having a tough time
selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and
Drupal. The reason I ask is because your design and style seems different then most blogs and I'm looking for something completely
unique. P.S Sorry for being off-topic but
I had to ask!

My web page; pc fan blades: http://abstractsonline.at/__media__/js/netsoltrademark.php?d=fielded.tumblr.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Louann 2019-10-17 18:39
Do you mind if I quote a few of your articles as
long as I provide credit and sources back to your site?
My blog is in the very same niche as yours and my visitors would truly benefit from
some of the information you provide here. Please let me know if this ok with you.
Appreciate it!

my website computer wont: http://www.mostfunnypictures.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=fielded.tumblr.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dawn 2019-10-20 12:53
If you can afford large aand flashy stands then a few that you have several standing.
Yoou need find out hhow happen to be going tto trade world
wide web. Then Doing well . about Martin Luther King, Jr.


Look into my site - scr888 welcome bonus 100: http://www.like-casino.com/seek-assistance-from-review-websites-to-find-the-right-casino-gaming-site/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Clara Nowak 2019-10-24 13:16
I give faster and all kinds of loan at 2% interest rate, do you need urgent loan ?
Email:

Whatsapp +1 518 217 6403
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dusty 2019-10-30 12:12
I am really grateful to the owner of this web site who has shared this enormous
article at at this time.

My website ... Buy Teolin online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Asthma/Quibron-t/Teolin
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Georgia 2019-11-04 10:44
You should take part in a contest for one of the best
blogs on the internet. I'm going to highly recommend this web site!


Also visit my webpage - Buy
Dirtop online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Erectile-Dysfunction/Brand-Viagra/Dirtop
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sabine 2019-11-04 22:19
Hi there to all, since I am really eager of reading this website's
post to be updated on a regular basis. It consists of fastidious data.


Also visit my blog; cialis tablets australia: https://cialisda.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Guadalupe 2019-11-05 01:40
If some one wants expert view concerning blogging
after that i recommend him/her to go to see this web site, Keep up the nice work.


My web site :: Buy
diovan online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Blood-Pressure/Diovan
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Norman 2019-11-05 09:24
Very energetic blog, I enjoyed that bit. Will there
be a part 2?

Check out my web-site; Buy nootropil online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Other/Nootropil
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rufus 2019-11-06 00:51
This is my first time go to see at here and i am actually happy to read everthing
at one place.

Also visit my blog Buy
Talofilina online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Asthma/Quibron-t/Talofilina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mozelle 2019-11-06 05:24
Hey there! I'm at work browsing your blog from my new iphone 4!
Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts!
Carry on the great work!

My homepage: cialis 20mg: https://cialisda.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Leonida 2019-11-06 13:16
For most recent news you have to go to see world-wide-web and on world-wide-web I found this website as a finest web site for most
up-to-date updates.

Feel free to visit my page :: cialis
generico: http://zonums.com/epanet/test_db.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcanadianpharmacyonli.com%2Forder-amoxil-online-en.html%3Eamoxicillin+500%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Yolanda 2019-11-07 04:47
I always used to study paragraph in news papers but now as I am a user of web therefore from now I
am using net for articles or reviews, thanks to web.


my website; cialis 20 mg: https://cialisda.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Noble 2019-11-07 10:21
This paragraph will assist the internet users for creating new blog or even a blog from start to end.


My webpage ... viagra without prescription: https://phibizzle.com/user/profile/5148
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rebbeca 2019-11-07 11:07
Do you mind if I quote a couple of your articles as
long as I provide credit and sources back to your website?
My website is in the exact same area of interest
as yours and my visitors would genuinely benefit from a lot of
the information you present here. Please let me
know if this okay with you. Appreciate it!

Here is my web-site :: Buy Zicinol online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Anti-Fungal/Diflucan/Zicinol
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Consuelo 2019-11-08 00:38
I am not sure where you are getting your information,
but good topic. I needs to spend some time
learning much more or understanding more. Thanks for
excellent information I was looking for this info for my mission.

Here is my page ... generic cialis: http://poesie.ru/blog/6562.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Syreeta 2019-11-08 00:45
I have read so many content on the topic of the blogger lovers however this
post is genuinely a good paragraph, keep it up.


my web page: viagra pills: http://sm0912.com/home.php?mod=space&uid=378814&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Julia 2019-11-10 14:45
I know this site provides quality dependent content and additional stuff, is there any other website which offers these kinds of stuff in quality?Here is my web site ... cialis generic: https://cialisda.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Frankie 2019-11-10 22:10
Thanks to my father who told me about this weblog, this blog is actually amazing.


Here is my web site: Buy Micoterat
online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Anti-Fungal/Lamisil/Micoterat
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hubert 2019-11-10 23:11
I used to be able to find good advice from your articles.


Look into my homepage cialis tablets
australia: https://cialisda.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mariano 2019-11-11 02:48
I've been exploring for a bit for any high quality articles or blog posts in this
sort of space . Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this web site.

Studying this info So i'm satisfied to express that I've
an incredibly just right uncanny feeling I found out exactly what I needed.
I so much indisputably will make certain to don?t fail to remember this website and provides it a look on a constant basis.


Have a look at my blog ... online cialis: http://vm-01.magneticgrid.com/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcialisda.com%2Forder-dulcolax-online-en.html%3Egeneric+dulcolax%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jeremy 2019-11-11 03:13
I lovеd tһis ⲣost! I read your blog fairly often and yoou are alԝays coming out wіth sοme great stuff.
I will shares this on my facebook, instagram and some of
my loyalty followers. Great jobs! Keep wⲟrk it with it.


My website :: 5Bintang Kasino: http://www.5bintangkasino.com/feed/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hattie 2019-11-11 03:38
Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it is really informative.
I'm going to watch out for brussels. I'll be grateful if you continue this
in future. Lots of people will be benefited from your writing.
Cheers!

Look at my website ... Buy dulcolax online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Other/Dulcolax
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Renate 2019-11-11 23:13
Incredible! This blog looks just like my old one! It's on a
entirely different topic but it has pretty much the same layout and
design. Wonderful choice of colors!

Here is my page best buy canada online: http:///weather/checkserver.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcanadianpharmacyonli.com%2Forder-amoxil-online-en.html%3Eamoxicillin+500%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jim 2019-11-12 08:21
Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it's truly informative.
I'm going to watch out for brussels. I will appreciate if you continue this in future.
Many people will be benefited from your writing.

Cheers!

Here is my web page generic cialis: http://aryanstore.com/forum/entry.php?237079-Some-Useful-News-Around-Cialis-Generic
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Emery 2019-11-12 12:09
We stumbled over here coming from a different page and thought I might as well check things out.
I like what I see so i am just following you.
Look forward to going over your web page for a second time.


Also visit my webpage - cheap cialis: http://?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcanadianpharmacyonli.com%2Forder-amoxil-online-en.html%3Eamoxicillin+500%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mavis 2019-11-15 19:48
Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
I'll make sure to bookmark it and come back to read
more of your useful info. Thanks for the post. I will certainly return.

Here is my website; cialis tadalafil: http://@ecosvit.org/shop/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcanadianpharmacyonli.com%2Forder-amoxil-online-en.html%3Eamoxicillin+500%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lesli 2019-11-15 23:25
Your style is so unique in comparison to other people I've read
stuff from. Many thanks for posting when you've got the opportunity, Guess I'll just book mark
this page.

Here is my blog :: buy cialis: http:///?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcanadianpharmacyonli.com%2Forder-amoxil-online-en.html%3Eamoxicillin+500%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Teri 2019-11-15 23:44
Heya! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many
months of hard work due to no backup. Do you have any
solutions to prevent hackers?

Also visit my web page - Buy Pulmotractan online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Asthma/Quibron-t/Pulmotractan
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Chet 2019-11-15 23:54
Thanks for finally talking about >D.Grybauskaitės
gaujos biznis – perka „Statoil“ dujas po 576 dolerius, nors „Gazprom“ kaina – 370 dolerių, skirtumą dengia „runkeliai“ ir pensininkai
(papildyta A.Skardžiaus komentaru : "Idiotai")
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Caroline 2019-11-16 01:46
After going over a handful of the blog posts on your website,
I seriously appreciate your way of writing a blog.
I added it to my bookmark webpage list and will be checking back soon.
Please visit my website too and tell me what you think.


My blog post cialis online: https://cialisda.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kristie 2019-11-16 06:25
I'm now not sure where you're getting your information, but good topic.
I must spend some time learning much more or understanding more.
Thank you for magnificent info I used to be in search of this
info for my mission.

my web page - generic viagra online: https://opelmarket.ro/user/profile/982970
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Reagan 2019-11-16 08:47
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
You obviously know what youre talking about,
why throw away your intelligence on just posting videos to your
site when you could be giving us something enlightening to read?


Feel free to surf to my web site - viagra canada: http://gorillasocialwork.com/story4947441/generic-viagra-without-subscription
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Faye 2019-11-16 14:36
I go to see daily some websites and websites to read posts, except
this webpage offers quality based content.

Feel free to visit my blog Buy Lucon online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Anti-Fungal/Diflucan/Lucon
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Susanne 2019-11-16 22:12
I'm really enjoying the theme/design of your weblog.
Do you ever run into any web browser compatibility issues?
A couple of my blog readers have complained about my website not operating correctly in Explorer
but looks great in Firefox. Do you have any ideas to help
fix this issue?

Look at my web page: best buy canada online: http://?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcanadianpharmacyonli.com%2Forder-amoxil-online-en.html%3Eamoxicillin+500%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dewey 2019-11-16 23:22
It's the best time to make some plans for the future and it's time to be happy.

I have read this post and if I could I desire to suggest you some interesting things or tips.

Maybe you can write next articles referring to this
article. I wish to read even more things about it!


Here is my web blog: Buy strattera online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Other/Strattera
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Cora 2019-11-22 03:03
Hi there, just became aware of your blog
through Google, and found that it is truly informative.
I am gonna watch out for brussels. I'll be grateful if you continue this in future.
A lot of people will be benefited from your writing. Cheers!Here is my site Buy wellbutrin sr online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Depression/Wellbutrin-SR
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rosalyn 2019-11-23 03:42
This design is incredible! You obviously know how to keep a reader entertained.
Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Great job.
I really enjoyed what you had to say, and more than that,
how you presented it. Too cool!

my webpage - canada pharmacy: https://canadianpharmacyonli.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sam 2019-11-24 16:28
Write more, thats all I have to say. Literally, it
seems as though you relied on the video to make your point.
You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your weblog
when you could be giving us something enlightening to
read?

Feel free to surf to my webpage; international
pharmacy: https://canadianpharmacyonli.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jamesfrink 2019-11-25 13:22
Download 918Kiss – Uberwin.club Show more>>>
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jenna 2019-11-26 14:53
Hey there just wanted to give you a quick heads up.
The text in your content seem to be running off the screen in Safari.
I'm not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I thought I'd post to let
you know. The design and style look great though!
Hope you get the issue solved soon. Many thanks

Here is my blog; cialis from canada: https://cialisda.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jessika 2019-11-26 15:09
Fantastic blog you have here but I was curious if you knew of any discussion boards that cover
the same topics talked about in this article? I'd really like to be a part of community where I can get comments from other knowledgeable people that share the
same interest. If you have any suggestions, please let me know.
Appreciate it!

Have a look at my web site: Buy vimax online: https://canadianpharmacyonl.com/categories/Man%27s-Health/Vimax
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # BalkonMammydjfg 2019-11-28 05:02
утепление балкона фото комнаты
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Williamveind 2019-12-16 09:13
918indo_13102019
ANSI
Robertfiect
RobertfiectYR
$aptK7k1y7K

GDLVDNU622

pop.gmail.com

124456847
Maputo
Mozambique
Service
Cycling0

áèçíåñ
äîñóã
îáúÿâ
êóðèëêà
ôëåéì
ôëýéì
îñíîâí
ðàçâëå÷
îôôòîïèê
îôòîïèê
îôô-òîïèê
ïðî÷åå
ðàçíîå
îáî âñ¸ì
flood
flame
stuff
blah
off-topic
off topic
offtopic
oftopic
general
common
business
îáùà
îáùèé
îáùåå
îáùèå
ðåêëàì
adver
false
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ola 2019-12-29 19:17
Hey there would you mind sharing which blog platform you're working
with? I'm looking how
to format hard drive: http://fulltonestudiotools.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=fielded.tumblr.com start my own blog in the near future but I'm having a difficult time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for
something completely unique. P.S My apologies for being off-topic but
I had to ask!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Marti 2020-01-09 02:53
You really make it seem sso easy with your presentation but I find this topic to be actuazlly something that I think I would never understand.

It seems ttoo complicated and extremely bbroad forr me.
I'm looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!


Look at my web-site: planet sydney harbour: http://www.katiebrock.com/wordpress/?p=2986
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # inehebixuna 2020-01-11 16:20
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin On Line hhr.wivt.laisvaslaikrastis.lt.qbj.zt http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # agevyewajaw 2020-01-11 22:44
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin lwf.bfem.laisvaslaikrastis.lt.ezo.dz http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # iperetigikiya 2020-01-11 22:59
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin No Prescription dci.mrrp.laisvaslaikrastis.lt.zki.rk http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kay 2020-01-14 03:59
I enjoy you because of your own efforts on this site.
My mum enjoys going through internet research and it's obvious why.
My partner and i hear all about the dyjamic mode you conveey powerful tips on your web blog and as well recommend contribution from some
others on that situatio while our favorite simple princess is now learning a whol lot.
Enjoy the rest of the year. Your doing a stunning job.

My webpage - molecularly distilled fish: http://cimap.ensicaen.fr/spip.php?page=recherche&recherche=http%3A%2F%2Fdollcollect.com%2Fcbd_493232&submit.x=0&submit.y=0&lang=fr
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rubencrurl 2020-01-14 08:04
Login 918Kiss – 5Bintang Kasino http://www.5bintangkasino.com/login-918kiss/ - Click here...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Williamveind 2020-01-15 11:33
918indo_13102019
ANSI
Robertfiect
RobertfiectYR
$aptK7k1y7K

GDLVDNU622

pop.gmail.com

124456847
Maputo
Mozambique
Service
Cycling0

áèçíåñ
äîñóã
îáúÿâ
êóðèëêà
ôëåéì
ôëýéì
îñíîâí
ðàçâëå÷
îôôòîïèê
îôòîïèê
îôô-òîïèê
ïðî÷åå
ðàçíîå
îáî âñ¸ì
flood
flame
stuff
blah
off-topic
off topic
offtopic
oftopic
general
common
business
îáùà
îáùèé
îáùåå
îáùèå
ðåêëàì
adver
false
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Crystle 2020-01-16 19:35
great issues altogether, you just received a logo new reader.
What might you recommend about your put up that you made a few days
in the past? Any certain?

my web page :: Cannabliss CBD: http://hi-tec24.pl/sydney-trains-and-sydney-airport-transfers/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # uqubuacizek 2020-01-18 22:41
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxil Amoxicillin Online nem.kmcj.laisvaslaikrastis.lt.jsg.xc http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # axajeqeveg 2020-01-18 22:55
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg aow.sgcl.laisvaslaikrastis.lt.hgs.ww http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # aratuku 2020-01-18 23:01
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500 Mg web.kkef.laisvaslaikrastis.lt.ntm.au http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # egicufexikuh 2020-01-18 23:07
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg cyz.lels.laisvaslaikrastis.lt.wqn.hv http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # abulevucubaku 2020-01-18 23:19
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin omy.dfef.laisvaslaikrastis.lt.yib.pc http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Moises 2020-01-18 23:27
Fantastic items from you, man. I've consider your stuff prior to and you are just extremely wonderful.
I really like what you've obtained right here, certainly like what you're saying and
the best way through which you say it. You make it enjoyable and you still care for to stay
it wise. I can't wait to read far more from you.
This is really a tremendous website.

Take a look at my web page: go on page: http://www.tablatures.tk/user/noneodova
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Leilani 2020-01-29 19:56
great issues altogether, you simply received a logo new
reader. What might you suggest in regards to your post that you made a few days ago?
Any sure?

Also vijsit my blog post - 5 Best Green Resources Online: https://stanoviizvor.com/cheap-sinemet-25/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Liliana 2020-01-31 18:00
Whoah this blog is fantastc i really lime studying your articles.
Keep up the good paintings! You already know, a lot oof
persons are hunting around forr this info, you can aid them greatly.Also visit my web log - busy sydney: http://worldjob.xsrv.jp/bbs/yybbs.cgi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jeannette 2020-02-10 23:18
Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources back to your weblog?
My blog is in the exact same area of interest as yours and my visitors would really benefit from
some of the information you provide here. Please let me know if
this okay with you. Cheers!

Also visit my site - laptop keys: http://bryanlynnweltonjr.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=fielded.tumblr.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Carole 2020-02-10 23:27
You got a very wonderful website, Gladiolus I noticed it through yahoo.


My blog ... computer system: http://www.bizis.si/Activity-Feed/My-Profile/UserId/61403
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jared 2020-02-15 02:10
Try to remember to use a simple flow of ideas knowledge you remember from grammar school.
Odds were in which you got sick and tired of buying leads and
cold calling them. Keep track of your feedback from customers.Look at my web site - 918Kiss Tips Menang (Aibobalt.Com: http://aibobalt.com/home.php?mod=space&uid=1815119&do=profile&from=space)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ira 2020-02-15 04:24
Just makes sense that my kids aare also in love with my iPhone and iPod touch.
Thee next thing you should want to do iis to get lots
of traffic to your site. Keywords play ann natural part to
invest in yor contnt viewed.

Have a loook aat my web page - mega888 apk: http://dgedu.top/comment/html/?120893.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Torri 2020-02-20 00:59
Awesome post.

my homepage:Chara: http://50.116.102.116/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Williamsdow 2020-02-23 16:32
alcohol detox drugs ohio department of rehabilitation and corrections california rehab specialists
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # opxovuguj 2020-02-24 06:09
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin quz.irji.laisvaslaikrastis.lt.vja.rt http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # ugciqub 2020-02-24 07:28
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin No Prescription luv.lepq.laisvaslaikrastis.lt.htv.mm http://mewkid.net/who-is-xandra/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti